Vyhoďte aplikaci z Androidu na Android

Google Play se objeví na aplikacích Android na Androidu

Jak stáhnout aplikaci? Pokud používáte smartphone na Android, jste k dispozici mnohem více způsobů než majitelé iPhone. Kromě Google Play máte možnost používat alternativní katalogy, stahovat software ve formě souborů APK, spustit „rychlé“ verze potřebných programů bez instalace nebo například kopírovat aplikace z jednoho zařízení do druhého prostřednictvím speciálních nástrojů jako klon telefonu. Obecně lze říci, že způsoby přístupu k požadovanému softwaru, i když existuje mnoho omezení. Ale Google má v úmyslu nabídnout další.

Funkce vytvořená.v dodatku se objeví na Google Play

Google pracuje na nové funkci Google Play, která uživatelům umožní přenášet aplikace z jednoho zařízení na druhé i bez připojení k internetu. Jeho podstatou je umožnit uživatelům sdílet již načtený software s těmi, kteří jej potřebují, pokud nemají příležitost se právě teď připojit k katalogu. Hlavní podmínkou je, že jeden z soupeřů již má tento program. V tomto případě ji může jednoduše vzít a sdílet se svým sousedem.

Jak poslat aplikaci do jiného telefonu

Odesílání aplikací pro sdílení v okolí vám může ušetřit provoz

K předání aplikace není zapotřebí žádný internet. Přesto je spojení mezi zařízeními nainstalováno najednou na dva protokoly: Wi-Fi a Bluetooth. Google je kombinoval, aby se zvýšila rychlost přenosu dat. Díky tomu jsou malé aplikace přenášeny téměř okamžitě a hlavní čas v postupu se věnuje potvrzení konjugace a přijetí souboru.

Existují omezení přenosu aplikací, ale dosud nebyla nikde uvedena a uživatelé je musí experimentálně identifikovat. Například je známo, že není možné přenést aplikaci stadia ze zařízení do zařízení. Stejně jako je nemožné sdělit jakékoli placené programy a hry, ty, které jsou ve fázi testování beta, pokud příjemce není zaregistrován v programu Early Access, a aplikace, k nimž je přístup pouze odkazem.

Navzdory skutečnosti, že jsem aktualizoval svůj Google Play na aktuální sestavu, ještě jsem neměl funkci přenosu. Google zřejmě zahrnuje na svých serverech inovace a nějak to dělá selektivně. Pokyny pro přenos aplikací prostřednictvím sdílení v okolí však nejsou tajemstvím sedmi pečetí:

aplikaci, androidu, android

Můžete odeslat prostřednictvím nedalekého sdílení jakékoli aplikace

Bluetooth

Pokud potřebujete přenášet soubory ze starého telefonu, které ne vždy můžete nainstalovat výše uvedené služby, měli byste věnovat pozornost jedné z postavených funkcí. Chcete.li použít Bluetooth, proveďte následující:

Aktivujte funkci na obou zařízeních.

Poté pomocí starého telefonu přejděte do potřebných souborů a klikněte na ikonu „Odeslat“.

V seznamu dostupných metod vyberte „Bluetooth“.

Poté musíte určit zařízení, do kterého přenos souborů bude provedeno.

aplikaci, androidu, android

Jakmile jsou popsané akce dokončeny, vezměte nové zařízení a potvrďte přenos souborů v zobrazeném okně. Po dokončení operace se všechny vybrané prvky objeví v paměti zařízení.

Jak přenášet data z iPhone do Androidu

Chcete.li přenést kontakty, data organizátoru a fotografie z iPhone na Android, můžete použít funkci zálohování z Google.

  • Stáhněte si z aplikace App Store „Google Disc“.
  • Po jeho spuštění budete muset zadat data účtu Google. Pokud takový účet ještě nemáte, vytvořte jej pomocí počítače a zadejte účty do adresního řádku.Google.com. V každém případě se tento účet v Androidu hodí.
  • Když jste vstoupili na účet, otevřete nabídku stisknutím tří vodorovných pruhů v levém horním rohu.
  • Nyní v pravém horním rohu najděte obrázek zařízení a klikněte na něj. Objeví se další nabídka, ve které bude existovat položka „zálohování“.
  • Vyberte, jaká data chcete zkopírovat, připojte iPhone k síti Wi-Fi a napájení z výstupu a kliknutím pod velké modré tlačítko „START BACKUP“.

Po dokončení zálohy (tato akce může trvat několik hodin), je čas přejít na smartphone Android.

  • Zapněte to a kdy se gadget zeptá. nakonfigurujte jej jako nové nebo obnovené data, vyberte druhou možnost.
  • Dále budete muset připojit chytrý telefon k síti Wi-Fi. Na další stránce vyberte, kde je umístěna vaše záložní kopie. „Kopie dat z cloudového úložiště“ nebo iPhone. Uveďte iPhone a poté klikněte na „Další“.
  • Nyní musíte zadat své uživatelské jméno a heslo z účtu Google a přijmout podmínky pro zásady ochrany osobních údajů. Poté pokračujte v konfiguraci smartphonu Android. data budou obnovena na pozadí.

Pokud máte Samsung

Má vlastní aplikaci přenosu dat značkových a korejských Samsung. To se nazývá Smart Switch a je již předinstalován všemi moderními chytrými telefony společnosti, ale můžete si stáhnout program, pokud jeden z vašich telefonů nevydává Korejci z obchodu Google Play Store.

