Xiaomi 4K laserový projektor. Xiaomi 4K laserový projektor

Xiaomi Mi Laser Projektor pro 1366.19/1161,26 €

Hej lidi! Jen hlavy nahoru: Propojená nabídka je již o něco starší a cena gadgetu se mohla změnit nebo už nemusí být k dispozici.

Nemusí to být nejnovější model na trhu, ale stále jeden z našich oblíbených. Můžete získat laserový projektor Xiaomi Mi pro 1366.19/1161,26 € z Tomtopu. Bude však dojít k další přepravě.

Projektor Xiaomi Mi Laser není výhodné s cenou téměř 1.900 USD, ale za své peníze dostanete hodně. To toho moc můžeme říct: Je to opravdu úžasný kousek inženýrství. Přečtěte si zde a zjistěte, co přesně získáte a proč stojí za to koupit. V následujícím bychom vám rádi vysvětlili:

 • Co je projektor krátkého házení a co může dělat (rozlišení, jas, atd.)
 • Jak to nastavit a použít v angličtině navzdory čínskému jazyku
 • Jaké aplikace máte (uvnitř nebo venku? Filmy nebo hazardní hry?)
 • Xiaomi mi laserový projektor
 • na Tomtopu pro 1366.19/1161,26 € (doprava) | Aliexpress pro 1 599.99/1.350,07 € | Amazonka.com za 1 999.99
 • v Banggood for1.154,94 € (sklad EU)

Přehled

 • Základy pro porozumění

Xiaomi Mijia 4K UST Laser projector Review

 • Rozbalení; Zpracovává se; Spojení
 • Nastavení; Změna jazyka na angličtinu
 • Jas, kontrast atd.;; 3D funkce

Technické specifikace

Modelka Xiaomi mi laserový projektor
Typ DLP
Rozlišení Full HD (1080p)
Formáty obrázků 16: 9, 4: 3
Max. Obrazovka 150 “
Jas 5000 Ansi Lumen
Rozměry 410 × 291 × 88 mm
Hmotnost 7 kg

Laserový projektor? Projektor LED s krátkým házením? Co je to stejně?

Termín laserový projektor se týká pouze technologie lampy v projektoru a nahrazuje obvyklý zdroj světla laserovým modulem. To má výrazně nižší emise tepla a delší provozní životnost. je uvedeno 25 000 hodin. Projekce probíhá navzdory laseru takzvanou technologií DLP. To znamená zpracování digitálního světla, protože obraz je promítnut digitálně na obrazovku prostřednictvím malých zrcadel.

Projektor je také tzv. Projektor krátkého hodinu, i.E. Může být umístěn v co nejkratší možné vzdálenosti od obrazovky. Je určen k umístění na televizní desku, například, kde přebírá roli televize. V závislosti na vzdálenosti ke zdi se získá větší obrázek, stejně jako u běžných projektorů. Maximální státy Xiaomi jsou 150 palců, asi 3.8 metrů, které lze dosáhnout ve vzdálenosti 49 cm.

Výhoda: Instalace je mnohem jednodušší, projektor nemusí být nastaven ve výšce obrazovky a na hloubce místnosti nezáleží. V nejjednodušším případě je projektor umístěn přímo před zeď na podlaze. A nemůžete projít ani obrázkem.

Vzdálenost k velikosti projekce je uvedena v tabulce. Vzdálenost ke zdi označuje projektor jako celek (ne na objektiv), jak můžete vidět na výše uvedené grafice. Naplánujte to například pokud používáte televizní banku, na které má být projektor umístěn.

xiaomi, laserový, projektor
Image Diagonal (SD) Vzdálenost ke zdi (d) Výška projekce (h) Velikost obrázku
80 “ 14 cm 29 cm 177 x 100 cm
90 ” 19 cm 32 cm 199 x 78 cm
100″ 24 cm 35 cm 221 x 126 cm
120 ” 34 cm 41 cm 266 x 149 cm
150 ” 49 cm 50 cm 332 x 187 cm

V tomto okamžiku je třeba zmínit, že je možné montáž pod stropem, protože obrázek lze také odrážet horizontálně. Tam se samozřejmě platí i stejné hodnoty vzdálenosti.

Spotřeba energie. Jak hlad je projektor MI?

Maximální spotřeba energie během provozu je 250 wattů, což je výrazně vyšší než spotřeba televize. Dokonce i velké 60 palcové monitory jsou obvykle blízko 100-200 wattů. Každý, kdo chce použít projektor jako plnohodnotnou náhradu za televizní soubor, se bude muset na konci roku připravit na vyšší účet za elektřinu.

Srovnání spotřeby projektoru s 32palcovou televizí by samozřejmě nebylo zcela spravedlivé. Ve srovnání s 60 palcovým zařízením schopným 4 k je rozdíl v nízkém, dvojciferném rozsahu dolaru dvě hodiny provozu denně. Pokud je projektor používán pouze jednou týdně pro večer v kině, je na konci měsíce jen stěží patrné na účtu za elektřinu.

Vybavení a konektivita

První věc, kterou musíte udělat, je rozbalit. Pokud chcete vědět, jak je projektor zabalen a odeslán a jak to bylo pro Kristian (z čínských gadgetů.DE) Chcete.li to rozbalit z čerstvě přicházejícího krabice, podívejte se na jeho rozbalovací video.

Xiaomi jsme ještě nebyli zklamáni, takže to nebylo tak velké překvapení, když jsme zjistili, že projektor je opravdu pěkný kus technologie. Design udržovaný v kompletní bílém odpovídajícím návrhu většiny ostatních domácích produktů MI je vnější povrch dokonalý.

Pouze nevýhoda: Díky téměř zrcadlu hladkému plastovému krytu je projektor skutečný magnet prachu a mastné prsty také okamžitě nechávají stopy. Pochopitelně byl při dodávce uzavřen látku z mikrokonničce.

Tři HDMI 2.0 portů je umístěno na zadním konci projektoru, jeden z nich také podporuje ARC (zvukový zpětný kanál). K dispozici je také USB 3.0 Port a zvukový výstup, vstup AV, port S/PDIF a zásuvka Ethernet. Další USB 2.0 port je umístěn na boku zařízení.

Na zadní straně je také spojení pro napájecí kabel. Jedná se o napájecí kabel Cloverleaf (také označovaný jako mickey myší šňůra nebo napájecí kabel IEC C5); Uzavřený kabel však má zástrčku čínského typu 1. Ale potřebujete buď adaptér nebo jednoduše odpovídající kabel s námi zástrčkou. Pokud jeden z nich stejně nemáte, najdete je například za pár dolarů na Amazonu.

Kromě dálkového ovládání je v dodávce k dispozici pouze čínská provozní příručka. To je samozřejmě malá pomoc, i když některé ilustrace jsou samovysvětlující a můžete si také přečíst datový list na půli cesty bez čínského znalostí. Ale už nepotřebuje žádné další příslušenství, protože projektor je okamžitě připraven k použití bez jakékoli instalace.

Nyní byla v angličtině vydána příručka pro pokyny. Zde jsme jej zpřístupnili ke stažení.

Hardware. hladký a rychlý provoz

Kromě 1.Čtyřjádrový procesor 8 GHz, projektor má 2 GB DDR3 RAM a 16 GB Flash paměť. To stačí pro hladký provoz po celou dobu; Navigace v nabídkách se koná bez trhnutí, pouze některé aplikace mají krátké doby načítání. Projektor potřebuje cca. 20 sekund spuštěno, poté je plně funkční.

Provoz projektoru prostřednictvím dálkového ovládání Bluetooth

Projektor lze snadno ovládat pomocí přiloženého dálkového ovládání. To vyžaduje dvě baterie AAA, které nejsou zahrnuty. Návrh dálkového ovládání je stejně jednoduchý jako samotný projektor, ale stejně jako elegantní. Klíče jsou omezeny na nejvíce nezbytné a jsou naprosto intuitivní. Procházejete nabídkou pomocí tlačítek směru, která jsou připojena v kruhu, a tlačítko OK je uprostřed. Tlačítko Home, záda, ovládání nabídky a hlasitosti-vše pěkně samovysvětlující.

Alternativně lze také připojit myš a klávesnice. To může některým lidem usnadnit navigaci, i když dálkové ovládání ve spojení s nabídkou, která je sama o sobě jasná, již dělá dobrou práci. Klávesnice zjednodušuje delší položky textu. V některých aplikacích (například Netflix), kde dálkové ovládání nefunguje, je však vyžadována myš (například Netflix).

Operační systém miui televize

Spárování dálkového ovládání a nastavení připojení k internetu

Dálkové ovládání se připojuje k projektoru přes Bluetooth. Pokud to od začátku nefunguje, přečtěte si pokyny, jak jej spárovat s laserovým projektorem. Zde jsme přeložili nejdůležitější kroky do angličtiny.

Start v nabídce je pak nekomplikovaný, ale díky čínskému jazyku může být stále velmi matoucí. Například po začátku budete požádáni o registraci s (čínským) telefonním číslem. ale můžete jednoduše tento krok přeskočit. Nastavení WLAN před změnou možností na angličtinu také není tak snadné, pokud neznáte příslušné položky nabídky. Problém můžete pracovat nejprve změnou jazyka (viz níže) a výběrem sítě prostřednictvím možností vývojáře, nebo postupujete tyto kroky:

 • Nastavení můžete přistupovat prostřednictvím seznamu aplikací nebo navigací v hlavní nabídce. V obou případech vám symbol převodovky řekne, kam jít.
 • Ikona Wi-Fi vám ukáže, kde najít nastavení připojení. Měla by to být přímo první položka nabídky.
 • Zde si můžete také vybrat první položku nabídky (无线 网络). bezdrátové sítě
 • Nyní vidíte seznam dostupných sítí, vyberte svůj a připojte se jako obvykle zadáním hesla.

Změna jazyka v televizi Miui na angličtinu

Jako televizní box nebo inteligentní televize má projektor vlastní uživatelské rozhraní. MIUI TV je založena na Androidu 6.0 a je zcela k dispozici v čínštině. Zde je uveden přímou signál přímo v případě, že chcete projektor použít pouze jako zařízení pro přehrávání. Pokud je zařízení (notebook nebo herní konzole) připojena přes HDMI, zobrazí se toto v náhledu obrázku přímo na domovské obrazovce projektoru. Jediný klávesu dálkového ovládání změní displej a už nemáte nic společného s čínským uživatelským rozhraním.

Pokud chcete připojit pouze svou PlayStation nebo Xbox, máte pro televizi přijímač nebo televizní krabici nebo použijte pro streamování počítač nebo notebook, pak samozřejmě nemusíte systém zakořenit, ale můžete projektorem okamžitě používat, ale můžete okamžitě použít projektor. A kromě služeb Google lze většinu streamovacích aplikací nainstalovat a použít. Nastavení jazyka na angličtinu je jednoduchý krok, který usnadní použití později.

Celý systém a většina předinstalovaných aplikací jsou samozřejmě zaměřeny na čínský trh. Jazyk tedy také není snadno přesunutelný na angličtinu. Pokud chcete anglický jazyk v nabídkách, musíte si stáhnout APK prostřednictvím jiného zařízení. Můžete je nainstalovat pomocí tyčinky USB na projektoru a poté změnit jazyk systému z čínského na angličtinu.

Jednotlivé kroky nezbytné ke změně jazyka:

 • Stáhnete nastavení Apk Dev nebo spusťte nastavení a zkopírujte je do hůl USB.
 • Vložte hůl do projektoru. Měl by být okamžitě uznán; Jednoduše vyberete první možnost s ikonou USB.
 • Vyberte APK ze seznamu a spusťte jej. obdržíte (čínské) varování, které umožní zdroje neznámého původu
 • Klikněte na „OK“ (levé tlačítko) a budete převezeni na možnosti, kde změníte nastavení. je to již vybrána.
 • Vraťte se a spusťte instalaci hned
 • Spusťte nainstalovanou aplikaci, přejděte dolů na nastavení jazyka a nastavte jazyk na angličtinu. hotový

Vzhledem k tomu, že hernístore není nainstalováno, můžete také nainstalovat jiné aplikace. Pokud chcete sledovat Netflix přímo na projektoru a ne prostřednictvím externího zařízení (TV box atd.), Můžete také použít Netflix.Apk. Služby to komplikují službami Google, jako je YouTube nebo Playstore, které nefungují snadno.

Kvalita videa. Takto skvělý vypadá projektovník Xiaomi

Jas

Oficiálně Beamer vyzařuje s 5000 ansi lumen. Technologie zvaná ALPD 3.Zde se používá 0 (Advanced Laser Phosphor Display) od čínského vývojáře Appotronics. První použití bylo v naší kanceláři, kde jsme mohli okna jen částečně zatemnit. Nicméně i za denního světla byl obrázek dostatečně jasný a stěží omezuje potěšení natáčení. Také jsem si vzal projektor domů s sebou, a když je místnost téměř úplně ztmavla, opravdu existuje skutečný domácí kino.

xiaomi, laserový, projektor

Silné sluneční světlo však má přirozeně nepříznivý účinek. Ve světle zakořeněné místnosti se kvalita snižuje a venkovní použití, například na terase, je za denního světla nemyslitelné.

UPOZORNĚNÍ: Vyvarujte se pohledu přímo do čočky, protože světlo je opravdu velmi jasné. Jako ochranný mechanismus má Beamer dva infračervené senzory, které zaregistrují pohyb v bezprostředním okolí (

Pokud si koupíte produkt prostřednictvím odkazu na této stránce, často za to dostaneme malou provizi. Neexistují pro vás žádné další náklady. Kde si koupíte produkt, samozřejmě je na vás.Děkuji za vaší podporu.

Po připojení k týmu na konci roku 2015 jsem se rychle zamiloval do letecké fotografie. Dnes si přezkoumám většinu našich dronů. Zajímám se také o gadgety související s hrami.

Xiaomi 4K laserový projektor

Tento produkt není v současné době k dispozici.

Xiaomi Ultra-Short Throw MI Laser Projektor. 4K

Dodávka za 2–4 ​​pracovní dny

Žádný vklad, žádné skryté náklady

Stačí zaplatit nájemné první měsíc a my zašleme vaši objednávku. Doba pronájmu nezačne, dokud s vámi nepřijde produkt.

Každé zařízení, které si pronajmete s Groverem, je buď nové nebo jako nové. a vždy testováno na technickou dokonalost. Je to náš skvělý příslib stavu.

Pod kapotou

1 x 3.5mm zvukový výstup, 3 x HDMI 2.0 vstup (1x oblouk), 1 x USB 2.0, 1 x AV vstup, 1x S / PDIF, 1x Ethernet

Laserový projektor; Obrázek 120 palců s malou vzdáleností stěny 30 cm; Integrované 2 x 15 watt stereo reproduktory; Odrůda aplikací obsahu díky Google Android TV 9.0; 16 GB paměť; 2 GB RAM; Voice Control prostřednictvím integrovaného asistenta Google; Korekce Keystone; Inteligentní chlazení

Uvnitř krabice

Často kladené otázky

Grover pronajímá nové a dobré jako nové produkty. Předtím, než jsou produkty znovu pronajaté, projdou podrobnou kontrolou kvality a vícestupňovým zpracováním, takže každé zařízení pronajaté od Grovera dorazí ve skvělém stavu. Pokud vaše zařízení není podle očekávání, náš zákaznický servis rád pomůže. Další informace o našem slibu skvělého stavu.

První měsíční platba pronájmu je účtována při objednávce, ale období pronájmu oficiálně nezačne, dokud neobdržíte svůj produkt. Datum dodání určuje opakující se datum měsíčního platby. Pokud se zamilujete a chcete si udržet svůj produkt déle než minimální doba pronájmu, můžete kdykoli prodloužit svůj plán pronájmu na svém zákaznickém účtu, abyste snížili měsíční platbu. Na konci minimálního pronájmu můžete pronájem měsíčně za stejnou cenu nebo zrušit předplatné vrácením zařízení zdarma.

Pokud se během vašeho pronájmu něco stane, je tu pro vás péče o Grover. Platíme za 90% nákladů na opravu za škody (50% za drony a e-mobilitu) všeho druhu. včetně zlomení displeje, poškození vodou a technických vad. Samozřejmě neexistují žádné poplatky za chyby zařízení od výrobce. Další informace o péči o Grover

Nebojte se, chceme, abyste si užili své produkty, jako by byli vaše. Malé škrábance a normální známky použití budou vyčištěny po návratu zdarma. V případě závažných známek opotřebení, jako je rozbití displeje, pokrývá Grover Care 90% nákladů na opravu. Zde najdete příklady fotografií normálních příznaků použití, které opravujeme zdarma, a také fotografie závažnějších poškození, kde byste museli zaplatit 10% nákladů na opravu.

xiaomi, laserový, projektor

Xiaomi Mi 4K Laser Projector vs Vava | Projekce | brejle

Trh pro laserové projektory je velmi široký a zároveň velmi konkurenceschopný, protože všechny společnosti se chtějí postavit jako nejlepší v této kategorii produktů. Mezi nimi je světově proslulý Xiaomi a Vava, které mají širokou škálu těchto zařízení, stejně jako Xiaomi Mi 4K laserový projektor a vava laserový projektor 4K. Dnes je porovnáme, abychom zjistili, kdo je nejlepší, takže vítejte v tomto novém Xiaomi Mi 4K Laser Projector vs Vava srovnání!

Xiaomi Mi 4K Laser Projector vs Vava-hloubkové srovnání

Xiaomi Mi 4K Laser Projektor vs Vava. Specifikační list

Modelxiaomi mi 4k laserový projektor

Xiaomi Mi 4K Laser Projector vs Vava. Porovnání designu

Než mluvíme o specifikacích nalezených uvnitř těchto projektorů, pojďme mluvit o nejviditelnějším, o jejich designu. Pravda je, že mezi návrhem těchto dvou projektorů není mnoho rozdílů a je to tak, že ačkoliv nejsou vyrobeny stejnou společností, mají mnoho podobností. Projektor Vava má rozměry 53.3 x 36.8 x 10.7 cm a hmotnost 13.9 kg, zatímco laserový projektor Xiaomi Mi 4K má menší rozměry 41 x 29.1 x 8.8 cm a hmotnost 6.9 kg.

Oba mají obdélníkovou velikost, se zaoblenými hranami, díky nimž je esteticky příjemný produkt, a také Vava má bílý matný povrch, zatímco laserový projektor Xiaomi Mi 4K má lesklé úpravy bílého pokrytí. Připojení obou projektorů je na zadní straně, zatímco po stranách dostáváme pouze nějaké mřížky, které pomáhají ve větrání a zvuku produktu. Přední část je celá plastová síť, také pro rozptýlení tepla.

Na zadní straně mají oba projektory téměř stejné porty. V projektoru VAVA můžeme najít: 1 x Ethernetový vstup, 1 x SPDIF digitální zvukový výstup, 1 x konvenční zvukový výstup, 1 x vstup, 1 x USB 3.0 Port, 3 x HDMI 2.0, a dokonce 1 x USB 2.0 Port pro přehrávání obsahu z externích úložných jednotek. Na druhé straně má laserový projektor Xiaomi Mi 4K další porty: 3 x HDMI porty, 1 x USB 3.0 Port, 1 x Zvukový vstupní port, 1 x zvukový výstupní port, 1 x SPDIF port a konečně 1 x Port napájení.

Xiaomi Mi 4K Laser Projector vs Vava. Porovnání rozhraní

Pokračování s rozdíly, které můžeme najít mezi těmito dvěma projektory, je to, že pracují s různými rozhraními. Laserový projektor Xiaomi MI 4K, který byl vytvořen společností Xiaomi, má své vlastní rozhraní, známý televizor MiUi založený na Androidu, a ačkoli rozhraní projektoru Vava je také založeno na Androidu, není to miui, není to MIUI. Ale že mluvíme o inteligentním televizním systému. Návrh rozhraní těchto projektorů je velmi jednoduchý a hlavně proto, že má možnost jazyk nativně změnit na angličtinu. Uživatelé také budou mít více obchodů s obsahem, mezi nimiž jsou multimédia nebo aplikace rozděleny.

Ve vztahu k laserovému projektoru Xiaomi Mi 4K má také možnosti spárovat s dalšími zařízeními vyrobenými Xiaomi, což je vždy bodem ve prospěch.

Xiaomi Mi 4K Laser Projector vs Vava. Porovnání dálkového ovladače

Dalším podobným aspektem, který vidíme mezi těmito dvěma projektory, je skutečnost, že obě ovládací prvky jsou identické. Mají jednoduchou křížovou hlavu, možnosti, jak se vrátit, klíč nabídky, zvýšit nebo snižovat objem reproduktorů a dokonce ovládat hlasem některé funkce.

Xiaomi Mi 4K Laser Projector vs Vava. Hardware srovnání

Tato část je poněkud komplikovaná, protože projektory Xiaomi mají více generací, které byly v průběhu času upraveny. Abychom vám poskytli představu, můžeme se dostat na tržní verze, jejichž hardware je tvořen čtyřjádrovým procesorem T962X při rychlostech 1.5GHz, protože také můžeme najít ostatní s čtyřjádrem T968 na 1.8GHz. Bez ohledu na případ je rozdíl síly velmi nepatrný, zejména proto, že všichni mají stejné 2 GB RAM a 16 GB ROM. Tyto dva projektory jsou dva z nejmodernějších projektorů, které mají stejný procesor T968 a mají také 2 GB paměti RAM a 16 GB interního úložiště.

V této části je třeba poznamenat, že ačkoli se tyto dva projektory zdají být docela podobné, mají své vnitřní rozdíly. Pokud jde o svou část, má Vava jeden projekční vzdálenost mezi 80 až 150 palci a centrální kontrast 3 000: 1, zatímco laserový projektor Xiaomi Mi 4K má promítací vzdálenost mezi 80 až 150 palci a má také centrální kontrast a má také centrální kontrast a má také centrální kontrast a má centrální kontrast a má také centrální kontrast 3 000: 1. Také a je dva z jejich největších rozdílů, Vava má 6.000 lumenů jasu a rozlišení 3840 x 2160 pixelů a podpora 4k, zatímco laserový projektor Xiaomi Mi 4K má 5.000 lumenů jasu a rozlišení 1920 x 1080 pixelů a také podporuje 4k.

Na úrovni připojení a obrazových možností mají obě zařízení horizontální i vertikální lichoběžníkovou korekci, podporu 3D obrázků, bezdrátová kompatibilita přes Bluetooth a Wi-Fi dual-pásmové sítě. V kabelové oblasti nic nechybí, s Ethernet, HDMI, ARC, USB 2.0 a 3.Porty 0, AV a SPDIF.

Ve vztahu ke zvuku dva plně frekvenční reproduktory a další dva reproduktory speciálně vyrobené na vysokých frekvencích nalezených v těchto dvou projektorech pracují ve spojení s zvukovými standardy Dolby Atmos a DTS-HD, které mají, schopné zajistit, aby zážitek z toho Uživatel dostane je opravdu dobrý ve všech druzích zážitků ze sledování pro filmy, série nebo hry.

Xiaomi Mi 4K Laser Projector vs Vava. Porovnání projekce

Je to okamžik pravdy v tomto Vava vs Xiaomi Mi 4K Laser Projector srovnání. Kvalita projekce je nejdůležitější při nákupu jednoho z těchto gadgetů a obvykle nejznámější značky bývají bezpečné možnosti. Společnosti, které tyto zařízení vytvořily, mají tendenci pracovat s nejvyšší kvalitou na celém trhu a tyto dva projektory se neliší.

Oba projektory poskytují bohaté a jasné barevné projekce a zdůrazňují světlé i tmavé barvy. Obě zařízení mají také HDR. Podobně oba využívají projekční technologii zvanou ALPD 3.0, které funguje na dálku od konvenčních modelů DLP a vytváří obraz z malých mikroskopických krystalů integrovaných do DMD čipu, aby nabídl nativní rozlišení.

S tím bylo řečeno a jak již bylo zmíněno, projektor Vava má rozlišení 3840 x 2160 pixelů, zatímco laserový projektor Xiaomi Mi 4K má rozlišení 1920 x 1080 pixelů.

Xiaomi Mi 4K Laser Projector vs Vava. Srovnání jasu

Přicházíme k bodu tohoto srovnání, kde najdeme jeden z mnoha rozdílů mezi těmito dvěma projektory a je to jas a počet lumenů, s nimiž každý z nich funguje. Stojí za zmínku, že čím vyšší je počet lumenů, tím větší je množství jasu, který projektor bude schopen doručit.

Jak již bylo zmíněno, projektor Vava má 6 000 lumenů jasu a rozlišení 3840 x 2160 pixelů a podporuje 4k, zatímco laserový projektor Xiaomi Mi 4K má 5.000 lumenů jasu a rozlišení 1920 x 1080 pixelů a také podporuje 4k. Toto množství lumenů, které má projektor Vava, mu dává schopnost být schopen promítat obrazy s větší jasem a kvalitou jak ve světelných prostředích, tak v tmavých místnostech.

Poté, co to bylo řečeno, v případě chuti uživatele mít projektor s nižším jasem, který má být použit v nočních místnostech, pak 5.Nejlepší volbou bude 000 lumenů laserového projektoru Xiaomi Mi 4K, i když vše bude záviset na uživateli.

Xiaomi Mi 4K Laser Projector vs Vava. srovnání trvanlivosti

Zdrojem světla používaným oběma gadgety je ALPD, který je založen na zobrazování laserových odrazů, což je vysoce kvalitní a vůbec nebliká, je přátelský s naším názorem. Toto však není jediná výhoda, kterou nabízejí, a to znamená, že díky této technologii život projektorů dosahuje až 25 000 hodin.

Tyto projektory nevyžadují téměř žádnou údržbu; Proto se jejich design liší od jiných podobných produktů. Kvalita obrazu se také v průběhu času nezničí, takže si můžeme být jisti, že oba jsou perfektní volbou, pokud chceme odolné produkty.

Xiaomi Mi 4K Laser Projector vs Vava. Porovnání cen

Poté, co jsme hovořili o specifikacích a designu, které mají tyto dva projektory, budeme nyní hovořit o jejich nejdůležitějším bodě: jejich cenu.

Obecně platí, že projektory jsou v prodeji v rozmezí od 1 000 do působivých 3 500, a protože tyto dva byly vytvořeny zcela odlišnými společnostmi, lze očekávat, že dostaneme rozdíl mezi jejich cenami. Poté, co to bylo řečeno, lze dosáhnout velmi snadno, protože oba projektory jsou k dispozici v internetovém obchodě Amazon.

Xiaomi 4K laser projector on 120“ Floor Rising ALR Projection Screen

Vava má prodejní cenu přibližně 2 700 USD, zatímco laserový projektor Xiaomi Mi 4K má prodejní cenu a prodává se za cenu 1 600 až 2 200 USD. Banggood v současné době nabízí nejlepší cenu mi 4k laserového projektoru.

Vítěz: Vava Laser Projektor 4K

Aliexpress a Amazon odkazy projektorů:

Xiaomi Mi Ultra krátký laserový projektor

Laserový projektor MI kombinuje vynikající kvalitu obrazu s elegantním designem a skvělými vestavěnými reproduktory. Pokud jste na trhu s velmi krátkým laserovým projektorem pro 2 000, už nehledejte.

Techspot Metcore

Techspot je podporován jeho publikem. Když si koupíte naše odkazy, můžeme si vydělat provizi. Další informace.

Recenzenti se líbili

 • Vynikající kvalita obrazu
 • Zvuk plnění pokojů
 • Skvělý design
 • Vysoký stupeň přizpůsobitelnosti

Přímé konkurenty a související produkty

Naši editoři si tyto produkty vybírají pomocí různých kritérií: mohou být přímými konkurenty zaměřenými na stejný tržní segment nebo mohou být podobná zařízení z hlediska velikosti, výkonu nebo funkcí.

ViewSonic M1

Odborné recenze a hodnocení

Laserový projektor MI kombinuje vynikající kvalitu obrazu s elegantním designem a skvělými vestavěnými reproduktory. Pokud jste na trhu s velmi krátkým laserovým projektorem pro 2 000, už nehledejte.

V roce 2017 představila Xiaomi Mijia Laser Projection TV 150 Projektor. Může promítnout obrázek s úhlopříčkou až 150 palců v minimální vzdálenosti od zdi. Na začátku roku 2019 čínská společnost oznámila 4K verzi projektoru.

Xiaomi Wemax One mjjgyy01fm Ultra Short 7000 ANSI Lumens je nejlepší projektor v roce 2018. Samozřejmě to není rozpočtový projektor. Je to prémiový projektor pro domácí kino a dokonce i podnikání.Jedinou nevýhodou projektoru Xiaomi je relativně hlučný.

Projektory a televizory nejsou konkurenty, ale mohou se v mnoha případech navzájem nahradit. Každá z nich má své výhody a nevýhody. Jednou z nejdůležitějších výhod projektorů je přenositelnost. Navíc může poskytnout větší obrazovku.

Od Techstage.DE 4. prosince 2018 100

Der Xiaomi Laser Projektor Ist Fast Schon Alternativlos. V Seiner Preisklasse Biette Kein Anderer Beamer Ein Derart Stimpmiges Gesamtpaket aus hoher Helligkeit Mit laser-lichtquelle, Toller Bildqulität mit 4K-Upscaling, KurzdistanzTechnik, Schickem, Schickem.

Fonandroid.com 11. dubna 2018 80

Le Xiaomi Mi Laser Projector EST UNS Vynikající produkty, peu encombrant, diskreční, schopný de projeter une belle image. Les Mordus de Films et de Séries en auront clairement pour leur argent. Fidèle à Son Adn, Xiaomi dorazí à nous navrhovatel un appareil au.

Autor: FRANDROID.com 19. února 2018 80

Un VidéoprojectEur Classique en full hd est Vendu à environ 500 eur, pour les premiers Prix. EvideMment, Le Xiaomi Projektor est très onéreux quand on le srovnávání à l’offre de Projetleurs d’entrée de game en france. Par Contre, il Se Place Comme Un.

Od Elandroidelibre.com 4. března 2019

Acostumbrado como estaba a probar productos de xiaomi que podía sostener en la mano, como syn archiconocidos móviles y accesorios, recibir en casa la enorme caja que envaelve el xiaomi mi laser projektor supuso toda una sorpresa. Ya habia visto el.

Od Xataka.com dne 5. prosince 2018

Este producdo de xiaomi no es solo una alternativa muy sólida a cualquier otro proyctor doméstico de su rango de precio; También representa una alternativa interesente a un televizor de Gran formato. Esta última opción adquiere konzistencea gracias a.

Generation NT 25. června 2018

Nous Voici příjezné. Le VidéoprojectEur Xiaomi Mi Ultra Short 5000 Laser Projector Posfède quelques lacunes mais ses nombreux atouts que vous ne litova Pas une de l’avoir acheté. Důkaz, comme tuut.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS