Xiaomi 11t Pro Review: Lightning-Quick nabíjecí se splňuje Middling Cameras. Xiaomi 11 t Pro

Xiaomi 11t Pro Review: Lightning-Quick nabíjecí se splňuje Middling Cameras

Vyvážila Xiaomi správnou sadu funkcí a cen za své nejnovější? Zjistěte více v této recenzi Xiaomi 11t Pro.

Xiaomi 11t Pro

Xiaomi se zaměřila vysoko s 11t Pro, ale nedosáhla zcela svého cíle. Telefon má na to spoustu, jako je nádherný displej, špičkový výkon a rychlé nabíjení, ale kamery jsou střední a existuje několik chybějících funkcí, které poškozují jeho celkovou přitažlivost. Obdivuhodný pokus o vyvážení ceny a kvality, 11t Pro mírně nakloní nesprávným směrem, když je naskládán proti tvrdé konkurenci.

Xiaomi 11t Pro

Xiaomi se zaměřila vysoko s 11t Pro, ale nedosáhla zcela svého cíle. Telefon má na to spoustu, jako je nádherný displej, špičkový výkon a rychlé nabíjení, ale kamery jsou střední a existuje několik chybějících funkcí, které poškozují jeho celkovou přitažlivost. Obdivuhodný pokus o vyvážení ceny a kvality, 11t Pro mírně nakloní nesprávným směrem, když je naskládán proti tvrdé konkurenci.

Xiaomi zaměřuje kupující s vědomím nákladů, kteří stále chtějí špičkový výkon ze svých smartphonů s novým Xiaomi 11t Pro. Tento čerstvý telefon obsahuje některé špičkové specifikace, které jsou zabaleny do cenově dostupného balíčku, který měl přilákat vlajkové lodi na rozpočet. Může tento budoucí „vlajkový zabiják“ vyniknout v přeplněném poli špičkových zařízení středního doletu? Zjistěte to v Android Authority Xiaomi 11t Pro Review.

O tomto recenzi Xiaomi 11t Pro: Testoval jsem Xiaomi 11t Pro po dobu šesti dnů. Spustil Android 11 s MiUi 12.5 Na bezpečnostní opravě července 2021. Jednotku poskytla Xiaomi pro tuto recenzi.

Co potřebujete vědět o Xiaomi 11t Pro

Xiaomi 11t Pro představuje horní část nového rozsahu 11T, který zahrnuje také Xiaomi 11T a Xiaomi 11 Lite 5G NE NE. Série 11T sedí těsně pod vyšší koncem MI 11 a MI 11 Ultra vydané začátkem tohoto roku a je nástupcem série MI 10T od roku 2020. Jak jste si možná všimli, Xiaomi upustila k značce „MI“ pro toto a všechny budoucí produkty v rámci základního portfolia smartphonu Xiaomi. Zatímco se zdá, že řada Xiaomi 11T přenáší mnoho stejných funkcí z řady MI 11, jako jsou procesory a kamery, zaznamenáte rozdíly v materiálech, některé specifikace a další podrobnosti.

Zejména 11t Pro, zejména čelí tvrdé konkurenci v horním středním rozsahu od jízdného s podobně cenou od Samsung, Motorola a OnePlus, mimo jiné. I když to má to, co to trvá v několika ohledech, v jiných padá trochu byt. Jako vždy, zasažení rovnováhy je klíčové, ale do všeho se dostaneme později.

Xiaomi nabízí tři verze 11T Pro, včetně jedné s 8 GB RAM a 128 GB úložného prostoru, jeden s 8 GB RAM a 256 GB úložiště a jednu s 12 GB RAM a 256 GB úložného prostoru. Barvy pro 11t Pro zahrnují meteorite šedou, měsíční svit bílou a nebeskou modrou. Telefon byl poprvé představen v Číně, ale od té doby byl spuštěn také v Indii, kde je přímý cíl na OnePlus 9rt. Potenciální kupující USA to najdou online prostřednictvím maloobchodníků třetích stran, i když Xiaomi neřekl, kdy telefon osloví tyto maloobchodníky.

Jaký je hardware?

Xiaomi 11t Pro se setkává jako trochu vanilka z hlediska designu. Je to docela standardní deska, která je sestavena z materiálů běžeckého mlýna. Nic o jeho vzhledu nevyniká zejména. To nemusí být nutně špatná věc.

Základní tvar telefonu není daleko od MI 11, který jsme viděli začátkem tohoto roku. Dalo by se to nazvat jednoduchým obdélníkem. Čtyři rohy jsou zaobleny příjemným způsobem a zakřivení zadního panelu poněkud agresivně podél bočních okrajů, zatímco přední část je dokonale plochá. Displej je nastaven do plastového rámu, který tvoří velmi mírný okraj. Tyto kousky jsou zasazeny do středního rámu z hliníkové slitiny a zadní panel je vyroben z temperovaného skla. Nevěděli byste to však při držení, protože materiály se cítí trochu plasticky.

Na lepší poznámku je displej chráněn Gorilla Glass Victus. Toto je nejtěžší věci dostupné od Corningu a je obvykle vyhrazeno pro prémiové vlajkové lodě. Přesto Xiaomi považoval za vhodné předinstalovat ochránce obrazovky nad sklem-to je hodně ochrany!

Xiaomi propůjčilo nám meteoritovou šedou barvu. Má jemnozrnný horizontální vzorec, který běží bokem na stranu, i když je obtížné spatřit přes lesklý materiál náchylný k otiskům.

Je to značné zařízení (164.1 x 76.9 x 8.8 mm) Vzhledem k rozsáhlé obrazovce, ale Xiaomi udržoval váhu dolů (204g) díky tělesným materiálům. Zjistil jsem, že 11t pro je pohodlně držet a používat v průběhu týdne, i když záda je poněkud kluzká. Pokud nebudete opatrní, vyklouzne z stolů, stolů a dalších povrchů. V krabici přichází základní, jasný, pogumovaný případ. To chrání telefon a usnadňuje uchopení, i když to není nejlépe vypadající ochranný kryt, který jsem viděl.

Podvozek obsahuje poměrně typickou sadu funkcí na místech, kde je očekáváte, že je najdete. Je třeba poznamenat, že Xiaomi 11t Pro podporuje dvě SIM karty, které se mohou připojit k 5G sítím. Neexistuje žádný prostor pro paměťovou kartu microSD. Port USB-C zdobí spodní okraj a ovládací tlačítka jsou posazena po pravé straně. Tlačítko napájení se zdvojnásobí jako čtečka otisků prstů. Bylo snadné trénovat a rychlé a spolehlivé odemknout telefon.

Na zvukové frontě neexistuje žádný konektor pro sluchátka, ale existují stereofonní reproduktory. Xiaomi poklepal na Harmana Kardona, aby doladil reproduktory, což je schopné Dolby Atmos. Telefon vytvořil vynikající zvuk. Hudba narazila s příjemnou rovnováhou minim a výšek a filmy byly dodány to správné množství úderu. 11t Pro může ruce naplnit průměrnou místnost hudbou a dělat to bez zkreslení nebo rozchodu. Výborně, Xiaomi.

Modul fotoaparátu není (naštěstí) nic jako masivní modul kamery MI 11 Ultra. Místo toho je to o něco více čtvercové variace modulu kamery MI 11. Zvýšený modul jsou dvě úrovně, s čočkami v jedné úrovni a kombo flash a mic v druhé. Hlavní čočka má kolem něj vysoce reflexní šedý okraj, díky kterému je vizuálně vyniká, zatímco ultralesená čočka má méně reflexní okraj.

Pokud jde o hodnocení IP, telefon nese ochranu proti prachu a vodě IP53. To znamená, že zvládne nějaký lehký prach a stříkání, ale rozhodně to není odolný. Alespoň některé telefony v této kategorii cen mají alespoň hodnocení IP67, takže je trochu zklamáním, že Xiaomi nevybudoval veškerou ochranu, kterou mohl pro telefon.

Xiaomi vytvořila solidní, i když poněkud jednoduchý, kus hardwaru v 11t Pro. Mohlo by to použít trochu více osobnosti, i když jistě mnoho lidí bude spokojeno s tónovaným vzhledem a rysy tohoto telefonu.

Je obrazovka dobrá?

Xiaomi se zaměřila vysoko s displejem 11T Pro a zasáhla Mark Dead on tento krásný panel.

AMOLED obrazovka měří 6.67 palců napříč diagonálem, což je jemná velikost, a zabalí 2 400 x 1 080 pixelů pro rozlišení FHD. Je to rozsáhlý displej, který nabízí více než dostatek prostoru a rozlišení pro všechny vaše aplikace a aktivity. Webové stránky, sociální sítě a video obsah jsou na obrazovce oslnivě ostré a svěží, i když je to krok pod rozlišením WQHD MI 11 a MI 11 Ultra.

Barva a jas jsou prvotřídní. Obrazovka podporuje přes jednu miliardu barev a má kontrastní poměr pěti milionů. V kombinaci s 800 nits standardního jasu a 1 000 nits jasu píku vytáhne displej obrovské množství světla a je snadno vidět a používat i za těch nejjasnějších podmínek. Podporuje HDR10 Plus a vysoký obsah dynamického rozsahu od likes Netflix vypadá opravdu působivě.

Stejně jako mnoho konkurenčních vlajkových lodí může obrazovka 11T Pro zvýšit obnovovací frekvenci z 60 Hz (standardní) na 120 Hz (adaptivní). Převrácení na nastavení 120Hz má za následek ultra hladivé posouvání a animace na obrazovce při procházení aplikacemi a uživatelským rozhraním. Telefon bude využívat více energie v režimu 120 Hz, navzdory adaptivní povaze obnovovací frekvence. Doprovázející vysokou obnovovací frekvenci je rychlá rychlost dotykové odezvy až 480 Hz. To znamená, že telefon bude reagovat na váš dotykový vstup rychleji, což je skvělé pro hraní her.

Xiaomi se rozhodl pro fotoaparát pro úderné díry, která je soustředěna na horní část obrazovky. Při používání telefonu to většinou zmizí, i když je to stále patrné při sledování videí.

Celkově Xiaomi sestavil vynikající displej pro 11t Pro.

Jak je životnost baterie?

11t Pro sportuje některé z nejpokročilejších technologií baterií Xiaomi, což zajišťuje, že telefon má vždy poplatek, když ho potřebujete.

Pro začátek se Xiaomi rozhodla o dvoubuněčných uspořádáních, se samostatnými bateriemi 2 500 mAh, které se vyrábějí pro celkovou kapacitu 5 000 mAh. To je velká energetická buňka, ale očekává se pro zařízení v této kategorii. Během mého pobytu s telefonem to průměrovalo čas na obrazovku něco přes šest hodin. To nejlepší, co udělal, bylo téměř 6.5 hodin s zapnutým režimem 120 Hz. Pokud se držíte 60 Hz, uvidíte čas obrazovky blíže k sedmi hodinám. Toto jsou konkurenční čísla pro segment.

11t Pro je jedním z nejrychleji nabízených telefonů na světě. Podporuje 120 W kabelové nabíjení a lodě s nabíječkou 120W v krabici. Pěkný. Jak rychle je rychlý? Jde z nuly na 100% za pouhých 17 minut. Připojení po dobu 10 minut vám nabídne 72%.

S takovými rychlostmi nabíjení, máte téměř vždy čas úplně doplnit, i když jste ve spěchu. Xiaomi říká, že telefon může tyto rychlé rychlosti nabíjení spravovat v průběhu času (800 nabíjecích cyklů) a dělat to bez zahřívání a poškození baterie. Ve své době s telefonem jsem si všiml jen nejmenšího stupně tepla během nabíjení s přiloženou nabíječkou 120W. Čas ukáže, zda zdraví baterií drží, ale Xiaomi se už nějakou dobu pohrává s velmi rychlým nabíjením a je neoblomný, že i po 800 cyklech (nebo přibližně dva roky používání) by měl telefon ztratit pouze 20% své baterie kapacita.

Za toto rychlé kabelové nabíjení zaplatíte jedním opomenutím bodnutí: Xiaomi 11t Pro nepodporuje bezdrátové nabíjení. To je hlavní chybějící rys i při podnětu. Zatímco rychlé kabelové nabíjení je naprosto skvělé, bezdrátové nabíjení se stalo pohodlí stvoření, které si někteří kupující, kteří si na to zvykli, na jejich stávající telefony zvykli.

To kromě toho, mezi pevným časem obrazovky a rychlým kabelovým nabíjením, se Xiaomi 11t Pro dokáže doručit zboží, pokud jde o baterii.

Jak mocný je Xiaomi 11t Pro?

Xiaomi se určitě rozhodl pro procesor Qualcomm Snapdragon 888 pro 11t Pro. Je to nejvyšší čipová sada z roku 2021 (zabrání variantu zaměřené na hraní her) a poháněla téměř každou vlajkovou loď následků. Je spárován s LPDDR5 RAM a UFS 3.1 úložiště pro nejvyšší rychlosti se všemi druhy úkolů.

Během každodenního používání telefonu jsem byl svědkem bezprostředního výkonu. Zařízení běželo rychle a hladce s velmi malou pomalou nebo koktání. Přechody obrazovky byly jako kapalina a aplikace všech typů otevřené v blikání. Náročné aplikace, jako jsou 3D hry, skočily k životu a poskytly vynikající zážitky. Skóre benchmarku pro 11t Pro byl solidní, i když ne nejlepší, co jsme viděli ze zařízení Snapdragon 888. Například v našem domácím testu rychlosti G. Každodenní statečnost telefonu však nahrazuje význam referenčních hodnot a více než zde doručuje.

Na bezdrátové frontě telefon podporuje sub-6GHz 5G. Telefon bude prodán odemknuty prostřednictvím vybraných online prodejců na americkém trhu a je kompatibilní s některými americkými 5G kapelami pro ATT a T-Mobile, ale ne všechny. Nebyli jsme schopni otestovat výkon 5G pro tuto recenzi. Mějte na paměti, že nepodporuje Mmwave 5G na kompatibilních sítích, jako je Verizon.

Wi-Fi 6 je na palubě, stejně jako Bluetooth 5.2. Wi-Fi 6E by profilování budoucnosti posunul telefon na jinou úroveň, ale Wi-Fi 6 alespoň zajišťuje solidní výkon s moderním sítí a je v souladu s tím, co bychom očekávali za tuto cenu. Při testování telefonu jsem zažil spolehlivé rychlosti Wi-Fi.

Jak je to 108MP fotoaparát?

Xiaomi se neztratil daleko od nedávných uspořádání kamery MI se střelci 11T Pro. To znamená 108MP hlavní kamera, 8MP ultralehkovou kameru a 5MP telemacro kameru vzadu, vše spojené 16MP selfie kamerou na přední straně. Poskytují majitelům Xiaomi 11t Pro, když přijde čas zachytit různé výstřely, stejně jako u MI 11, raději bych Xiaomi upustil od objektivu Telemacro ve prospěch běžného optického zoomu objektivu.

Režimy fotografování fotoaparátu jsou robustní. Telefon obsahuje základní kolotoč v hledáčku, který sklouzne mezi Pro, video, fotografii, portrét a další. Na kartě Více najdete rozšířené režimy střelby, včetně noci, 108MP, krátkého videa, panoramatu, skeneru dokumentů, vlogů, zpomaleného pohybu, časosběru, filmových efektů, dlouhé expozice, duálního videa a klonování.

Hlavní koše 108MP kamery dolů o devíti faktoru, což vytváří konečné obrázky „super pixel“ 12MP o velikosti pixelu 2.1μm. Pokud si přejete, můžete se samozřejmě zapojit do úplného rozlišení hlavní kamery o 108 MP. Je to rychlý objektiv na f/1.75, což znamená, že umožňuje spoustu světla. Kamera dostane práci v dobrém pořadí. Pravidelné denní fotografie pořízené s hlavní kamerou jsou v pořádku. Viděl jsem solidní zaměření, dobrou expozici a přesnou barevnou reprezentaci. Pokud je tu jedna věc, kterou jsem čas od času spatřil, bylo to trochu přehnané. Funkce HDR se podařilo po většinu času zasáhnout správnou rovnováhu, s několika smradci v pozemku.

Ultralegaletá bojovala s expozicí a detaily a byla náchylnější k zavádění nadměrného ořba a hluku.

Xiaomi reinoval v 8MP ultralehké objektivu trochu až 120 stupňů, dolů z 128 stupňového pohledu MI 11. To je stále hodně široké a ve skutečnosti způsobuje o něco menší zkreslení ve výsledných obrázcích. Výstřely, které jsem pořídil, byly průměry za ultralehkovou. V rozích většiny obrázků stále došlo k nějakému znatelnému natahování, ale nebylo to příliš špatné. Ultralesená strana také bojovala s expozicí a detaily a byla náchylnější k zavádění přehánění a hluku.

Kamera 5MP Telemacro je určena k tomu, aby vám pomohla pořídit lepší záběry zblízka. Je to makro čočka, ale má malé množství optického zoomu. To vám umožní zachytit makro snímky z větší vzdálenosti od subjektu. Většinu času musíte být doslova přímo na vrcholu svého předmětu, abyste stáhli zaostření. Tato čočka vám trochu ustupuje, v rozsahu 3 cm do 7 cm. Over, to zahrnuje automatické zaostření, které pomáhá naostřit věci.

Stále se neprodávám na užitečnost makro čoček a implementace telemacro Xiaomi to nezmění. Získání výstřelů za zaostření bylo opravdu těžké, dokonce i s funkcí automatického zaostření. Musíte držet velmi klid a hloubka ostrosti je tak úzká, že je v souladu jen malá část obrazu. Barva a expozice byly dobré, alespoň v denních záběrech, které jsem pořídil.

Střelba s nízkým osvětlením přinesla očekávané výsledky. To znamená trochu více hluku a zrna viditelné na obrázcích. Vyvážení bílé vypadá dobře, ale zaostření je dotyk měkký. Střelba v nočním režimu nabízí přinejlepším smíšené výsledky. Zatímco fotoaparát je schopen strávit spravedlivé množství světla a vynést detaily, činí tak na úkor hluku a obilí, které silně váží na pixu.

Fotoaparát 16MP selfie je v pořádku. V selfie a na autoportrétu níže můžete vidět, že jsem v dobrém soustředění. Na pozadí každého obrázku je dost detailů rozptýleno. Líbí se mi bokeh efekt výstřelu portrétu, ale pozadí bylo opravdu vyplaveno a přeexponováno. Ukázalo se, že barvy jsou většinou přesné, i když trochu plochý. Selfie fotoaparát Xiaomi 11t Pro nezapálí svět, ale je to naprosto opravitelné.

Video záběry, které jsem zachytil, byly čisté s dobrou expozicí a malým hlukem, které jsem zachytil. K dispozici je také podpora pro 960fps super pomalý pohyb a 8k nahrávání. Je to obslužitelná videokamera.

[हिंदी] Xiaomi 11T Pro Unboxing & First Look #shorts

Na rovnováze, zatímco mnoho výstřelů je v pořádku, žádná z nich není skutečně výjimečná. Viděli jsme lepší výkon z Pricier Xiaomi Mi 11 a některé konkurenční telefony na trhu mají výhodu zde.

V této složce Disku Google si můžete prohlédnout vzorky fotografií s plným rozlišením.

Něco dalšího?

Xiaomi 11t Pro specifikace

6.67palcový plochý AMOLED FLOD DOTDISPLAY2 400 x 1 080 FHD120Hz AdaptiveSync480Hz Touch Responsehdr10Gorilla Glass Victus800 Nits Brinness, 1 000 nits maximální jablcontast poměr: 5 000 000: 1

Zadní: Hlavní: 108MP, f/1.75, 2.1μm 9-in-1 Super Pixelultra Wide-úhle: 8MP, f/2.2, 120 stupňů fovtelemacro: 5MP, f/2.4

Video: 8k při 30fps720p při 960fps Super pomalý pohyb

Hodnota a konkurence

Počáteční cena Xiaomi 11t Pro 649 EUR se při prvním červenání cítí přiměřená. Telefon má hodně na to. Nejprve je tu svůdný displej, díky kterému všechno vypadá živě. Pak je tu velmi rychlá nabídka baterie, která trvá celý den. Nezapomeňme na vlajkový procesor a jeho statný celkový výkon a komplexní sadu připojení. Všechny všechny velí cenu prémie. Existuje však několik věcí, které drží telefon zpět. Například kamera může být lepší, a tak by mohl design a materiály. Přes telefon postrádá robustní hodnocení IP. Těchto pár věcí mě nutí, abych si přál, aby byl telefon o něco levnější než.

Pokud jde o konkurenci, má Xiaomi 11t Pro. Čínská značka také debutovala Xiaomi 11T (499 EUR) a Xiaomi 11 Lite 5G (399 EUR). Mnohem levnější 11t má stejnou kameru a zobrazení jako 11t Pro, ale vyměňuje Snapdragon 888 pro procesor MediaTek Dimensity 1200-Ultra a nabíjení 120 W za nabíjení 67 W. 11 lite 5g dále z exekuláře s menší obrazovkou, procesorem Snapdragon 778G a zcela odlišným uspořádáním kamery. Samozřejmě byste se mohli rozhodnout pro špičkové MI 11 (749) za trochu navíc, nebo pokud jste rádi, že utratíte mnohem více, MI 11 Ultra (1,599). Xiaomi nemá nedostatek konkurenčních nabídek.

Existují i ​​jiné alternativy. Například je zde model Vanilla OnePlus 9 (649). Má stejný procesor a vlastní fantastický 120Hz panel. Pro ty v USA je zde také hrana Motorola (699), která má obrazovku podobné velikosti, která se osvěží při 144 Hz a 108MP kameru, i když ztratíte nějakou sílu s čipovou sadou Snapdragon 778g. Kupující ve Velké Británii místo toho získají Motorola Edge 20 Pro (649 GBP) s ještě robustnějším specifickým listem a podobným nastavením kamery jako Xiaomi 11t Pro, i když s okrajově dolním procesorem Snapdragon 870.

V Indii telefon nabývá na OnePlus 9RT (RS. 43,999), nedávno spuštěné obnovení OnePlus 9R. OnePlus 9RT přináší primární senzor 50MP 50MP z OnePlus 9 a také čipovou sadu Snapdragon 888. Xiaomi 11t Pro však šikovně obtěžuje OnePlus 9RT svou 108MP kamerou, rychlejším nabíjením a hlavně cenou.

Samsung Galaxy S21 FE (699 /749 EUR / 699 GBP / RS. 54,999) je dalším konkurentem telefonu, který nabízí velkou hodnotu za peníze se specifikacemi, které se dobře porovnávají s Xiaomi 11t Pro. V Indii však telefon přikazuje významnou prémii ohledně Xiaomi 11t Pro.

Xiaomi 11t Pro Review: Superlative Speciptions, 120W Hypergarch, vynikající zvuk

Xiaomi 11t Pro zabalí skvělou obrazovku AMOLED, hardware s horním policím, hvězdným zvukem a spolehlivé kamery spolu s 120w hyperarchem. Je hodné být vaším dalším smartphonem?

 • Kvalita sestavení je dobrá a telefon má hodnocení IP53
 • Vynikající displej AMOLED 120Hz s HDR10 a Dolby Vision
 • 120W HyperCharge a velká 5000 mAh baterie
 • Duální stereofonní reproduktory naladěné Harmanem Kardonem
 • Snapdragon 888, nejméně 8 GB LPDDR5 RAM a UFS3.1 Úložiště
 • Kamery poskytují dobrý výsledek k různým podmínkám
 • Hlavní výkon kamery v nočním režimu je vynikající
 • MiUi 12.5.3 je rychlý a plynulý a nyní získá alespoň 3 aktualizace Android
 • 5G DUAL-SIM propojení s IR Blaster a NFC
 • Zpět je magnet otisků prstů
 • Kamery jsou přenosem z redmi poznámky 10 pro
 • Selfie Camera potřebuje upgrade
 • Žádné bezdrátové nabíjení
 • Jazyk designu se necítí prémiový

Xiaomi poskytl AndroidHeadLines revizní jednotku Xiaomi 11t Pro in Meteorite Grey. Jako obvykle neměli podle našeho názoru slovo, ani před vámi neviděli předběžnou kopii recenze. Revizní zařízení bylo použito přibližně 10 dní před složením této kontroly.

Xiaomi 11t Pro je nejvyšší specifikační telefon z polovině roku aktualizačního cyklu v sérii 11. Jako obvykle se Xiaomi podařilo napěchovat v působivém hardwaru za rozumnou cenu. Největším faktorem WOW pro Xiaomi 11t Pro je 120w Hypergarch, který může telefon plně nabíjet za pouhých 17 minut!

Možná vás zajímá, že se zdá, že přezdívka „mi“ zmizela z brandingu. Jo, série telefonů 11t je první, kdo se prodává, aniž by byl označen jako „MI“. Nyní jsme si všichni vědomi toho, že vlajkové lodě Top-End vycházejí dříve v roce-například vydání MI 11 Ultra bylo březen 2021. A že série T vyjde později v roce a má sklon obstarávat mírně více rozpočtového davu. Tento rok se neliší a Xiaomi uvádí na trh trojice zařízení. Xiaomi 11t Pro, Xiaomi 11t a Xiaomi 11lite 5g NE NE.

AndroidheadLines obdržel Xiaomi 11t Pro pro kontrolu. Zdá se, že hlavní rozdíl mezi 11t Pro a 11T je čipová sada. Snapdragon 888 versus dimentus 1200.

Zdá se, že cenu 11t Pro dosáhlo ceny 11t pro. Ale Xiaomi tuto hru už nějakou dobu hraje. V důsledku toho jsou opravdu dobří v tom, že všechny kousky a kousky spolupracují soudržně. V podrobném přezkumu se podíváme na to, které části pro 11t Pro jsou vypůjčeny z předchozích zařízení Xiaomi. Navzdory trochu kopírovacího vložení je konečným výsledkem stále vlajkovou lodí za méně s Xiaomi 11t Pro.

Rozbalení Xiaomi 11t Pro

Unboxing je velmi ho-hum aféra. Jednoduché a nakonec to je občerstvení v polovině roku. Největším faktorem WOW v krabici kromě smartphonu 11t Pro je samozřejmě to masivní 120 W Power Biging Brick. Na smartphonu je jasné pouzdro TPU a ochránce obrazovky aplikované továrně.

Hardware a návrhové dojmy

Konstrukční jazyk na Xiaomi 11t Pro mi připomíná hodně Poco X3 GT, který se ukázal začátkem srpna tohoto roku. V důsledku toho, i když má tento telefon špičkový hardware, celkový pocit je hodně směrem k sérii Poco rozpočtu. Jediná věc z designového jazyka, která je srovnatelná s řadou MI 11, je možná upgradovaný modul kamery.

Vedlejší poznámka, jako obvykle, naše revizní jednotka je přesná verze černé barvy nebo meteoritu šedá. Xiaomi 11t Pro je k dispozici v nebeské modré a měsíční svitu bílé kromě mé meteoritové šedé recenze. Jednoho dne doufám, že nám Xiaomi pošle recenzenty hezčí barevná zařízení ke kontrole.

Záda má pod sklem kartáčovanou texturu, která jí dává trochu jedinečný vzhled. Moje největší hrozba je však to, že textura se skrývá pod sklem a my jsme ponecháni s magnetem otisku prstu smartphonu. Nemluvě o extrémně kluzkém zařízení. Ta fialová barevná veganská kůže z MI 11 by byla mnohem lepší volbou i „glasstic“ od Samsung v jejich sérii Fe je lepší než zadní kryt na 11t Pro Pro.

Rozložení modulu fotoaparátu získá menší aktualizaci

Rozložení modulu trojitého kamery získá mírné člověka a líbí se mi, jak to vypadá. Úplné body na Xiaomi za mapování vlastní cesty při vytváření jedinečného vzhledu modulu fotoaparátu. Nyní je pod vedením duálního tónu duálního a další zvukový mikrofon pod bleskem. Jen si všimněte, že samotné kamery jsou přenosem z MI 11i.

Zbytek telefonu je typický pro Xiaomi. Skener otisků prstů je nedílnou součástí tlačítka napájení na pravé boční kolejnici a nad ním je kolísa. Nahoře je zde reproduktorový gril a IR port spolu s logem „Zvuk Harman/Kardon“. Boční kolejnice levé ruky je čistá a na spodní kolejnici dostaneme slot s dvojitou zásobníkem SIM, mikrofon, port USB-C a mřížku reproduktoru.

Tlačítka mají skvělý hmatový pocit, skener otisků prstů je rychlý a přesný. Haptický motor je silný a haptická zpětná vazba je docela dobrá ve srovnání s předchozími zařízeními Xiaomi.

Na přední straně je velký 6.67 ″ 120Hz FRESH FACE AMOLED displej, který se také nachází na MI Mix 4. Displej je chráněn pomocí Gorilla Glass Victus a uprostřed nahoře je malá díra pro fotoaparát selfie.

Celková ergonomie je dobrá pro smartphone ve velké obrazovce, který váží 204 gramů (7.20 oz). Zakřivené okraje na zádech usnadňují uchopení v jedné ruce. Také malé jednotné rámy všude kolem velkého displeje pomáhají udržovat velikost zvládnutelnou pro jednu rukou použití. Ale nemáte ten prémiový pocit s 11t Pro ve srovnání s MI 11.

Displej získá masivní upgrade oproti předchozí verzi

Největší hrozbou proti MI 10T Pro byl IPS LCD Display Panel. Xiaomi napravilo, že uvedením displeje kompatibilního s AMOLED 120Hz HDR10 na 11t Pro. Kromě toho je displej na 11t Pro stejný, na kterém se nachází v sérii Mix 4, i když pro 11t Pro získáme úder díry pro selfie kameru.

Xiaomi tvrdí, že tento panel získá hodnocení Display Mate. Zde však můžete vidět trochu snižování nákladů, protože MI 11i má lepší super AMOLED zobrazovací panel s vyšší úrovní jasu píku. Naštěstí Xiaomi neklouzl na sklo a ochranu displeje. Výsledkem je, že získáme více odolnější, ale škrábanec náchylný k Gorilla Glass Victus. Naštěstí je na telefonu z krabice ochránce obrazovky továrního filmu, což je dobrý bonus.

Pár dalších věcí, které si můžete poznamenat o displeji. Senzory dotyku mají neuvěřitelnou rychlost vzorkování 480 Hz, takže herní zážitek by měl být na tomto zařízení docela dobrý. A kromě HDR10 je displej také podporuje Dolby Vision. Toto je funkce stékání z jejich špičkových zařízení, jako je mix 4. Spolu s těmito funkcemi existuje podpora Widevine L1 DRM, takže si můžete vychutnat streamovací obsah z Netflix nebo Disney v Full HD Dolby Vision.

Zjistil jsem, že displej je trochu punchy a nasycený v nastavení mimo krabici. Zdálo se však, že rychlý přepínání P3 tento problém vyřešil pro můj konkrétní případ. Jako obvykle existuje řada možností v nastavení displeje, které můžete vyladit, dokud nebudete spokojeni s konečným výsledkem.

Představení na Xiaomi 11t Pro je hvězdné díky Snapdragon 888 a 8 GB RAM

11t Pro je poháněn Snapdragon 888 a má 8 GB LPDDR5 RAM v základní verzi. Toto nastavení je totožné s tím, co se nachází v původním MI 11 a MI 11I. Možnosti skladování začínají na 128 GB a nahoru na 256 GB. Existuje špičkový 11t pro s úložištěm 256 GB a 12 GB RAM. Naštěstí všechny varianty získají rychlé UFS3.1 Vnitřní úložiště.

Geekbench 5.1 skóre je v souladu s tím, co byste očekávali pro 11t pro. Jednojádrové skóre je 1108 a vícejádrové skóre je 3544. Skóre OpenCL Compute Benchmark je působivé 4756. Z hlediska výkonu by tedy neměly existovat žádné hlavní uchopení ani stížnosti. Musel jsem počkat, až provedu test Geekbench těsně po spuštění od bloků Xiaomi, které před zvedáním embarga startu.

Telefon se při hraní her, jako je dopad Genshin, je v pořádku bez nadměrného přehřátí. Je to především proto, že Snapdragon 888 je spárován s displejem 1080p místo panelu 1440p.

Moje recenzní jednotka je uprostřed silnice a přichází s 8 GB RAM a 256 GB úložiště. Protože již není k dispozici žádné rozšiřitelné úložiště SD karty, nemusí být špatný nápad získat možnost 256 GB úložiště.

MiUi 12.5 se cítí tekuté, rychlé a úzce na Xiaomi 11t Pro

Moje recenzní jednotka je provozována MiUi 12.5.3 Globální verze. Aktualizace zabezpečení Android je červenec 2021. MIUI jsme předtím recenzovali dříve, takže pro tuto recenzi se zaměřme na vylepšení, která Xiaomi provedla při skoku z MiUi 12 na Miui 12.5.

Nyní miui 12.5 je většinou pokračováním MiUi 12; Neexistují žádné obrovské změny, které si hned všimnete. Ale když používáte telefon, začnete si všímat optimalizace pod kapotou, na které Xiaomi pracuje.

První z telefonu se cítí v každodenním používání úzkostli. Můj denní ovladač pixel 4a 5g se ve srovnání s přejetím, načítání aplikací, přepínání aplikací, vracet na domovskou obrazovku. dobře pro všechno pro všechno.

Další velká změna je funkce, na kterou jsme všichni čekali. Což je, že nyní má uživatel schopnost odinstalovat systémové aplikace. Existuje sedm aplikací, které jsou mimo hranice, protože je Xiaomi považuje za kritické. Kromě těch sedmi můžete odinstalovat každou aplikaci v Miui 12.5. Například aplikace pro kalkulačku Xiaomi lze nyní smazat bez rozruchu. Podobně můžete odinstalovat téměř každou službu Xiaomi. poznámky, počasí, skener, kompas, rekordér obrazovky a další. To vám umožní nastavit MIUI s v podstatě nulový bloatware. Doufejme, že se to otírá na Samsung, který se zdá, že v poslední době odešel z hlubokého konce s bloatware a reklamami.

Kromě standardních aplikací Xiaomi existuje několik předinstalovaných aplikací, můžete však odinstalovat všechny tyto aplikace LinkedIn, Aliexpress, Amazon Shopping a WP Office. Kromě toho neexistují žádné nepříjemné vyskakovací reklamy při instalaci aplikací z obchodu Play, což je něco, co většina uživatelů ocení.

Závěrem lze říci, že zatímco celkové rozhraní může vypadat povědomě, všimnete si zlepšení ve vaší každodenní zkušenosti s MIUI 12.5.3 Na Xiaomi 11t Pro.

Velká 5000 mAh baterie a 120 W hypercharge

Největším humbukem kolem 11t Pro je jeho schopnost zvládnout rychlé nabíjení 120 W. Naštěstí je uvnitř krabice rychlá nabíječka 120 W. Má konektor USB-A na Power Brick a používá 20V a 6A k dosažení výstupu 120W v cihlu.

Jsem si docela jistý, že síla trochu klesá na skutečný port USB-C na smartphonu. Nicméně nabíjení 120 W na papíře a v reálném životě je působivým úspěchem. Jedno slovo opatrnosti, použijte prosím odolný kabel OEM, který je dodáván v krabici, protože 6a je poměrně vysoké množství propuštění kabelem. Poslední věc, kterou chcete, je požární nebezpečí nějakého druhu ve vašem životním/pracovním prostředí.

5000 mAh baterie (stejná jako MI11 Pro, ale duální buňka) vydrží celý den bez problémů i při výchozí frekvenci 120 Hz. Pro dvoudenní výdrž baterie navrhuji, abyste přepnuli obnovovací frekvenci až na běžné 60 Hz. Ale proč se obtěžovat s nízkou obnovovací frekvencí, když máte podporu Hypercharge 120 W?

V době mé recenze jsem viděl, jak se telefon dostane na 100% poplatek za přibližně 21 minut. To je o něco více než inzerovaný čas 17 minut, ale stále hodně rychle. Ve skutečnosti vám rychlý 10minutový poplatek dostanete na přibližně 65-70% poplatek, který by měl trvat téměř jeden den. V špetce můžete dokonce chtít přepínat obnovovací frekvenci pro celodenní použití s ​​asi 10 minutami nabíjení. Není to špatné, eh?

Zvuk je absolutně hvězdné s duálními stereofonními reproduktory naladěnými Harmanem Kardonem

Xiaomi je jedním z mála výrobců smartphonů, kteří na většině jejich zařízení důsledně nabízejí dvojí stereofonní reproduktory. Xiaomi 11t Pro není výjimkou. A tentokrát nabízejí skutečné nastavení dvojitého stereofonního reproduktoru s samostatnými mřížkami reproduktoru na horních a dolních kolejnicích.

Oba reproduktory jsou vyladěny Harmanem Kardonem. A chlapec dělá tyto reproduktory skvěle. Mají správné množství punchiness, pokud jde o basy. Střední tóny a vokály zní skvěle. Získají hodně hlasité pro hovory reproduktoru nebo dokonce poslouchat hudbu venku místo reproduktoru Bluetooth.

Pro lidi, kteří chtějí vědět, zda je podpora Dolby Atmos na 11t Pro nebo ne, krátká odpověď je ano a ve výchozím nastavení je zapnuta. A mým návrhem je nechat to zapnutý, protože to pomáhá se zvukovým výstupem z 11t Pro.

Protože se jedná o vlajkové lodi podobné zařízení, samozřejmě neexistuje žádný konektor pro sluchátka. Dalším mírným zklamáním v audio oddělení je nedostatek USB-C k konektoru pro sluchátka, který chybí v krabici. Je to trochu headscratcher, protože Xiaomi rutinně zahrnuje to na jejich poco značce zařízení.

Mám sluchátka USB-C a mohu potvrdit, že zvukový výstup přes port USB-C je skvělý. Ditto pro kvalitu zvuku přes Bluetooth 5.2 připojení.

Jako obvykle má MIUI spoustu možností pro přizpůsobení zvuku. Tyto zahrnují

Výkon fotoaparátu je dobrý den i noc

Modul trojitého fotoaparátu na zadní straně a přední selfie kamera na Xiaomi 11t Pro jsou v zásadě totožné s modulem na redmi note 10 Pro. Ve skutečnosti jsou zadní trojnásobné kamery stejné jako kamery na MI 11i. Výsledky jsou tedy velmi podobné výsledkům, které jsme dostali, když Redmi Note 10 Pro přišla na AndroidHeadLines začátkem tohoto roku.

Mimochodem, 11t Pro má 108MP hlavní kameru, 8MP Ultrawide a 5MP telemacro čočka. Do velkého fotoaparátu do zadní části je začleněn blesk s dvojitou tónem s dvojitým tónem se zvukovým zoomem mikrofonem. Fotoaparát přední selfie je 16MP f/2.5 čoček s 1.0 mikronových pixelů.

Kvalita fotografie z hlavní kamery je vynikající v jakékoli světelné situaci

Hlavní kamera Xiaomi 11t Pro za denního světla fotografuje s dobrým detailem, dynamickým rozsahem, kontrastem a přesnými barvami. Na obrázcích je velmi málo nebo žádný hluk. Zdá se však, že s touto konkrétní iterací je trochu ostření než obvykle. Nezapomeňte na obrazovce telefonu, obrázky vypadají skvěle, ale na velké obrazovce monitorují některé problémy trochu evidentnější.

Rychlý způsob, jak vidět rozdíly, je pořídit obrázek 108MP a poté jej rozšířit na 12MP. Všimnete si, že tato metoda poskytuje obrázky s lepšími výsledky než srovnatelný režim 12MP point-and-shoot 12MP. Doufám, že to dostatek recenzentů poukáže a Xiaomi to v budoucnu opraví prostřednictvím aktualizace softwaru.

Pro obecného uživatele, i když jsou výsledky v pořádku pro sdílení a prohlížení obrazovky smartphonu bez ohledu na to, který režim používáte. Jeden bod, který je třeba poznamenat, samy o sobě 108MP obrázky nejsou tak skvělé, s výjimkou jejich zmenšení na 12MP.

Neexistuje žádný oficiální objektiv zoomu, takže 2x zoom je jen digitální zoom. Mějte to na paměti, když používáte režim 2x zoomu. Můžete vytvořit skvělé punchy obrázky pro sdílení na sociálních médiích pomocí spouštěcího AI v nabídce aplikace Camera.

Fotografie portrétu jsou podrobné a ostré s dobrým oddělením pozadí, pokud jde o simulované rozmazání. Stále není tak skvělý jako série pixelů, ale lepší než mnoho jiných chytrých telefonů. Jen se držte dál od komplikovaných hlav nebo srážek a měli byste být v pořádku.

Výsledky ultrawide fotoaparátu jsou za denního světla docela slušné

Výsledky ultrawide kamery za denního světla mají dobrý detail, s nízkým hlukem, dobrým dynamickým rozsahem a přiměřeně přesným barvou. Ve srovnání s hlavní kamerou je mírný posun barev, protože výsledky ultrawide nevypadají tak punchy.

Fotografie pořízené s automatickým nočním režimem na ultrawide kameře jsou v podstatě jemné. Barvy jsou většinou přirozené a obrázek vypadá dostatečně blízko k tomu, co vidíte pouhým okem. Stále bych řekl, že výsledky z hlavní kamery jsou rozhodně lepší ve srovnání s Ultrawide.

Pak je zde ruční noční režim, který pomáhá získat obrázky s vyváženou expozicí, trochu podrobnější a méně hluk ve srovnání s předchozím nastavením. Pro tip, nepokoušejte se ani fotografovat s ultrawide kamerou v noci v normálním fotoaparátu.

Telemacro kamera je pravděpodobně jednou z nejlepších

Většina čínských výrobců smartphonů se dostane do nastavení trojitého fotoaparátu tím, že nabízí nízko 2MP kameru jako makro kameru. Xiaomi mapuje jinou cestu a dává nám správnou 5MP makro kameru. Má téměř 50mm ohniskovou vzdálenost a můžete klepnout na to, abyste se zaměřili na předmět. Konečným výsledkem jsou obrázky s dobrým kontrastem a barvou bez ztráty detailů. A existuje pěkný bokeh efekt, protože subjekt musí být velmi blízko k tomu, aby byl v soustředění.

Z mnoha telefonů, které prošly v nedávné paměti, má Xiaomi 11t Pro pravděpodobně nej funkční makro kamera podle mého názoru. Ve skutečnosti najdete situace, které jej použijí na rozdíl od jiných telefonů, kde ultrawide často poskytuje lepší výsledky než makro kamera.

Výsledky nočního režimu z hlavní kamery jsou vynikající

Xiaomi 11t Pro, podporuje režim Auto Night, který je ve výchozím nastavení zapnutý jako Apple. V režimu pravidelného bodu a natáčení výsledky z 11t Pro porovnejte docela pěkně s těmi z mého pixelu 4a 5G přes noční pohled.

Podívejme se na některé noční záběry pořízené s hlavní kamerou 11T Pro. Pro informaci je několik obrázků vedlejších s pixelem 4a 5G.

Líbí se mi obrázky z 11T Pro, zdá se, že mají dobrou expozici, detaily a ostrost (o něco lepší než pixel, když je oříznut). Existuje o něco větší jas kvůli poměrně většímu senzoru.

Jedna věc, kterou je třeba poznamenat, je, že to, co vidíte na hledáčku. Bylo několik případů, kdy jsem musel udělat pár výstřelů, abych získal jeden bez rozmazání. Ale ta křivka učení není vůbec strmá.

Líbil se mi výstup z režimu Auto Night a moc jsem se nehrál s ručním nočním režimem na hlavní kameře. Důvodem je, že to trvá asi 3-5 sekundy, než se pořídí obrázek a zpracovává, a to je těžké dělat se stabilní rukou. Možná by se věci mohly zlepšit pomocí stativu.

Fotografie pořízené bez nočního režimu v běžném nastavení fotografií nejsou špatné. V každé situaci se však bude líbit konečný výsledek režimu Auto Night více. Navrhuji tedy, abyste se jen drželi režimu Auto Night a přestali se bát kvality fotografií.

Stručně řečeno, hlavní kamera je skvělá v denním a nočním světle a je v obou scénářích docela všestranná. Ultrawide Camera je vynikající za denního světla, stejně jako 5MP makro kamera. Budete si docela užívat stále fotografii ze tří kamer na Xiaomi 11t Pro.

Selfies jsou dost dobré pro prohlížení sociálních médií na malých obrazovkách

Selfie Camera je přenos z redmi noty 10 pro. Výsledky z fotoaparátu 16MP selfie s ƒ/2.45 čoček je velmi dobrý. Existuje spousta detailů, dobrá expozice a jen náznak punchiness, pokud jde o barvu.

Režim portrétu funguje velmi dobře včetně dobré detekce okrajů. Pokud se rozhodnete pro pixel nahlédnout své selfies, můžete vidět nějaké problémy, ale nic příliš příšerného.

Schopnosti nahrávání videa se nezměnily z toho, co jsme viděli v redmi poznámce 10 Pro, takže se v této recenzi nebudou dozvědět detaily.

G Globální konektivita z krabice v mnoha geografických oblastech

Z nějakého divného důvodu dostávám symboly LTE/LTE na svém 11t pro místo 5G, které jsem viděl na Poco X3 GT před několika týdny. Ale křídu to pro problémy s kompatibilitou operátora, protože se jedná o globální zařízení.

Zde v oblasti Los Angeles Metro v síti T-Mobile, 11t funguje dobře. Rychlosti stahování jsou srovnatelné s mým denním ovladačem, což je T-Mobile Pixel 4A 5G.

Během hlasových hovorů vidím, že síť se přepne do režimu 4G, což mě vede k přesvědčení, že Volte není podporován alespoň na T-Mobile v USA. Nyní jsem se ujistil, že v nabídce Nastavení sítě byla přenesena správná nastavení APN. Stejně jako v případě většiny chytrých telefonů Xiaomi, mám podezření, že tento problém je pro USA specifický pro dopravce. V jiných geografiích by to neměl být problém, pokud jde o signál VoLTE nebo 5G.

Jedním rychlým pozorováním hlasových hovorů je, že hovory s reproduktorem jsou pro osobu na druhém konci o něco hlasitější a jasnější. Chcete.li zavrhnout sekci připojení, je tu Bluetooth, MI Share, nedaleký podíl, obsazení a IR Blaster. Bluetooth je 5.2 s podporou APTX HD, takže při použití uší BT není absolutně žádné zpoždění.

K dispozici je vestavěná podpora Google Pay Out of the Box prostřednictvím NFC. Během mého revizního období jsem to několikrát dobře využil. Xiaomi je jeden výrobce chytrých telefonů, který se neustále řadí na vrchol, pokud jde o nabídku více možností připojení na celém rozsahu zařízení.

Pokud byste si koupili Xiaomi 11t Pro?

Takže za přibližně 649 EUR získáváte v podstatě MI 11i s displejem Mix 4 (včetně selfie hole) a selfie kamerou z Redmi Note 10 Pro. Na papíře získáte smartphone s velkým čipovým sadou, 120 Hz obnovovací frekvencí AMOLED displej, stereofonní reproduktory, schopné kamery, dobrou výdrž baterie a bláznivou hyperkamentu 120w. A ve vakuu vypadá cena docela rozumně při porovnání s celou řadou zařízení.

Bohužel je tu případ pro Xiaomi, který se sám o sobě bude stát, pokud jde o 11t Pro. Největší konkurenty 11t Pro jsou další chytré telefony ze samotného Xiaomi. Například můžete získat MI 11 za 699 EUR, což má pravděpodobně lepší kvalitu sestavení, lepší obrazovku, lepší kamery, lepší hodnocení IP a rychlé bezdrátové nabíjení. Nebo za 530 EUR získejte MI 11i, která má lepší obrazovku, mírně lepší selfie kameru a menší baterii. Pro všechny tři telefony jsou čipová sada a základní RAM identická, takže výkon se nebude lišit od každodenního používání nebo herního hlediska.

Jedinou jedinečnou vlastností 11t Pro je nabíjení 120 W a velká baterie. Takže se musíte rozhodnout, zda se jedná o funkci nutností. Možná můžete utratit 50 EUR a získat MI 11, což je skutečná vlajková loď. Nebo ušetříte asi 100 EUR a získejte stejně schopný MI 11i pro menší baterii a pouze 33 W nabíjení.

Copyright © 2021 titulky Android. Všechna práva vyhrazena.

Tento příspěvek může obsahovat přidružené odkazy. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Xiaomi 11t Pro vs. MI 11 Ultra: Premium Performance Packages [Video]

Nedávný nárůst Xiaomi na sekundu v globálních grafech výrobce smartphonů byl postaven na zadní straně zařízení, jako jsou 11t Pro a MI 11 Ultra. ale což je lepší zařízení?

Čínský OEM má vynikajících 18 měsíců, těží z pádu Huawei a dosáhl obrovských zisků na globálním trhu. Hodně z toho je díky sérii „MI“ smartphonů, což není ve skutečnosti už nic. Zcela nový Xiaomi 11t Pro je prvním zařízením, které upustilo značku „MI“, i když je to technicky stále „Mi 11t Pro.„Složí se dobře proti vlajkové lodi MI 11 Ultra vydané na začátku tohoto roku.

Přestože 11t Pro není zařízením nejvyššího konce v sestavě Xiaomi pro rok 2021, je možné si představit, že 11t Pro se stane průkopníkem na trzích, kde se bude prodat koncem tohoto roku. Ale což je nejlepší volba a proč?

Video. Xiaomi 11t Pro vs. MI 11 Ultra

Použití Qualcomm Snapdragon 888 a UFS 3.1 skladování znamená, že úrovně výkonu jsou prakticky identické. MI 11 Ultra těží ze zvýšených možností skladování. Základní úložiště na 11t Pro je 128 GB versus 256 GB na modelu Ultra. Bohužel neexistuje žádná rozšíření úložiště, takže je důležité si vybrat moudře.

Zařízení Xiaomi nyní přicházejí s nesmírně vylepšenými haptickými motory, což znamená, že haptická zpětná vazba je vynikající a možná by mohla poskytnout nejlepší zážitek na Androidu. S otřesné kohoutky a dotyky jsou zaručeny při každé interakci. Díky duálním stereofonním reproduktorům je zvukový zážitek naladěný Harmon Kardonem zajišťuje, že sledování videoobsahu na 11t Pro nebo MI 11 Ultra je příjemný zážitek.

Software

MIUI je snadno jednou z nejvíce bohatých na dostupné kůže Android bohatou třídou a je to ve stejné chuti na Xiaomi 11t Pro a Mi 11 Ultra Ultra. Přesto kvůli přidruženému hardwaru miui 12.5 není na duu zařízení úplně stejné.

Xiaomi 11t Pro Xiaomi Mi 11 Ultra
Software Poslané s Androidem 11 a MiUi 12.5 Poslané s Androidem 11 a MiUi 12.5
Funkce HARMON KARDON DUAL SPEAFERS5G ConnectivityCapacitive Fingerprint Scanner Harmon Kardon Dual Speakers WiregingReverSverse Wireless nabíjecí5g ConnectivityIp68 Ratingin-Display otisky prstů skenerrear-display

Toto je Android 11 s několika zvraty a ladění, které vám poskytnou přidané ovládací prvky a funkce než mnoho lehčích kůží z jiných OEM. Pokud chcete na dosah ruky horu přizpůsobení, pak je Miui skvělou volbou-navzdory některým estetickým změnám inspirovaným iOS.

Biometrická zabezpečení na Xiaomi 11t Pro a MI 11 Ultra se spoléhá na skener otisků prstů, v každém skeneru jsou však určité jemné rozdíly. 11t Pro má kapacitní skener v tlačítku napájení, zatímco MI 11 Ultra zahrnuje optickou čtečku display. Oba skenery jsou rychlé a přesné, ale 11t Pro má velmi mírnou hranu.

Úhledná, ale omezená sekundární obrazovka na Xiaomi Mi 11 Ultra přidává úroveň intrik. Může to být užitečné pro kontrolu oznámení a dokonce jako nástroj pro rámování, když chcete vzít selfies s nastavením zadní kamery. Zatímco obrazovka není v žádném případě důvodem k nákupu MI 11 Ultra nad 11T Pro, je to přidávání na základě.

Skript je převrácen, pokud jde o plán aktualizace pro Xiaomi 11t Pro a Mi 11 Ultra. Xiaomi nedávno potvrdila, že série 11T bude mít nárok na 3 roky upgradů OS a 4 roky pravidelných bezpečnostních záplat a podpory. Naopak, ultra Xiaomi Mi 11 je zaručeno, že bude aktualizován pouze na Android 12. a pravděpodobně MIUI 13. Již získává aktualizace zabezpečení na 90denní rozvrh, který nedosáhne Samsungu, který včas nabízí měsíční záplaty a úplné aktualizace.

Baterie a nabíjení

Xiaomi vedla toto odvětví v posledních letech v rychlosti nabíjení. Pomáhá také, že se firma nebojí hodit do svých zařízení obrovské interní baterie. U displejů s hladověním o délce 120 Hz se chcete spoléhat na váš smartphone, aby vydržel celý den, a interní buňky 5 000 mAh jsou více než dost na těžké dny-dokonce i s povoleným plnohodnotným rozlišením a osvěžujícími sazbami.

Nemusíte se muset starat o rychlosti nabíjení na jednom zařízení. Zatímco 11t Pro přichází s šíleně rychlým nabíjením 120 W, MI 11 Ultra zahrnuje 67 W kabelové a bezdrátové nabíjení spolu s možností zvrátit bezdrátový náboj při rychlosti 10 W. Nemám bezdrátové nabíjení na 11t Pro je zklamáním, ale když můžete jít od 0 do 100% za méně než 18 minut, vaše náboje se drasticky změní.

Xiaomi 11t Pro Xiaomi Mi 11 Ultra
Velikost baterie 5 000 mAh 5 000 mAh
Rychlost nabíjení 120W Wired 67W Wired67W Qi Wireless10W Reverse Wireless

Další věc, kterou je třeba poznamenat, je, že i když MI 11 Ultra podporuje 67 W kabelové a bezdrátové nabíjení, je napájecí cihla v boxu ohodnocena na 55 W. Díváte se na hodinu na plné nabití interní buňky 5 000 mAh od 0% s přiloženou nabíječkou. To je skvělé pro tak velkou baterii, ale bledne ve srovnání s novějším modelem.

Životnost baterie každého zařízení je poměrně podobná, když je rozlišení obrazovky na MI 11 Ultra nastaveno na FHD. Nastaveno na rozlišení úplného QHD a refresh 120 Hz a Xiaomi 11t Pro nabízí prodlouženou dlouhověkost. Stojí za zmínku, že je to neoficiální vzhledem k tomu, že každodenní použití se bude lišit od člověka k člověku.

Kamery

Xiaomi opravdu tlačila myšlenku, že ultra vysoká předsevzetí jsou tím, co jsme všichni touží po našich chytrých telefonech. Xiaomi Mi 11 ultra snadno bije 11t pro v naprosté rozmanitosti ohniskové vzdálenosti, i když novější sluchátko má hlavní senzor s vyšším rozlišením.

Xiaomi 11t Pro Xiaomi Mi 11 Ultra
Hlavní senzor Samsung Isocell HM2108MPF1.75 Clona Samsung Isocell GN250MPF2.0 Clona
Sekundární senzor 8MP ultraletní úhelf2.2 Aperture120˚ FOV SONY IMX 58648MP Ultralesaná úhelf2.2 Aperture107˚ FOV
Terciární senzor 5MP telemacrof3.4 clona 48MP 5x Optical Telephotof4.1 clona
Senzor směřující dopředu 16MPF2.5 clony 20MPF2.3 clona
Funkce hardwaru fotoaparátu EISPDAF OISEISPDAF5X Optický zoom
Funkce softwaru fotoaparátu Selfie Night Modedual Native IsOnight Modeai Night Modeportrait Modedual Video Recordinglong Exposuremovie EffectPro režim Selfie Night Modedual Native IsOnight Modeai Night Modeportrait Modedual Video Recordinglong Exposuremovie effectPro Mode10x Hybrid Zoom120x digitální hybridní zoom

Mít tak velký 108-megapixelový hlavní senzor je skvělý pro flexibilitu na Xiaomi 11t Pro. Zatímco tento hlavní senzor je docela zatraceně dobrý, MI 11 Uitra patří právě teď mezi nejlepší nastavení kamery pro smartphony Android. Jistě, není to dokonalé, ale schopnost dosáhnout vynikajících výsledků až do 30x zoomu, stejně jako zábava, která přichází s 120x zoomem, nelze podceňovat.

Kromě hlavního senzoru je to nespravedlivá soutěž, že Xiaomi Mi 11 ultra snadno vyhraje bez rozbití potu. Přidejte rozdíly v fotoaparátu selfie a schopnost používat vynikající nastavení zadního kamery jako nastavení selfie. podporované mini zadním displejem. a pokud vám záleží na mobilní fotografii, pak ultra MI 11 je místo, kde byste se měli zaměřit na svou pozornost.

Stejné funkce a funkce aplikace fotoaparátu jsou přítomny na obou zařízeních, mínus některé z funkcí ultra zvětšení. To znamená, že máte přístup k věcem, jako je vylepšený noční režim, duální nahrávání videa, dlouhá expozice a filmové efekty, jakož i plné ovládací prvky režimu Pro režim PRO.

Xiaomi 11t Pro nebo Xiaomi Mi 11 Ultra: Což bych si měl vybrat?

O upgradu: 9to5google často poskytuje konkrétní doporučení produktu. Někdy můžeme navrhnout, aby neaktivovali z různých důvodů, ale nejen, ale nejen: zvýšené náklady na zařízení, zanedbatelné zisky výkonu nebo dopad na životní prostředí. Zda je upgradovat vždy vaše volání, ale naším cílem je pomoci vám učinit co nejvíce informovaného rozhodnutí.

Ultra 11t Pro a Mi 11 jsou dva telefony za velmi odlišné cenové body, ale slibnou dlouhodobější podporou levnější možnosti, Xiaomi pro vás téměř učiní nákupní rozhodnutí s 11t Pro. Žádný smartphone nad 1 000, 1 000 GBP nebo 1 000 EUR by neměl získat pouze jeden úplný upgrade Androidu. Opravdu doufáme, že Xiaomi Reconsiders podporující MI 11 Ultra déle, protože je to zvíře smartphonu, která nabízí skvělou alternativu k Samsung Galaxy S21 Ultra.

Na papíře je MI 11 Ultra větší, lepší smartphone. Ve skutečnosti je Xiaomi 11t Pro jedinou volbou, pokud chcete držet své zařízení déle než několik let. Má vynikající výkon a ačkoli tu a tam postrádá několik věcí, je to skvělý smartphone pro jeho navrhované ceny.

Сравнение Xiaomi 11T Pro и Mi 11i. КАЙФ или БОЛЬ ? Об этом они МОЛЧАЛИ! Какой ЛУЧШЕ ВЗЯТЬ ?

Pokud jste na severoamerických trzích, nebudete se rozhodnout mezi některým z těchto poměrně pevných smartphonů. Místo toho se možná budete chtít podívat na řadu OnePlus 9 nebo řady Galaxy S21. V globálních regionech, zatímco MI 11 Ultra je perfektní alternativou k podobným jako ultra Galaxy S21, je těžké doporučit přes 11t Pro, protože plán upgradu Android je docela zatraceně chudý. Nakonec je volba na vás, ale se všemi výše uvedenými informacemi, doufejme, že nyní znáte všechny základní rozdíly, které vám pomohou učinit vše důležité rozhodnutí o nákupu.

Kde mohu získat nejlepší nabídku na Xiaomi 11t Pro nebo Mi 11 Ultra?

Bohužel, pokud jste ve Spojených státech, je těžké získat produkty Xiaomi prostřednictvím oficiálních kanálů. Čínský OEM však nabízí omezený výběr svých produktů a smartphonů prostřednictvím oficiálního Amazon Storefront. V některých případech bychom to doporučili kvůli určitým zařízením, která nemají přístup k nezbytným pásům mobilních sítí.

Alternativně můžete importovat Xiaomi Mi 11 Ultra a 11t Pro od přímých prodejců. V tomto případě vám však bude chybět oficiální podpora zařízení.

Xiaomi 11t Pro

Xiaomi vzal mobilní trh bouří. Od téměř neznámého, v obchodech je nyní stále více čínských mobilů a my si zvykneme říkat „Xiaomi“ [Shaw-Mee], stejně jako kdysi si zvykli říkat „Huawei“.

Testovali jsme několik nejnovějších modelů Xiaomi, včetně Xiaomi Mi 11 Ultra, Xiaomi Mi 11 a Xiaomi Mi 11 Lite 5G, z nichž druhé se dokonce staly nejlepším testem v našem nejnovějším skupinovém testu smartphonů středního rozsahu.

Ale i když série MI 11 vyšla těsně před letními svátky, Xiaomi je již připravena s aktualizací. Jméno MI bylo zrušeno, takže nové modely se jednoduše nazývají Xiaomi 11T a Xiaomi 11t Pro, a to je druhé, které máme nyní na zkušební lavici.

Rychlé nabíjení blesku

Oba modely 11t mají nejvíce společného s předchůdcem Xiaomi Mi 11, ačkoli pata byla naseka.

Jak již bylo zmíněno, podíváme se na model Pro v tomto testu, ale je třeba zmínit, že 11t Pro je téměř totožný s běžným Xiaomi 11T. Zásadní rozdíl mezi těmito dvěma spočívá v tom, že pod helmou je jiný a levnější procesor-jmenovitě mediatek dimentu 1200-ultra, což je v podstatě stejný typ procesoru, se kterým jsme se již seznámili v souvislosti s OnePlus Nord 2. Kromě toho musí být Xiaomi 11t „spokojen“ s rychlým nabíjením 67 wattů.

A proč jsme vložili „dost“ do uvozovek? 67 wattů je docela divoký, innit?

Protože největší výhodou Xiaomi 11T Pro je absolutně, šíleně rychlé nabíjení, které se provádí pomocí tzv. 120W Technologie Hyperbarge Xiaomi. Nová technologie umožňuje 100 % nabíjení 5000 mAh baterie za pouhých 17 minut, což je dosaženo prostřednictvím technologií, jako jsou duální nabitá čerpadla, struktura baterií s dvojitou buňkou, mtw, grafenový povlak na lithium-iontové baterii a technologií Mi-FC technologie. Zní to komplikovaně, ale funguje to v praxi. a že i bez Xiaomi 11t Pro se horko.

Na druhou stranu se telefon musí obejít bez bezdrátového nabíjení, ale je to jeden z křížů, které musíte nést, abyste udrželi cenu dolů. Kromě toho velká baterie také drží energii tak dlouho, že částečné nabíjení. což je to, za co Moost často používáte bezdrátové nabíjení. není vůbec nutné.

Obrazovka a zvuk

Dalším kompromisem je obrazovka, která se zmenšila a má nižší rozlišení. MI 11 přišel s 6.81palcová obrazovka AMOLED s rozlišením WQHD (3200 x 1440), což odpovídá ostrosti obrazu až 515 PPI. Kromě toho měla obrazovka adaptivní obnovovací frekvence 120 Hz a maximální jas až 1 500 nits. Pro srovnání, Xiaomi 11t Pro se musí vyrovnat s 6.67 palců, rozlišení FHD (2400 x 1080) a maximální jas 1 000 nits.

Obrazovka je však stále na typu AMOLED, stejně jako to také přichází s adaptivním obnovovacím frekvencí 120 Hz a Gorilla Glass Victus Scels, takže to v žádném případě není špatné. Specifikace jsou široce podobné specifikacím pro obrazovku na jiném čínském mobilu, jmenovitě pro Motorola Edge 20 Pro, což stojí přesně stejně jako Xiaomi 11t Pro, takže se nedostanete podváděni.

Stejně jako Xiaomi Mi 11, 11t Pro přichází s vestavěnými stereofonními reproduktory a zvukem, který byl vyvinut ve spolupráci s Harmanem Kardonem. Tentokrát však Xiaomi podaří získat lepší celkový zvuk.

Fotoaparát

Stejně jako jeho předchůdce, Xiaomi 11t Pro také přichází s primárním senzorem fotoaparátu celých 108 megapixelů. Ale jak ultralesená čočka, tak i kamera orientovaná na přední stranu, mají méně megapixelů a žádná z čoček již nepřichází se stabilizací optického obrazu. Na druhé straně má nyní objektiv Telemacro 2x optický zoom, který Xiaomi Mi 11 neměl.

Fotoaparát je dodáván se stejnými zábavnými doplňky jako ultra MI 11 a MI 11-jako je takzvaná funkce vlogů, která vám umožní snadno vytvářet předem upravené video sekvence pomocí šablon-a také má vyhrazený noční režim, stejně jako umělý Inteligence by vám měla pomoci pořizovat lepší obrázky.

V některých bodech 11t Pro dodává produkt nad rámec všech očekávání. Snímky s vysokým rozlišením pořízené s 108-megapixelovým širokoúhlým objektivem budou velmi podrobné a ostré, pokud jsou pořízeny v dobrém světle, stejně jako portréty pořízené s přední kamerou budou krásné a živé bez přílišného efektu Bokeh.

Naopak, makro funkce není tak dobrá jako u jeho předchůdce a noční nastavení není to, pro co byste si měli telefon koupit.

Výkon a funkce

Jak již bylo zmíněno, Xiaomi sem a tam ušetřila, aby snížila cenu na 11t Pro, ale pokud jde o procesor, úložiště a paměť, nebyly ušetřeny žádné výdaje.

Xiaomi Mi 11 byl prvním smartphonem na světě, který narazil na trh pomocí procesoru Snapdragon 888 Qualcomm pod kapotou a blesk-rychle CPU také našel cestu do 11t Pro, který navíc nabízí až 12 gigabajtů LPDDR5 RAM a 256 gigabajtů vestavěný. Naše testovací kopie přišla s 8 gigabajty RAM a stejně jako všechny modely v řadě samozřejmě podporuje 5G i Wi-Fi 6.

V denním používání i při benchmarkových testech dodává mobil zboží a je. pokud jde o surový výkon. zcela na stejné úrovni jako jeho předchůdce, ale také s dražšími konkurenty, jako jsou OnePlus 9 Pro, Samsung Galaxy S21 a Sony Xperia 1 III III.

Závěr

Je Xiaomi 11t Pro lepší smartphone než jeho přímý předchůdce, Xiaomi Mi 11? Krátká odpověď je ne. Ale je to dobré pro cenu? Odpověď je ano.

Xiaomi dříve neměla žádný mobil v sérii 11 v tomto cenovém rozpětí. Jak již bylo zmíněno, MI 11 stojí o něco více a další model v sérii, Xiaomi Mi 11 Lite 5G, byl méně než polovina toho, takže Číňané jistě viděli mezeru na trhu v rozsahu střední ceny. kde se Xiaomi 11t Pro se hodí perfektního.

Pokud cena vyhovuje vašemu rozpočtu na nový smartphone, pokud se vám potom okamžitě utíkáte do obchodu, abyste si koupili 11t Pro? Jasně říkáme ano, ale stále byste měli zvážit společnost Motorola Edge 20 Pro, která, jak je uvedeno, jsou přesně stejné. Musí to dělat bez rychlého náboje Xiaomi, ale místo toho má 5x optický zoom, takže nakonec záleží na tom, které funkce nejvíce upřednostňujete.

Za cenu získáte alespoň (téměř) vlajkovou loď, pokud jste ochotni trochu kompromitovat.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS