Vylepšená kamera Skyrim SE

Nejlepší mody pro božství: Original Sin 2. Definitivní vydání

Od Paolo Owyong Tento příspěvek může obsahovat přidružené odkazy. Pokud si něco koupíte, můžeme vám získat malou provizi bez dalších nákladů. (Další informace).

Božství: Originální Sin 2 může být jedním z nejlepších izometrických RPG v posledních letech.

Co by to mohlo ještě zlepšit? To, že moderníci jsou schopni v podstatě dát zcela novou hru, kterou si můžete užít.

Komunita MOD pro D: OS2 je prosperující a pro všechny je tu něco. ať už jste začátečník, který se snaží dostat do hry, nebo ostřílený hráč, který chce přidat trochu vzrušení k dalšímu přehrávání.

Ať tak či onak, tyto mody by měly nabídnout spoustu, aby vás zaměstnávaly.

HQ World and Icons Mod

Božství: Original Sin 2 není v žádném případě špatně vypadající hra. A ačkoli izometrické RPG nejsou přesně známé pro nic průkopnického, pokud jde o vizuály, je to vlastně docela slušné.

Ale modurs stále chtějí najít způsoby, jak to vypadat ještě lépe, což je přesně to, co A100N udělal.

Jeho MOD HQ World and Icons nahrazuje asi 95% světových textur hry, takže všechno vypadá mnohem ostřejší a podrobnější než v základní hře. To zahrnuje vše od hor, skály, stromů, trávy, budov a dalších.

Ikony získaly také člověka. Takže léčivé lektvary, ikony esence a šipky budou také vypadat jinak.

Úspěchy

.

Modding stále blokuje vaši schopnost shromažďovat úspěchy v D: OS2, ale naštěstí Kassent naštěstí přišel s řešením.

.

Nechť existují popisky!

Další skvělá věc na D: OS2 je to, jak se ukázalo, že konečný produkt je konečný produkt.

Nebyly tu žádné chyby, které by mělo objevit, a vy jste byli z velké části pro zcela hladký zážitek.

To neznamená, že komunita Mod nepřišla s způsoby, jak dále zlepšit kvalitu života. a nechat existovat popisky! je naším prvním příkladem toho.

Rabování je vždy obrovskou součástí jakéhokoli RPG. A není běžné, že hráči budou naštvaní z myšlenky, že potenciálně chybí něco cenného.

Nechť existují popisky!.

Vylepšená kamera

Dalším nástrojem, který má, pokud jde o rabování, by byl Mrozův vylepšený fotoaparát.

Stejně jako u jakéhokoli izometrického RPG je pohyb fotoaparátu velmi omezený v D: OS2, což je přísně řečeno, jak by to mělo být v izometrické hře.

To nezastavilo Mroz, protože jeho vylepšený mod fotoaparát odemkne 3D pohyb pro nastavení kamery, což vám umožní zkontrolovat každý možný úhel.

Tento mod také umožňuje přiblížit dále, což vám poskytne mnohem větší viditelnost toho, co je kolem vás, než byste normálně měli.

Lepší mraky

Fanoušci možná nenašli moc, na které by si stěžovali v D: OS2, ale většina z nich by pravděpodobně souhlasila s tím, že mraky ve hře mohou být občas hrozné.

Může být docela obtížné strategizovat, když ani nemůžete určit, na jaký druh mraků se díváte.

A pokud hrajete hru dostatečně dlouho, pravděpodobně jste si všimli, že jsou dokonce časy, kdy se mraky prostě mísí přímo s prostředím, což ztěžuje identifikaci, že v této oblasti jsou i mraky v oblasti.

Tento mod napraví vše tím, že mraky je mnohem jasnější. Jednoduché, přesto efektivní.

Barter Master. Sdílená sleva

Sdílení dovedností je skvělá vlastnost D: OS2, která odstraňuje některé z více únavných částí broušení hry.

.

Totéž nelze říci o jiných dovednostech, i když což nechává hráče přemýšlel, proč je tým Dev vynechal.

Master Mod Barter opraví, který speciálně pro výměnné výnosy, což umožňuje celé vaší straně přijímat maximální možnou částku slevy na základě nejvyššího výměnného hodnocení vaší strany.

Speechcraft. sdílené přesvědčování

Modder Kassent však nevyřeší pouze sdílení funkcí pro výměna. Jeho mod s řečovým řemenem dělá to samé.

Je samozřejmé, jak výhodné by bylo, kdybyste se nemuseli starat o to, jakou postavu přiřadíte, abyste mluvili s NPC. a tento mod přesně to opravuje.

Podobně jako u Master Mod, Sheewcraft umožňuje celé vaší straně užít si nejvyšší úroveň přesvědčování ve vašem týmu.

Lektvary dávají prázdné láhve

Jedna z nejhorších věcí, která se může stát při tvorbě, dochází materiály a nemá dost k přípravě toho, co potřebujete pro další bitvu.

Lektvary dávají prázdné láhve trochu s tím, aniž by do hry zlomili ponoření.

Tento mod chytře vrací prázdné lahve do vašeho inventáře po konzumaci lektvaru, takže jej budete moci recyklovat pro další dávku.

Obchodní doplněk a čisté nezdravé stránky

Může být docela otravné, jak nejsou zásoby obchodníků vždy osvěženy, když je navštívíte

.

.

Rychlost pohybu charakteru mimo bojové situace také trochu chybí ve vanilce.

Nemluvě o tom, že budete cestovat pěšky po celou dobu hry.

.

!

S D: OS2 je přizpůsobení znaků omezeno pouze na vaši hlavní postavu.

Postavy, které se připojí k vaší párty, jsou již předem vytvořeny, protože všechny jejich body atributů jsou automaticky přiřazeny, jakmile si vyberete, jakou třídu chcete, aby byly.

„Jen mě dovolte, abych tě postavil.“!„Cílem je to rozšířit a nechat vás vybrat přesně, kam přesně každý atribut body jde. dokonce i pro sekundární postavy ve hře.

S tímto nainstalovaným budete moci opravdu zóna, na co chcete, aby byly silné stránky každé postavy.

.

Je to užitečný nástroj, který vás projde určitými úkoly tím, že vám umožní hovořit s duchy mrtvých, kteří by vám často dali stopy, co byste měli dělat dál.

Podobně jako Geraltova medailona v The Witcher 2 Nicméně, duchovní vize v D: OS2 nelze použít ani neurčitě.

Po obsazení se efekty opotřebí na několika zatáčkách. a jaké duchové, se kterými jste nemluvili.

To může být nepříjemné, zejména když se nepřiblížíte správným NPC v prvních několika pokusech, ale nekonečné duchovní vidění to pro vás opravuje.

Tento mod v podstatě má v zásadě duchovní vidění natrvalo zapnutý, takže se nemusíte starat o to, aby se věci udělali dříve, než časovač dosáhne nuly.

Combat Sneak

.

A pokud bychom měli příklad vybudovat tajné postavení, vezmete si partyzánskou perk, což vám při provádění tajných útoků přidělí 40% nárůst poškození.

Přesto, pokud jste chtěli bodnout do tajnosti v D: OS2, brzy byste zjistili, že bojové plíživé náklady příliš mnoho AP, což vám přiměje většinu času ignorovat většinu času.

Mnozí to považovali za nerovnováhu, která ponechává utajení méně praktickou možnost ve srovnání s jinými sestavami. A tady je mod, který přichází na záchranu.

Snižuje náklady na AP na 2, což z něj činí mnohem životaschopnější strategii.

Necromancy Realanced

Kromě utajení je Necromancy další cestou, o které se hráči cítili, že nebyla tak životaschopná jako většina ostatních.

Nekromanční dovednost může znít docela skvěle. Ale je to většinou podceňované a nepraktické, takže váš nekromancer nechává více do podpůrné role.

Necromancy Reatanced Cílem je, aby byl hlavní nekromancer budování proveditelnější a upravil určité dovednosti a požadavky, aby bylo možné učinit životaschopnějším herním hrdinou.

Tento mod se také vyhýbá přemoci nekromance, takže udržuje vše ve stylu vanilky.

Origin a rasové dovednosti kouzla

Množství možností přizpůsobení znaků by mohlo být rozšířeno, pokud jste odstranili omezení původu a závodů.

Hra není uložena mnoho omezení. Existují však určité dovednosti, které jsou na základě těchto věcí exkluzivní, a nelze je přistupovat, pokud vaše postava neodpovídá požadavkům.

Dovednostní knihy původu a rasových kouzel umožňují všemu možným tím, že budou exkluzivní dovednosti naučit, stejně jako jakékoli jiné dovednosti by byly.

Knihy dovedností lze nalézt v různých regálech po celém světě a jakmile je nalezeno, poskytnou vám úplnou svobodu při výběru schopností vašich postav.

Vzkříšení dovedností pokladní

Nikdo nemá rád ten nevyhnutelný boj, který vám dává chuť toho, co hra skutečně má v obchodě.

To je obvykle bod, kdy objevíte oživovací lektvar, který má téměř všechny RPG, a v případě D: OS2 by byl vzkříšením svitek.

Pravděpodobně nemáte tolik na skladě na těchto bitvách, protože jste je předtím nepotřebovali

Cílem MOD SKILLBOOK SKILLBOOK SKILLBOOK Cílem je usnadnit věci poskytnutím dovednosti vzkříšení, takže se nemusíte starat o to, že nebudete mít dostatek svitků pro tuto další hlavní bitvu.

Vyrovnejte veškeré vybavení. včetně jedinečných

Stejně jako u každé hry, vaše startovní vybavení obvykle netrvá příliš dlouho. Při postupu ve hře jste často dostali silnější vybavení.

To obvykle znamená, že většina vašich starších předmětů se nakonec stane zbytečnou, pokud nemáte modid na úrovni všech zařízení, který je.

V případě, že jste zjistili, že některé z vašich dřívějších položek se staly oblíbenými a je příliš těžké se pustit, tento mod umožňuje vše, co se pohybujete vpřed.

Volba zbraně

Pokud hledáte sladký režim zbraně, je výběr zbraně Huisn764 solidní možností.

Typy zbraní v D: OS2 nemám žádný ložisko. Bez ohledu na to, na jakou zbraň se díváte, jednoduše se scvrkává, na které z nich nejvíce zlepšuje vaše statistiky.

Volba zbraně přidává zbraně hry zcela novou úroveň hloubky a přidává rozmanitost k tomu, jak různé typy zbraní ovlivňují výkon vaší postavy.

S nainstalovaným mod, personál by mohl mít odlišné účinky než meč. klade větší důraz na to, které zbraně si vyberete, spíše než je založí pouze na statistiky.

ZDARMA PET PAL

Tento další mod je velký a zdá se, že je oblíbený mezi fanoušky Divinity 2.

Pet Pal je pravděpodobně jedním z nejdůležitějších talentů, které byste ve hře mohli vybrat: dává vám schopnost hovořit se zvířaty.

To je důležité, protože tyto rozhovory obvykle opouštějí náznaky pro současné úkoly, nebo dokonce s velkým přístupem k zcela novému.

Přinejmenším získáte vtipný vtip nebo zajímavý příběh. Ať tak či onak, určitě budete chtít mít tento povolen.

Zdarma PET PAL jednoduše umožňuje, abyste jej mohli trvale povolit, takže to nezabírá talent vaší postavy. což znamená.

I Made Skyrim‚s First Person Combat 100X Enjoyable!

Velitel podvádění

Pokud jste opravdu chtěli věci usnadnit (a nemáte žádné obavy ohledně prostředků k tomu), pak vám velitel podvádění určitě dostane cokoli.

Jak pravděpodobně můžete říct z názvu, tento mod vám dává přístup ke spoustě cheats pro hru.

To přirozeně zahrnuje schopnost získat peníze, přidávat znakové zkušenosti, generovat vybavení nebo předměty.

Je to zábavný mod, pokud se jen snažíte jít kolem. Ale je to také skvělé pro vyzkoušení různých sestav, aniž byste museli brousit všechno.

Chronicles of Divinity: Sbírka map

Grand Master režim Divinity 2 je další funkce, která jej odděluje od ostatních RPG.

Podobně jako u Dungeons Dragons, režim vám umožňuje vytvářet zcela přizpůsobené kampaně, které pak můžete lemovat a hrát s přáteli.

Pokud je to něco, do čeho jste, tito příští pár modů se určitě vyplatí zkontrolovat.

Chronicles of Divinity: Map Collection je skvělý balíček, zejména pokud prostě nemáte trpělivost k vytvoření celého světa úplně od nuly.

Mapa poskytuje 12 map, které si mohou GM vybrat a z nichž si mohou vybrat, a dokonce vám dává možnost je upravit před zahájením kampaně.

JRAVENS GM Toolkit

Pokud dáváte přednost budování celé kampaně od základů, je také něco, na co se podívat.

Zatímco režim GM již přichází s velkým množstvím stavebních předmětů na výběr, neobsahuje vše ze základní hry.

Pokud existují konkrétní objekty, NPC nebo struktury ze základní hry, kterou si přejete, abyste mohli přidat do své vlastní kampaně, JRAVENS GM Toolkit to pravděpodobně má.

Oprava tvorby

Proč zachytit DLC, když můžete do hry modifikovat nový obsah?

Jedním z příkladů je řemeslná generální oprava a přidává přes 1600 nových receptů a 550 nových položek k objevování.

Mod provádí změny v nějaké mechanice také zavedením funkcí, jako je brnění, elementární meče a nové řemeslné brnění a předměty, aby věci udržovaly zajímavé.

Hybridní kouzla se rozšířila

Pokud existuje mod pro položky, pak je tu určitě také mod pro kouzla.

Hybridní kouzla se rozšířila výrazně zvyšuje vaše možnosti, pokud jde o naučené dovednosti ve hře, a činí tak bez porušení ponoření.

Se schopností kombinovat různé knihy dovedností, které jsou již v základní hře k dispozici, Mod překlenuje mezeru pro kombinace, které nejsou původně povoleny. ve skutečnosti přidávají téměř 40 nových dovedností, se kterými si můžete hrát.

Crowleyho nadpřirozené

Nedílnou součástí tvorby postav v D: OS2 je váš výběr rasy, kde v Vanille vám je dáno 5 různých možností, z nichž si můžete vybrat.

Můžete být buď lidským, elfem, trpaslíkem, ještěrkou nebo nemrtvým. což jsou docela běžná volba.

Crowley’s Supernaturals vám dává ještě více možností a přidává 6 zcela nových závodů k prozkoumání.

Tento mod přidává Fae, Nephilim, zdrojový čarodějnice, upír, vlkodlak a Niffin, každý s vlastními jedinečnými rysy.

Třídy umělců Bard

Jedním z hlavních rozhodnutí, které budete muset učinit, je třída vaší postavy.

Zatímco základní hra již nabízí 14 tříd na výběr, více není téměř nikdy špatná věc.

Existuje spousta zajímavých a jedinečných třídních modů, počínaje třídami umělců Bard.

To přidává do hry 50 nových dovedností, nejvhodnější k vytvoření třídy bard nebo umělce. Testování obou by vás mohlo zaměstnávat celé dny.

Třída Tempest

Nyní zde máme třídu Liyalai Tempest, která vám dává řadu nových možností dovedností, pokud plánujete provést sestavu založenou na kopci.

Zdálo se, že Spears byl trochu zanedbáván v D: OS2, protože nedostali žádné jedinečné dovednosti, jako jsou ostatní typy zbraní byly.

Tento mod nabízí Spears vlastní sadu dovedností včetně deflektivního úderu, který odkloní projektily na 2 zatáčky, a nekrotický úder, který je útokem, který způsobuje atrofii na váš cíl.

Void Knight

Skillset Plate Knight je další jedinečný koncept, jehož cílem je sloučit světy fyzické a magické odborné znalosti. které jsou obvykle považovány za protiklady ve většině RPG.

Tento mod přidává 23 nových dovedností zaměřených na debuffy, ale zajímavě se mísí v některých magických prvcích, jako je svolání a transformace.

Vyzkoušejte to pro sebe a podívejte se, co si myslíte. O tomto mod je toho hodně milovat.

Helaene. třída Vampire

Tyto poslední dva mody třídy z Helaene se mohou cítit podobně, ale rozhodně stojí za to vyzkoušet jednotlivě a stejně dobře.

Ačkoli třída upírů byla již zahrnuta do supernaturalsů Crowley, tento mod tuto myšlenku ještě dále dává. dává jim další sadu jedinečných dovedností.

Jak se očekávalo od jakékoli třídy upírů, dovednosti se točí kolem života krádeže a pronikavé poškození.

Helaene. třída Valkyrie

Valkyrie jsou mocné ikony v norské mytologii a vytvářejí některé z nejvíce badass postav. Pokud jste hráli nejnovější hru God of War, víte, o čem mluvím.

Helaene přináší Valkyrie do D: OS2 se svým mod a představuje 20 nových dovedností pro svou vlastní třídu Valkyrie.

Dovednosti jsou postaveny na konceptu, že Valkyrie je „vybíráním zabitého“, což vytváří dobrou kombinaci buffů a poškození.

Absolutně nutnost, pokud chcete ovládat nějaké nové třídy.

Divinity II: Originální mody sin, které hru ještě zlepšují

Moddry se vždy snaží vylepšit dobré hry a zde je 10 skvělých modů, které vylepšily božstvo II: Original Sin.

Ne mnoho CRPG už je vyrobeno navzdory ohromnému úspěchu Baldurovy brány a série Neverwinter Nights. Stále je však několik, z nichž jedna je jedna z nich, z nichž jedna je božství: Original Sin 2. Tento monstrum RPG má dostatek obsahu, aby hráči udržovali zapojení po stovky hodin, ale tento čas přehrávání může dále balón s mody.

Obsahové mody nejsou běžné pro originální Sin 2, ale počet modů, které sahají od generálních opravách po malou kvalitu života. Tato hra má jen několik problémů, ale dobře vyrobené mody umístily originální Sin 2 na jinou úroveň kvality zcela. Zde je deset božství: Original Sin 2 Mods, díky nimž je hra ještě lepší. Tento seznam není v žádném konkrétním pořadí.

Aktualizováno 26. března 2022 od Ritwik Mitra: Divinity: Original Sin 2 je mnohými považován za jeden z největších titulů hraní rolí všech dob. Je to obrovské zlepšení oproti jeho předchůdci a dělá tolik věcí správně, že hráči si nemohou pomoci, ale sklonit se hlavy k nadřazenosti Larian Studios. Hráči si mohou být jisti, že Baldurova brána 3 je ve správných rukou, ačkoli nelze popřít, že původní Sin 2 by mohl být vylepšen spravedlivým podílem modů. To nejlepší z parta je uvedeno níže.

úspěchů

Jednou z nejhorších částí používání modů v božství: Original Sin 2 je to, že úspěchy jsou deaktivovány, pokud hra detekuje změněné soubory. Je to ostuda. Je tedy skvělé, že k tomuto problému čelí mod.

S modem s jednoduše tituly jsou tyto trofeje obnoveny pro hry s mody. Je to skvělý způsob, jak zvýšit přirozený tok hry, protože hráči z těchto úspěchů nechybí jen proto, že chtěli použít několik modů kvality života.

HQ World and Icons

Grafika božství: Original Sin 2 jsou samy o sobě skvělé. Jsou však povinni být někteří hráči, kteří chtějí, aby každý aspekt vizuálů byl téměř dokonalý.

Proto mody existují k vyladění nejmenších vizuálních komponent ve většině her. Original Sin 2 není výjimkou z tohoto pravidla, přičemž hráči jsou schopni používat velitelství World a Icons Mod ke zlepšení kvality různých vizuálních artefaktů přítomných ve hře.

ZDARMA PET PAL

Pet Pal je jedním z nejdůležitějších rysů, které může mít kdokoli v božství: Original Sin 2. Koneckonců, každé zvíře ve hře má jedinečný dialog, na který si hráči mohou vynechat, pokud nemají mazlíčci Pal rys.

S tímto modem se Pet Pal stává výchozí vlastností pro většinu postav, aby měli přístup ke všem tento obsah od začátku, aniž by museli investovat cenné body. Vzhledem k tomu, jak tvrdý může hratelnost původního Sin 2 občas získat, každý bod vlastností se stává nekonečně cenným.

Vyvinula se velikost 2 strany

Limit velikosti strany 4 je sám o sobě docela slušný, ale to by mohlo být pro některé hráče mírně omezující. Koneckonců, nutností si vybrat jen jeden z mnoha společníků ve hře může být opravdu náročnou volbou.

Naštěstí se o tento problém postará o velikost strany. Nyní mohou hráči mít až deset členů strany, což by mohlo být nadměrné. Ale většina hráčů by s tím byla v pořádku, vzhledem k tomu, jak se hra zábavná!

Fort Joy Respec

Fort Joy je první hlavní oblast, kterou hráči prozkoumají ve hře. Je to také oblast, kde si mohou uvědomit, že jejich stavba není nikde téměř ideální pro řešení různých hrozeb přítomných ve hře.

Bohužel existuje dlouhá cesta, než hráči dostanou příležitost respektovat jejich charakter. Naštěstí s modem Fort Joy Respec mohou hráči, kteří chtějí své postavy okamžitě vyladit.

Essential Mods

Tato položka poněkud podvádí a místo jedné z nich uvádí několik modů. Tyto mody jsou však tak dobré, že je většina považuje za nezbytné. Všechny tyto mody mají jednu společnou věc: provádějí malé, ale znatelné změny v původním Sin 2, buď poskytují zlepšení kvality života nebo důležité opravy.

Kvalita života mody

 • Výměnné vylepšení (Laughingleader): Mezi stranou jsou sdíleny jak výměnné, tak přesvědčovací dovednosti. To znamená, že prodejce je snížen pro všechny bez ohledu na to, kdo iniciuje obchod.
 • Přepínač sprintu (Laughingleader): umožňuje party sprintu místo chůze, drasticky zvyšuje rychlost pohybu. Hráči mohou nakonfigurovat účinky sprintingu z knihy poskytnuté modem. To nijak neovlivňuje boj.
 • Automatické identifikace (Laughingleader a Fireundubh): Automaticky identifikuje položky, když hráč dosáhne Loremaster, pět nebo vyšší.
 • Žádné úvod Splash (od Laughingleader): Odstraňuje Larian cutscene, když hra začne.

Ursalační mod

 • Nechť existují popisky (od Fireundubh): Zpevnění nyní existují pro každou interavatelnou položku v původním sin 2. To zahrnuje bedny, ingredience, mrtvoly a mnoho dalšího.

Oprava chyby/kompatibility modis

 • Lady Vengeance Storage Fixer (by Laughingleader): způsobuje, že truhly pro pomstu Lady přetrvávají napříč všemi činy, což brání hráčům v ztrátě jejich vybavení. To je nezbytné pro silně modifikované přehrávání.
 • Fixer status (podle Laughingleader): Opravuje chybu, která způsobuje, že účinky na životní prostředí vydrží na hráče na neurčito.
 • Oprava úkolu. Spider’s Kiss (od Laughingleader): Opravuje Spider’s Kiss Quest v multiplayerové lobby. Umožnění více než jednoho hráče jej dokončit.

Necromancy Realanced 2.0

Božství: Originální Sin 2 umožňuje širokou škálu sestav, které jsou životaschopné pro všechny kromě nejtěžšího obsahu. Všechno kromě nekromance. Tato škola magie je ve srovnání s jinými archetypy žalostně slabá.

vylepšená, kamera, skyrim

Necromancy Realanced 2.Cílem je to řešit, přepracovat stávající dovednosti a přidat nové, aby umožnily další výběr herního stylu. Hráči se konečně mohou stát armádou nemrtvých s hostitelem nových schopností vyvolání tohoto mod.

Automatické vyrovnání položek

Zemědělství nového vybavení pro sestavení může být zábava v kořistných hrách, jako jsou Borderlands, ale cítit se špatně umístěné ve více příběhových RPG, jako je božství. Gear in Divinity: Original Sin 2 se nestará o úroveň hráče.

Automatické vyrovnání položek dělá přesně tak, jak by se očekávalo. Pokaždé, když se hráč vyrovná, hra aktualizuje zařízení této postavy tak, aby odpovídalo jejich nové úrovni. Rovněž jsou upgradovány různé statistiky. To umožňuje hráčům strávit méně času na úrovni výdělku před chovem určitých předmětů a více času hraním hry vlastním tempem. I když se to přiblíží k podvádějícímu mod než cokoli jiného, ​​umožňuje hráčům více soustředit se na příběh hry namísto svého systému pro položení.

POZNÁMKA: EPICKÁ STRANCES: Origins Mod již má zavedený systém upgradování položek, díky čemuž jsou tento Mod redundantní, když jsou oba použity společně.

Marnost

Jedna věc božství: Original Sin 2 Nails je jeho zbrojní design. Dokonce i na nižší úroveň výstroje vypadá zřetelně a stojí za to nosit pouze pro vizuály. Problém je v tom, že Larian nezahrnoval správný transmogrifikační systém ve hře.

Naštěstí do hry přidali moderní systém pseudo-transmog. Vanity umožňuje hráčům ukládat vzhled brnění do prstenu a aplikovat jej na jakoukoli brnění, kterou hráč chce. Zpočátku se může cítit trochu neintuitivně, ale tento mod je nejlepší volbou pro přidání správného transmogu do původního sin 2.

Majoras. Vytváření postav plus

Pro ty, kteří unavují stejné postavy při tvorbě postav, stojí za instalaci tvorby postav Majora Plus Mod. Stovky nových možností jsou zahrnuty do vytváření postav, aby se každý člen strany vizuálně zřekl.

Desítky nových účesů, exotičtější vzhled pro elfy a dokonce i planoucí lebka jako kostra jsou několika příklady toho, co tento mod poskytuje. Rovněž není vynechána žádná rasa ani pohlaví a kvalita nových aktiv a dokonce překračuje to, co Larian nabízí v základní hře. Majora’s Creation Plus stojí za to se podívat.

Vylepšená kamera

Mít nastavený úhel vázaný na kameru není neobvyklý v izometrických titulech RPG, jako je Baldur’s Gate nebo Fallout, ale toto omezení může vést k neohrabanému průzkumu nebo bojové setkání. Kamera originálního Sin 2 není v žádném případě špatná, ale mohlo by to být lepší.

Cílem vylepšené kamery je opravit tím, že umožňuje plnou kontrolu nad kamerou. Nyní je možné naklonit kameru do jakéhokoli úhlu, který si hráč přeje, a nechat hráče se velmi blízko postavy nebo se podívat přes Grand Environments, která je jinak těžké ocenit. Jen si uvědomte, že hra zjevně nebyla určena pro kameru tak flexibilní, protože některé postavy a prostředí budou vypadat divně, když jsou vidět z určitých úhlů.

Oprava tvorby

Crafting je nedostatečně využívaný mechanik v původním Sin 2, o kterém většina hráčů ani neví, existuje. Vytváření a úpravy vybavení je uspokojivé téměř v jakémkoli RPG, ale systém řemeslného systému Divinity postrádal hloubku, kterou zbytek hry nabízí.

To je místo, kde přichází revize tvorby. Tento mod přidá více než 1 800 receptů do hry, od vytváření nových typů brnění až po brnění barviva. Tento mod nejen dává hráčům větší pobídku k řemesle, ale věci, které tento mod umožňuje hráči vytvářet, vytvářejí řemeslníky relevantní pro jakoukoli postavu v jakékoli přehrávání.

Rozpoutané božství

Jedním z nejpopulárnějších generálních generálních orgánů Sin 2, Divinity Unleashed je ambiciózní přepracování základní mechaniky hry, která otřásá bojovými a statistickými atributy. Všimněte si, že k přehrání tohoto skriptu je nutný, což by mělo naznačovat, kolik změn tento mod provede.

Především je Divinity Unleashed bojovou generální opravou zaměřenou na odstranění hojného omráčení, ke kterému došlo v základní hře. Místo jeho místa je množství inteligentních vylepšení rovnováhy a nové systémy, které zvyšují rozmanitost build, taktické možnosti v boji, to vše při potížích s původním Sin 2 neporušenými.

Níže jsou uvedeny některé z největších změn mod:

 • Armor nyní poskytuje snížení poškození plochého poškození místo druhého zdravotního baru.
 • Brnění již neblokuje stavové účinky.
 • Účinky stavu kontroly davu byly přepracovány, aby místo toho poskytly silné debuffy. Přeskočení zatáčky byly nahrazeny sníženou rychlostí pohybu, nižšími zisky AP a elementárními slabinami. Obecně to dělá boj originálního Sin 2 mnohem rychlejší a méně závislý na alfa-strikingu.
 • Atributy a bonusy schopností byly přepracovány, aby poskytovaly více bonusů za účelem stavění.
 • Téměř každá dovednost byla vyvážena s ohledem na bojové změny.

Úplný seznam změn naleznete zde.

Tyto změny dramaticky mění, jak bojuje boj, a přeměnit originální Sin 2 na mnohem taktičtější RPG. Masivní převažování v rozpoutaně božství také znamená, že rozmanitost build je na mnohem lepším místě než ve vanilce. Veteránští hráči unaveni z nepřátel alfa-strikingu na zatáčku by měli tento mod vyzkoušet.

Epická setkání: Origins

Epická setkání: Origins je pravděpodobně nejambicióznější, komplexní generální opravný prostředek. Počet změn zde je ohromující, od vylepšení rovnováhy až po přidání nových systémů progrese. Pokrytí všech z nich by zaručovalo článek sám, ale zde je verze toho, co bylo přidáno nebo změněno:

 • Byl přidán nový systém progrese s názvem Ascension. Podobně jako u souhvězdí souhvězdí Grim Dawn mohou hráči přidělit body do množství dovedností stromů pro různé buffy definující budování. To běží vedle standardního znakového progrese originálního Sin 2.
 • Účinky stavu zaznamenaly hlavní přepracování. Stunlocking bylo odstraněno, nahrazeno účinky odstupňovaných a stavových efektů odstupňovaných. Hráči budou muset využít fyzické i magické poškození při více zatáčkách, aby aplikovali silné stavové účinky na cíle. To má za následek hru, která je mnohem méně zaměřena na smrt nepřátel.
 • Zdroj je nyní hlavní součástí boje, což umožňuje hráčům naplnit své dovednosti silnými sekundárními efekty.
 • Téměř každá dovednost a položka byla vyvážena.

Pro zájemce o dozvědět se více o tomto mod, vývojáři vytvořili dokument, který prochází každou změnou důkladných detailů. To lze číst zde.

Veteráni, kteří nedokážou vydržet bojovou rovnováhu božského, musí vyzkoušet tento mod. Dělá to vynikající práci, která přesouvá boj originálního Sin 2 na taktičtější tahovou RPG, než to, čeho Larian dosáhl. Její systém vzestupu je také odborně proveden a uděluje návykový vývoj charakteru a buduje rozmanitost pozorovanou v ARPGS, aniž by se odebírala z kořenů CRPG původního Sin 2.

Poznámka: Epická setkání: Origins je k dispozici pouze prostřednictvím serveru Discord pro vývojáře kvůli stavu vývoje modu. Odkaz naleznete zde. Přejděte na kartu #download a najděte odkaz ke stažení. Před instalací si nezapomeňte přečíst FAQ.

Jak to porovnává s rozpoutaným božstvem?

Unleashed Divinity je mnohem snazší porozumět a instalovat. Zatímco tento mod lze použít uprostřed jakéhokoli přehrávání s malým problémem, epická setkání vyžaduje novou hru uložení. Někteří by také mohli zvážit změny epických setkání příliš radikální pro jejich představu. Pro hráče, kteří chtějí revizi bojové revize a nic jiného, ​​je Božství Unleashed vynikající volbou. Hráči, kteří chtějí božství: Originální Sin 2 se bude cítit jako zcela nová hra bude milovat epické setkání: Origins.

Ať už používáte fotoaparát pro snímky obrazovky nebo ve hře pro vaši domácnost Sims, není tajemství, že fotoaparát Sims 4 je menší než ideální. Mody fotoaparátu vám mohou poskytnout ten pravý úhel, konkrétní zaměření a další věci, které Sims 4 nedosahují.

I když Sims 4 nemá nejlepší kameru, někteří s tím nebudou mít problém. Využití moderu kamery může zachytit tuto perfektní scénu pro speciální událost nebo jen proto, že chcete ukázat paměť.

Mody fotoaparátu mohou zlepšit pořizování snímků obrazovky a usnadnit vašim simům fotografování, což je další kamerový systém, který používáte. Mods usnadňují fotoaparáty, které používáte, aby získali určitý úhel a získali přesnější obrázek podle vašeho výběru.

Jaké mody fotoaparátu jsou nejlepší ve vaší hře? Které z nich si vyberete ze všeho tam venku?

Zde je deset nejlepších fotoaparátů, které byly vyhledány a shledány jako nejlepší. Každý z nich byl vyzkoušen ve hře.

Klasická kamera

Výbuch z minulosti. Užijte si nostalgii!

Zpět v Sims 1, na kameře, kterou použili, bylo něco romantického. Kde jste nemohli být příliš blízko svých postav, ale máte přehled o celém jejich životě.

S klasickým modem kamery VicOrandrade přináší zpět úhly první hry. Nejenže se tento mod jednoduchý a důvod pro nostalgii pro ty hráče, kteří jsou obeznámeni s první hrou.

Fotoaparát se deaktivuje v CAS a vytváří režim/nákup. Nikdo nepotřebuje ty úhly v CAS.

Co je zábavné na klasické kameře:

 • Přepínat/vypnout/vypnout. Existují dvě možnosti pro přepínání tohoto mod; Můžete použít cheat cc.Nastavení nebo vyberte SIM. Tento přepínač je jednoduchý a můžete jej použít, když chcete.
 • Přizpůsobení. V nastavení fotoaparátu můžete vyladit rotaci, maximální zoom a samostatně klasické kamery. Tato funkce poskytuje osobní zážitek pro každého uživatele mod.
 • Nostalgie. Tvůrce Victorandrade vytvořil mod, který poskytl Simmers klasickou izometrickou kameru Sims 1 pro jejich hru Sims 4.

Ctrl Alt Greenscreen

Want a picture with your favorite painting as a background? So do I!

Ačkoli tento mod nemění schopnost fungovat fotoaparát, ovlivňuje pozadí, aby ukázal obrázek. Mod Ctrl Alt Greenscreen přidává nový prvek k fotografování s vašimi simy.

Mod dává tři greenscreeny pro vás, abyste si mohli vybrat, a pak do něj můžete umístit obrázek nebo obraz na speciální pozadí. Tyto pozadí mají speciální funkci nazvanou „plně jasné“ a tato funkce zajistí, aby vaše obrázky ukazují nedotčenou křišťálově čistou barvu.

Co je zábavné na Ctrl Alt Greenscreen:

 • Tři velikosti. Existují tři velikosti zelené obrazovky, které můžete použít, malé, střední a velké.
 • Vyberte a vyberte. Můžete si vybrat obrázky a obrazy, které můžete umístit na Greenscreen, aby se přizpůsobila perfektní pozadí pro své Sims.
 • Vezměte si kdekoli. Cokoli si vyberete jako pozadí, můžete si vzít Greenscreen se svým sim na jakoukoli šarži pro ideální scénu.

Podrobnosti o ctrl alt Greenscreen: Stáhnout

Rodinný portrét

Klasické dřevo, s pěkným pozadím.

Je zábavné mít vzpomínky po celé zdi domu vašeho Sim. Výzvou je získat fotografii celé rodiny a pokusit se o to udělat pořízením skupinové fotografie je téměř nemožné.

Režim pro portrét rodinného portrétu dává toto číslo jeden z nejlepších oprav. S tímto modem získáte dva snímky, které si můžete přizpůsobit.

Jednoduše umístěte rám do domu svého SIM a jděte do živého režimu. Jakmile je v živém režimu, můžete přizpůsobit pózy a oblečení; Poté zamkněte portrét.

Co je zábavné na rodinném portrétu:

 • Moderní rodinná fotografie. Tento mod, rodinný portrét, má dva snímky, které jsou elegantní a zapadají do jakékoli místnosti.
 • Pozadí. Pozadí můžete změnit před umístěním na zeď. Poté, co jste si vybrali a odešli do živého režimu, nemůžete jej změnit, jakmile je umístěn.
 • Zvětšení. I když si můžete přizpůsobit portréty, tento mod může přiblížit váš portrét.

Žádné Fade Sims and Objects (Aktualizace V3)

Nemohu zmizet, když tentokrát přijdu na tvé detaily!

Jediným problémem, který se snaží přiblížit, aby získal detailní obrázek. Mod No Fade Sims and Objects (Update V3) pomáhá tento problém zvýšit.

Tento mod používá dva ladicí soubory, které jsou XML soubory, aby se zajistilo, že vaše obrázky jsou jasné. Když se tento mod používá, odstraní to, že kamera zmizí na objektech, sims a dokonce i stromech a keřích.

Co je zábava na nome fade sims a objekty (aktualizace v3):

 • Žádné chybějící stromy. Kadeře mohou být součástí scény, aniž by manévrování kamery všude.
 • Zblízka. Váš SIM nezačne mizet blíž. Někdy musíte získat ten ideální obrázek.
 • Podrobný obrázek. Nejen, že můžete získat detailní předmět, který váš SIM předvádí.

Podrobnosti o nomech a objektech (aktualizace V3): Stáhnout

Neztrácejte zaostřovací kamery

Focus is everything; even for this camera.

Někdy bude mít váš SIM stále ten okamžik, kdy nefotografují ty nejlepší fotografie. S netrámením Focus Cameras Mod, vaše obrázky sims vyjde s vysokou kvalitou a nebudou mít fotografie mimo zaostření.

Získáte tři kamery a stativ, který je kompatibilní s základní hrou. Pokud máte balíček Mochino, budete mít několik dalších interakcí s stativem.

Co je zábavné na neztrácení zaostřovacích kamer:

 • Zvýšené skladování. Váš SIM může nyní ukládat více fotografií než obvykle.
 • Max Zoom. Projděte se kolem normálního limitu zoomu pro detail po celé životnosti.
 • Kvalita fotografie. Žádné další palce ani obrázky mimo zaostření.

Neztrácejte zaostřovací kamery Podrobnosti: Stáhnout

Nepřimělené stromy a pouliční rampy

Stromy by na vás nikdy neměly zmizet.

Různé bez vyblednutí mohou ovlivnit mnoho aspektů Sims 4. Mod bez výtvaru a streetlamps není výjimkou z toho.

Mod je přepsáním mnoha zdrojů MODL, které zahrnují nákupní stromy, pouličníky na nejeditelných místech a mnoho dalších. Tvůrce FakeSeSrealawesome to udělal tak, aby to fungovalo s Shimsrodem No Fade Mod také.

Co je zábava na stromech bez výtvar a pouličníky:

 • Jasný obrázek. Budete mít scenérii bez zbarvení, s nimiž se můžete pořizovat snímky.
 • Krajina. Položky, jako jsou stromy, keře, pouliční rampy a conot, nezmizí v živém režimu.
 • Kompatibilita. Bez problému můžete použít druhý mod bez problémů.

Detaily stromů a streetlamps bez výtvaru: Stáhnout

ISO Love Photos. Plně ovládací kamera

Převezměte ovládání jednoduchou malou kamerou.

Vzpomínky jsou vzácné a fotografování je obrovskou součástí jejich udržování. ISO Love Photos Mod odemkne ovládací prvky ve hře s kamerou pomocí jednoduché kamery, takže tyto vzpomínky můžete zachytit.

Vše, co musíte udělat, abyste mohli používat Mod ISO Love Photos, je kliknout na kameru v živém režimu. Jakmile budete používat, můžete začít fotografovat. Nebude to fungovat z inventáře vašeho SIM.

Co je zábava na fotografiích ISO Love. Full Control Camera:

 • Plná kontrola. Získejte plnou kontrolu nad pohledem ve hře fotoaparát prostřednictvím fotoaparátu.
 • Nepotřeboval žádný SIM. Tento fotoaparát nevyžaduje, abyste si vzali SIMu jako fotograf.
 • Póza. Své sims můžete postavit pomocí pozice pomocí Andrew’s Pose Player a vaši simíci zůstanou při fotografování.
vylepšená, kamera, skyrim

ISO Love Photos. Podrobnosti o plné ovládacích kamerech: Stáhnout

Sims 4 Camera Mod od Buckley

Dostat se do drážky a do pravého úhlu pro váš obrázek. Foto z Buckley.

V nabídce můžeme přepínat mezi kamerou Sims 4 a ve stylu SIMS 3. Oba mají své chyby, ale kamera Sims 4 pomáhá vyhladit některé hrboly.

Tento mod bude v rozporu s jinými mody, které potlačují soubor kamery a souboru videokamery Ini. Instalace je jednoduchá, vložte ji do složky MOD a spusťte hru.

Co je zábava na Sims 4 Camera Mod od Buckley:

 • Hladký. Můžete hladce přesunout kameru a vyfotit nejlepší obrázek svých simíků.
 • Režim karty. Tento mod pracuje v režimu Tab, což pomáhá získat lepší úhly.
 • Méně odrazu. Váš fotoaparát bude stabilnější a bude mít méně skákání.

Sims 4 Camera Mod od Buckley Detaily: Stáhnout

Fotografická paměť 2.0

Make your memories last forever in the Sims 4.

Při fotografování v Sims 4 jsou vaši simíci omezeni tím, co mohou s těmito fotografiemi dělat. S fotografickou pamětí 2.0 mod, mnoho možností vám otevírá.

Tři položky přicházejí s tímto modem, ke kterému máte přístup v nabídce. To je také kompatibilní s inkoustem pro sebe.

Co je zábavné na fotografické paměti 2.0:

 • Vzpomínky. Vytvořte nezapomenutelné vzpomínky, pořizujte a přidejte paměť na fotografii s podrobným popisem.
 • Položky. Můžete dát své fotografie SIM na několik objektů, aby se tato paměť stala památkou.
 • Upravit fotografie. Své fotografie můžete upravit a vylepšit je několika různými způsoby ve fotografickém studiu.

Fotografická paměť 2.0 Podrobnosti: Stáhnout

BuildMode Freecam

Make your own floorplans and take pcitures without interference from Build/Buy.

TwistedMexi je jedním z nejpopulárnějších tvůrců mod a stal se základem v komunitě Modding. BuildMode Freecam z TwistedMexi přináší kameru s volným zářením prostřednictvím modula do režimu sestavení.

Pokud máte lepší buildbuy, nepoužívejte tento mod, protože je zahrnut. Chcete.li nainstalovat, rozbalte do své složky MOD, spusťte hru a poté stiskněte tlačítko Tab, když je v režimu sestavení.

Co je zábavné na BuildMode Freecam:

 • Tab. Tento mod je také pro přechod na kartu v režimu sestavení, což je kamera s volným zářením.
 • Půdorys. Pořiďte nejlepší fotografii půdorysu, aniž byste se museli pokaždé vrátit do živého režimu.
 • úhly. S tím, že jste v režimu sestavení a používání karty, můžete získat různé úhly pro pořizování mnoha typů obrázků.

BuildMode FreeCam Podrobnosti: Stáhnout

Vylepšená kamera Skyrim SE

Читы и читерские предметы

Триумвират добавляет 75 сбалансированных зак všichni, раззе т д д д д д д, т т д д д д д д д д д д д д д д д д д. к, шаман), которые доступны иммерсивно через торговцев.

❱❱❱ характеристики

 • Новые заклинания для 5 архетипов (друид, теневой маг, чернокнижник, клирик, шаман)
 • 15 заклинаний на архетип, вего 75 заклинаний
 • Заклинания доступны интерактиdělá
 • Последовательная качественная и и взуальные ээффекты
 • Никакого беспорядка или разз už функций: архетипы, которые ы н л и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и Á
 • Также добавляет посохи для многих заклинаний
 • Легкие скрипты, никаких лишних сохранений

❱❱❱ где ззe заклинания

Как и ванильные фолианты заклинаний, фолинаний триожно к с у у ďщ т у у т т т у у у у у у у у ďоожно кпоож někdo тветствии с вашим уровнем на школе. С. Список посdělá.

Я хочу ххитрить!

Есть секретный способ пvora. Спойлер. Просто убейте курицу в ривервуде и обыщите ее труп. Пожалуйста.

Друид

Друид поклоняется хирсинrání, д už з з я, является приро všichni. Они могут ыращивать деревья ежевики, и призывать зверей природы.

ПрименяяE уникальный подход к призызы в форме миньонов, основанных н концентрации д д д д д п д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д. ду, чтобы наносить урон или блокировать чрезмерный рост р. Их миньоны часто обладают.

Д už тх, кто хочет вешатьс н, síla přírodních я, крадущего магию своими атаками.

(Новичок) ызов вороdělá:. Ослепляет живые цели, снижая навыки владения оружием на 40.

(Чченик) призыв гремучих змей: сконцентрируйтесь, чтобы. Их атаки наносят 2 урона ядом секундhod.

(Адепт) призва obale. Его атаки заставляют живые цели с уовнем ззовья ниже 20% ыыстро ировюююю.

(Эксперт) ызызов снежного барса: сконцентрируйтесь, чтобы призвать. Его атаки истощают 40 единиц ыыносливости, и он ыыстрее движется в бою.

(Мастер) ызызов пса хирсина: сконцруйтесь, чтобы призвать пса хирсина. Его атаки снижают броню на 250 единиц на 10 секунд.

Двное заклинание может нно повторно ызыызываются. Однако существует не подлежащая обсуждению стоимость призыва, кототощщ с с е imvort е е е е е е е е- аклинаний будет.

Изменение

(Новичок) др užní: природа восстанавливает целевой т т т к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к с с с с с с с с с с с с с с с с с с čále и его и брать.

(Чченик) сила прироčovacích:. Он исполззует атаки ďлижнего боя. Его мощные атаки крадут магию.

(Адепт) дикая форма: примите форму оленя, зы б б б с с сек 14 с секннононие im 60 сек už.

(Эксперт) Непроходимая роща: поднимите стену из деревьев в том месте, где указывает заклинатель, блокируя проход на 30 секунд.

(Мастер) погоня за горизонтом: переносит заклинателя и б б п п ~ уе 14 в п п ~ уе 14 в п ~ уе 14 в п уе 14 к п ~ уе 14 к уе 14 к у ~ тов.

Рогатый лорд не восстанавливает магию и теряет 5 очков в секунlinя нооráž а з з уееštěwn а з з з у у у у у з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з аклинания на 25% дешевле. Его атаки наносят (уровень з дополнительный у урон, xи п п п п а а а а а а а п п п п п п п п п п п п п а п п п п п а а а а п п п п п п а з а а а а п а п а п п п а п п п п п з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з. ак хирсина, снижая броню на (2,5 уровень измения) на 10 секун někdo. Он вvora ссанавливает 10% ыносливости и 5% здоровья. Он исполззует.

Востановление

(Новичок) дух дуб: дух дает заклинателю и живыы союзникам 20 единиц.

(Чченик) паразитов: рост. После смерти дает ростки ягод.

(Адепт) дух т тернового шиповника: дух наносит 1 урон кровотечением и с с с с з к к к к к к к к к к к к к к к к с с с с с к к к с к с с к с с с к к к к к к к к к к к с к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к ник получает.

(Эксперт) ежевики: ложе з ежевики, которое наносит 10 урона кровотечением и и в т 15 секонď. После смерти дает ростки ягод.

(Мастер) дух солнца: дух лечит зак všichni. Секун někdo.

Теневой маг

Магия теней. редкая и мощная форма маги во вселенной Elder Scrolls. Это не просdělá.

Теневые маги очень мобильны, имеют доступ к различныы фtky к к к к к к к к к к přátel к к к к к к к- отких дистанциях или даже на атаках ближнего боя. Их способность превращать процент нии, но если они все-ďаки заканчивают д už б, оой сполоиимимиммммм мммммммммммммráž собамммммммммммм с н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н. Они становятся более ээективными.

Вместо света их заклина několik.

Изменение

(Новичок) шаг тени: передвигайтесь в б на 15%.

(Чченик) шаг сквоз тени: бросайтесь к цели на расстони до 150 фела 100.

(Адепт) танец теней: может. Действует 60 секунд.

(Эксперт) «тянуть сквозз тени»: притягивает к заклинателю цели на 100 е сниц 100 д.

(Мастер) ночные врата: разверните два теневых портала на местноři, п в позохить ¯ вротох restaur впотохить вотохохить, вототохить, вототохоти dob равлениях пределах 100 футов.

Получить you:

 • Бабетта, темději
 • Энтир, винтерхолд
 • Гулум-эй, солитюю
 • Нелот, тель митрин

Разрушение

(Новичок) осушающее прикосновение: поглощает 4 единицы ззороовьвкнн 30 ​​30.

(Чченик) гнев азры: ударная волна теневой энергии, которая превращает 50% вашей маги уагин уагин уагин уагин уагин уагин уагин уагин уагин уагин ot магинн уагиннн магич ot магич магинн магинн магин магич магич магhlíн магич. (X повреждений)

(Адепт) ночной клинок: способен атаковать в б яlin б с с расстоян ы ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч чч ч ч чч ч чч ч ч ч чя ч чч ч чч ч чч ч яяо ч ч чя я яяо ч ч ~ яя яя я ~ я ~ яя яяя. (. Действует 60 секунд. (X повреждений)

(Эксперт) осушающий покров: поглощает 20 единиц ззоровьв и магии в секонvra с с в в в в в в в в в в в в в в в в в т в в в в в т т т т т т т т т в.

(Мастер) осушающий туман: туман, наполненный т т т т т, поглощает 30 еди někdo.

Получить you:

 • Энтир, винтерхолд
 • Фаренгар тайный огонь, вайтран
 • Нелакар, винтерхолд
 • Нелот, тель митрин

Илюзия

(Новичок) собиратель теней: ваши атаки ближнего боя и заклинания. Действует 60 секунд.

(Чченик) тьм: создает 10-acутовый источник тьмы, который остаетtba.

(Адепт) раскрытие секретов: освещает ближайшие контейнеры, д к к с с сненов в сенhodн rrob в с ďчн moutnaн в текhod ф с с т с т с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с.

(Эксперт) одержимос: но сражаясь за заклинателя, нанося на 40% болшше урона.

(Мастер) с už л: ага.

Получить you:

 • Бабетта, темději
 • Гулум-эй, солитюю
 • Нелакар, винтерхолд
 • Нелот, тель митрин

Чернокнижник

Чернокнижник. лучшем случае призыватель даэдра, вудшем. поклонник даэдра. У них есть сильное ззаим между их мерзкими заклинания st.

Чернокнижники связывают души тех, кт умирает под действием их заклинаний. После этого происходит ызызов приспешника чернокнижника в течение 30 он и добавляет. Например, магистр исполззует посох и ыысасывает ману из своих жерту; если есть дух, он также будет генерировать.

Синергия работает в обе стороны, посколь starorem ядовитые заклинания уси мии у у ďун у ун у уокůže ют урон, наносимый им целюю.

Разрушение

(Новичок) сверхъестественный ззрыы: искажающий зрыв, наносящий 20 ед. Урона. Если цель умирает, удерживайте дух на 30 секунд.

(Ученик) Погибельный костер: Разлагающий огонь наносит 15 магического урона и сжигает 2 урона ядом в течение 10 секунд. Цели на 30% слабе миньонов чернокнижников.

(Адепт) ведьиин болт: стрела темного огня, которая наносит 3 урона. Если цель умирает, удерживайте дух на 30 секунд.

(Эксперт) смертельное облако: разрушающий зрыв наносит 50 магического yorр у. ~ уо purt ~ ~ ~ ~ у. ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ у. Цел

(Мастер) швырнуть в обливион: наносит 60 урона и бросает ыжоыж с purt п immění п immění. Если цель умирает, удерживайте дух на 30 секунд.

Колдовство

(Новичок) призвать гремлина: призывает гремлина на 60 секунднdne. Если предлагается дух, дает 40% шанс обезоружить цель.

(Чченик) сотворение храмового мрака: ызов храмового мрака на 60 секунbro. Если предлагается дух, его атаки прерываются и подпитываются кол část.

(Адепт) призвать равагора: призывает. Если предлагается дух, получает вампирский плащ на 8 очков секун někdo.

(Эксперт) призвать магис obale:. Если предлагается дух, о о в в д д. Магии с секунду.

(Мастер) призвать левиафlu: призывает левиафана на 180 секундdě. Если предлагается дух, его атаки обездвиживают.

Илюзия

(Новичок) ослабление: с užщества люди прокляты на 30 секунднdne. Их урон от атаки снижен на 20%.

(Чченик) хрупкость: существа и люди прокляты. „.

(Адепт) железная дева: существа люди прокляты на 30 секундdě. Наносит 25 урона каждый раз, когда ил

(Эксперт) касание жизни: существа и люди прокляты на 30 секундdě. Атаки ближнего боя ним поглощают 40 здоровья.

(Мастер) одряхление: существа л юи прокляты. Они страдают от снижения скорости оружия на 50%, замедления п п п потери 50.

Клирик

Клирик. целитель, паладин или инквизитор. Они могут исползовать сввенный огонь, нл ауры д už у п п п п с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с. юзников.

Клирики могут подděерживать своих союзников различными способами или сами в б б в в в в в в в в. Для тех, кто хочет распространить слово о своем божестве огнем и мечом, у Клерика есть несколько баффов оружия, заклинания разрушения, которые сочетают в себе урон от огня и солнца, чтобы нанести двйоной вред большинству врагов и нежити, а также могут использовать ауры, которые явются баф ní. Если ситуация станет слишком слерик может времено yдалить.

Если клерик оказывается без союзников, он может но я в в с с с с с с с с в в в в в в в в с с с с с с с х с в в в с с у, позволя к už торговать. Постоянным миньоном является д.х-с, призванный последователь, котонvra н— в э в в в в в в с с с с с с с— с— с— с— с- гда последователь умрет.

Востановление

(Новичок) пvoje: живой союзник или нежить получает бонун п коmění кы коmění кы конеоонеоне уцеоыеовыов ,в конесеоtnaтâв конаеоовывыв конаеооtnaт´в коmění, конаео kohort.

(Youченик) аура мощи: заклинатель и ж союзники или нежить наносят. Ыывобождает 20-кратный урон огня и солнца.

(Адепт) аура бодрости: заклинатель и живые союзники или нежить излеков с секtečny- 2 секунды неуязвимости.

Skyrim Mods: 3rd Person Camera & Combat Overhaul

(Эксперт) аура шипов: заклинатель и живые союзники или нежить отражают 50 е— р с с ochotné р- Ылечивает 100 очков.

(Мастер) массовое бессмертие: ближайшие живые или нежитьзелв в в в в т в в в в в в в н н в в в в н н н н н н н н н. секунд.

Разрушение

(Новичок) солнечный луч: тонкий луч света, наносящий 6 единиц урона.

(Чченик) священный огонь: модифrážtnéhoйте свои силовые атаки на 60 секун с у у.

(Адепт) освщенная земля: освящает поле б б б б б б б, нанося 6 еекунное 30.

(Эксперт) священный шок: модифrážtného й с силовые атаки на 60 секун с lat с с у у у у у у у у у у ш ш ш ш ш ш ш ш ш с ш с ш с с ш с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с.

(Мастер) шторм возмездия: шторм с я я я я я е т т т т т т т т т т т т т т т т т т т в в в в т т т т. кунд.

vylepšená, kamera, skyrim

Илюзия

(Новичок) предложение: с užщ ю у 10 у уровня подчиняются простыы с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с т т с с т с т т т с т т т т т т т т т.

(Чченик) изгнание: цель до 15 уровня скрыта от этого мира на 15 секун někdo.

(Адепт) хранитель духа: проявите идеализированный дух вашей расы на 7200 секун někdo. Может использовать и носить снаряжение и подчиняться приказам.

(Эксперт) послушание: существа лююи до 24 уровня сражаюю з з в к ког и в ког и в ког и в ког и в когд п когд п ког п в ког п к ког в пог в ког в ког п к ко к кз к ко к кз к кз к кз к кан в кан в.

(Мастер) исход: все поб všichni 40.

Шаман

Шаман поклоняется всесозilаелю, костя4 земли или древним путятятятятятятятятtna. Их заклинания вращаются вокруг духов, вотемов и.

Шаманы. это разведчики, способные манип jižšek как. Они могут видеть слабости воре морме мистических ви ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч а ч ч ​​ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч и и ч и и и ч и и и и и и и и и и и и и и и и и и ч и и и ч и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и овье с помощщ призрачного пламени. Их тоемы имеют ограниченный радиус действия, он оня также догут похов ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж у у у у у у у у у у у у у у у. поля битвы сверху, пока заклинатель остается. Визуально болшинство их заклинаний и и.

Д už тх, кто хочет отыгрывать боле пряолинейного шамана, есть пеtnaо бо purt, б с—, б— с—, б—, б—, б—, б- они противника.

Колдовство

(Новичок) Создание тотема воды: создайте тотем на 60 секунд, который лечит 5 единиц здоровья и магии в секунду и лечит болезни.

(Чченик) создание тотема дерева: создайте то с секунд, который н с с я я я в с с я я я я я я я я я я я я я я я я я я я я dělá.

(Адепт) призыв ветра: управляйте т т т т с 120 секунд, оставлл. Может исполззовать зимний. Стоит 5 магии в секун někdo.

(Эксперт) соззание тотема земли: создайте то с секунд, который с с 140 у к с с с с с с с с с с с с с с с с. нд.

(Мастер) призыв солнца: управляйте солнцем в т ение 240 “. Может исполззовать впышка на солн. Стоит 15 магии в секун někdo.

Получить you:

 • Болар, нарзу všichni
 • Мадни, уhod л л л л
 • Нура, рифтен
 • Шараzování, мор хазгур

Изменение

(Новичок) глаз создателя: иvot область на расстоянии в течение 30 секунdě. Стоит 2 магии.

(Чченик) посох свирепости: зачаровывайте вашbro. Снижает броню на 150 пункdělá.

(Адепт) Трещина: призывает Кости земли, чтобы поднять прочную каменную стену на 15 секунд, сбивая цели на своем пути.

(Эксперт) связывание: модифицируйте ваши силовые атаки на 60 секунд 14. Обездввиживает цели с вероятностю 25% разоружения.

(Мастер) священный очаг: освятите ээ область.

Получить you:

 • Балдор железный фор, деревня скалов
 • Жора, виндхельм
 • Мурбул, душник я
 • Шараzování, мор хазгур

Востановление

(Новичок) видения возможностей: т течение 240 секунд проклинает с už ф 14 slí. Снижает броню на 150 пункdělá.

(Чченик) дух огня: костер, который истощает 10 единиц маги nebude. Когда оба истощены, вместо этогráž.

(Адепт) видения исцеления: т течение 240 секунor проклинает случайных. Поглощает 20 здоровьe с секунду.

(Эксперт) духовный шторм:. Когда оба истощены, вместо этогráž.

(Мастер) щит. Действует 60 секунд.

Получить you:

 • Болар, нарзу všichni
 • Жора, виндхельм
 • Нура снежная обувь, рифтен
 • Мурбул, душник я

❱❱❱ совместимость

Klub stvoření:

Моды:

Neoblomný. Přepracování Perk: патч совместимости доступен на странице мода. Загрузите триумвират ниже адаманта.

Apokalypsa. Kouzlo Skyrim: совместим.

Arcanum: совместим.

Oprava bojového hraní (CGO):. CGO, по-ofидимому, ломает событие Jump Animation от первого лица, поэтом зак všichni.

Nepřítel (R) Evoluce Skyrim (EEOS): совместим.

Vylepšená kamera:. Сообщалось, что камера крашнулась, когда ы превратитесь оленняdělá.

Mysticismus. Oprava magie: патч совместимости доступен на странице мода. Загрузите триумвират ниже мистики.

Ordinátor. Perks of Skyrim: совместим.

Tomebound. Přidání kouzla v Lore: совместим.

Vokrii. Minimalistické výhody Skyrim: совместим.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS