Xiaomi 12 Pro Review: špičková obrazovka a čipová sada, ale výdrž baterie zklamá. Xiaomi 12 Pro Max

Xiaomi 12 Pro Review: špičková obrazovka a čipová sada, ale výdrž baterie zklamá

Tato vlajková loď 5G nabízí vynikající specifikaci za slušnou počáteční cenu, ale rychlé nabíjení 120 W nemusí kompenzovat výdrž baterie, která by vás mohla bojovat o den.

Sandra je spisovatelka na volné noze s rozsáhlými zkušenostmi v rámci obchodního i spotřebitelského publika. Stejně jako doma píše recenzi smartphonu jako výzkumná zpráva pro mezinárodní telekomunikační společnost.

Sandra je spisovatelka na volné noze s rozsáhlými zkušenostmi v rámci obchodního i spotřebitelského publika. Stejně jako doma píše recenzi smartphonu jako výzkumná zpráva pro mezinárodní telekomunikační společnost.

Xiaomi.- které v současné době zaujímá třetí místo na celosvětovém podílu na trhu smartphonu (12%), za Apple (22%) a Samsung (20%).- V posledních letech dodal několik vysoce kvalitních vlajkových telefonů a loňské pro mě bylo líbilo 11t Pro a MI 11 Ultra. Vlajkové lodě společnosti 2022.- Xiaomi 12 a 12 Pro Snapdragon 8 Gen 1.- jsou součástí 12 série, která také zahrnuje méně výkonný 12x model. Zaměřuji se zde na 12 Pro.

6.73palcová Xiaomi 12 Pro.- který spolu s 6.28palcová Xiaomi 12, má být ve Velké Británii uvedeno v dubnu.- začne na 999 pro konfiguraci s 8 GB RAM a 256 GB úložiště. Moje recenzní jednotka byl 12 GB/256 GB, který bude stát 1 049 GBP ve Velké Británii (předobjednávky od 1. dubna, oficiální prodej od 15. dubna).

Xiaomi 12 Pro

výhody a nevýhody

 • Vynikající obrazovka AMOLED 120Hz
 • Top-end Snapdragon 8 Gen 1 Soc
 • Dobré kamery s použitelným zoomem
 • Rychlé nabíjení 120W
 • Zklamáná výdrž baterie
 • Žádné hodnocení IP
 • Průměrný zvuk
 • Software nafoukne

Xiaomi 12 Pro má poměrně minimalistický design. Moje recenzní jednotka měla tmavě šedé gorilské sklo 5, i když ty preferující barevnější telefon se mohou rozhodnout pro modré nebo fialové odstíny. Gorilla Glass 5 přidává sílu, zatímco povrch znamená, že telefon příliš nepřitahuje otisky prstů. Zad je docela kluzký a samozřejmě to pravidelně sklouzl z paže mé židle bez povzbuzení od mě. Ochenna získává ochranu vyšší třídy s laskavým svolením Gorilla Glass Victus.

Neexistuje žádná zmínka o hodnocení IP pro odolnost proti prachu a vodě, což je zvědavé opomenutí na vlajkové lodi.

Toto není nejlehčí telefon při 205 g (7.23oz), ale co je důležitější, je to nejvyšší. Jednoruční použití je kvůli tomu poněkud ohroženo, zejména pokud jsou vaše ruce docela malé. Pro záznam, Xiaomi 12 Pro měří 74.6mm široký a 163.6 mm hluboko o 8.16 mm tlustý (2.94in. x 6.44in. x 0.32in.). Vyčnívající palička kamery přidává trochu větší tloušťky a jeho umístění v levém horním rohu zadní desky způsobuje, že sluchátko proveďte známou skálu a rol.

Celkově je design šedého modelu podhodnocen, což propůjčuje telefonu určité přitažlivosti.

6.73palcová obrazovka AMOLED je vynikající. Jeho poměr stran 20: 9 umožňuje vysoký formát, který je skvělý pro čtení textu a při pohledu na webové stránky. Velmi jemná křivka podél dlouhých okrajů obrazovky dává vzhled nulového rámečku, zatímco rámeček na krátkých okrajích je velmi malý. To vše má za následek poměr obrazovky k tělu 89.5%.

Rozlišení WQHD (1 440 x 3200, 522ppi) vytváří pro ostrý a jasný text a obrázky. Obnovová frekvence obrazovky se pohybuje až na 120 Hz, s technologií LTPO, která umožňuje dynamicky obnovovací frekvenci, přičemž se obrazovka statická. To pomáhá šetřit životnost baterie.- A jak uvidíme později, toto sluchátko potřebuje veškerou pomoc, kterou může v tomto oddělení získat. Rychlost vzorkování dotyku 480 Hz na obrazovce způsobuje, že se cítí velmi citlivý, zatímco 10bitová podpora barev znamená, že může zobrazit 1.07 miliard barev (1024 odstínů červené, zelené a modré).

Existuje spousta způsobů, jak vyladit nastavení barev, včetně režimu čtení, který jsem viděl na jiných telefonech Xiaomi. Tento režim mění rovnováhu barev, ale nebere věci dolů k monochromu, takže není zcela ideální pro prodloužené záchvaty čtení elektronické knihy. Přesto to může být nastaveno tak, aby se natočilo do časovaného rozvrhu nebo po západu slunce a mohlo by nám všem pomoci snížit oční klah.

Skvělá obrazovka by měla být doprovázena skvělým zvukem a Xiaomi 12 Pro je vybaven čtyřmi reproduktory.- dva tweeters, dva subwoofery. Podpora a ladění Dolby Atmos od Harmon Kardon naznačuje, že výsledné zvuk by měl být působivý, ale byl jsem nepřesvědčený. Je zklamáním nedostatku basových tónů a zkreslení při vyšších úrovních. Pokud chcete používat sluchátka, budete muset použít USB-C nebo Bluetooth, protože tam nejsou 3.5 mm jack tady.

Xiaomi 12 Pro je poháněn špičkovým 4nm Snapdragon 8 Gen 1 čipovou sadou Qualcomm, doprovázený v mé recenzní jednotce 12 GB RAM. Řádně se obrátila v působivé sadě benchmarků CPU Geekbench 5: 1231 (jednotlivé jádro) a 3459 (více jádro). To je uvedeno do popředí benchmarkových grafů Android. Benchmarky Compute (GPU) z 6167 (OpenCL) a 7001 (Vulkan) jsou také v horním echelonu.

Je zde spousta interního úložiště, nainstalované 256 GB, 30 GB používaných mimo krabici a zbývajících 226 GB zdarma. Neexistuje však žádná podpora karty microSD. Caddy na dně podvozku může přijmout dvě 5G SIM karty.

Nastavení fotoaparátu je vynikající, zahrnují tři zadní kamery 50 MP a 32MP f/2.45 Hole-Punch Selfie Camera, která nabízí obvyklé možnosti krásy a bokeh, stejně jako noční režim. Selfies jsou určitě dost dobré na to, aby se sdílely bez rozpaků (nad kvalitou obrazu, v každém případě).

Zadní pole Triple 50MP zahrnuje f/1.9 Široký úhel, f/2.2 ultralehkový úhel (115 °) a f/1.Kamery 9 teleobjektiv (2x optického zoomu). Fotografie point-and-click byla vhodně dobrá. 2x optický zoom rychle kope jednoduchým klepnutím.- 5x, 10x a 20x. K dispozici je také posuvník, který umožňuje přiblížení jemnějších gradientů. To je mnohem jednodušší než sevření obrazovky, i když je to také možnost.

Existuje několik zajímavých možností videa, včetně fokusů sledování pohybu, zpomalení na střelbu na 120 snímků za sekundu, 240fps, 480fps, 960fps a 1920fps, duální video režim, který používá jak selfie, tak hlavní kamery a režim ultra nočního videa, který je, který je, který je, což je, což je režim pro natáčení Ultra Night Video, který je navrženo tak, aby maximalizovalo zachycení světla.

Xiaomi 12 Pro provozuje MiUi 13 na vrcholu Android 12. Tady se toho hodně děje a fanoušci čistého uživatelského rozhraní by mohli bojovat. Existují aplikace nakupování a sociální média předinstalované a duplikáty některých aplikací pro Android, které mohou způsobit zmatek pro nežádoucí.

Mezi všemi nadýmání je nenáročná aplikace MI Remote. Xiaomi 12 Pro je jedním z malých množství telefonů, které mají infračervený blaster: je na horním okraji telefonu a lze jej použít ve spojení s MI Remote k ovládání všech druhů zařízení od televizorů do digitálních projektorů. Je to pěkná funkce a rád bych viděl, jak více výrobců sluchátek zvažuje potenciál pro IR.

Xiaomi 12 Pro má baterii 4600 mAh, která na papíře vypadá nedostatek kapacity vzhledem k tomu, že potřebuje na napájení velké obrazovky AMOLED a špičkový procesor. Norma pro dnešní vlajkovou loď je 5000 mAh. Pod značkou PC pro Android Work 3.0 Test výdrže baterie, telefon pokračoval po dobu pouhých 10 hodin a 9 minut, což je zklamáním vzhledem k tomu, že vedoucí výkonnosti v tomto testu doručují dvojnásobek výdrže baterie.

A když jsem požádal plně nabitý sluchátko pro přehrávání videa na YouTube po dobu tří hodin, kleslo 40% jeho náboje, což naznačuje celkovou výdrž baterie kolem 7.5 hodin. Když jsem podruhé provedl test, vedlo to o něco lépe a během tří hodin klesl o 37% (~ 8h).

Na palubě jsou různé možnosti úspory energie, ale ty by měly být, když budete potřebovat trochu více života, není to samozřejmě nutné. V závislosti na tom, jak používáte sluchátko, můžete se snažit získat denní život z plného poplatku.

Xiaomi 12 Pro

Naštěstí se baterie rychle nabíjí díky podpoře 120 W Hypergarch.- 0% až 100% za 18 minut, podle Xiaomi. Když jsem začal používat adaptér 120 W s baterií telefonu na 13%, vzrostl na 48% po pěti minutách, na 68% po 10 minutách, 85% po 15 minutách a 99% po 20 minutách. Ta power cihla bude vaším novým nejlepším přítelem, pokud se rozhodnete pro Xiaomi 12 Pro. Také získáte bezdrátové nabíjení při 50 W a zpětném bezdrátovém nabíjení při 10 W.

Závěry

Xiaomi 12 Pro je frustrující sluchátko. Pěkně vyrobená a představující vynikající obrazovku AMOLED, špičkový čipová sada a trojitý 50MP zadní pole kamery s použitelným režimem zoomu, také nabízí velmi rychlé nabíjení a užitečný IR blaster.

Reproduktory však nejsou nic zvláštního, neexistuje hodnocení IP a výdrž baterie je zklamáním.

Specifikace řady Xiaomi 12

Xiaomi 12 Pro

Xiaomi 12 Pro, Análisis: Xiaomi Entra de lleno en la Lucha por la Mejor Cámara

Xiaomi También Tiene Móviles de más de 1.000 eur. El Xiaomi 12 Pro quire konkurenční konkurenční con cualquier Gama alta que se le ponga por delante y tiene varias herramientas para plantar cara en el segmento premium. No El El Teléfono más caro de Xiaomi a la venti en españa, y es que el xiaomi mi 11 ultra sigue ostentando ese puesto.

Pero Sí es el xiaomi con mejor Procesador, con el sistema de carga más rápido del momeno (en un móvil a la Venta en europa) y llega con la ambición necesaria para konkurence con los mejores móviles en la gama a alta. ANALIZAMOS A Fondo El Xiaomi 12 Pro, un Telefono que, ya te adelantamos, llega con tantas lus como sombras.

Ficha Técnica del Xiaomi 12 Pro

AMOLED LTPO DE 6,73 Pulgadas

Corning Gorilla Glass Victus

Ředitel: 50 megapixeles Sony IMX707

Gran Angular: 50 megapixeles con f/1,9

Teleobjetivo: 50 megapixelů

Carga rápida inalámbrica de 50 w

Carga inalámbrica inversa de 10 w

163,6 x 74,6 x 8,16 mm (en Cuero el Grosor es de 8,88 mm)

204 gramos (205 gramos en cuero)

Lector de Huellas Bajo la Pantalla

Altavoces Estéreo Harman Kardon

Xiaomi 12 Pro. Smartphone DE 8256GB, Pantalla DE 6.73 ”120Hz AMOLED, Snapdragon 8 Gen 1, Triple Cámara de 50MP, 4600 mAh, 120W Xiaomi Hypergarch, Gray (Versión Es 3 Años de Garantia)

Diseño: de lo mejor frente a supencea

Žádné es fácil differenciarse en diseño en la gama alta, pese a que los materiaes de construcción rocen la excelencia. El Xiaomi 12 Pro es Otro de eSos Terminalines que apuestan por el cristal y el hliminio, pero ha sabido hacerlo con un toque difficeal.

Sigue Siendo un móvil con un módulo metálico de cámara pozoruhodná, pero la fórmula funciona muy bien en lo estético. El Sensor Principal Acapara Todo El Protagonismo (y no es para menos, ya que es el único móvil del mercado con el sony imx 707), mientras que el ultra gran úhlové y el teleobjetivo, pese a senssores de relativo buen tamaño.

El Acabado Trasero es mate y repele bien Las Huellas, terata Atrapa con bastante facilidad la suidedad y el polvo. CUENTA ASIMISMO CON UNA CURVATOR TRASERA QUE LO HACE Más Ergonómico y, PESE SER UN Móvil Enorme, es Bastante Agradable Sostenerlo. La Parte Trasera Cumple Asi Con Nota y, en concreto, este color gris rezuma elegancia y sobriedad, alejándose del aura llamativa y extravagante que, en tantas ocasiones, viene desde čína.

Los Bordes Que Recubren Al Xiaomi 12 Pro Estan FabricAdos en Aluminio, Siendo También Metálica la Botonera. Será Necesaria una mano de buen Tamaño Para llegar a los botones de volumen, teraka el botón de inicio sí que que sebica en una posición accesible. Hay un ligero baile en el botón de volemen que, al agitar el teléfono, denota cierto ruido a sonajero.

En la parte dolní encontramos altavoz, Bandeja Para la Tarjeta Nanosim y Puerto Tipo C, Mientras que la parte Superior Reserva el Puerto infrarrojo (un añadido poco común, pero muy útIl) y oTro añadido que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que. Estéreo. Por lo General, La Gama Alta Combina El Altavoz Dolní con el altavoz de llamidas, pero en este caso contamos este altavoz superior Independiente Para Reproducción multimedia.

Si Miramos El Terminal Por Delante, nos encontramos ante uno más en el klub de la curva. El Fronttal Esta protagonizado por la Enorme Pantalla de 6,73 Pulgadas, Con Un Aprovechamiento frontální de Casi Un 90%, Según Gsmarena. La Barbilla dolní es ligeramente mál alta que el marco superior, teraque la sensación al Verlo es de todo-pantalla, con una pequeña perforación en su parte superior para alojar la cámara frontální.

Respektování al ejercicio de compactación, estamos ante un terminál enorme. Supera ampliamente los 16 centímetros de alto y pesa más de 200 gramos. Tampoco es excesivamente Delgado, ya que se va Hasta los 8,2mm de grosor. PESE A ESTAS CIFRAS, ES Un Móvil Cómodo en mano, y no llega a ser de los más pesados ​​y voluminoss. Es Enorme, Sí, Pero en la Línea de lo Visto en PropUestas como el opto find x5 prof.

Pantalla: Apostar por lo que teresponde prodej bien

6,73 Pulgadas, Tecnología AMOLED de Tipo Ltpo, Compatibilidad con Dolby Vision, Resolución Qhd y Tasa de refresco adaptativa desde 10 hasta 120 Hz. El Xiaomi 12 Pro Llega Con Un Panel de la Generación más skutečný, de tipo e5 y con un brillo máximo de 1.500 nits.

El Funcionamiento de la Tasa de regursco es mejorable. LOS Valores Medios (24, 30, 50 FPS atd.) SOLO SE RESPETAN EN REPODUCCIón de Contenido Local

La Tasa de refresco es algo Agresiva y, en nuestras prebas, baja bien hasta el mínimo cuando no tocamos el panel, Pero no respeta demasiado los los los los los los los los los los los rangos (videos a 24, 30 o 50 fps). Suele Saltar Directamente A 120 Hz Cuando la Tocamos, 60 Hz en reproducción de viedeo en aplikace y 10 Hz en contenido estatico. Žádný nos ha sido Positeble Llegar Hasta 1 Hz en ningún escenario, y hemos comprobado que tan sólo en reproducción de archivos lokalita es capaz de respetar los valores intermedios.

xiaomi, review, špičková, obrazovka, čipová, sada

Si Hablamos de Tasa de Muestreo Táctil, Este Xiaomi 12 Pro CUENTA CON 480 Hz, Proccticamente El Doble que muchos de sus rivales. Esto se tratuce en que el tiempo que tarda el panel en responder al takto es minimo, por lo que la sensación de fluidez es excelente (con algunos con algunos con algunos con algunos deallaremos en el el el el rendimiento).

El Trabajo Con el brillo automatico es espectmente bueno, siendo uno de los mejores que hemos probado hasta la fecha. En interiéry el brillo baja de forma inmediata y, en Cuanto Salimos a exteriér, alcanza el pico de brillo máximo automatico también casi instantaneamente.

El Panel Se ve bastante bien bajo el sol, y la única pega que tiene es interent a los panel curvos: la curva. Výsledek Curioso que la profia xiaomi tenga en cuenta que estos panel Syn problémové a nivel de respuesta Táctil en los bordes, hasta el punto en que miui 13 viene con una opción odstavec ignorar toques accingales.

Este modo nos povolení ajustar el Área en la que la Pantalla dejará de Responder, con el fin de evitar toques fantasma por situar los dedos en la curva. El lado pozitivo es que es una software software. El lado no tan pozitivo es que el propio fabricte ha tenido que crear una colución a uncleda que se arregla con una pantAlla 2k plana plana.

Nivel de Colorimethroa, panel El Viene por defecto en modo vivido, algo saturado. Le Acompañan Otro Modo Aún Más saturdo, y un modo de „color original“ que se lleva el panel un rovnováha de blancos más cálido y el color hacia una tonalidad más neutra neutra. Nos gusta de xiaomi que este modo de color no desatura por dokončení panelu, aunque al ojo del usuario medio el color del modo saturado puede she angradable.

Por Defecto, El Panel Distingue Entre El Contenido Srgb y el Contenido P3, Pero Podemos forzar al panel Mostrar todos los contenidos en cualquiera de estas dos gamas. La cosa no acaba aquí, y es que podemos ajustar la sacuración del panel, contste, las destintas tonalidades del rgb. Xiaomi se Toma en serio la personalización de la Pantalla, y Aquí encontramos más optiones de personalización de lo obvyklý.

En Defiritiva, El Panel Esta a La Altura de lo que se espera en un móvil de la Gama más alta. Con mucho brillo, mucha nitidez y muchas curvas. Este es el camino que recorren los móviles premium, y Xiaomi ha Seguido los pasos.

Rendimiento: Intenta no quedarte sin batería

El Xiaomi 12 Pro Viene Con El Mejor Procesador de Qualcomm, El Snapdragon 8 Gen 1. Le Acompañan, en el caso de nuestra Unidad, 12 GB de Ram, Asa Como 256 GB de Almacenamiento Interno de Tipo Ufs 3.1. Con estas cifras, El Rendimiento debería brillar, pero no ha sido asa.

El Xiaomi 12 Pro No Tiene Un Rendimiento Sostenido DeMasiado Bueno y, en Cuanto la Batería empieza a bajar, tiene bastantes problémy

Este Teléfono Tiene Bastantes ProblemAs en Rendimiento Sostenido, y miui 13 Redukce Al Mínimo la Pontia del Terminal en Cuanto la batería empieza a bajar del 50%. De Hecho, Sobre El 30 Y El 20%, Empezamos a Notarlo más Lento.

Žádné es extraño que un móvil, Cuando abre un 15 o un 10%, empiece a limitar su rendimiento, pero notar caídas a partir del 50% es unc. Confforme Cae La Batería, Llegamos a encontrar lag, juegos que no se mueven como deben, algunos tirones.

¿La Solución? Poner El Móvil en Modo ‚Rendimiento‘, El Cual Acaba con todo tipo de škrtící, Cambio de Gastar más batería. Del 50% al 100% de batería y con el modo rendimiento aktido, el xiaomi 12 Pro Vuela, por lo que esperamos que alguna actiización logre acabar con el el el el problému.

El el apartdo de la biometroa encontramos un lector de huellas y un sistema de reconocimiento obličej. Ambos Funcionan de forma sobresaliente, siendo especialmente Rápido el reconocimiento obličej. El Lector de Huellas no nos ha fallado en toda la Semana de Uso, y el reconocimiento obličej funiona incluso teraque tengamos el móvil bastante alejado de la cara. Desde los ajustes de miui podemos usar el lector de Huellas para Bloquear aplicaciones, vincularlo a contraseñas y demás, por lo que será protagonista el uso del teéfono.

Miui 13 Con Android 12, Aunque de Android 12 Tiene Poco

El Xiaomi 12 Pro Llega Con Miui 13 y Android 12, Aunque no Estamos demasiado Contents en el apartdo del software. En primer lugar, Fabrictes como samsung y oppo respetan el sistema de temas automaticos de Material you, pese a tener capas de personalización bastante profundas. Miui 13 es idéntica en diseño, tengamos android 11 o Android 12, lo es una buena notia si queremos disfrutar las linedades de la última versión de Android.

Xiaomi es el Único Fabricante que bez implementace los temas automáticos de Material You. La Rom Sigue Siendo idéntica a lo que nos encontramos con miui 13 basado en android 11

Žádný seno Rastro de Material You ni Hay Temas que se adapten al fondo de Pantalla. Seguimos teniendo una rom que bebe más de ios que de google a nivel de diseño (aunque esto no será uncleana si te gusta el iphone). Žádné es una rom con mucho bloatware viditelné, más allá de apps como. Amazon O Tiktok Preinstaladas por defecto.

El Problema de Miui 13 es que la mayoría del bloatware no se ve, y es que el sistema viene hasta arriba de Procesos que žádný syn Necesarios, pero que consumen espacio y recurs del terminal. Puedes Borrarlas Si Conectas tu móvil al.

Además de Esto, Hemos Encontrado Bastantes Bugs. Google Objevte no muestra bien los Textos Con Modo Oscuro, SE NOS HAN CERRADO BASTANTES APLICACIONES Y, SI BIEN EL RENDIMIENTO BRUTO ES BUENO, FALTA MUCHO Por PULIR PULIR. En un xiaomi de gama media se pueden tolerar mejor los errores, pero en un móvil de 1.000 eur se empieza a exigir que el software no moře problémové.

El Lado Positivo de Miui es que es una rom rica en personalización y funciones. Podemos Personalizar la Barra de Notifificaciones Para que Sea Como El Centro de Control de Ios (por defecto) o como la Barra clásica de Android, tenemos un propio de temas (bastante asiáticos) de Xiaomi, podemos usar lector de huellas de; Ritmo Cardíaco, Configurar Un Segundo espacio para ocultar aplikace, modo vždy na displeji atd.

Sonido: Una Orquesta Sonora y Bien Afinada

El Xiaomi 12 Pro CUENTA ES UNO DE LOS POCOS Teléfonos del Mercado Que CON DOBLE ALTAVOZ, SIENDO EL SEGUNDO ALTAVOZ INDEDENDIENTTE DEL QUE ENCONTRAMOS Para llamadas. El Sonido Viene firmado por Harman Kardon Y, en Términos Generales, Es un Sonido Alto (Con Picos de 106 Decibelios), Con PresenCia de Grave y de Calidad.

El Sonido del Xiaomi 12 Pro es SobresaLiente, con el único de pecado de cierta falta de pegada en los rangos media, al primar tanto los graves y agudos

Žádný seno Apenas disconsión en los rangos más altos de volemen, por lo que podemos disfrutar de un sonido muy alto. Žádné překážky, Sí que nos ha faltado algo de Rango dinámico, y es que los media quedan algo vacíos. PESE A esto, un audio sobresaliente para Cualquier oído.

Como Siempre en la Gama Alta de Xiaomi, Encontramos Compatiblidad Con Dolby Atmos (Activo Por Defecto). Podemos Cambiar Los Ajustes de ecualización, pudiendo corregir en parte la Falta de Medios, Siempre y Cuando sepamos dónde tocar. En Defiritiva, un Sonido de Nivel, de Los Mejores del Mercado, Aunque Con un poco de trabajo por delante de cara a ganar el Trono.

Autonomía: La Carga Bien, La Duración No Tan Bien

La Cacterística estrella en este xiaomi 12 pro es el sistema de carga de 120w el Cual, CurioSamente, No Viene Activo por defecto. Tenemos que irnos ajustes, batería y ahí „aumentar Velocidad de carga“. Del Mismo Modo, Cada Vez Que Carguemos el Teléfono A 120W, nos saldrá un aviso por si queremos desactivar esta función.

Syn Muchas Prechouciones Para un sistema de carga que, Según Xiaomi, es dokončení Seguro od Para la vida útil de la batería, terata siempre es bueno poder escoger si queremos usarlo o no ne. Si no Actimos la carga ultra-rápida, Cargaremos a 67w y apenas tardará média hora en cargarse al. Queda en manos del usuario usar los 120w o ne, una buena nocia.

Los 120w syn una locura. El Móvil se carga en en poco más de 15 Minutos, no se calienta y la carga es muy progresiva

Con los 120w hemos logrado la cifra přesnost que ProMete xiaomi: 17 Minutos para cargar del 1 al 100% con el móvil endendido. ESTE ESTENARIO SOLO SE DA SI EL MZOVIL ESTÁ CO CO PANTALLA APAGADA, SI Usamos El Móvil la Carga Rápida Desciende Bruscamente. En Nuestro caso, Si usamos el teéfono con aplikace o juegos, no carga más allí de 20w, por lo que la carga se vadando al uso, y sólo el pico máximo de Polencia al estar en reposo. La carga inalámbrica es de hasta 50w y Cuenta con carga inalámbrica inversa de 10w, parasarlo como una power bank.

Del Mismo Modo, El Pico de 120W Solo SE Activa en El Primer Tramo de la Carga, Bajando Progresivamente Hasta 100, 90, 70W. Cargar El Móvil Entero en poco más de 15 Minutos es una pasada, Pero el Xiaomi 12 Pro Clava la Rodilla en lo más Důležité: El Consumo Energético.

Nos ha Sido Casi Imposible Superar Las Cinco Horas de Pantalla en teléfono. Si le damos uso intensivo, nos quedaremos cerca de cuatro horas y media, llegando superar las cinco sólo en condiciones de wi-fi y uso ligero. La Batería Se Drena Con Uso Cotidiano y, terata los reposos žádný syn Malos, es difícicil llegar al final del Día. Con 4.600 mAh no esperábamos un rendimiento brillante en autonomía, pero poco más de cuatro horas se antoja escaso.

Cámaras: El Gran Sabor de Boca del Xiaomi 12 Pro

Xiaomi ha apostado por el sony imx 707 en su 12 pro, siendo el primer móvil que llega al mercado con este senzor. Hasta la Fecha, El Sony IMX 766 Habia Acaparado Todo El Protagonismo, senzor que se relegado para el xiaomi 12 Estandar. Encontramos así la siguiente configuración de Sensores en el xiaomi 12 Pro.

 • Principal Sensor Principal DE 50 MegaPíxeles: Sony IMX 707, Tamaño de Sensor 1/1.28 „, Apertura f/1.9, 24 mm úhlu. Ois.
 • Senzor teleobjetivo de 50 megapixeles: Samsung JN1, Tamaño de Sensor 1/2.76 „, Apertura f/1.9, 48 mm teleobjetivo 2x.
 • Senzor Ultra Gran Angular DE 50 MegaPíxeles: Samsung JN1, Tamaño de Sensor 1/2.76 „, Apertura f/2.2, 115 Grados Ultra Gran Angular.

Konfiguración Ambiciosa de Cámaras (Salvando que el teleobjetivo no tiene ois) Pero, Antes de Ana Analizar los resultados, vamos a repasar la aplicación de cámara. Aunque ya te adelantamos que bez sena demasiadas novedades (algo que no es necesariamente negativo) respektování a lo que llevamos en los últimos dexxiaomi.

La app de cámara de xiaomi es jednoduché, pero funcional. Encontramos los modos princips en la parte baja, y opciones como el hdr, modos de inteligencia umělá E integración con google objektiv en la parte superior. Dentro del Aparthado ‚Más‘ Hay Opciones IntereSantes, Como La del Modo vlog Para Grabar Con dos Cámaras a la Vez, Cámara Lenta, expozición prodlouží os essáner de Documentos.

Podemos Personalizar los accesos directos de la Barra dolní, Asi como los colores y sonidos de la app. También Contamos con un modo de disparo pro, que podemos usar con las tres cámaras. Este Modo povolit disparar en Raw, Ajustar Balance de Blancos, Velocidad de Obturación E ISO. Un modo a tener en cuenta si queremos sacar partido al senzor.

Žádný překážku, el punto estrella en la cámara del 12 pro es que contamos con enfoque al ojo, punto clave para mantener el foca en la fotografía de retrato. Cambia de forma automática entre rostro y ojo según la distancia, por lo que nos podemos ir olvidando de fotos desenfocadas.

ES Rápida, Por Lo General, Disparando, Salvo Cuando Forzamos los disparos en hdr. AHí Las Fotografías tardan algunas milésimas extra en disparar, teraque no llega a serble tosático.

xiaomi 12 pro Unboxing!! CAMERA TEST!!REDMI PHONE#ZOOMING!!#viral#reels#youtubeshorts#youtube#shorts

Fotografía Diurna

Vamos con lo que importa: los resultados. El Resumen Rápido es una Excelente Nocia: El Xiaomi 12 Pro Esta A La Altura de los Mejores en Cámara. En Fotografía Diurna, Si Bien Encontramos Esa Cierta Artificialidad de los Procesados ​​skutečné, El 12 Pro Brilla en los que, Para Servidor, Syn Los Tres Puntos Clave: Nitidez, Rango dinámico y rovnováha de blancos.

El Equilibrio Entre Altas Luces y Levantado de Sombras es Prácticamente Perfecto, y es que no quema cielos, pero rescata Información de Las Sombras sin arstrar ruido por el camino camino. Tampoco encontramos una disorsión excesiva en bordes, y es que la nitidez se mantiene a lo largo de toda la escena. Ayuda a respar esta nitidez que no seno demasiada agresividad reduciendo ruido, un Důležité punto el el el el el un un teréfono para mantenner cierta naturalidad en la foto.

xiaomi, review, špičková, obrazovka, čipová, sada

En Cuanto Al Trato de Pieles, Roza El Sbresaliente, Aunoque Con Algunos Peros. El nivel dealle es korigové y la colorimetria suficientemente precisa. Nos olvidamos de los tonos Pálidos de Generaciones, de Hecho, acusa cierta sobresaturación en las tonalidades anaranjadas. Žádný překážku, notamos un ligero exceso de ostření (nitidez umělá) en enletos como el pelo, teraque este es un pecado que cometen pucticamente todos los teéfonos de gama alta.

La Colorimethroa generál Es Buena, Con Cierta Sbresaturación en Verdes y, Como Habiamos Adelantado, Tonos Naranjas. El Balance de Blancos es Preciso y, en Defiritiva, La Fotografía Diurna Será Una Delicia Para los que Busquen una de Las Mejores Cámaras del Momeno.

Zoom y Ultra Gran Angular

Respektování ultra gran angular, los retecados caen respekto al senzor principal, terénní estamos ante un buen senzor que logra resvitar una cantidad de defalle. Encontramos cierta nekonzistencia a nivel de colorimethroa entre los tres sensores, Sobre todo Cuando disparamos al Cielo, Donde Cambia su tonalidad según la Lente con la que disparamos.

El Zoom 2x También es más que digno en dealle, teraka También Llega a mostrar ciertas inconssistencias en color. Dichas inconsistencias no suelen aparecer en escenas con luminosidad příznivý. Pero Cuando Buscamos escenas que requieren algo más de trabajo, sí que podemos hacer sufrir un poco a los sensores. Žádný překážku, nos ha convencido el trabajo de los dos senres secundarios.

Modo Retrato

En el modo retrato seno cierto margen de mejora si hablamos de naturaidad en el recorte. Aislar Objetos Finos, Como El Pelo de Cualquier Sujeto, Logra Hacerlo, Aunque de Forma Algo Agresiva al Sparar Figura y fondo y fondo y fondo. Del Mismo Modo, El Trato de la Piel Amarillea Ligeramente Si usamos el 2x en retrato, Fruto de Las nekonzistencias en color que te Contábamos que habia entre lentes. El HDR Funciona de forma automática (Aquí no se puede desactivar) y la exposición de los rostros es bastante buena.

El Bokeh (Regulable) Es Muy Natural, Sin Eliminación de Ruido y konzistente a lo largo de todo el mapa de profundidad, por lo que no que no que ne seno zóny desenfocadas que otras. Un Modo Retrato Para Disfrutar, teniendo siempre en cuenta que no es de los mejores, pero dejando claro que estamos ante un móvil de gama alta.

Fotografía Nocturna

2022 Esta siendo un gran año para la fotografía nocturna, y es que cada vez vemos cómo los teéfonos caen menos en nitidez conforme baja la luminosidad, incluso sin recerrrir al Modo noche. Es el caso del xiaomi 12 pro que, ya te adelantamos, es uno de los mejores móviles fotográfikás en el Ámbito nocturno. El Nivel de DeTalle Que Llega A Captar es esspectacular, sobre todo en imágenes en las que la luminosidad brilla por su ausencia.

El algoritmo de reducción de ruido sí que es algo nekonzistente en fotografía nocturna y es que, al aplicarlo por zonas, hay emelos de la imagen con más dealle que otros. Como siempre indicamos, nos daremos cuenta de estos detalles al sacar la lupa, pero si no ampliamos enreso las fotografías no encontraremos el más mínimo problém.

El Modo Noche Sirve Para Mantener A Raya Las Altas Luces y Lograr Algo Más de Luminosidad. El Precio A Pagar es Que, CurioSamente, Cuanta Más Luz Hay Mas Trata de reducir el ruido. En lo osobní, prefiero los disparos en modo normal, ya que no se fuerza tanto el dealle por software y los resultados syn mucho más naturaes. Žádný překážku, siempre que necesites un extra de luz, no viene mal tirar de modo noche.

Selfie

El Selfie del Xiaomi 12 Pro es Aceptable, terasová aquí se que encontramos colores más artificiales y pieles algo lavadas. Lo que no terminamos de entender es que el modo retrato frontální no tiene hdr, algo Habiual en las gamas económicas, pero no en un gama alta.

Si Hay Luz de Fondo (Ni Siquiera Hace Falta Que el Día Estyleado), El Fondo Saldrá dokončení quemado en modo retrato, por lo que recomendamos disparar en automatico, ya que es bastantte esto sacededa.

Video

El el apartsado del video, el xiaomi 12 pro brilla principhalmente por su estabilización Óptica, aunque se deja algunas funciones důležité en tintero. PRACTICAMENTE Toda La Gama Alta Skutečné Graba en hdr de forma automatica. El el xiaomi 12 pro Hay que Activar el hdr en video y, Cuando Lo Hacemos, No Podemos Grabar a 60 fps ni en 1080 ni en 4k, y la opción de 8k queda desactivada en cualquier rango frames.

Del Mismo Modo, PESE A Tener El Mejor Procesador de Qualcomm, La Cámara Delantera Solo Graba 1080, Sin Opción de 4k. Esperamos que, con alguna AKTRAIZACIón de Software, SE Desbloqueen Estas Funciones, Ya Que El Snapdragon 8 Gen 1 Tiene Unas Capacidades de Grabación Bastante Interesantes.

Xiaomi 12 Pro, La Opinión de Xataka

Xiaomi ha Hecho Un Móvil A La Altura de la Gama Más Alta. Compite con los mejores a nivel fotográfico, tiene el hardware Necesario para rivalizar con cualquier vlajková loď y, si quieres el mejor xiaomi del moment, el 12 pro deja claro que lo es. Es un un móvil compe0titivo, teraque sus puntos debiles lo sitúan por debajo en la skutečný tabla de la gama premium.

El Xiaomi 12 Pro es un gran teéfono, aunque la autonomía y los problémové de Miui lo Alejan del podio

PESE A Que Los 120W Sean Un Gran Añadido, La Autonomía es Problemática. Si somos výfukové konzumace con el rendimiento, apreciamos unas Pérdidas de Las que la compotencea no adolece, y miui 13 sigue siendo una genial rom a nivel practico, pero llevamos más de un un un un año arrastrando bugs que que que que que que que que que que bugs.

SI Xiaomi quire konkurence Con los mejores Necesita pulir su software, mejorar sus cifras de autonomia y atar cabos sueltos, como la falta de hdr en video a 60 fps o selfies. Deberes Pendientes Mejorables, En Su Mayoría, con AcTalizaciones.

Xiaomi Android 13 Update List: Která zařízení získá nejnovější Android? [Aktualizováno: 31. ledna 2023]

Aktualizovali jsme seznam aktualizací Xiaomi Android 13 dne 31. ledna 2023 podle nových zařízení a jste nadšeni, co je nového! Pokud jste uživatelem Xiaomi, možná vás zajímá, jaké nové funkce a aktualizace přicházejí s Android 13. Seznam aktualizací Xiaomi Android 13 vás zakryl! Pokud hledáte seznam aktualizací Xiaomi Android 13, už nehledejte! Tyto nové funkce určitě zlepší vaše zkušenosti s Xiaomi. Máte.li dotaz o Will Xiaomi Get Android 13? Odpověď můžete získat zde.

Xiaomi má dlouhou historii poskytování včasných aktualizací softwaru a tato tradice je připravena pokračovat v nadcházejícím vydání Android 13. Seznam aktualizací Xiaomi Android 13 obsahuje některé z nejpopulárnějších modelů společnosti. Seznam aktualizací Xiaomi Android 13 obsahuje modely vydané po roce 2021. Na základě předchozích vydání je pravděpodobné, že tato zařízení obdrží aktualizaci v nadcházejících měsících. Pokud vlastníte jedno z těchto zařízení, v blízké budoucnosti vyhledejte oznámení o aktualizaci.

Xiaomi Android 13 Seznam aktualizací

Víme, že mnoho uživatelů chce zažít novou verzi Android. Z tohoto důvodu jsme pro vás vytvořili seznam aktualizací Xiaomi Android 13. Na základě minulých zkušeností lze bezpečné říci, že série Xiaomi 12, Xiaomi 12 Pro a Redmi K50 budou mezi prvními, kdo obdrží aktualizaci. Xiaomi má tendenci vydávat hlavní aktualizace pro své vlajkové modely nejprve a potom je v průběhu času převádět na jiné modely. Pokud tedy máte jeden ze starších vlajkových lodí Xiaomi, můžete očekávat, že aktualizaci dostanete. Dávejte pozor na naše webové stránky a kanály sociálních médií pro více informací o zařízeních Android 13 Xiaomi.

Zařízení Xiaomi, která interně testovala Android 13

Aktualizace Android 13 je již interně testována na některé chytré telefony Xiaomi. Pokud chcete zažít nejnovější verzi Android, zkontrolujte, zda používáte některé ze zařízení níže.

 • MI 10
 • MI 10 Pro
 • MI 10 Ultra
 • Mi 10s
 • MI 11
 • MI 11 Pro
 • MI 11 Ultra
 • MI 11i
 • MI 11X
 • MI 11X Pro
 • Mi 11 lite 4g
 • Xiaomi 11 Lite 5G / 11 Lite 5G NE (11 LE)
 • Xiaomi 11i / 11i hyperarch
 • Xiaomi 11t / 11t Pro
 • Xiaomi 12s
 • Xiaomi 12s Pro
 • Xiaomi 12 Pro Dimensity Edition
 • Xiaomi 12s Ultra
 • Xiaomi 12
 • Xiaomi 12 Pro
 • Xiaomi 12 Lite
 • Xiaomi 12x
 • Xiaomi 12t
 • Xiaomi 12t Pro
 • Xiaomi 13
 • Xiaomi 13 Pro
 • Xiaomi 13 Ultra
 • Xiaomi Mix 4
 • Xiaomi Mix Fold / Mix Fold 2
 • Xiaomi Civi / Civi 1s
 • Xiaomi Civi 2
 • Xiaomi Pad 5 / Pad 5 Pro / Pad 5 Pro 5G / Pad 5 Pro 12.4
 • Xiaomi Pad 6 / Pad 6 Pro

Nový MiUi 14 založený na Androidu 13 vám poskytne skvělý zážitek. Obnovený design systému způsobuje, že se zařízení při jeho používání cítí lépe. Také vám usnadňuje použití.

Zařízení Redmi, která mají interně testovány Android 13

Níže uvedené chytré telefony představují některá zařízení Redmi, která interně testovala s aktualizací Android 13. Nová verze Miui založená na Androidu 13 testovaná na mnoho modelů se ptá příliš.

 • Redmi Note 8 2021
 • Redmi poznámka 11 5G / poznámka 11t 5G
 • Redmi poznámka 10 5G / poznámka 11se / poznámka 10t 5g
 • Redmi Note 11S 4G
 • Redmi poznámka 11e / poznámka 11r / 10 5G / 11 Prime 5g
 • Redmi Note 11S 5G
 • Redmi Note 11 Pro / Note 11 Pro / Note 11 Pro 5G
 • Redmi Note 10S / Note 11 SE Indie
 • Redmi 10/10 2022 /10 Prime / Note 11 4G
 • Redmi Note 11/11 NFC
 • Redmi Note 11e Pro / Redmi Note 11 Pro 5G
 • Redmi Note 11 Pro 4G
 • Redmi Note 11t Pro / Pro
 • Redmi 10c / Redmi 10 Indie
 • Redmi Note 10 Pro 5G
 • Redmi poznámka 10t
 • Redmi Note 10 Pro / Note 10 Pro Max
 • Redmi 11 Prime 4G
 • Redmi 12c
 • Redmi poznámka 12 5G
 • Redmi Note 12 Pro / Redmi Note 12 Pro / Redmi Note 12 Discovery / Redmi Note 12 Yibo Edition
 • Redmi Note 12 Pro Speed ​​Edition
 • Redmi K40 / K40 PRO / K40 Pro / K40 Gaming / K40s
 • Redmi K50/ K50 Pro/ K50 Gaming/ K50I/ K50I Pro/ Redmi K50 Ultra
 • Redmi K60 / K60 Pro / K60E
xiaomi, review, špičková, obrazovka, čipová, sada

Předpokládalo se, že Redmi Note 8 2021 z těchto chytrých telefonů neobdrží aktualizaci Android 13. Android 13 však začal být v tomto modelu interně testován. To znamená, že redmi poznámka 8 2021 určitě získá Android 13.

Pokosová zařízení, která mají interně testovány Android 13

Nakonec přijdeme do Poco zařízení, přičemž aktualizace Android 13 byla testována interně. Pokud používáte nejnovější smartphone POCO, nebude trvat dlouho, než získáte Android 13. Miui založené na Androidu 13 pro chytré telefony Poco se testuje interně.

 • Poco F3 / F3 GT
 • Poco X3 GT / X3 Pro / X4 GT / X4 GT Pro Pro
 • Poco M3 Pro 5G / M4 Pro 5G / M4 Pro 4G
 • Poco F4 / F4 GT
 • Poco M4 5G
 • Poco M5 / M5s
 • Poco F5 Pro
 • Poco X5 5G / X5 Pro 5G
 • Poco C55

V současné době se aktualizace Android 13 nadále testuje na těchto zařízeních Poco. V průběhu času se aktualizace Android 13 začne testovat na některé modely Poco s nižším segmentem. Nezapomeňte nás sledovat pro více informací.

Zařízení Xiaomi, která získají Android 13

Existuje mnoho zařízení Xiaomi, která získají aktualizaci Android 13. Xiaomi tvrdě pracuje na dodání aktualizace co nejvíce svých zařízení. Zde je seznam zařízení Xiaomi, která získá aktualizaci Android 13:

 • MI 10
 • MI 10 Pro
 • MI 10 Ultra
 • Mi 10s
 • MI 11
 • MI 11 Pro
 • MI 11 Ultra
 • MI 11i
 • MI 11X
 • MI 11X Pro
 • Mi 11 lite 4g
 • Xiaomi 11 Lite 5G / 11 Lite 5G NE (11 LE)
 • Xiaomi 11i / hypercharge
 • Xiaomi 11t / Pro
 • Xiaomi 12s
 • Xiaomi 12s Pro
 • Xiaomi 12 Pro Dimensity Edition
 • Xiaomi 12s Ultra
 • Xiaomi 12
 • Xiaomi 12 Pro
 • Xiaomi 12 Lite
 • Xiaomi 12x
 • Xiaomi 12t
 • Xiaomi 12t Pro
 • Xiaomi 13
 • Xiaomi 13 Pro
 • Xiaomi 13 Ultra
 • Xiaomi Mix 4
 • Xiaomi Mix Fold / Fold 2
 • Xiaomi Civi / Civi 1s
 • Xiaomi Civi 2
 • Xiaomi Pad 5 / Pad 5 Pro / Pad 5 Pro 5G / Pad 5 Pro 12.4
 • Xiaomi Pad 6 / Pad 6 Pro

Toto jsou jen některá zařízení uvnitř seznamu aktualizací Xiaomi Android 13, která získá aktualizaci Android 13 od Xiaomi. Pokud máte jedno z těchto zařízení uvnitř seznamu aktualizací Xiaomi Android 13, můžete očekávat, že aktualizaci obdržíte někdy v blízké budoucnosti. Zůstaňte naladěni na to.

Zařízení Redmi, která získají Android 13

Redmi byla docela dobrá při aktualizaci svých zařízení na nejnovější verzi Androidu. Společnost obvykle vydává novou aktualizaci Androidu několik měsíců poté, co Google vydá novou verzi Androidu. Tentokrát se očekává, že Redmi uvolní Android 13 první. Redmi Android 13 Seznam aktualizací zde:

 • Redmi A1 / A1
 • Redmi Note 8 2021
 • Redmi poznámka 11 5G / poznámka 11t 5G
 • Redmi poznámka 10 5G / poznámka 11se / poznámka 10t 5g
 • Redmi Note 11S 4G
 • Redmi poznámka 11e / poznámka 11r / 10 5G / 11 Prime 5g
 • Redmi Note 11S 5G
 • Redmi Note 11 Pro / Note 11 Pro / Note 11 Pro 5G
 • Redmi Note 10S / Note 11 SE Indie
 • Redmi 10/10 2022 /10 Prime / Note 11 4G
 • Redmi Note 11/11 NFC
 • Redmi Note 11e Pro / Redmi Note 11 Pro 5G
 • Redmi Note 11 Pro 4G
 • Redmi Note 11t Pro / Pro
 • Redmi 10c / Redmi 10 Indie
 • Redmi Note 10 Pro 5G
 • Redmi poznámka 10t
 • Redmi Note 10 Pro / Note 10 Pro Max
 • Redmi 11 Prime 4G
 • Redmi 12c
 • Redmi poznámka 12 5G
 • Redmi Note 12 Pro / Redmi Note 12 Pro / Redmi Note 12 Discovery / Redmi Note 12 Yibo Edition
 • Redmi Note 12 Pro Speed ​​Edition
 • Redmi K40 / K40 PRO / K40 Pro / K40 Gaming / K40s
 • Redmi K50 / K50 Pro / K50 Gaming / K50I / K50I Pro / Redmi K50 Ultra
 • Redmi K60 / K60 Pro / K60E

Poco zařízení, která získají Android 13

Poco začala jako podřízená značka Xiaomi, ale od té doby se stala svou vlastní nezávislou společností. Poco je známý svými cenově dostupnými chytrými telefony, které nabízejí vlajkové lodi za zlomek ceny. Pokud jste uživatelem POCO, pravděpodobně vás zajímá, která zařízení získá aktualizaci Android 13. Seznam aktualizací Poco Android 13 ZDE:

 • Poco F3 / F3 GT
 • Poco X3 GT / X3 Pro / X4 GT / X4 GT Pro Pro
 • Poco F4 / F4 GT
 • Poco M3 Pro 5G / M4 Pro 5G / M4 Pro 4G
 • Poco M4 5G
 • Poco M5 / M5s
 • Poco C55
 • Poco X5 5G / X5 Pro 5G
 • Poco F5 Pro

Toto jsou jen některá zařízení Poco, která získají aktualizaci Android 13. Pokud tedy čekáte, až se aktualizace zasáhne.

Zařízení, která nedostanou Android 13

Xiaomi oznámila, která z jejích zařízení obdrží aktualizaci Android 13. Tato zařízení Xiaomi nedostanou Android 13.

 • Redmi K30 Pro / Zoom Edition
 • Redmi K30S Ultra
 • Poco F2 Pro
 • MI 10T / 10T PRO
 • Redmi 9/9 Prime / 9t / 9 Power
 • Redmi poznámka 10
 • Redmi poznámka 9 / poznámka 9s / poznámka 9 pro / poznámka 9 pro Max
 • Redmi Note 9 4G / poznámka 9 5G / poznámka 9t 5G
 • Redmi Note 9 Pro 5G
 • Redmi K30 4G / K30 5G / K30 Ultra / K30I 5G / K30 Racing
 • Poco X3 / X3 NFC
 • Poco x2 / m2 / m2 Pro
 • MI 10 Lite / 10 Lite Youth Edition
 • Mi 10i / 10t lite
 • Mi poznámka 10 lite

Xiaomi je už nějakou dobu na vrcholu hry Android a brzy se nezpomalují. Nadcházející MIUI 14 bude založen na Androidu 12 a 13 a slibuje, že bude docela solidní aktualizace. Doufáme, že to nebude mít tolik chyb, jako je předchozí Miui, ale Xiaomi je známý svými aktualizacemi buggy, takže se příliš obáváme. V každém případě má Xiaomi působivý seznam aktualizací Xiaomi Android 13 pro jejich zařízení Android, takže pokud hledáte nejnovější a největší, Xiaomi rozhodně stojí za to se podívat.

Xiaomi Redmi Note 12: Vše, co potřebujete vědět

Xiaomi poprvé odhalila své telefony řady Redmi Note 12 v říjnu v Číně, ale nyní na ně můžete konečně dostat ruce v Evropě.

Po oficiální zahájení akce v Paříži na konci března jsou nyní k dispozici čtyři sluchátka: The Redmi Note 12, 12 5G, 12 Pro a 12 Pro.

xiaomi, review, špičková, obrazovka, čipová, sada

Přestože jsou jména tak podobná, mezi nimi existují určité klíčové rozdíly, což se odráží v kolísách cen. Série Redmi Note 12 zahrnuje smartphone základního rozpočtu, prémiový prostřední a spousta mezi nimi.

V Číně a Indii však bylo vydáno několik dalších variant Redmi Note 12. Zde je vše, co o nich potřebujete vědět.

Kdy bude redmi poznámka 12 vydána v Evropě?

Xiaomi oznámila první čtyři telefony v sérii Redmi Note 12 v Číně dne 27. října: The Redmi Note 12, 12 Pro, 12 Pro a 12 Explorer Edition. Později dorazila koncem prosince.

Poté, 5. ledna, Xiaomi rozšířila spuštění do Indie. Zpočátku se však dostala pouze do země pouze redmi poznámka 12, 12 Pro a 12 Pro.

Poté jsme museli počkat do 23. března na evropské spuštění. Edice Průzkumníka a Speed ​​to také nedosáhly, ale ke třem výše uvedeným telefonům se připojila pouze 4G verze běžného telefonu. Ten byl spuštěn v Indii 30. března.

12, 12 5G a 12 Pro byly propuštěny 24. března, ale my jsme museli počkat do 4. dubna na 12 Pro. Všechny čtyři jsou nyní k dispozici, s níže uvedenými maloobchodníky ve Velké Británii:

 • Redmi Note 12. Xiaomi, Argos, velmi, Amazon
 • Redmi Note 12 5G. Xiaomi, Argos, velmi
 • Redmi Note 12 Pro. Xiaomi, velmi, O2
 • Redmi Note 12 Pro. Xiaomi, velmi

Redmi Note 12 Turbo poté, co bylo spuštěno 28. března, před poznámkou 12r Pro 29. dubna. Vypadá to, že

Jako obvykle, žádná ze zařízení nepřijde do Severní Ameriky.

Kolik stojí redmi poznámka 12?

Nyní, když telefony spustily v Evropě, začínáme pro všech pět modelů v regionech, kde se prodávají. Pamatujte, že některá zařízení mají možnost pro dražší konfigurace:

 • Poznámka Redmi 12: Od 219 GBP/249 EUR/15 499/¥ 1 199
 • Redmi Note 12 5G: od 279 GBP/299 EUR (asi 350/¥ 2 400/28 500 £)
 • Redmi Note 12 Pro: Od 339 GBP/399 EUR/24,999 £ 1 699
 • Redmi Note 12 Pro: Od 449 GBP/499 € £ 25,999/¥ 2 199
 • Redmi Note 12 Explorer Edition: Od ¥ 2 399 (asi 330/285/£ 330/£ 27 500)
 • Redmi Note 12 Speed ​​Edition: Od ¥ 1 699 (asi 230/£ 200/230 EUR/£ 19 500)
 • Redmi Note 12 Turbo Edition: Od ¥ 1 999 (asi 290/230 £/265/23,900))
 • Redmi Note 12r Pro: ¥ 1,999 (asi 290/230 £/265 EUR/23 900 £)

Pro kontext je zde, kolik loňských telefonů stojí:

 • Redmi Note 11. 199 £/€ 199
 • Redmi Note 11S. 249 EUR
 • Redmi Note 11 Pro. 269 GBP/329 EUR
 • Redmi Note 11 Pro 5G. 319 £/369 EUR
 • Redmi Note 11 Pro 5G. 369 £ 449

Velké zvýšení ceny na Pro odráží přidání několika nových prvků.

Jaké jsou specifikace a funkce Redmi Note 12?

S celkem sedmi různými telefony v řadě Redmi Note 12 stojí za to prozkoumat každý podrobněji:

Redmi Note 12

Poznámka 12 je docela základní rozpočtový telefon, ale v žádném případě nevypadá špatně. Je to také nejmenší jako ostatní telefony v seriálu a jediný model, který má rozdíly mezi čínskými a evropskými/indickými modely, i když tyto varianty jsou primárně omezeny na kamery.

Je poháněn vstupním čipem Snapdragon 4 Gen 1, s až 8 GB RAM a 256 GB úložiště v Číně a Evropě, i když je omezen na 6128 GB v Indii.

Stejně jako všechny telefony v sérii můžete očekávat 6.67in OLED displej s rozlišením 2400 x 1080 pixelů (FHD), obnovovací frekvence 120 Hz, rychlost vzorkování dotyku 240 Hz a podpora pro HDR10, HDR10 a Dolby Vision.

Navzdory obrazovce OLED stále používá snímač otisků prstů na boku, ale jedním z nich je stále získáte 3.5mm konektor pro sluchátka.

I když je zde 5000 mAh baterie, je spárována s mírně pomalým 33W kabelovým nabíjením.

Pokud jde o kamery, na čínském modelu je hlavní zadní kamera 48MP spojena pouze senzorem hloubky 2MP. Indické a evropské modely dostanou na zadní straně extra 8MP ultrawide.

Na frontě je také rozdíl: v Číně je základní 8MP selfie kamera, zatímco indické a evropské varianty vyskočí na senzor 13MP.

Stejně jako všechny telefony v seriálu běží Android 13 s MIUI 14. To je upgradováno z MIUI 13, které telefony původně spustily.

 • Qualcomm Snapdragon 4 Gen 1
 • 4/6/8GB RAM
 • Úložiště 128/256 GB
 • 6.67in 120Hz OLED
 • Baterie 5000 mAh
 • 33W Kabelové nabíjení
 • Fotoaparát:
 • Hlavní kamera 48MP
 • 8MP Ultrawide (indické a evropské modely)
 • Senzor hloubky 2MP

V Evropě je k dispozici také verze Redmi Note 12 pouze 4G. Zatímco ztratíte podporu 5G, získáte výkonnější čipovou sadu Snapdragon 695 a hlavní kameru 50MP než 48 MP.

Redmi Note 12 Pro

Pro je druhý hlavní telefon v seriálu a nejzákladnější z variant Pro Pro.

Stejně jako všechny ostatní modely Pro je poháněn čipem MediaTek Dimensity 1080, kombinovaný zde s 6, 8 nebo 12 GB RAM a 128 nebo 256 GB úložného prostoru. Zabalí stejný displej jako vstupní model.

Baterie 5000 mAh by měla poskytovat slušnou dlouhověkost, s poměrně švihnutím 67W kabelového nabíjení také. Toto je však jeden z hlavních kompromisů, které děláte ve srovnání s 120W na Pro Pro.

Dalším velkým rozdílem je kamera, kde pro pro svou hlavní kameru používá senzor 50MP Sony IMX766 na otvoru f/1.9 a s OIS. Ostatní čočky jsou však identické v celém rozsahu: 8MP Ultrawide Camera a 2MP makro kamera, s 16MP selfie kamerou na druhé straně.

 • MEDIATEK LIMENTUSE 1080
 • 6/8/12 GB RAM
 • Úložiště 128/256 GB
 • 6.67in 120Hz OLED
 • Baterie 5000 mAh
 • 67W Kabelové nabíjení
 • Fotoaparát:
 • 50MP, f/1.9 Hlavní kamera s OIS
 • 8MP Ultrawide
 • Makro 2MP
 • 16MP selfie kamera

Redmi Note 12 Pro

Pro, příliš nemění vzorec. Výkon je stejný, s výjimkou, že RAM je k dispozici pouze v 8 nebo 12 GB, s úložným prostorem na 256 GB.

Baterie je stejná jako prof, ale nabíjení je rychlejší při 120 W.

Kamera také získá hlavní upgrade: Hlavním senzorem je 200MP Samsung Isocell HPX, na mnohem širší f/1.65 clona. Senzory fotoaparátu 200MP jsou stále nové, takže zbývá vidět, jak dobře bude tento fotoaparát vydržet, ale se schopností kombinovat 16 pixelů do jednoho, měl by nabídnout určitý krok z fotoaparátu profesionálů.

 • MEDIATEK LIMENTUSE 1080
 • 8/12 GB RAM
 • Úložiště 256 GB
 • 6.67in 120Hz OLED
 • Baterie 5000 mAh
 • 120W Kabelové nabíjení
 • Fotoaparát:
 • 200MP, f/1.65 Hlavní kamera s OIS

Это ВСЁ, на что Xiaomi СПОСОБНЫ: Xiaomi 13 PRO, ТОЛСТЫЙ ОБЗОР после 12 PRO

 • 8MP Ultrawide
 • Makro 2MP
 • 16MP selfie kamera

Redmi Note 12 Explorer Edition

Vydání Průzkumníka pouze pro Čínu je téměř totožné s profesionálem, ale se dvěma klíčovými změnami.

Nejprve má výrazně menší baterii 4300 mAh, takže nebude trvat tak dlouho.

Ale to se hodí do absurdně rychle 210w kabelové podpory nabíjení, jeden z nejrychlejších naleznete na jakémkoli telefonu.

Je také dodáván pouze v jedné 8 GB RAM a 256 GB Konfiguraci úložiště.

 • MEDIATEK LIMENTUSE 1080
 • 8 GB RAM
 • Úložiště 256 GB
 • 6.67in 120Hz OLED
 • Baterie 4300 mAh
 • 210W Kabelové nabíjení
 • Fotoaparát:
 • 200MP, f/1.65 Hlavní kamera s OIS
 • 8MP Ultrawide
 • Makro 2MP
 • 16MP selfie kamera

Redmi Note 12 Speed ​​Edition

Edice Speed ​​dorazila za výše uvedeným v Číně a zatímco název naznačuje, že jde o rychlé nabíjení, je to vlastně daleko od nejrychlejších v řadě.

Ve skutečnosti je to docela blízko běžnému modelu Pro, ale s vylepšením čipové sady a kamery. Pro jednoho je poháněn Snapdragon 778G místo čipu MediaTek.

Pokud jde o kamery, skočí na 108MP hlavní kameru. i když bohužel bez OIS. i když je to doprovázeno podobným 8MP Ultrawide a 2MP makro jednotky.

Při spuštění to byl také první telefon v seriálu, který odešel s Androidem 13 a MiUi 14 v Číně.

 • Qualcomm Snapdragon 778G
 • 6/8/12 GB RAM
 • Úložiště 128/256 GB
 • 6.67in 120Hz OLED
 • Baterie 5000 mAh
 • 67W Kabelové nabíjení
 • Fotoaparát:
 • 108MP, f/1.9 hlavní kamera
 • 8MP Ultrawide
 • Makro 2MP
 • 16MP selfie kamera

Redmi Note 12 Turbo Edition

Turbo Edition je nejnovější telefon, který dorazí, a vypadá to, že zůstane exkluzivní pro Čínu. Pravděpodobně to bude také poslední telefon v sérii Redmi Note 12.

Mnoho z klíčových specifikací je zde nezanedbatelné, například stejné 6.67in, 120 Hz OLED displej, 5000 mAh baterie s nabíjením 67 W a 64MP hlavní kamera. Stejně jako všechny ostatní telefony Redmi Note 12 nyní běží Android 13 s Xiaomi’s MiUi 14 Skin.

Hlavní funkcí však je, že je poháněn společností Qualcomm Snapdragon 7 Gen 2, čipem, který byl vyhlášen jen několik dní před telefonem. Je to 5G SOC, který údajně přináší podobný výkon jako vlajková loď Snapdragon 8 Gen 1 od roku 2022, přestože je navržen pro telefony středního rozsahu.

 • Qualcomm Snapdragon 7 Gen 2
 • 8/12/16GB RAM
 • Úložiště 256 GB/512GB/1TB
 • 6.67in 120Hz OLED
 • Baterie 5000 mAh
 • 67W Kabelové nabíjení
 • Fotoaparát:
 • Hlavní kamera 64MP
 • 8MP Ultrawide
 • Makro 2MP
 • 16MP selfie kamera

Redmi Note 12r Pro

Dalším sluchátkem, který vypadá, že zůstane v Číně, je poznámka 12r Pro. Klesne na čip Snapdragon 8 Gen 1 a ztratí třetí objektiv fotoaparátu na zádech, ale je to relativně podobné některým z dražších telefonů.

Za svůj ¥ 1 999 ceny je zahrnutí displeje OLED o 120 Hz Full HD a baterie 5000 mAh působivé. Rychlosti nabíjení jsou pomalejší, než edice Turbo a Speed, ale v souladu se standardními modely 4G a 5G.

 • Qualcomm Snapdragon 4 Gen 1
 • 12 GB RAM
 • Úložiště 256 GB
 • 6.67in 120Hz OLED
 • Baterie 5000 mAh
 • 33W Kabelové nabíjení
 • Fotoaparát:
 • Hlavní kamera 48MP
 • Makro 2MP
 • 16MP selfie kamera

Možná vás také zajímají naše průvodce k nejlepším rozpočtovým telefonům a nejlepším telefonním telefonům, abyste zjistili, proti čemu jsou telefony Redmi Note 12.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS