Xiaomi 13 Pro je více kamera než telefon, bije Apple. Ale nekupujte to, pokud…

Xiaomi Redmi Note 13 Pro Max 2023 Cena, datum vydání specifikace

Xiaomi Redmi Note 13 Pro Max 2023 Cena, specifikace, zprávy o datu vydání! Dnes se chystáme sdílet nový nadcházející smartphone značky Xiaomi, jehož název je „Xiaomi Redmi Note 13 Pro Max“. V současné době musí být ti, kdo používali mobilní telefony v životě, že tato osoba musí být známa, že Xiaomi je nejoblíbenější a nejoblíbenější mobilní společnost na světě. A také vězte, že Xiaomi je čínský designér a výrobce spotřební elektroniky a souvisejícího softwaru, domácích spotřebičů a domácích předmětů, založených 6. dubna 2010. Za Samsungem je druhým největším výrobcem smartphonů, z nichž většina provozuje operační systém MIUI, (vývoj softwaru).

Společnost Xiaomi poskytuje každý rok mnoho velkých vlajkových mobilů, telefonních telefonů střední třídy a nízkorozpočtové vysoce výkonné telefony. Zákazníci tedy čekají na nový smartphone značky Xiaomi. Proto mluvíme o novém nadcházejícím smartphonu značky Xiaomi, který se nazývá „Xiaomi Redmi Note 13 Pro Max 2023“.

Zde níže se chystáme sdílet nadcházející smartphone Xiaomi Redmi Note 13 Pro Max Price, specifikace, datum vydání. Snažíme se sériově popsat Xiaomi Redmi Note 13 Pro Max Datum vydání, úplné specifikace a cenu. Zůstaňte tedy s námi a pokračujte ve čtení tohoto obsahu.

Xiaomi Redmi Note 13 Pro Max 2023 Datum vydání

Poté, co znali virové zprávy o vlajkové lodi Xiaomi, každý lidé, kteří milují Xiaomi Mobile, hledají přesné datum vydání Xiaomi Redmi Note 13 Pro Max. Je nám však líto, že vás informujeme, že pro tento smartphone není k dispozici žádné oficiální datum vydání. Očekávané datum vydání Xiaomi Redmi Note 13 Pro Max je 15. června 2023 nebo může být pozdě vydáno pro aktualizace funkcí nebo firemní problémy.

Xiaomi Redmi Note 13 Pro Max 5g Úplné specifikace:

Nejprve mluvíme o displeji. Nadcházející smartphone Xiaomi Redmi Note 13 Pro Max přichází s 6.9 ”palce Super AMOLED PLNĚ DOSTUPNÉ obrazovky, které je chráněno Gorilla Glass Corning Gorilla. Dobrá zpráva pro Xiaomi Redmi Note 13 Pro Max Mobile Lovers, tento mobil používá rozlišení displeje 1440 x 3200 pixelů. V sekci displeje tento mobil také použil „vždy na displeji“, což je velmi užitečné pro aktivního uživatele.

Po krátkém popisu displeje se nyní budeme podělit o další velmi důležitou část tohoto zvláštního telefonu, jehož název je „kamera“. V sekci kamery přidal Xiaomi Quad 200 MP primární čočky 32 MP Ultra široký objektiv 16 MP široký senzor 5 MP hloubkového senzoru jako zadní kamera. Pro selfie má duální 108 MP 24 MP kameru. Přidány jsou pravidelné funkce fotoaparátu, jako je Optics Zeiss, LED Flash, Panorama a HDR. Nyní si můžete snadno vybrat obrázek nebo selfie pomocí předních kamer.

Baterie je velmi důležitou součástí dobrého smartphonu. Takže Xiaomi Redmi Note 13 Pro Max použila pro svou dlouhodobou službu typ typu 6790 mAh li-polymer. Po nabíjení jednou nepotřebujete poplatek po dobu nejméně 44 hodin. „Rychlé nabíjení baterie“ je běžnou speciální funkcí pro vlajkové lodi. Tento telefon tedy obsahoval funkce rychlého nabíjení baterie 65 W.

V dnešní době, když si zákazník chce koupit nový smartphone, rychle zkontrolujte paměťovou kapacitu telefonu. Paměť znamená RAM, ROM, VNITŘNÍ SKLADOVÁNÍ. Nadcházející telefon Xiaomi Redmi Note 13 Pro Max je dodáván s 12 GB RAM a dvěma varianty: 256 GB a 512 GB ROM. Zákazníci mohou snadno zhoršit interní úložiště pomocí karty micro SD do 1 TB.

V sekci operačního systému tento smartphone přidal Android 13. Výkonná mobilní platforma „Snapdragon 8 Gen 2“ dělá tento smartphone velmi rychle. Tento smartphone Xiaomi používal GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G jako síťovou technologii.

Senzor je důležitou součástí dobrého smartphonu. Nadcházející mobil Xiaomi používal nejnovější technologii senzorů a jejich název je otisk prstu (pod displejem, ultrazvukový), akcelerometr, gyro, blízkost, kompas a barometr.

Xiaomi Redmi Note 13 Pro Max 2023 Cena:

Oficiální cena Xiaomi Redmi Note 13 Pro Max Gsmarena není pro tento nadcházející chytrý telefon k dispozici. Tento odstavec najde Xiaomi Redmi Note 13 Pro Max Price v Indii, USA, Velké Británii, Austrálii, SAE, KSA, Singapuru, Malajsii, Rusku a Evropě Informace o zemi země. Xiaomi Redmi Note 13 Pro Max Price bude spuštěna od 350 USD (americký dolar) ~ 26900 INR (Indian Rupee) ~ 270 GBP (British Libra Sterling) ~ 470 AUD (australský dolar) ~ 1285 AED (Spojené arabské emiráty Dirham) ~ 1315 SAR (Saúdská riyal) ~ 480 SGD (Singapurský dolar) ~ 1500 Myr (malajský ringgit) ~ 28990 Rub (ruský rubl) ~ 325 EUR EUR.

Děkujeme, že jste s námi zůstali po dlouhou dobu a navštívili Xiaomi Redmi Note 13 Pro Max Price, specifikace, design, koncept, zvěsti, recenze, předobjednávka, nákup online, datum vydání a obsah novinek. Máte.li jakékoli dotazy ohledně nadcházejícího vlajkového zařízení Xiaomi Redmi Note 13 Pro Max? Jen jsem položil otázku pomocí políčka komentářů. Pokusíme se odpovědět na váš комментари и мнения в už s cennými informacemi. Dík…

Obecné vyloučení odpovědnosti: Nezaručujeme, že informace na naší stránce jsou 100% přesné. Protože naše webové stránky „Gsmarena Specs“ se vždy snaží napsat nadcházející mobilní zprávy.

Problém pro Xiaomi je menší řada Galaxy S23 a více OnePlus 11, což je výrazně levnější a přiláká širší spektrum kupujících.

X iaomi byl často dabován jako „Čínské jablko“. Jeho zakladatel a generální ředitel Lei Jun by nosili stejný legendární černý rolák, jaký zakladatel Apple Steve Jobs dříve. Události Xiaomi by přilákaly stejný zápal jako Apple. Vzestup Xiaomi v Indii, který se shoduje s tím, že se Hugo Barra stal jeho místopředsedou v roce 2013, zvedl svůj profil do vyšších výšek. Barra opustil Xiaomi v roce 2017 a připojil se k Meta. Ale Manu Kumar Jain, spoluzakladatel Jabong a nový VP, se ujistil, že se Xiaomi stal silou, se kterou je třeba počítat v Indii. Xiaomi se stal číslo jedna maloobchodníka chytrých telefonů a chytrých televizorů v zemi. Čínská společnost se dokonce umístila na prvním místě v kategorii chytré televize. Barraův odchod však znamenal, že Xiaomi nepraskal americký trh. Jeho nejnovější telefon, Xiaomi 13 Pro, který byl spuštěn 26. února na Barcelonském mobilním světovém kongresu, nepřijde do USA. V reakci na střet Galwan Valley 2020 Indie zakázala řadu čínských aplikací. To zahrnovalo obří sociální sítě Tiktok. Anti-Čína sentiment byl tak vysoký, že lidé rozbili své Xiaomi TVS. A vláda Narendra Modi zpřísnila šrouby na čínských hráčích smartphonů, počínaje Xiaomi. Xiaomi si získala reputaci značky hodnoty za peníze v Indii. V roce 2020 spustila MI10 s cílem rozbít lukrativnější prémiový segment trhu smartphonu. Čínská společnost se také dostala na trh notebooku. V dubnu 2022 se věci začaly stresující. Xiaomi získala zvláštní pozornost z ředitelství pro vymáhání práva, které ztuhlo aktiva společnosti v hodnotě 676 milionů. V lednu letošního roku opustili společnost Manu Kumar Jain a nejlepší vedoucí pracovníci Sumit Sonal a Raghu Reddy.

Xiaomi’s Redmi Note 12 Pro, která byla spuštěna 5. ledna v Indii, obdržela také vlažnou odpověď. Zahájení Xiaomi 13 Pro je tedy to, na čem společnost připíná naděje.

Může být Leica Spasitel Xiaomi?

V červenci 2022 společnost Xiaomi oznámila, že se spojila s legendárním německým kamerovým gigantem Leica Camera. Jejich první model, ultra Xiaomi 12s, byl spuštěn pouze v Číně. Vyzkoušel jsem telefon před pár měsíci na fotografickém semináři v Pondicherry. je to docela působivé. S 13 Pro, Xiaomi zvyšuje koncepty představené s 12S a slibuje výjimečný zážitek z fotografií s novými funkcemi Leica ve všech třech kamerových senzorů. 13 Pro používá SONY IMX989 50-megapixel 1-palcový senzor-první pro Indii. S největším senzorem na smartphonu v Indii, 13 Pro porazí i pro iPhone 14 Pro. Xiaomi 13 Pro má teleobjektivní kameru, která nejen nabízí 3.2x Optical Zoom, ale má také jiné režimy, které napodobují legendární portréty 75 mm odebrané z ikonických kamer Leica. Smartphone získává další podporu z nové čipové sady Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, která je také za brilancí kamerového systému v nové řadě Samsung Galaxy S23. Celkově, Xiaomi 13 Pro sbaluje to nejlepší z nejlepších-obrazovka jasnější než Galaxy S23 Ultra, design, který má pružnou keramickou záda, a ultra rychlé 120-wattové rychlé nabíjení a 50-W bezdrátové nabíjení baterie. Je to impozantní balíček.

Model skutečně pořizuje ohromující fotografie, zejména portréty s přirozenou hloubkou pole, i když se režim portrétu nezabývá. Požaduje velmi barevné fotografie a je neuvěřitelné také v monochromatické fotografii. Nezapomenout na širokoúhlý fotoaparát pro skvělé výstřely krajiny. Bude to však nejlepší pro profesionálního fotografa, který dokáže využít skutečnou sílu tohoto fotoaparátu s nesčetným režimem. Moje dovednosti jsou ve srovnání s slabé. Dokonce i legendární americký fotograf Stephen McCurry říká, že se jedná o nejlepší kameru chytrých telefonů na planetě právě teď. Při slabém světle, pokud však v nočním režimu existuje nadměrná závislost, je kamerová systém Xiaomi 13 Pro možná za systémem S23 Ultra a Google Pixel 7. Ale to je něco pro amatéry. V rukou profesionála je tento telefon spíše kamerou než telefon.

Miui 14 je čistší a jednodušší, ale je to dost?

Reklamy a bloatware často zapadly obecně solidní hardware na smartphonech Xiaomi. Poukázal jsem na to i s redmi note 12 Pro. Věci se na Xiaomi 13 Pro se mírně zlepšily. je to radost používat, díky aktualizaci Miui 14. Pomáhá mu obecně výkonný hardware, který zahrnuje DDRX5 RAM, 256 GB UFS 4.0 paměť a nejrychlejší procesor na trhu. Dobrý telefon k použití. Doba.

Problém pro Xiaomi je však menší řada Galaxy S23 a více OnePlus 11, která poskytuje výjimečnou hodnotu při 56 999 Rs 56,999. Je to výrazně levnější a přiláká širší spektrum kupujících. Jeho rychlejší výkon a čistší každodenní zážitek jsou také nepřípustné. Xiaomi 13 Pro bude pro fotografie fotografií samotný. Nebude se o ty, kteří chtějí to nejlepší-série Galaxy S23 je to v jiných ohledech. Partnerství s Leica dělal Huawei hodně dobrého po celém světě, když jeho telefony začaly získat širší uznání. Ale ani Huawei se s jeho vlajkovými telefony v Indii moc dobře nedařilo. Pokud Xiaomi nevytváří celebrity a kreativní profesionály, obhajuje 13 Pro, zůstane to specializovaný produkt pro specializovaný trh. Možná to Xiaomi už ví, protože 13 Pro je cenově 1 299 EUR po celém světě. Bude to nejdražší telefon Xiaomi v Indii, nákladnější než dokonce ultra Xiaomi 11. Proto Xiaomi říká, že na indickém trhu bude na prodej pouze několik 13 modelů Pro. Sahil Mohan Gupta je editor, Technology at Acko Drive. Pohledy jsou osobní.

xiaomi, více, kamera, telefon, bije, apple

Xiaomi kombinuje 1palcový snímač fotoaparátu Sony s vrcholy Leica ve své vlajkové lodi 13 Pro

Světový verdikt digitálního fotoaparátu

Xiaomi 13 Pro je první telefon, který přinese 1palcovou kameru IMX989 společnosti Sony na globální trhy. Proto je smartphone porazit, pokud chcete přirozeně vyhlížející mělké hloubky pole a videa. I když jeho zoom není nejlepší ve své třídě a rozhraní Xiaomi, Miui, je zaneprázdněno, jeho funkce Tele-Macro je vrcholem a telefon neklesne míč v žádné hlavní oblasti a kombinuje výkon hvězdného her s prémiovým designem. skvělá obrazovka, dlouhodobá výdrž baterie a rychlé nabíjení.

Klady

 • Vynikající primární kamera
 • Vyladění kamery od Leica
 • Mighty Gaming Performance
 • Prémiový keramický design
 • Brilantní obrazovka

Nevýhody

 • – Finicky bezdrátové nabíjení
 • – Leštěný povrch miluje otisk prstu
 • – Omezený dosah optického zoomu
 • – Vysoká cena při spuštění

Proč můžete důvěřovat světu digitálních fotoaparátů

Naši odborní recenzenti tráví hodiny testováním a porovnáváním produktů a služeb, abyste si mohli vybrat to nejlepší pro vás. Zjistěte, jak testujeme.

V roce, kdy se na své vlajkové linii 2023 rozběhlo, řada 13, Xiaomi vyráběla vlny celosvětově se svými zprávami kamery, zejména proto, že oznámila své partnerství s Leica a společný rozvoj senzoru 1 palce IMX989 s Sony. Ano-Xiaomi ponořil do vývoje senzoru statný kus změn, a tak by mohl získat exkluzivní přístup k technice pro jeho 12s Ultra-první telefon, který se spustil se senzorem velikosti RX100.

Zatímco ultra byla vydávání pouze pro Čínu, nyní, Xiaomi připraven na světové turné IMX989, s novým Xiaomi 13 Pro přináší velký senzor i software Leica do MWC 2023.

Spuštění spolu s menšími Xiaomi 13, 13 Pro stojí 1 099 GBP (přibližně 1 320) a má být zahájeno v celé Evropě a Velké Británii, jakož i další globální trhy. ale opět nebyla dosud potvrzena žádná dostupnost USA.

13 Pro vypadá jako vítězný telefon, když se podíváte na jeho specifikace. Má prémiový design s keramickým povrchem, ten mega-kamera-senzor u kormidla, špičkový výkon Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 a velkou baterii s rychlým kabelovým a bezdrátovým nabíjením.

Tam, kde se zdá, že 13 specifikací pro chybí značka, jsou vzkvétající a kamera zoom. Co myslíme tím, že vzkvétá? Například to nezabalí pero jako Samsung Galaxy S23 Ultra. Chybí také na zvětšení konkurentů, jako je Honor Magic 5 Pro a Google Pixel 7 Pro.

S levnějšími konkurencemi od Google Packing Zoom a tak silné představení z nedávných cenově dostupných vlajkových telefonů, jako je OnePlus 11, je Xiaomi 13 Pro’s obrovský senzor fotoaparátu natolik, aby na lov na novém telefonu vynořil, a stojí za to oblohu, a stojí za to oblohu, a stojí za to Sky.vysoká cena?

iPhone 14 Pro and Xiaomi 13 Look Comparison ��

Xiaomi 13 Pro: Design

Elegantní a vážné, při 229 g, Xiaomi 13 Pro není o moc lehčí než nejsilnější smartphone v bloku, 240G iPhone 14 Pro Max. Na rozdíl od Apple‚s Superphone je však 13 Pro je zakřivený se svými zužujícími se stranami a keramickou záda bez okrajů. Hmotnost také přidává pocit prémie do celého telefonu, zdůrazněný ostrým kovovým rámem.

I když je k dispozici v některých regionech v černé keramické nebo bílé keramice, lze z webu Xiaomi ve Velké Británii vyzvednout pouze černou. Jak prémiové, jak to vypadá a cítí, zrcadlové povrchové úpravy se drží otisků prstů, takže pokud chcete telefon, který vypadá občerstveno.

K dispozici je také předem namontovaný ochránce obrazovky, telefon testoval na standardy IP68, takže zvládne namočení nebo palbu prachu a obrazovka je vyrobena z Gorilla Glass Victus, takže by měla být relativně odolná proti poškrábání, i když obrazovka Protektor je odstraněn.

Všechna tlačítka telefonu jsou na pravé straně, podél zužujícího se leštěného kovového rámu. Na základně je port USB-C a reproduktor, stejně jako zásobník SIM a nahoře je 3.5mm konektor pro sluchátka.

Обзор флагманского смартфона Xiaomi 13 Pro

Kolem zadní části 13 profesionálů je mocná kamera. Je to velký skok, takže se zdá být trochu podobný iPhone, ale spíše než vyčnívající, keramické zády hladce, aby vytvořily vyvýšený systém trojitého fotoaparátu. Uvnitř kamery Squircle je Leica Insignia, stejně jako široký, ultra široký a teleobjektivní moduly kamery a LED blesk.

I když o designu 13 Pro není nic, co by nás donutilo zamilovat.

Xiaomi 13 Pro: Screen

Nejvyšší bod Xiaomi 13 Pro je jeho obrazovka. Panel rozlišení WQHD, 3200 x 1440 je ostrý a s jeho rozsáhlým 6.Poměr stran 20: 9 velikosti 73 palců a vysoký poměr stran 20: 9, telefon přináší pohlcující vizuální efekty, zejména pro sledování filmu a hraní filmu.

Xiaomi používá panel Samsung AMOLED, takže to vysvětluje živé, punchy barvy na výstavě a zakřivený sklo a štíhlý rámeček pouze přidává k přitažlivosti balíčku.

Techna displeje LTPO znamená, že je možné proměnné obnovovací frekvence, takže telefon může technicky zvýšit hladkost mezi 1-120 Hz, aby se ušetřil napájení. Zjistili jsme, že rozhraní to udělalo pouze v Netflixu a YouTube, ale vizuální prvky na 60 Hz od 120 Hz, takže získáte zisky z baterie pouze tehdy, pokud kladivo přehrávání videa. Stále. je hezké mít v případě další optimalizace.

Byli jsme také velmi spokojeni s viditelností obrazovky v naší době s telefonem. Inzerovaný jas může být vychován až na 1200 nits a v režimu s vysokým jasem. i.E. Když telefon detekuje sluneční světlo, stoupá to na 1900 nits.

Xiaomi 13 Pro: Specifikace fotoaparátu

Xiaomi’s 13 Pro kombinuje několik různých prvků Leica. Z hlediska hardwaru je zde objektiv Leica Vario-Summicron a z pohledu softwaru existují dva různé režimy-Leica Authentic a Leica živá.

Hardware hlavního hardwaru samozřejmě není od Leica, je to od Sony a je to senzor 50MP 1 palce IMX989, představující nativní 1.6-micronové pixely, které se kombinují s binningem čtyř pixelů, aby vytvořily 3.2-Micron ‚Super Pixel‘, jak to říká Xiaomi. To je shoda s 23mm, f/1.9 OIS Clona Clona Balení objektivu pro výkonné nastavení primární kamery.

S teleobjektivem 75 mm není Xiaomi 13 Pro nejsladšího zoomer na scéně. Jeho rozlišení 50MP má v srdci senzor Samsung a je spojen s f/2.0 objektivu a OIS. To, co nás přimělo zamilovat se do této teleobjektivní kamery, je to, že je to vlastně tele-macro kamera-vývoj 5MP modulu na redmi note 10 Pro a Xiaomi Mi 11. S nejbližší vzdáleností zaostření 4 cm proto můžete pořídit dynamické makro snímky napříč všemi třemi kamerami. Díky tomu je Xiaomi 13 Pro jedním z, ne.li nejvšestrannější telefon makro kamery.

Konečně na záda a je zde ultralehký senzor 50MP Samsung s ohniskovou vzdáleností 14 mm, f/2.2 clony a 5 cm zaostření makra.

Pokud jde o vzhled, již jsme zmínili Leica Authentic a Leica pulzující, ale je zde také systém Leica Master-Lens, který se skládá ze čtyř přednastavených režimů střelby: 35mm černá a bílá čočka; 50 mm Swirly Bokeh čočka; 75 mm portrétní čočka; Objektiv s měkkým zaostřením 90 mm.

xiaomi, více, kamera, telefon, bije, apple

Režimy střelby zahrnují profesionál, dokumenty, video, fotografie, portrét, noc, 50MP, krátké video, panorama, vlog, zpomalený pohyb, časosběr, filmový efekt, dlouhá expozice, supermoon, duální video a klon.

Režim Pro je místo, kde můžete fotografovat syrové fotografie, a ty jsou zachyceny v různých rozlišeních v závislosti na fotoaparátu, kterou používáte. Ultra široké a primární kamery zachycují zhruba 12MP syrové fotografie, zatímco surové fotografie teleobjektivu jsou kolem 10 MP kolem 10 MP. Neexistuje žádný rozsah pro plné rozlišení, 50MP Raw Capture.

Otočte telefon kolem a selfies jsou zachyceny na snímače kamer s omžarským kamerou 32MP s f/2.0 objektivu. Zatímco zadní kamera může střílet až do rozlišení 8 kB, přední kamera zachycuje na Full HD.

Xiaomi 13 Pro: Recenze fotoaparátu

Díky velkému senzoru hlavního kamery je Xiaomi 13 Pro okamžitě nový telefon s fotoaparátem, který je připraven na portréty. Fotografie lidí vypadají bohaté na podrobnosti a telefon přináší lepší oddělení popředí/pozadí než cokoli jiného široce dostupného.

Opravdu se nám líbí Leica-Fication of Xiaomi’s Flagship Cameras. Autentický vzhled Leica je velmi utlumený-příliš mnoho pro náš vkus, ale připadá to jako tonikum pro hyper-zingy snímky zachycené na mnoha telefonech v těchto dnech. To znamená, že leica pultant není nadměrná, takže jsme měli tendenci střílet v tomto režimu.

Detail z hlavní kamery je silný, když je světlo správné. V matně osvětlených scénách však klesne, s pohyblivými předměty vytvoří o něco více rozmazání, než jsme očekávali-takže je nutná stabilní ruka. Režim automobilů nehodí ISO (a zkrátí rychlost závěrky) stejně snadno jako některé jiné telefony kamery.

Zatímco hlavní kamera je určitě nejlepší, pokud jde o dynamický rozsah a výkon napříč podmínkami, jsme rádi, když vidíme všechny tři kamery Xiaomi 13 Pro fungují alespoň slušně, zachycují spoustu detailů i bez zvýšení rozlišení na 50 MP.

Ultra široký fotoaparát je nejméně nuanční parta-skvělý pro rozsáhlé snímky a jeho makro funkce je užitečná, ale nevyhraje žádná ceny.

Xiaomi Redmi Poznámka 13: Fecha de Salida, precio y todo lo que creemos saber sobre ellos

La Guerra por el el Trono de la Gama Media Es una de Las Mális interesantes del sector, y detro de ella, xiaomi tiene una enorme ve Ventaja, ya que layoría de dispositivos de la compañía e ente estere tan sumamente en.en en.en.en.en en.en.en.en.en.en.en en.y que y que y que y que y que y que y que y que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que la Donde Las Marcas Pelean Por Tener Lo Mejor de lo mejor con un precio tremendamente ajustado.

Una de Las familias Más Vendidas y Exitosas de Xiaomi es la Gama Redmi Note, y con la llegada de los últimos redmi poznámka 12 al mercado chino, nosotros ya empezamos a preguntarnos qué traerá la proxima generación.

¿Qué Fecha de Lanzamiento Tienen Los Futuros Redmi Note 13?

Como Decimos, La Última Generación de los Redmi Note Es La 12, Que Fue Lanzada Al Mercado Chino A Finaes de Octubre del Pasado Año. En el caso de India, los redmi poznámka 12 Han Salido Este Enero, y Para Antes de que Empiece El Verano de 2023 es muy pravděpodobné que ya estén en europa.

Basándonos en nuestra Experiencia y en el calendario de lanzamientos de xiaomi estos últimos años, lo más seguro es que la compañía lance sus nuevos redmi note note note note a noviembre de 2023, y que tarden uNos Under a espa a es es es es. Febrero o Marzo de 2024, ya que tanto los remdi poznámka 10 como los redmi poznámka 11 fueron lanzados en nuestro panís durante esas fechas.

En Cualquier caso, y Gracias a un lanzamiento chino más adelantado, tenremos todos los dealles de la nueva generación de los redmi note antes de que acabe este este año, conociendo su diseño, cacteristicas principales, atd.

xiaomi, více, kamera, telefon, bije, apple

¿Qué Precio Tenrán Los Nuevos Redmi Note 13?

Cuando hablamos de redmi hablamos del equilibrio perfecto entre cacterísticas, diseño y precio, pero xiaomi se supera a sí misma cada año con cada generación, y no esperamos menos para la gran familia de los redmi 13.

De nuevo, y según lo que ha hecho la compañía otros años, el rango de precio de los redmi poznámka 13 puede ser muy amplio, ya que estos últimos años el número de modelos se ha ido přírůstky.

Para tener una referencia, El Modelo más Básico del Redmi Note 11 Cuando Salió a la venti en españa fue de 199,99 eur, Mientras que el model más caro, el redmi note 11 pro 5g, seedó muy cerca de los eur.

¿Cómo Será El Diseño de los Redmi Note 13?

Con la llegada del redmi Note 10 A China A Finaes de 2020, la compañía cambió radicalmente el diseño de sus terminalines, y llevan siendo muy podobné desde entonces, con Marcos planos y diseños robustos, duraderos a la par que elegantes.

El reciente Redmi Note 12 no se escapa de esa línea, así que esperamos que los próximos Redmi Note 13 marquen la diferencia, tal vez pasando a unos bordes más redondeados o centrando su módulo de cámaras, así como implementando nuevos acabamos como el que hemos visto en el xiaomi 13, de Cuero vegano.

¿Cuántos modelOs se incluirán en la Serie Redmi Note 13?

Entender Toda la Familia de Redmi Note Es Complicado, Ya No Solo en General, Sino Detro de Cada Generación. La Gama de los redmi Note 11 Estaba formada por nada más y nada menos que seis modelOs destintos, y dom momento ya partimos de cuatro modelOs en los redmi note redmi, los redmi, red. Entre Sus Filas.

Tanto es Asi, que el propio Jefe de marketing de redmi en India Lanzó un comunicado en el que ifirvaba que reducirán el número de dispositivos de la serie redmi note 12 para mejorar su software, así que tal vez siga la la la la la la la la la línea para pava 13.

Si Todo Marcha como este último año, Veríamos estos seis modelOs destintos para los redmi poznámka 13:

 • Redmi Note 13
 • Redmi Note 13s
 • Redmi Note 13S 5G
 • Redmi Note 13 Pro 5G
 • Redmi Note 13 Pro
 • Redmi Note 13 Pro 5G

El Redmi Note 13 Pro, De Los Más Codiciados

Como decimos, bez Hay Ninguna Prueba de que Sean estos los modelOs que Veremos el Próximo año, Pero estas últimas generaciones han estado claramente marcadas por uno en concreto: la Versión pro del redmi note. Este Modelo en konkrétní es el más equilibrado de la Serie, tanto por precio como por espeifificaciones, y es más que pravděpodobné que el redmi note 13 pro moře uno de los mejores de la familia.

De Hecho, Podría Situarse Entre Los Mejores Terminalines Android de Su Segmento Gracias a La Enrorme Cantidad de Innovación que podría llegar a vybavení. Con un diseño muy cuidado por parte de la marca y funiones de los gama alta más recientes, el redmi note 13 pro aspiraría a ser el rey de la gama media para este en en čín. ESO Sí, Por Comparar, Tenría Que Luchar contra los nuevos poco x5 y f5.

Serie Redmi Note 13: TODAS LAS EVECIFICIFICACIONS

Pesar de que aún es muy pronto para hablar de valores técnicos concretos y Procesadores que equen los redmi note 13, sí que podemos basarnos en las generaciones aibores y qué en en común para empezar a dibujar esta nueva se série.

TODOS LOS TERMINAS EQUARARIAN UNA PANTALLA AMOLED DE MÁS DE 6 PULGADAS, CON RESOLUNIONES FHD Y TASAS DASAS DE REFRESCO QUE IREAN DESDE LOS 90Hz Para el Modelo más Básico Hasta los los los los los los los los los los el el el el caso de los pro pro caso de los pro.

Aunque en Potentia No Habría Enorses Difficeensias, Sí que enntraríamos un salto en las velocidades de carga, ya que uno de los modelMi del redmi poznámka 12 equipa hasta 210 w de carga, la más alta velocidad commernizovate. Es Positeble Que Este Modelo Pase A SER UNO de los Poco, Como Ha ocurrido Alguna Vez En la Historia de los Redmi Note.

En Cuanto a Las Cámaras, es muy Posited Que Todos los modelOs Equiven Entre dos y tres senres, y pesar de que los mas básicos llevarían una una princip de 50 o 64 mp acOmpaada por un angular de menor, ya hemos vistos con.en los Redmi Note 12 Pro Se incluye una increíble cámara de 200 MP, Asi que el redmi poznámka 13 ya tiene el listón muy alto para para el próximo año.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS