Windows 11: Jak bezpečně nainstalovat nové sestavení náhledu zasvěcených osob. Náhled INSIDERS Windows 11

nejlepších funkcí náhledu Insider Windows 11 Build 22579

Sestavy náhledu Windows Insider jsou skvělým způsobem, jak vidět budoucnost operačních systémů společnosti Microsoft a 22579 se neliší.

Čtenáři, jako jste vy, pomáhají podporovat Muo. Když provedete nákup pomocí odkazů na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Číst

Microsoft využívá kanál Windows 11 Dev jako platformu k inkubaci a testování nových nápadů a sledujte zpětnou vazbu uživatelů na jeho nedávné aktualizace systému Windows, než se rozhodne, zda je musí zrušit nebo začlenit do budoucích vydání Windows.

Jedním z těchto aktualizací je zpět Windows 11 Insider Preview Build 22579, který jako součást programu Windows Insider zaváděl pro zařízení zapsaná do kanálu Dev Channel. Ale než se dále ponoříme, můžete si jej stáhnout.

Jak nainstalovat náhled systému Windows 11 Insider Build 22579

Tyto nové aktualizace jsou omezeny na uživatele zapsané do programu Windows Insider Program, takže se musíte připojit k komunitě zasvěcených osob, abyste experimentovali s vzrušujícími novými funkcemi každé aktualizace.

Ale pokud jste již zasvěcenou Windows z kanálu DEV, měli byste tuto aktualizaci obdržet a musíte být k dispozici ke stažení. Pokud to nezdá, že to nenajdete, přejděte na Nastavení Windows Update zkontrolovat aktualizace.

Alternativně také společnost Microsoft vydala oficiální obrázek ISO z Windows 11 Dev Preview 22579, který je nyní k dispozici ke stažení na stránce stahování Windows Insider Stažení.

Co je nové a vylepšené při stavbě 22579?

Následuje hlavní zvýraznění funkcí Windows Insider Preview Build 22579:

Přehrávání zvukového CD

Stále dávejte přednost starým médiím, jako je CD/DVD pro hudbu? No, pro vás je dobrá zpráva.

Nový software pro přehrávač médií, který v předchozí sestavě nahradil hudbu Groove, přijímá novou možnost zvukového CD. K dispozici na postranním panelu přehrávače médií, umožňuje vám okamžitě procházet soubory na diskových médiích zevnitř softwaru.

Pojmenování složek nabídky startu

Po několika obavách týkajících se nabídky startů Windows 11 zabírá zbytečný prostor a méně efektivní, Microsoft navrhl inovativní řešení; Jeho vydání náhledu Windows Insider Build 22557 přineslo možnost uspořádat připnuté aplikace ve složkách, což dává nabídce Start čistý, organizovaný vzhled.

Vystup z toho, sestavte 22579, umožňuje uživatelům přejmenovat své složky nabídky Start s rychlými a snadnými kroky.

windows, bezpečně, nainstalovat, nové
 • Nejprve otevřete složku (která se ve výchozím nastavení jmenuje složka) kliknutím na ni nebo zaostřením klávesnice.
 • Klepněte na jméno Upravit.
 • Pojmenujte složku, co chcete, a stiskněte Enter.

Build 22579 také přinesl některé opravy nabídky Start. Například chyba, která obnovila rozložení složky Start Apps Apps do výchozího stavu.Restartováno exe bylo postaráno.

Vylepšený zážitek tiskárny

Programy, které vyžadují, aby CprintDialog zobrazoval dialogové okno tisku, budou používat novou a vylepšenou tiskovou frontu, jak je uvedeno v předchozím náhledu Insider Build 22572; V této aktualizaci byl dialog tisku přepracován tak, aby odpovídal estetice Windows 11.

Navíc místní síťové tiskárny budou nyní automaticky detekovány pomocí přepracovaného tiskového dialogu. Znamená to také, že pro instalaci nové tiskárny nebudete muset přistupovat k nabídce Nastavení; Místo toho to Windows udělá pro vás.

windows, bezpečně, nainstalovat, nové

Vyloučení USB BitLocker

Nová zásada této Windows 11 je zaměřena konkrétně na správce IT, což jim umožňuje vyloučit přenosné jednotky USB z šifrování Bitlocker. Tento krok se zabývá problémem automatizovaného nebo neúmyslného šifrování úložiště začleněného do specializovaného vybavení, jako jsou konferenční systémy, videokamery, zdravotnické prostředky, hlasové rekordéry atd.

Pokud jste povolili přístup k zápisu k odnímatelným jednotkám, které nejsou chráněny zásadami BitLocker na vašem počítači se systémem Windows, nedovolí vám šifrovat úložiště, které je na seznamu vyloučení, nebo vás vyzvat k jakémukoli šifrování, když je připojen k zařízení. Měli byste však poznamenat, že dosud jediný způsob, jak nakonfigurovat tuto zásadu, je prostřednictvím MDM vlastní Oma-URI.

Přidáno návrhy na stránky s připnutým webem v aplikaci Get Start

Jak název diktuje, aplikace Get Start nyní přichází s novou možností připínání webových stránek na váš hlavní panel pro snadný přístup. Chcete.li najít tuto funkci, přejděte na aplikaci a weby pro začátek Začínáme, o kterých si myslíme, že se budete milovat, a vyberte jakékoli navrhované webové stránky, které je připínají na váš hlavní panel.

Přestože je tato funkce postavena na poskytování pohodlí uživatele, přichází s jeho sadou omezení. Společnost Microsoft ujišťuje své uživatele, že je to pouze dočasné, ale právě teď si ji lze užít pouze na zařízeních EN-US s populárními webovými stránkami (brzy budou podporována personalizovaná doporučení na webu).

Dotkněte se vylepšení gesta

V rámci práce společnosti Microsoft na posílení dotykových gest dotyku s více prsty se dotykové gesto tří prstů přichází přeplňováno, jejíž se svolením můžete přejet doleva nebo doprava mezi nedávno použitými aplikacemi a snadno mezi nimi přepínat.

Microsoft také vylepšil a opravil další problémy s gestem, kde se objevila nabídka startu na nesprávné obrazovce nebo gesto pro posunutí oznámení nefungovalo pro hebrejské nebo arabské zobrazovací jazyky.

Kancelář a integrace vašeho telefonu

Víme, že vaše aplikace společnosti Microsoft je vaše aplikace pro telefon. S jeho poslední nedávnou aktualizací aplikací zobrazuje PC tři nedávno použité aplikace z vašeho telefonu Android.

Nyní společnost Microsoft učinila tuto aplikaci o krok dále integrací telefonu a kanceláře do vašeho (selektivního) zařízení Samsung s cílem maximalizovat produktivitu kanceláře. To vám umožní otevřít podporované dokumenty z vašeho telefonu v aplikaci Office Desktop nebo prohlížeči, které vám umožní vyzvednout se tam, kde jste skončili.

Windows 11: Jak bezpečně nainstalovat nové sestavení náhledu zasvěcených osob

Nová aktualizace OS klesla, ale ještě byste ji neměli instalovat přes hlavní sestavu.

 • Zaregistrujte se pro program Windows Insider
 • Zkontrolujte minimální požadavky systému Windows 11 proti vašemu počítači
 • Povolit TPM 2.0 přes BIOS
 • Stáhněte si Windows 10 ISO prostřednictvím nástroje pro tvorbu médií
 • Nainstalujte Windows 10 na samostatnou jednotku/oddíl
 • Povolte Windows Insider Program Dev Channel
 • Stáhněte si Windows 11 prostřednictvím Windows Update
 • Užijte si svůj kočárek a náhled INSIDERU INSIDERS INSOMPETION

Windows 11 je zde a více než jen v názvu pouze proto, že, jak bylo slíbeno, stavění náhledu nového Microsoft OS začalo jít ven zasvěcenci. Ale kdo jsou tyto záhadné zasvěcené okna a jak se můžeme připojit k jejich slavným řadám?

V podstatě jste vy a já. Nadšené technické feťáky rádi trpí praky a šípy pobuřujících chyb v raném kódu. A vše, co musíte udělat, je nechat Microsoft do vašeho srdce. A PC. Zejména váš počítač.

Přihlášení k tomu, aby se stala Insider Windows Insider, je jednoduchá záležitost registrace na stejném účtu Microsoft, se kterým se přihlásíte do Windows a umožňují Microsoftu shromažďovat diagnostická data z vašeho stroje. A jakmile to bude hotovo, můžete si vybrat kanál a získat přístup k úplně první veřejné sestavení Windows 11.

Ale jak to děláte bezpečně, aniž byste ohrozili vaši současnou herní soupravu a všechny vzácné úspory, fotky a herní světy, které tam existují? Stavebnice včasného náhledu budou funkční a buggy, ale existují způsoby, jak bezpečně zkontrolovat budoucnost Windows.

První sestavení náhledu Windows 11 Insider (22000.51) je připraven ke stažení z kanálu dev insider programu a nabízí náš první pohled na novou nabídku Start, zaměřené na hlavní panel, zaoblená okna a uklidňující zvukové efekty. Ano, Microsoft šel ASMR.

windows, bezpečně, nainstalovat, nové

Autohdr také vystoupil jako jedna z nových herních funkcí Windows 11, i když se na chvíli vznášela kolem stavebniků Windows 10, zatímco Microsoft to Shore up.

Jak se mohu stát Insider Windows?

Prvním krokem je přihlásit se pomocí účtu Microsoft (což může být pouze váš účet Hotmail/Outlook) na domovské stránce programu Windows Insider a kliknutím na tlačítko Big Blue ‚Register‘.

Pak stačí přijmout podmínky, stisknout odeslání a jste uvnitř.

Jakmile se nastavíte jako jeden z vybraných zasvěcených zasvěcených, můžete okamžitě přejít na obrazovku Nastavení programu Windows Insider v hlavní nastavení aplikace Windows 10. Možná budete muset povolit volitelné diagnostické údaje zde, pokud jste zpočátku měli deaktivované.

Poté si budete muset vybrat buď z kanálu DEV, beta kanálu nebo uvolnění náhledu kanálu. Ty jsou v podstatě hodnoceny z hlediska nejbližšího kočárku k nejbližšímu vydání. teď je Windows 11 jen zasažení kanálu Dev. Microsoft popisuje tedy různé kanály:

 • Pokud chcete být první, kdo získá nové aktualizace a zvládne některé problémy a chyby, možná budete chtít vyzkoušet kanál Dev.
 • Pokud chcete spolehlivější aktualizace, ale abyste nám poskytli působivou zpětnou vazbu, možná budete chtít vyzkoušet beta kanál.
 • Nebo pokud chcete něco extrémně stabilního, můžete vyzkoušet nejnovější verzi Windows, ale s probíhajícími pokročilými aktualizacemi kvality a klíčovými funkcemi v kanálu náhledu vydání.

Budete také chtít zkontrolovat specifikace vašeho systému oproti minimálním systémovým požadavkům na Windows 11. Nyní se to snadněji říká, než udělá poté, co Microsoft vytáhl aplikaci pro kontrolu zdraví PC, která to udělala automaticky, ale v podstatě téměř jakýkoli počítač z posledních čtyř let bude způsobilý.

Existují seznamy kompatibility CPU, ale Microsoft se zdá stejně zmatený jako my o tom, které z nich budou skutečně pracovat s nejnovějšími sestavami, takže to může být jen případ vyzkoušení, pokud máte starší procesor.

Hlavní překážkou je požadavek Windows 11 pro TPM 2.0 podpora, i když pro většinu z nás bude jednoduše vyžadovat výlet do vašeho bios, aby bylo možné povolit. Budete muset zkontrolovat, jak to udělat sami, protože se liší od výrobce k výrobci. Některé označte to jednoduše jako možnost povolit TPM 2.0, zatímco jsem zjistil, že moje deska Asus Rog Z490 ji označila jako PTT (Intel’s Own Plaform Trust Technology, která zahrnuje TPM 2.0).

Jak nainstaluji Windows 11?

Každopádně, když to bylo povoleno na úrovni bios, měli byste být schopni nainstalovat náhled systému Windows 11 Insider. A jakmile povolíte zaškrtávací políčko Windows Insider v nabídce Nastavení, pak vše, co potřebujete, je přejít na aktualizace a poskytnout jej šek; Preview Insider Insider Windows 11 se magicky objeví, začne stahovat a poté nainstalovat.

Ale to je trochu ambiciózní pro můj vkus.

Nejbezpečnějším způsobem, jak se vypořádat s zcela novým operačním systémem, je použít jej z virtuálního počítače, falešného virtuálního počítače, který nepřevozuje riziko poškození jakéhokoli hardwaru v reálném životě. Ale kde je v tom zábava?

Chcete.li získat pocit nového operačního systému, musíte jej použít jako na svém „normálním“ počítači. A za to budu navrhovat dvojí zakonávání. Nyní mohou existovat problémy s dvojím bootováním různých operačních systémů na jednom počítači, většinou až do doby, kdy přijde čas na odstranění jednoho z nich, ale celý proces je právě teď docela zefektivněn pomocí Windows 10.

Chcete-li být zcela bezpečný, můžete vždy odstranit každodenní jízdu z počítače úplně a eliminovat riziko poškození vašeho standardního systému systému. Ale prozatím jsem v pořádku s dvojitým bootováním mého systému. Zeptejte se mě znovu za šest měsíců a můžete získat další odpověď.

Máte.li náhradní jednotku. nadále SSD, který dává přímému bash, když se konečně objeví, i když oceňuji, že jen málokdo bude mít jednu jen ležící. nebo spoustu náhradní kapacity na existující jednotce, pak můžete vytvořit vytvořit Oddíl, který se věnuje Windows 11.

Nejprve tam budete muset upustit čerstvou instalaci Windows 10, ale to je snadné a zdarma. Stačí se vydat na stránku stahování Windows 10 a vytvořte některá instalační média (v ideálním případě alespoň 8 GB USB jednotka), spusťte přímo z toho a poté nainstalujte do zvoleného jednotky/oddílu.

Tím se vytvoří dvě různé možnosti, když od nynějška spustíte počítač. Ale vyberte si prázdnou instalaci a můžete začít zmatku.

Jakmile je Windows 10 nainstalován všechny čerstvé tváře a nové, můžete se ponořit na stránku Nastavení programu Windows Insider vaší nové instalaci a povolit ji. Pak bude Windows 11 k dispozici na stránce aktualizace a bude se nainstalovat automaticky.

Aktualizace a instalace netrvá příliš dlouho, v závislosti na rychlosti stahování. Byl jsem v provozu v žádném okamžiku s zcela novým operačním systémem, který jsem měl prozkoumat.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Как в Windows 11 присоединиться к Dev Channel. Windows Insider. 100% рабочий способ!

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let.

Windows 11 Insider Build 25370 přináší podporu VTPM v Hyper-V

Po úspěšném hostování Keynote Microsoft Build 2023 společnost nyní začne přidávat oznámené funkce do sestavení zasvěcených náhledů. Microsoft vydává Windows 11 Build 25370 pro kanál Canary a přináší některé funkce oznámené v Microsoft Build 2023.

Koncem tohoto roku přichází spousta schopností AI do systému Windows 11. Ano, už jsme se museli podívat na náhled mnoha z těchto funkcí na včerejší akci Microsoft Build 2023. A zasvěcenci Windows již dostávají první přístup k některým z nových funkcí prostřednictvím Build 25370.

Náhled se systémem Windows 11 Insider Build 25370 přidává podporu pro VTPM v Hyper-V na Windows on ARM (ARM64) sestavení. To znamená, že po aktualizaci hostitelského operačního systému na tuto nebo vyšší verzi budete moci upgradovat své hosty OS ARM VM na sestavení Windows 11 Insider Preview.

windows, bezpečně, nainstalovat, nové

Po upgradu na Windows 11 Insider Build 25370 budete mít přístup k pokročilým vlastnostem pro síťové adaptéry a internetové vlastnosti přímo z pokročilých síťových nastavení.

Co je nového v budování 25370

Podpora pro VTPM v Hyper-V na sestavení Windows on ARM (ARM64)

Po upgradu svého hostitelského operačního systému na nejnovější lety (sestavení 25370 a vyšší) budete nyní moci upgradovat Windows hostující na ARM VM na sestavení systému Windows 11 Insider, protože detekuje TPM 2.0 Požadavek.

Změny a vylepšení

 • Přidána podpora pro přemostění adaptérů přes příkazový řádek přes Netsh.
 • Sítě Wi-Fi Wi-Fi Passpoint budou nyní podporovat zvýšený výkon připojení a zobrazí adresu URL v rychlém nastavení, která uživatelům poskytne informace o místě konání nebo události.
 • Přidali jsme podporu WPA3 do funkce Telefon Instant Hotspot pro bezpečnější připojení k hotspotu telefonu. Také provedly opravy pro respektování nastavení měřeného připojení, snížení duplicitních profilů a zobrazení zobrazení telefonu v seznamu sítě.
 • Přidali jsme odkazy na pokročilé vlastnosti pro síťové adaptéry a vlastnosti internetu v rámci nastavení Nastavení sítě Pokročilé nastavení sítě.

Protože se jedná o kanál kanálu, Microsoft neposkytl úplný seznam změn a vylepšení, které přicházejí s aktualizací. Ano, toto je dohoda v kanálu Canary. Chcete.li zkontrolovat všechny funkce, které musíte aktualizovat na stejnou sestavení.

Pokud jste zasvěcenci systému Windows na kanálu Kanárského kanálu, obdržíte aktualizaci ve svém systému. Chcete.li zkontrolovat aktualizaci, přejděte na Nastavení Windows Update kontrola aktualizací.

Související články:

 • Jak povolit panel widgetů celé obrazovky v systému Windows 11 Sestavit 25201
 • Jak povolit nové uživatelské rozhraní Spotlight na ploše ve Windows 11 Build 25197
 • Nejlepší témata Windows 11 pro plochu
 • Jak povolit zabezpečenou spoustu na Windows 11
 • Stáhněte si tapety Windows 11
 • Jak získat nový zážitek ze správce souborů na Windows 10 a 11
 • 33 Essential Windows 11 Tipy a triky pro hlavní okno OS

Program Windows Insider: Vše, co potřebujete vědět

 • Nick Lewis
 • 20. června 2022, 13:00 EDT

Program Windows Insider vám umožňuje nahlédnout na to, na čem Microsoft pracuje, a na nové funkce, které budou představeny Windows. Windows 11 a Windows 10. Není to však pro každého a určitě byste neměli nainstalovat náhled zasvěcených osob ve svém pracovním počítači.

Jaký je program Windows Insider?

Program Windows Insider umožňuje široké veřejnosti přístup ke změnám a nové funkce Microsoft je v procesu vývoje. Program prospívá mnoha lidem: Microsoft získává velké množství testerů, aby pomohli identifikovat a vyžehlit chyby, a zjistit, zda lidé mají rádi změny, vývojáři se podívají na změny, než se objeví v živé verzi Windows, aby mohli naplánovat Aktualizace jejich programů a nadšené časné adopters se po celý den užívají boje s škytavkami před vydáním.

Program Windows Insider opravdu není pro každého. Náhledové verze Windows jsou obvykle mnohem buggier než oficiálně vydané verze. To samo o sobě z nich je vhodný pro každodenní použití, ale skutečnost, že funkce a změny často přicházejí a odcházejí, věci ještě zhoršují.

Ne všechny náhledové verze Windows jsou však stejné. Zasvěcenci Windows jsou k dispozici tři odlišné „kanály“.

Jaké jsou různé kanály?

Program Windows Insider je rozdělen do tří kanálů, vývojářského kanálu, beta kanálu a náhledu na uvolnění. Microsoft používá termín „let“ k popisu spojení a používání zasvěcených sestav Windows. Zde je krátká představa o tom, jak by lety v každém kanálu mohly být:

Vývojářský kanál

Vývojářský kanál je „krvácející hrana.„Je to nejčastěji aktualizovaný zasvěcená kanál a v důsledku toho má tendenci být nejstabilnějším. Nové funkce se objevují poměrně pravidelně a mizí stejně často, zatímco Microsoft testuje zbrusu nový kód a funkce v širším měřítku. Budete muset být pohodlně pracovat kolem chyb a měli byste si vybrat devový kanál, pouze pokud jste technicky nakloněni, jinak jste pravděpodobně na mizerný čas.

Neměli byste si to vybírat jako svého každodenního řidiče, pokud skutečně nepotřebujete pracovat s nejnovějšími aktualizacemi.

Beta kanál

Beta kanál bývá stabilnější než vývojářský kanál. Aktualizace beta kanálu jsou spolehlivější a pravděpodobně nebudete trávit tolik času prací kolem chyb s operačním systémem nebo softwarem, který na něm nainstalujete.

Společnost Microsoft říká, že beta kanál je speciálně navržen tak, aby jim pomohl shromažďovat zpětnou vazbu uživatelů o aktualizacích a nových funkcích, takže všechny problémy v kódu mohou být vyžehleny dříve, než se objeví.

Microsoft упростит изменение приложений по умолчанию в Windows 11

Nejlepší technický zpravodaj kdekoli

Připojte se k 425 000 odběratelům a získejte denní trávení funkcí, článků, novinek a trivia.

Odesláním e.mailu souhlasíte s podmínkami použití a zásady ochrany osobních údajů.

Kanál náhledu vydání

Náhled kanálu vydání je nejstabilnějším kanálem programu zasvěcených. Funkce v kanálu náhledu vydání prošly docela důkladné testování a jsou naplánovány, aby byly zavedeny do živé verze Windows. Pravděpodobně byste mohli použít vydání v tomto kanálu pro svůj každodenní operační systém bez příliš velkých obtíží, ale neexistuje způsob, jak zjistit, zda bude stávající software třetích stran plně kompatibilní.

Jak se zaregistrovat do programu Windows Insider

Microsoft se přihlásil do programu Windows Inside docela přímočarý. Přejděte na stránku náhledu Microsoft Insider, přejděte dolů a poté klikněte na „Register.“

Poznámka: Musíte se přihlásit na web Microsoft se stejným účtem, který jste připojili k počítači se systémem Windows.

Vezměte na vědomí varování na další stránce. existuje skutečná možnost, že byste mohli na svém počítači v současné době ztratit data. Poté, co jste to udělali, zaškrtněte políčko a přijmout podmínky.

Pak musíte přejít do okna náhledu Insider Windows v aplikaci Nastavení v systému Windows 10 nebo Windows 11.

Do vyhledávacího řádku zadejte tlačítko Start, zadejte do vyhledávacího řádku „Program Windows Insider“ a poté stiskněte Enter nebo klikněte na „Otevřít“.„Alternativně můžete otevřít aplikaci Nastavení a přejděte na program System Windows Update Windows Insider.

Klikněte na „Začněte“ a potom sledujte všechny kroky. Nejprve budete muset propojit účet a poté vybrat kanál, který chcete použít.

Klikněte na několik příštích výzev a restartujte počítač. Vybraný náhled Windows bude nainstalován.

Odhlášení po připojení

Je mnohem snazší připojit se k programu Windows Insider, než je opustit. Na webu Microsoft můžete kdykoli přestat, ale to ve skutečnosti neodstraní sestavení zasvěcených osob z vašeho počítače. Vrátit se ke stabilní verzi Windows je trochu komplikovanější.

Pokud jste se zaregistrovali na kanál DEV, jediným způsobem, jak se vrátit ke stabilnímu uvolnění Windows. Pokud jste vytvořili systém systému, můžete jej také použít k obnovení počítače do stabilní verze Windows.

Máte dvě možnosti, pokud jste na kanálu beta nebo kanálu vydání. Prvním je přeinstalování oken pomocí čerstvého obrázku nebo obrázku, stejně jako kdybyste se účastnili kanálu DEV. Druhou možností je nakonfigurovat počítač tak, aby deaktivoval nové aktualizace zasvěcených osob, jakmile bude živý náhled aktuálního zasvěcence. nakonec se aktuální sestavení testování stane stabilní sestavou. To není ideální, pokud se chcete vrátit ke stabilnímu sestavení, protože může trvat měsíce, než se náhled stane naživo.

Obtížnost při návratu ke stabilní verzi Windows pouze posiluje klíčový bod: Program Windows Insider není pro každého. Pokud to chcete jen vyzkoušet, použijte virtuální stroj nebo počítač, na kterém vám není záleží. Instalace náhledu verzí Windows na vašem PC Daily Work PC je bolest hlavy čeká na to.

Nick Lewis Nick Lewis je spisovatelem štábu pro How-to Geek. Počítače používá 20 let. Tinking se vším od uživatelského rozhraní UI po registr Windows po firmware zařízení. Před Jak How-to Geek použil Python a C jako programátora na volné noze. Na vysoké škole Nick rozsáhle využil Fortrana při studiu fyziky. Přečtěte si plné bio »

| Denial of responsibility | Contacts |RSS