Programové celé číslo také nevyvolává žádné otázky ani pro začátečníky. Od samého začátku se dostanete na obrazovku výběru obrazovky, po které jste vyzváni, abyste označili typ starého zařízení (Galaxy nebo Android, iPhone/iPad nebo, co sakra ne vtipku, Windows Phone).

Poté zadejte typ připojení (kabelová nebo bezdrátová komunikace), vyberte nezbytná data pro přenos a spusťte postup. Nejpohodlnější v této metodě je navíc možnost přenosu dat kabelem, který výrazně urychluje proces přenosu.

Jak přenášet data z Androidu na Android

Při použití MI Mover bude provedeno nejen přenos aplikací z telefonu do telefonu, ale absolutně vše je zkopírováno. od kontaktů a souborů po tenké nastavení operačního systému. Ukážeme, jak se to ve skutečnosti děje.

Připojujeme dva chytré telefon Android k jedné síti Wi-Fi

Stáhněte si aplikaci MI Mover na obou telefonech

Spustíme. na starém smartphonu vyberte režim „Já jsem odesílatel“, na novém. „Jsem příjemce“

Kód QR je generován na novém smartphonu

Musí být naskenován starým telefonem spuštěným v režimu odesílatele

Po jejich konjugaci vybereme na starém smartphonu data, která je třeba odložit

A klikněte na tlačítko „Odeslat“

To je vše. když skončí přenos dat z Androidu na Android, všechny aplikace a další informace ze starého smartphonu Xiaomi budou na novém. můžete použít všechny obvyklé aplikace a nastavení.

Přenos aplikací mezi zařízeními Android přes Bluetooth

Stačí vzít a přenést aplikaci přes Bluetooth, nemůžete pracovat! Ale vždy existují cesty obtoku!

A také nainstalujte aplikaci souborů Google

Zapněte dvě zařízení Bluetooth

Na telefonu, ze kterého přenášíte aplikaci, spusťte dirigent ES, vyberte ikonu aplikací z hlavního okna, označte aplikaci pro přenos na druhý Android a klikněte na tlačítko „Odeslat“, kde vyberte soubory Google

Spusťte soubory Google na přijímajícím telefonu, přepněte na kartu „Exchange“ a poté stiskněte tlačítko „Získat“

Jak přenášet aplikace z telefonu do telefonu

Jak přenášet aplikace z telefonu do telefonu:

Před spuštěním bych chtěl poznamenat, že první dvě metody nesou pouze soubory APK a také nepracují s hrami, které udržují mezipaměť ve vnitřní složce zařízení. Třetí metoda umožňuje obnovit aplikaci, včetně všech jejích dat pomocí předem vytvořené záložní kopie.

Airdroid. pro správu Android s PC

Airdroid vám umožňuje přístup k vašemu zařízení Android v bezdrátové síti z vašeho domácího počítače. Můžete přenášet a přijímat soubory Android do PC a zpět při velmi vysokých rychlostech. Kromě toho můžete odesílat a přijímat zprávy s PC a získat přístup k nainstalovaným aplikacím, například WhatsApp. (mimochodem, přihlaste se k odběru našich. Tam je v pohodě) a tak dále. Kromě toho je možné vytvořit záložní kopie fotografií a videí z vašeho smartphonu a nahrát je do počítače.

Je těžké si představit posel lépe než telegramy. Nejenže můžete najít všechny funkce, které vám mohou poskytnout pouze aplikaci tohoto druhu, ale aktualizace zde také létají častěji analogy ve formě WhatsApp nebo signálu. Aktualizace nám navíc nabízejí mnohem více než menší vylepšení zabezpečení a opravují malé chyby. V nové verzi existovaly nástroje pro ochranu obsahu před skupinami a kanály před uložením a kopírováním, schopnost odstranit zprávy po určitou dobu, nové příležitosti pro správu připojených zařízení, anonymní komentáře ve veřejných skupinách jménem kanálů a jiných inovacích a jiných inovacích.

Časy, kdy v jakékoli úkoly visely Android-Scartphones. Dnes upřímně levná zařízení na slabé žláze fungují docela dobře, bez zpoždění a zamrznutí. Čas od času se však problémy projevují i ​​na horních zařízeních, která se bez důvodu mohou začít zpomalovat v nejzkušenějších světelných scénářích. Například při psaní textu na klávesnici. Stává se to, že to prostě začíná pracovat s hmatatelným zpožděním, a proto se v Googlu Google promění v peklo, nemluvě o korespondenci v posvácích. Existuje však řešení problému.

Skutečné vypnutí Apple Pay a Google Pay v Rusku vedlo k neuvěřitelnému skoku v popularitě ruských bezkontaktních služeb. Pokud však mají uživatelé iOS příležitost nahradit platební nástroj na plný čas a ne, pak jsou věci Android mnohem lepší. Majitelé společnosti Samsung nejenže měli Samsung Pay, který pracuje s kartami MIR, protože stále existují Sberpay a Mir Pay, což jsou výhradně ruský vývoj, který je nezávislý na zahraničních korporacích. Už jsme podrobně diskutovali o Mir Pay. Nyní nastal čas pro Sberpay.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS