Xiaomi může připravovat nové smartwatch Wear OS 3. Smart Watch Xiaomi

Xiaomi může připravovat nové smartwatch Wear OS 3

Po letech uvolňování hodinek na svém vlastním proprietárním systému se zdá, že se Xiaomi připravuje na spuštění chytrých hodinek, které běží na Google Wear OS 3.

9To5google má restartovaný zpravodaj, který zdůrazňuje největší příběhy Google s přidaným komentářem a dalšími tidbity. Zaregistrujte se zde!

Xiaomi dnes

Kromě svého obrovského portfolia telefonů má čínský elektronický gigant Xiaomi také celou řadu nositelných, od cenově dostupných fitness sledovačů, jako je MI Band 7, po drahé smartwatches, jako jsou Xiaomi Watch S1. Právě tento týden vydala celosvětově vydané Xiaomi Watch S1 Pro, který nabízí prémiový, přesto tradiční design smartwatch, nespecifikovaný čip 12 nm, uspořádání zdravotních senzorů a dostatek výdrže baterie, aby vydržel až dva týdny na poplatku.

U modelů vyššího konce se Xiaomi vynoří, že jeho hodinky běží na „Miui Watch OS“, ale pod kapotou jsou tyto chytré hodinky stále založeny na Androidu. Ale tím, že dělá věci svým vlastním způsobem a prokopáním jakékoli potenciální značky „Wear OS“, sestava Xiaomi Watch často chybí některé z exkluzivních funkcí, které jsou možné pomocí aplikací a služeb Google.

Základní detaily

Podle zdroje, který je obeznámen s vývojem, může společnost přijímat služby Google Play a úplnou značku „Wear OS“ na nadcházejícím modelu, aby vytvořila nové hodinky Xiaomi, které by měly způsobit, že se fanoušci OS OS OS FAME cítili jako doma.

Podrobnosti jsou v tuto chvíli štíhlé, ale bylo nám potvrzeno, že hodinky, pokud se uvolní, budou běžet na Wear OS 3 a měly by být spravovány stejnou aplikací „MI Fitness (Xiaomi Wear)“, kterou dnes nositelné společnosti používají.

Měl by také uvolnit se pod stejnou značkou „Xiaomi Watch“ jako stávající sestava non-opotřebení OS hodinek. Pro fanoušky série to může být trochu nalepovací bod, protože hodinky Xiaomi jsou obvykle schopny jít několik dní bez nabíjení, v závislosti na vašem použití. V průběhu let se opotřebení OS nevytvořilo reputaci pro dlouhotrvající výdrž baterie, což může mít dopad na nabídku Xiaomi.

Z toho, co jsme viděli, vypadá vývoj této nové hodinky Xiaomi, aby se občas vydal v roce 2023, i když načasování ještě není pevné.

Noste dnes krajinu OS

S Wear OS 3 přijala společnost Samsung operační systém Google a rychle se stal velkým hráčem, jako je Galaxy Watch 5. K dispozici je také fosilní skupina s různými značkami. nafta, Kate Spade, Michael Kors a další. z nichž mnohé začaly zavádět aktualizace OS 3.

Mezitím je zde také Mobvoi a jeho říkaný Ticwatch Pro 5, který je připraven debutovat, že společnost se stará o Wear Os 3. Mezi další hráče patří Montblanc, Suunto, Tag Heuer, Citizen a samozřejmě Google s jeho pixel Watch.

Použili byste hodinky Xiaomi, které běží na Wear OS 3 místo Miui Watch Os? Dejte nám vědět v комментари и мнения.

On Wear OS:

Xiaomi Mi Watch Review: Sporty Smartwatch Ouptene

V hodinky Xiaomi Mi získáte spoustu peněz za peníze. Vypadá to dobře, má pěknou směs zdraví a fitness funkcí a funkcí smartwatch, i když některé jsou trochu na základní straně. Přesnost klidového srdečního frekvence a spánku potřebuje práci, aby se tento jeden z nejlepších tipů, ale pro příležitostné uživatele fitness je tu ještě hodně líbit. Huawei’s Watch GT 2e vám přinese lepší sportovní sledování, zatímco Huami’s Amalfit Watches Ato Akateřitejte tuto cenu nabídku více solidních prvků zdraví. Ale spousta najde hodinky Xiaomi Mi přímo na značce.

 • Lehký, inteligentní sportovní design
 • Dobrá výdrž baterie
 • Bohatá na cenu
 • Firstbeat Analytics na palubě
 • Sledování sportu IFFY, když je tlačen
 • Podpora základního oznámení
 • Přesnost srdeční frekvence
 • Podpora aplikace třetích stran

Po dlouhém čekání na hodinky Xiaomi Mi se nyní rozvarují po celém světě a je vážným uchazečem na trhu s chytrými hodinami rozpočtu.

Navzdory dominanci světa fitness sledovače rozpočtu po celá léta se Xiaomi pomalu dostala na chytré hodinky na západních trzích. Ale teď to má dva: Mi Watch a Mi Watch Lite. Můžete si přečíst naše Xiaomi Mi Watch vs Mi Watch Lite srovnání.

Na rozdíl od čínské verze, která byla vyhlášena před více než rokem s čtvercovým vzhledem, je tato hodiná hodinky kulaté, elegantní, chlubí se hovězí specifikace a nádhernou obrazovkou.

K dispozici je velký důraz na sportovní a zdravotní sledování se spoustou režimů sledování, vestavěný GPS, design odolný proti plavání, vše zabalený v lehkém tréninkovém designu. Sedí na dostupnějším konci trhu, za polovinu ceny Apple Watch SE nebo Samsung Galaxy Watch 3.

Na. Hodinky MI sedí blíže k zařízením, jako je Amazifit GTR 2E, Huawei Watch Fit a působivé HUAWEI Watch GT 2e. Zatímco se to stalo na evropských a britských pobřežích, americké spuštění musí být ještě potvrzeno.

Takže, dívá Xiaomi Mi drží své vlastní proti svým sportovním, cenově dostupným soupeřům smartwatch? Zjistili jsme to na testování.

Xiaomi Mi Watch: Design and Screen

Pokud jste požádali o shrnutí designu chytrých hodinek v tomto cenovém rozpětí před několika lety, převažujícím pocitem by bylo, že se cítili levně a vy jste museli obětovat v materiálech a kvalitě obrazovky.

To je všechno změny. Zařízení, jako je mi, skočila v kvalitě a Xiaomi odvedl docela dobrou práci, aby tento chytrý hodinky vypadal dobře na zápěstí.

Je to balení 45mm polyamidové plastové pouzdro, takže je to o něco menší než ten na něčem, jako je Huawei Watch GT 2e. Tento případ přichází ve vašem výběru Navy Blue (které jsme testovali), černý nebo béžový a to je partnerství s 22m TPU Band. Které lze odstranit, pokud chcete změnit vzhled.

Měří v 11.8mm tlustý, takže je to o něco více než 44 mm série Apple Watch 6 (10.7 mm) a případ váží jen 32 g. Jsou to lehké hodinky a rozhodně se necítí těžkopádně spát nebo s nimi cvičit. Kombinace matného vzhledu a kapely vytváří jednoduchý vzhled s atraktivní kvalitou.

Xiaomi Mi Watch Lite (vlevo) a Xiaomi Mi Watch (vpravo)

Na pravé straně pouzdra jsou dvě fyzické tlačítka. Horní tlačítko svolává domovskou obrazovku a Amazon Alexa, když se drží. Spodní tlačítko odhaluje režimy sledování tréninku.

Přední a střed je krásný 1.39palcová, 454 x 454 rozlišení AMOLED dotykový displej. Co není tak krásné, je velký velký černý rámeček, který jej obklopuje, ale kvalita obrazovky celku je skvělá. Je to jasné, živé, barvy opravdu pop a sledování úhlů uvnitř a venku celkově jsou dobré.

Existuje možnost vložit vždy na režim, pokud chcete obrazovku 24/7 a můžete upravit jas nebo nechat hodinky automaticky udělat, pokud se obáváte o účinek, který bude mít jas přímo nahoru na baterii život.

Jako balíček byl fackován s 5ATM hodnocením odolnosti vůči vodě, což znamená, že je bezpečné plavat a sprchovat se a těšíme se na skákání v bazénu s ním, když to dovolí, když to omezí se ve Velké Británii.

Celkově nabízí hodinky MI skvělý vzhled ceny, nezpůsobuje nám žádné problémy ani nepohodlí a něco určeného k cvičení, je to pěkná váha a má vysoce kvalitní displej, na který se podíváme na vaše statistiky.

Xiaomi Mi Watch: Software and SmartWatch Funkce

Co přesně tedy běží na hodinky Xiaomi Mi? Je to nosit OS? Je to vlastní Xiaomi v domácím softwaru? Je to kombinace těchto dvou?

Odpověď zní, že Xiaomi se pro operační systém stal sólo, přestože na jeho Square Mi Watch používal verzi OS Google.

Používá svou vlastní doprovodnou aplikaci Xiaomi Wear, která je k dispozici pro zařízení Android a iOS a nabízí své vlastní rozhraní pro tvarování vašich interakcí na kolech.

Začneme nejprve se softwarem Watch, který je celkově docela jednoduchý. Z obličeje hodinek můžete přejetím přejetím a ponechání widgetů, jako jsou statistiky aktivity, ovládací prvky hudby, aktualizace počasí a nejnovější data spánku.

Přejeďte prstem dolů a uvidíte proud oznámení s jedinou dostupnou možností, kterou lze k dispozici. Podpora oznámení je docela standardní jízdné. Když přistávají, můžete klepnout na rozšíření a funguje to s aplikacemi třetích stran, abyste mohli rychle zjistit, odkud pocházejí.

Zkušenost s oznámením určitě funguje s některými aplikacemi než u jiných, pokud jde o to, co si můžete prohlédnout z hodinek. Cítí se alespoň dobře optimalizovaní na obrazovku a pokud chcete jen základní podporu oznámení, nebyly zde žádné hlavní problémy, které by se zde mohly hlásit.

Přejděte nahoru a získáte přístup k nastavení, takže v podstatě opak toho, kde žijí na opotřebení OS. Je to místo, kde můžete dělat věci, jako je upravit jas, zapněte režim DONURING a nabídnout způsob, jak získat přístup k Amazonu Alexa. Inteligentní asistent musí být nejprve nastaven v aplikaci doprovodné telefon a ačkoli to nebude štěkat odpovědi na vaše dotazy, zjistili jsme, že mikrofon na palubě řešil většinu otázek při prvním pokusu. Takže je to palec nahoru na této frontě.

Stiskněte horní fyzické tlačítko a to vás zatlačí na hlavní obrazovku aplikace. Neexistuje žádné označování, takže je to opravdu na rozpoznání toho, co tyto ikony představují jako funkci. Některé jsou určitě snazší rozlišit než jiné. Stejně jako ikona listů, která představuje energetické hladiny nebo ikonu s průvodcem, kterou si stále nejsme zcela jisti, co má být.

Aplikace Xiaomi Wear

Převrácení věcí do aplikace telefonu a první věc, kterou potkáte, je docela nepopsaný avatar, který zabírá docela slušné množství prostoru obrazovky. Na první stránce stavu si můžete prohlédnout vaše nejnovější data. Další jsou cvičení, které vám umožní sledovat outdoorové aktivity z aplikace na rozdíl od hodinek.

Poslední je obrazovka profilu, kde můžete procházet pěknou řadou tváří hodinek, které se synchronizují s hodinami. Můžete také upravit widgety, příchozí oznámení a hovory.

Když potřebujete zkontrolovat tréninky, můžete vidět jejich proud, včetně shrnutí času, vzdálenosti a aktivních spálených kalorií. Rozbalte jakoukoli jednotlivou aktivitu a můžete vidět další rozpis se všemi statistikami, které můžete vidět na hodinách přítomných uvnitř aplikace. To zahrnuje poznatky o tréninkovém efektu.

Pokud chcete tato data vytlačit na jiná místa, bohužel máte štěstí. Neexistuje žádná podpora aplikace třetích stran, takže pokud doufáte, že ji připojíte do Stravy nebo tréninkové aplikace, jako je TrainingPeaks, neděje se to.

Jako smartwatch, hodinky MI dělají dostatečně dobrou práci. Podpora oznámení a funkce, jako jsou ovládací prvky hudby a integrace Alexa, funguje dobře. Nebudete dostávat platby, aplikace ani druh bohatých komunikačních funkcí, které získáte na smartwatchech cenných, co to může dělat, i když to dělá dobře. Najdete bohatší zážitek z chytrých hodinek.

Xiaomi Mi Watch: Fitness and Sports Storang

Xiaomi fakturuje tyto hodinky jako jeden postavený pro sledování vašeho zdraví a kondice a zdá se, že to určitě nabízí všechny věci, které byste chtěli být schopni udělat. Na přední straně senzoru máte monitor srdeční frekvence, standardní pohybové senzory pro sledování vnitřního sledování a senzor tlaku vzduchu pro další environmentální údaje.

K dispozici je vestavěný „špičkový“ GPS čip spolu s další podporou satelitních systémů GLONASS, Galileo a BDS pro větší pokrytí mapování.

Máte 117 režimů tréninku se 17 hlavními režimy nabízející bohatší metriky, jako je běh, cyklistika a plavání (bazén a otevřená voda). Pro vybrané aktivity je podpora rozpoznávání cvičení pro automatické a používá také algoritmy FirstBeat ve vlastnictví Garmin, aby nabízely účinek tréninku a zotavení, které se běžně vyskytují na hodinek Garmin a Huawei.

Na frontě zdraví a wellness můžete provést měření kyslíku krve, monitorovat srdeční frekvenci nepřetržitě, sledovat spánek, monitorovat stres, kontrolovat hladiny energie podobné funkci monitoru baterií Garminu a přístupové dýchací cvičení s průvodcem s průvodcem. Takže je toho hodně.

Srovnávání kroků: Xiaomi Mi Watch (vlevo) a Garmin Fitness Tracker (vpravo)

Jako fitness sledovač máte vyhrazený widget pro prohlížení každodenního pokroku a docela animovaného upozornění na nečinnost, abyste se ujistili, že během dne zůstanete aktivní. Přesnost, to bylo obecně do 200 kroků od Garmin Fitness Tracker po většinu dní.

Na rozdíl od Garmin nebo dokonce Samsungových nositelných, je to docela lehké ve způsobu funkcí, které vás motivují k neustálému pohybu. Kromě volnoběžných upozornění, neexistuje žádná navrhovaná cvičení nebo cvičení, která by vás mohla přiměl, abyste se postavili na nohy nebo dokonce provedli se od vašeho stolu.

Nedostáváte ekvivalent skóre PAI ZEPP Health nebo Aktivní minuty Fitbit, abyste posunuli důraz od kroků. Dělá to ty jádrové stopy dobře, i když celkově.

Sledování spánku ve srovnání: Xiaomi Mi Watch (vlevo) a Fitbit Sense (střed a vpravo)

Pro sledování spánku obvykle trvalo trochu déle, než jsme zjistili, kdy jsme usnuli ve srovnání s chytrými hodinami Fitbit Sense a obvykle jsme zaznamenali další hodinu času spánku. Rozpad fází spánku však byl zhruba v ballparku smyslu, i když obvykle zaznamenával mírně delší období světla spánku.

Xiaomi také vygeneruje skóre spánku, spolu s nahlédnutím na to, zda jste dobře spali, a některé základní rady o tom, co byste měli udělat, abyste to napravili. Říkat nám, abychom spali delší dobu, není vše zvláště užitečné ve srovnání s nabídkou konkurenčních platforem pro informace a Fitbit je stále lídrem zde. AmazFit a Huami také nabízejí mnohem více údajů, i když mají tendenci nadměrně vyhodit spánek.

Neexistují žádná srovnávací data s ostatními uživateli, takže se zde opravdu zaměřujeme na to, že může spolehlivě sledovat doba spánku spolu s rozpadem spánku.

Doplňky, jako je řízené dýchání, nepřináší na stranu nic revolucionáře a zatímco monitor SPO2 přinesl podobné výsledky jako vyhrazený oxymetry pulsu, není to funkce, která se používá pro lékařské účely.

Na místě jsou měření pouze podporována, což je viditelné v aplikaci Xiaomi Companion. Je to prostě, jako by to tam bylo jako funkce jen proto, že je to funkce senzoru na trendu.

Hodinky MI budou stejně jako smartwatches Huawei a AmazFit používat měření variability srdeční frekvence, aby toto monitorování napětí nepřetržitě po celý den zajistily.

Z hodinek a aplikace můžete vidět nahlédnutí do poměru stresu, ať už jste strávili čas ve vysoké, mírné, mírné stresové období nebo uvolněné období.

Všechno je prezentováno snadno stráveným způsobem, i když by to mohlo být lépe integrováno s jeho palubními dýchacími cvičeními, aby se cítil méně z jiného zaškrtnuného krabice.

Energie je funkce, která vám usiluje o to, aby vám pomohla lépe porozumět, ať už jste připraveni rozbít trénink nebo byste mohli dělat s dnem odpočinku. Pokud to zní povědomě, je to proto, že Garminův monitor baterie těla funguje stejným způsobem. Xiaomi porušuje tento energetický vhled do zotavení, spotřeby energie a aktivity.

Sledování energie je založeno na spánku, přihlášeném tréninku, měření srdeční frekvence a HRV, a my jsme fanoušci způsobu, jakým Xiaomi ponoří do více senzorů a funkcí, aby vytvořil tuto novou metriku.

xiaomi, může, připravovat, nové, smartwatch, wear

Úrovně energie si můžete prohlédnout na samotném Mid Watch nebo na doprovodné aplikaci. Koncept je opravdu pěkně provedený, i když nakonec, protože se spoléhá na údaje o spánku a srdeční frekvenci, o nichž jsme zjistili, že chybí přesnost. Konzistentní údaje by však měly být přinejmenším užitečné jako výchozí hodnota pro vaši energetickou úroveň.

Jako fitness tracker dobře dobře zpracovávají sledovací svorky. Pokud jde o soupeření jako Huawei a další kolem této ceny za nabídku užitečných nástrojů pro monitorování zdraví, jsou tam základy. Je třeba na něm být stavěn s více akčními informacemi a spolehlivými údaji.

Sportovní sledování a přesnost

Sledování spuštění ve srovnání: Xiaomi Mi Watch (vlevo) a Garmin Enduro (vpravo)

Když je čas zvýšit intenzitu, je zde na palubě palba sportovních režimů. Rozhodli jsme se zaměřit jednu vnitřní a outdoorovou aktivitu, kde došlo k příslibu metrik kromě sledování trvání a srdeční frekvence, jako je tomu v případě mnoha režimů zde.

V našich bězích to fungovalo obecně z hlediska přesnosti GPS, zejména na kratších bězích. Rychle bylo zamknout signál a vzdálenost sledovaná, rozdělení a metriky tempa byly obecně blízko k tomu, co jsme sledovali s Garminem Enduro Run.

Když jsme natáhli, že běží po hodině, rozdíl přesnosti sledování vzdálenosti byl o něco větší. Nebylo to hrozné, ale 16.13 km běh vyšel jen krátký jako 15.9 km.

Vnitřní veslování veslování: Xiaomi Mi Watch (vlevo) a Garmin Enduro (vpravo)

Pohybovali jsme se uvnitř, vyzkoušeli jsme to na testování na sérii vnitřních veslovných relací. Použili jsme několik vyhrazených tříd veslování na Apple Fitness a testovali jsme je s vlastními intervalovými veslováními. Zjistili jsme, že zatímco se počet mrtvice docela dobře shoduje se sledováním na Garmin Enduro a samotným veslovacím strojem, průměrný počet zdvihu a maximální počet mrtvice byly daleko od pohledu přesnosti.

Až budou provedeny tréninky, dostanete pěkné zhroucení samotných hodinek. Přejděte dolů a můžete vidět základní metriky a ty pokročilejší metriky včetně grafů, které zobrazují srdeční frekvenci, zóny srdeční frekvence a poznatky tréninku. Je to velmi podobné přístupu Huaweiho a umožňuje vám posouvat se, pokud chcete více dat nebo se jen soustředit na základy.

Xiaomi vám umožní nastavit cílovou vzdálenost, popálení a trvání kalorií pro většinu aktivit jako způsob, jak vás udržet motivovanou, ale kromě toho je to docela základní. Neexistují žádné tréninkové plány na využití nebo doporučené tréninky, což je něco, co najdete na hodinách Huawei kolem této ceny.

To, co to zahrnuje, které také najdete na hodinách Huawei, je pokročilá biometrická analýza tréninku, zejména pokud ji používáte k tréninku na akci nebo závod.

Poté, co jste sledovali cvičení, ať už se jedná o běh nebo vnitřní cvičení, můžete si prohlédnout svůj tréninkový efekt se skóre od 1-5. Čím větší číslo, tím těžší jste pracovali na svém těle. To pak pomůže generovat odhadovanou dobu zotavení a také paliva VO2 Max Skóre.

Tyto poznatky jsou poháněny FirstBeat, společnost nyní vlastněná Garminem, která používá data srdeční frekvence k utváření těchto skóre. Ty jsou silně založeny na monitoru srdeční frekvence a že monitorování poskytuje přesné informace. Zatímco tyto poznatky jsou pěkně poskytovány na hodinách a v aplikaci a zotavení se zdály být přiměřeně spolehlivé a skóre Vo2 Max byla ve stejném míčovém parku jako Garmin, který vyšel v našem testu vs. True Vo2 Max Test.

Je to skvělý zážitek pro ty, kteří se vážně tréninku vážně, avšak přesnost monitoru srdeční frekvence může podkopat. což se dostaneme více do níže.

Na základě našich zkušeností sledují Xiaomi Mi jako mnoho chytrých hodinek, které tvrdí, že jsou skvělé sportovní sledovače, jsou na povrchu v pořádku. Kopat trochu hlouběji nebo jít trochu dále a začnete vidět problémy vplížit.

Xiaomi Mi Watch: Přesnost srdeční frekvence

Senzor srdeční frekvence Xiaomi pohání celou řadu funkcí na hodinách MI. Ať už se jedná o nepřetržité monitorování, monitorování během cvičení nebo vytváření zotavovacích poznatků a skóre VO2. K dispozici je také monitorování energie, které používá měření variability srdeční frekvence k nabídnutí nahlédnutí do rezerv vašeho těla, které si můžete vzít v den.

Je tedy ten monitor srdeční frekvence až do úkolu? Bohužel ne pro nás. Rozhodně to není to nejhorší, ale pokud doufáte v senzor založený na zápěstí s velkou přesností, to není to, co jsme zažili.

Nepřetržité monitorování HR porovnáno: Xiaomi Mi Watch (vlevo) a Garmin Enduro (vpravo)

Začneme s nepřetržitým monitorováním s výše uvedenými snímky obrazovky pouze vzorek druhu dat, které jsme obvykle zachytili denně. Porovnávací data jsou z hodinek Garmin, které jsme považovali za docela spolehlivé pro klidovou srdeční frekvenci ve srovnání s monitorem popruhu hrudníku.

Obecná srdeční frekvence byla obecně vyšší, zatímco můžete vidět, že maximální srdeční frekvence za den byla vyšší (více k tomu za okamžik). Grafy obecně vyprávějí příběh mnohem vyšší klidové srdeční frekvence, kterou se dozvíme, není v pořádku.

Běh se srdeční frekvencí: Xiaomi Mi Watch (vlevo) a Garmin HRM pro hrudní popruh (vpravo)

Když je čas spoléhat se na tento senzor pro spolehlivé vyprávění příběhu o úrovni úsilí během cvičení, jedná se o případ těchto hrotů nebo dramatických kapek, které zkreslují užitečnost dat. Stejně jako výše uvedený vzorek, velmi stabilní běh, kde byla maximální srdeční frekvence dobře z toho, co zaznamenal Garmin’s HRM pro hrudní popruh.

Interval veslování: Xiaomi Mi Watch (vlevo) a Garmin HRM Pro hrudní popruh (vpravo)

Byl to podobný příběh pro naše intervalové veslování proti monitoru popruhu na hrudní popruh, kde byla průměrná srdeční frekvence obecně nižší a maximální srdeční frekvence byla vyšší a dost, aby nás vložila do jiné zóny srdeční frekvence.

Pokud jde o výkonnost a zotavení založené na srdeční frekvenci, produkovalo obecně podobné skóre VO2 Max ve srovnání s popruhem hrudníku. Nakonec však tyto hroty během cvičení a během dne dělají těžké spoléhat se na celek pro mnoho funkcí, které snímač snímače srdeční frekvence.

Xiaomi Mi Watch: Výdrž baterie

Pokud jde o výdrž baterie, hodinky MI zabalí baterii s kapacitou 420 mAh, která je navržena tak, aby doručila 16 dní v životnosti baterie v typickém režimu použití, který je definován tím, že je povoleno funkce, jako je nepřetržité monitorování srdeční frekvence a sledování několika 30minutových tréninků týden.

To skočí na 22 dní, pokud se rozhodnete deaktivovat funkce, jako je sledování srdeční frekvence, sledování vitálů a nesledování vůbec žádného cvičení. Je tu také příslib 50 hodin, když dáváte GPS k dobrému využití a Xiaomi říká, že je dobré pro 20 maratonů. I když je to založeno na běhu v průměru 2.5 hodin maratonu.

Tato čísla jsou vždy založena na používání, i když jsme rádi, že můžeme říci, že není hrozné, týkající se poklesu denně. S povoleným oznámeními, obrazovka není zcela při maximálním jasu a používání GPS po dobu jedné hodiny klesla o 10-15%. Pro kratší 30 minut sledovaný běh nebo indoor trénink to bylo kolem 3-4%.

Použijte tento GPS déle a to také nevyhnutelně propadne výdrž baterie. Naše intenzivnější využití způsobilo, že je vhodné pro solidní týden používání a zjevně má schopnost jít na dvojciferné dny výdrže baterie, pokud jste ochotni obětovat některé funkce.

xiaomi, může, připravovat, nové, smartwatch, wear

Když je čas na zálohování, je tu docela standardní vyhlížející nabíjecí kolébka, která se magneticky spojí na zadní straně pouzdra hodinek. Neexistuje žádná technologie rychlého nabíjení.

Xiaomi Watch S1 Review: Je nejdražší smartwatch značky nás překvapí?

Na trhu inteligentních hodinek jsou některé velmi drahé modely, jako jsou Apple Watch, Samsung Watch a některé hodinky Huawei, stejně jako mnoho „rozpočtových“ hodinek za 60-110 dolarů. Čínská společnost se svými novými hodinkami S1 rozhodla „skočit přes hlavu“. Xiaomi Watch S1 je nejdražší z relativně levných (cena je 265). Pojďme zjistit, co jsou schopni a zda stojí za to koupit.

Specifikace sledování Xiaomi S1

165,1-225,1 mm (kožený popruh)

Umístění trhu a cena

Watch Xiaomi Watch S1 byl představen současně se zjednodušeným modelem Xiaomi Watch S1 Active. Pravděpodobně máte zájem o rozdíly mezi těmito modely, takže se na ně stručně zaměřme.

Nejprve design. Aktivní model má sportovní zaměření, vypadá masivnější a přichází pouze s polymerními popruhy. No, dražší verze má kromě „běžného“ fluoroelastomeru popruh na tele.

Sledujte S1 je trochu kompaktnější, ale výrazně těžší (52 g vs. 36 g), protože je vyrobena z nerezové oceli. Aktivní má méně prvotřídní materiály-polyamid vyztužený ze skleněných vláken (cítí se jako plastový doty. No, dražší model však obdržel silné syntetické sklo.

Za druhé, funkčnost. Obecně jsou hodinky podobné. obrazovka, stupeň ochrany vlhkosti, senzory, kapacita baterie Watch S1 však má bezdrátové nabíjení, zatímco aktivní verzi lze nabit pouze kabelem s magnetickými kontakty.

Vlastně tolik pro rozdíly. Zda stojí za to platit 60, je na vás. A teď se zaměřme na sledování Xiaomi S1.

Sada doručení

Samotná krabice objasňuje, že bude obsahovat nejlevnější špičkové zařízení. Má „kovovou“ texturu a konvexní s názvem hodinek. Uvnitř, ve vhodném a promyšleném balíčku, najdete samotné hodinky, dva typy popruhů, nabíjecí desku a krátký kabel USB-C, stejně jako silná kniha s manuály v různých jazycích.

Vložení dvou popruhů do krabice je skvělý nápad. Nechápu zcela, proč někteří výrobci nabízejí verze hodinek s různými popruhy a nutí zákazníky, aby si koupili vyměnitelné za značné množství peněz. V případě sledování Xiaomi S1 máme optimální sadu. popruh z fluoroelastomeru pro sportovní aktivity a pro každodenní použití a elegantnější pravý kožený popruh pro formální příležitosti nebo možná pro každodenní použití (je to na něčích záliba).

Kvalita obou popruhů je lepší. Jsou pohodlné, příjemné pro pokožku, mají mnoho děr pro regulaci a jsou vhodné pro lidi jak s tenkými, nebo masivními zápěstí.

Montáž popruhů je běžné u teleskopických jehel. Takže pokud chcete, můžete použít jakýkoli další 22 mm popruh, na Aliexpress je jich spousta.

Design

Hodinky vypadají pevně a vážně. Pouzdro je vyrobeno z odolné 316L z nerezové oceli (Surgical Steel Standard), která se široce používá pro výrobu šperků, příborů, hodinek. Ocel je leštěna na lesk všude kromě stran, které mají matný povrch, a tato kombinace vypadá dobře.

Obrazovka je plochá s oříznutými hranami a minutovými značkami. Díky tomuto designu není obrazovka nic chráněna, takže může být citlivá na šoky a škrábance. Zde se však používá odolné safírové krystalové sklo, takže doufejme, že nebudou žádné problémy. Během testu se neobjevily alespoň žádné škrábance.

Je nutné pochopit (i když je z fotografie zřejmé), že hodinky jsou velmi, velmi velké. Velikost pouzdra je 46.5 mm. Úhlopříčka displeje je 1.43 palců. Možná existují dívky, které mají rádi tuto velikost, ale pořád bych nazval Xiaomi Watch S1 mužským modelem, na zápěstí ženy vypadají příliš masivně. Ale na ruce člověka vypadají pevně, jako obsazení, ne horší než rolex, odpusť mi, fanoušky.

Na pravé straně pouzdra jsou dvě tlačítka. Vypadají jako „spinnery“, ale je to jen designový prvek, tlačítka jsou jednoduše stisknutá. Samozřejmě je můžete otáčet, ale nemůžete procházet nabídkami jako v Huawei nebo Apple Watch. Klávesy jsou ve svých zásuvkách trochu volné, ale nejsou kritické. Horní klíč je zodpovědný za volání nabídky (nebo návratu z ní na plochu), spodní klíč spustí cvičení.

Nemůžete přiřadit tlačítka, kromě toho, že na spodním klíči můžete zavěsit konkrétní typ tréninku, jako je běh, místo celého seznamu.

Zadní část hodinek je vyrobena z plastu, je zde také senzor srdeční frekvence. Plast nepředstírá, že je „prémií“, ale spodní část hodinek stále není viditelná. Mikrofonové otvory a reproduktory jsou umístěny na zkosených částech zadního panelu.

Xiaomi Watch S1 Display

Úhlopříčka obrazovky je 1.43 palců, rozlišení je 466 × 466 pixelů, hustota pixelů je 326 ppi. Matice AMOLED je nainstalována, takže obraz je velmi šťavnatý, kontrastuje. skutečné potěšení pro oči.

Maximální jas. 450 nits, což není tolik, jak je to žádoucí. Na slunci zůstává obrazovka docela čitelná, ale chtěl bych vyladit jas. Během testu obecně neexistovaly žádné stížnosti na úpravu automatického jasu.

Dovolte mi zde všimnout, že hodinky podporují režim AOD (vždy na displeji), takže můžete vidět čas, aniž byste otočili zápěstí nebo aktivovali obrazovku pomocí tlačítka. zobrazí se v režimu úspory energie. Ale tento režim samozřejmě vypouští baterii rychleji než obvykle, takže ji nepoužívám: proč ukazují čas po celou dobu, pokud se na ni čas od času dívám jen čas od času?

Rozhraní a schopnosti

Zde je vše známé nejen pro hodinky Xiaomi, ale také pro moderní inteligentní hodinky obecně. Rozhraní funguje hladce, protože se hodí k drahým hodinám.

Začnu s číselníky-malé množství z nich je pevně napsáno do hodinek, ale mnoho z nich si můžete stáhnout prostřednictvím programu MI Fitness, v tuto chvíli asi 200 možností. Desítky číselníků jsou animované, stejně tak lze přizpůsobit výběrem potřebných prvků.

Přejetí přejetí horního dna volá do opony s rychlým přístupem, která zahrnuje různé funkce včetně jasu, baterie, nabíjení baterie, režimu DND, ztlumené, aktivace obrazovky zápěstí, přejděte do Nastavení; Přejděte více a uvidíte aktivaci budíku a režimu plavání. Zde je procento datum a nabíjení baterie.

Přepněte doleva a doprava přepínat různé widgety. A v hodinářství S1 lze na obrazovce najít několik widgetů na zaoblené kostce místo toho, který zabírá celou obrazovku. Zde je úroveň aktivity a srdeční frekvence a úroveň kyslíku v krvi, údaji o spánku a počasí a cvičení a správu hudby atd.

Počet widgetů a pořadí jejich umístění lze upravit pomocí aplikace.

Přejetí přejetí zdola nahoru vyvolá nabídku zprávy. Shromažďuje všechny zprávy od poslů, SMS a zpráv z aplikací, které uživatel aktivoval v programu. Na to na to nemůžete odpovědět, můžete si jen přečíst a smazat. Maximální délka zobrazeného textu je 280 znaků. Smajlíci jsou zobrazeni ve zprávách.

Výhodou hodinek Xiaomi S1 je to, že hodinky jsou vybaveny mikrofonem a reproduktorem, takže můžete volat a odpovědět na hovory přes reproduktorový telefon. Je to velmi pohodlné, pokud nemáte po ruce telefon a nechcete se spěchat, abyste jej hledali (ale samozřejmě musí být telefon připojen k hodinky v oblasti Bluetooth). Můžete však zavolat pouze na číslo, které vás nazývá poslední, neexistuje žádná synchronizace se seznamem hovorů s chytrým telefonem (přesto však?).

Nabídka je volána horním klíčem a má téměř vše, co potřebujete. dokonce i fotogalerie, kompas, barometr, ovládání kamery, hlasový asistent Alexa (můžete si s ním mluvit pouze v angličtině, ukrajinštině nebo ruštině), dýchací cvičení a další.

Nastavení samotných hodinek je obrovská.

Je třeba poznamenat, že hodinky jsou vybaveny NFC a podporují platbu prostřednictvím služby Xiaomi Pay Service. Pokud jste se již s ním již setkali, například v náramku MI Band 6 víte, že platební systém Xiaomi pracuje pouze s kartami MasterCard. A s omezeným počtem bank. Ale v každém případě je to lepší než nic, není to tak?

Senzory a sportovní funkce

Hodinky podporují velké množství tréninků. více než 100. Je tu vše, co potřebujete, a ještě více (přeskakování lana, jóga, turistika atd.).

Obrazovka obsahuje všechny důležité informace během tréninku a později jsou statistiky zobrazeny na několika stránkách, je to působivé.

Sledujte také S1 podporuje funkci automatického rozpoznávání tréninku, to platí pro běh, chůze.

Neměl jsem žádné stížnosti na sledování fyzické aktivity. A během tréninku (včetně při používání GPS) a také v normálním čase neexistují žádné otázky týkající se měření srdeční frekvence a nasycení. Dovolte mi, abych vám jen připomněl, že hodinky stále nejsou zdravotnickým zařízením a neměli byste zcela důvěřovat vydaným údajům, pokud je to nutné, zkontrolujte znovu na specializovaných zařízeních.

Společná aplikace

Aplikace, kterou si možná pamatujete jako Mi Fit, byla nedávno přejmenována na MI Fitness. Program se v poslední době rozhodně změnil a vypadá velmi pěkně, zejména ve srovnání s doprovodnými aplikacemi méně známých značek inteligentních hodinek a fitness náramků. Vynikající „leštěný“ design, snadno nastavitelný.

Na hlavní obrazovce můžete vidět poloicirly aktivity a základní informace shromážděné senzory. Zde si můžete prohlédnout podrobné statistiky testů srdeční frekvence, SPO2, sledování spánku atd. Můžete také sledovat menstruační cyklus, zaznamenat změny hmotnosti v aplikaci.

K dispozici je také mnoho nastavení pro samotné hodinky (je však pohodlnější používat větší obrazovku smartphonu než hodinky), velmi velké množství číselníků v jakémkoli stylu a pro každou chuť. Aplikace může zahrnovat zejména neustálé monitorování srdeční frekvence, nasycení a úrovní stresu, pokročilé sledování spánku, aktivace režimu Nerušit a aktivovat obrazovku otočením zápěstí podle plánu. Je také možné změnit seznam tréninků, nakonfigurovat widgety na bočních kartách.

Další užitečnou možností je nastavit režim SOS trojsklinou kliknutím na spodní tlačítko.

MI Fitness má dokonce katalog aplikací. Po dobu několika měsíců však byly k dispozici pouze 4 programy, takže stále nemáme plnohodnotné „inteligentní hodinky“, jako jsou modely Samsung a Apple se širokým výběrem softwaru třetích stran. Ale blíž a blíž.

Dovolte mi poznamenat, že když „přesunul“ z MI Fit do MI Fitness, zmizela schopnost exportovat data aktivity do jiných aplikací, jako je Google Fit.

Životnost baterie

Xiaomi tvrdí, že gadget bude stačit po dobu 12 dnů „standardního provozu“ a 20 dní v režimu šetřící energii „pouze čas“. Kapacita baterie je 470 mAh. 12 dní však funguje více pro režim úspory energie bez AOD a většiny aktivit. Web výrobce popisuje měření a uvedl, že „standardní práce“ považuje test srdeční frekvence každých 10 minut, přijímá 100 zpráv denně, dvě připomenutí denně, 4 telefonní hovory za hodinu (pouze asi 30 minut týdně). Dva 30minutové cvičení s aktivním GPS týdně, platba přes NFC 10krát denně.

Obecně, během testu jsem použil hodinky podle výše popsaného principu, s výjimkou toho, že jsem trénoval častěji a déle, a GPS spotřebuje baterii podstatně (podle Xiaomi trvá hodinky pouze 30 hodin nepřetržité operace GPS). Asi týden jsem měl dost sledovací baterie, ale to je skvělý výsledek ve srovnání s Galaxy Watch nebo Apple Watch.

Watch S1 je nabitý indukční nabíječkou, ke které je magnetizována. Toto je funkce „vlajkové lodi“, můžete použít speciální bezdrátová zařízení k nabíjení zařízení nebo dokonce chytrých telefonů s reverzibilní funkcí bezdrátového nabíjení. Plně nabití hodinek trvá asi 1 hodinu a 20 minut.

Závěry

Vraťme se k otázce, zda stojí za to koupit tyto hodinky, vzhledem k tomu, že to není tak levné. Ano, hodinky vypadají elegantně, ocelové pouzdro, dva popruhy a kůže bude vypadat skvěle ve společnosti obchodního obleku. Ano, existuje řada pokročilých funkcí, včetně NFC pro platbu v obchodech, bezdrátové nabíjení, vynikající display AMOLED, schopnost odpovídat na hovory z hodinek, vynikající srdeční frekvence a senzory nasycení, barometr a altimetr. Autonomní práce až 7-12 dní, v závislosti na aktivitě, je také velmi příjemná.

Musíme však pochopit, že zde stále nemáme plnohodnotné inteligentní hodinky, ale spíše pokročilý fitness náramek.

Není možné odpovědět na zprávy (i s mezery nebo smajlíky). Zdá se, že existuje možnost instalace dalších aplikací, ale pouze pro klíště, protože v seznamu jsou k dispozici 4 aplikace a nové se neobjevují, zjevně vývojáři třetích stran nemají přístup k API a Xiaomi je nemám zájem. A možná budete potřebovat například schopnost používat mapy na hodinách. Platba funguje pouze s kartami MasterCard některých bank.

Neexistuje žádná synchronizace s adresářem telefonu, takže nemůžete zavolat konkrétní kontakt pomocí hodinek a během příchozích hovorů se zobrazí pouze telefonní číslo, nikoli název. Není možné stáhnout hudbu na hodinky, aby ji poslouchala, například při joggingu bez telefonu přes sluchátka. Neexistuje žádná funkce ESIM (není kritická, ale stále je to atribut „plnohodnotných“ chytrých hodinek). Je třeba také poznamenat, že hodinky jsou velmi velké, takže to bude mít rád, že ne každá žena.

Mezi konkurenty sledování Xiaomi S1 patří Galaxy Watch 4, která je levnější ve verzi 40 mm a stojí to stejné ve verzi 44 mm. Samozřejmě není zahrnut žádný pevný kožený popruh, ale je to plnohodnotný chytrý hodinky s OS WEAR OS a Google Pay Support (pracuje s jakoukoli kartou a bankou). Zprávu lze odpovědět nejen s mezerami, ale také s textem, hlasem. Mezi další funkce patří EKG, měření tlaku a schopnost detekovat náhlý kolaps uživatele. Existuje také vnitřní paměť pro hudbu. Obecně platí, že za stejné peníze je to rozvinutější zařízení, ale výdrž baterie samozřejmě není více než 2-3 dny v závislosti na aktivitě.

HUAWEI Watch GT 3 spadá přibližně do stejné kategorie „váhy“ a cen. Je založen na harmony a samozřejmě to nedrží krok s opotřebením. Výběr softwaru třetích stran je také skromný (ačkoli je mnohem větší než v Xiaomi), zprávu lze odpovědět pouze na mezery nebo smajlíky (ale hodiny ukazují více textu-460 znaků). Existuje vestavěná paměť pro hudbu, ale není možné platit v obchodech. Ale nabídku můžete převinout s tlačítkem kola, je to pohodlné. Je také možné použít mapy na hodinky. Obecně si můžete vybrat hodinky GT 3 místo hodinek S1, s výjimkou některých subjektivních důvodů, protože Huawei i Xiaomi jsou v tuto chvíli „nedostatečně inteligentní hodinky“, ale stále je Huawei o něco méně než Xiaomi. Výdrž baterie v Watch GT 3 je však o něco kratší, i když více než v modelech Samsung.

Závěr: Měli byste si koupit Xiaomi Watch S1, pokud potřebujete inteligentní hodinky v klasickém designu, který běží na energii baterie po dlouhou dobu a je vybaven chladným velkým displejem. Je však třeba pochopit, že navzdory své vysoké ceně není funkce tak vyvinutá jako inteligentní hodinky na OSON OS nebo Sledujte OS.

Kde koupit

Můžete také pomoci ukrajiny bojovat s ruskými obyvateli prostřednictvím Savelife nebo prostřednictvím oficiální stránky Národní banky Ukrajiny.

Xiaomi Watch S1 Recenze

Watch S1 se pohybuje Xiaomi blíž ve svém úsilí o vytvoření chytrých hodinek, které byste skutečně chtěli nosit. Společnost však má stále nějakou práci, aby byla v tomto cenovém rozpětí silnou alternativou. Pro ty po chytrých hodinách, který nabízí slušný hardwarový a softwarový zážitek, hodinky […]

xiaomi, může, připravovat, nové, smartwatch, wear
 • Výrok
 • Dostupnost
 • Klíčové funkce
 • Úvod
 • Design a obrazovka
 • Funkce a výkon
 • Sledování fitness
 • Životnost baterie
 • Nejnovější nabídky
 • Měli byste si to koupit?
 • Poslední myšlenky
 • Jak testujeme
 • Možná se vám bude líbit
 • Časté časté
 • Úplné specifikace
 • Jargon Buster

Výrok

Watch S1 se pohybuje Xiaomi blíž ve svém úsilí o vytvoření chytrých hodinek, které byste skutečně chtěli nosit. Společnost však má stále nějakou práci, aby byla v tomto cenovém rozpětí silnou alternativou. Pro ty po chytrých hodinách, které nabízí slušný hardwarový a softwarový zážitek, Watch S1 provádí práci. Ale pro bezchybné sledování fitness a nejlepší funkce smartwatch, které najdete za tuto cenu, doporučujeme, abyste lépe vypadali jinde.

Nevýhody

Klíčové funkce

Úvod

Sledování Xiaomi S1 je nejnovější smartwatch Xiaomi. Je k dispozici také ve sportovnější chuti, v Watch S1 Active, která nemusí být nutně navržena tak, aby konkurovala podobně jako Apple Watch Series 7 nebo Samsung Galaxy Watch 4.

Za 199 GBP je to proti silnému kontingentu modelů, které sedí pod velkými hittery, jejichž cílem je nabídnout atraktivní design a dobrou kombinaci softwaru a sledovacích dovedností, ale s některými kompromisy.

V jasném kroku k tomu, aby se jeho chytré hodinky cítily spíš jako chytré hodinky, patří funkce hlavního liniového liniového linionu Watch. Získáte také mnoho funkcí sportu a fitness, které jsou vidět na hodinky Xiaomi Mi, včetně toho, který vám umožní zlepšit venkovní sledování.

Otázkou je, že Xiaomi dodává správnou kombinaci designu a funkcí s Watch S1? Podíváme se.

Design a obrazovka

Pokud jde o vzhled, Watch S1 se cítí jako krok nahoru od prvních hodinek Xiaomi a přidává více vysoce kvalitních materiálů, aby se stal stylovým přírůstkem na vaše zápěstí.

Sportovní kulatý design s pouzdrem o velikosti 46 mm má rám z nerezové oceli a váží 52 g. Je to vodotěsné až 50 metrů. Získáte kůži i fluororubber popruh, což znamená. Oba popruhy se cítily pohodlně nosit a naštěstí se ukázalo jako pěkně a snadno se zaměřit také.

Případ platí na místě A 1.43palcová dotyková obrazovka AMOLED, která nabízí hustotu pixelů 326PPI; Můžete nastavit obrazovku tak, aby zůstala 24/7. Je pokryta Sapphire Glass, který nabízí trochu více ochrany před škrábancemi, což je dobré vidět na hodinky za tuto cenu.

Kvalita obrazovek smartwatch vidět na modelech pod jako Apple, Samsung a Huawei se v průběhu let dostala na skoky a meze, přičemž ten, který byl na Watch S1 vystupován. Je to ostrá, světlá a živá obrazovka, která pěkně reaguje na dotek a nabízí dobrou viditelnost v interiéru a venku.

Mimo navigaci dotykové obrazovky získáte dvě fyzická tlačítka na pravé straně pouzdra, se kterými můžete zapnout displej a získat rychlejší přístup k funkcím, jako je sledování tréninku. Na těchto designových prvcích není nic zvlášť poutavého, ale cítí se příjemné používat a jsou v souladu s jednoduchým vzhledem hodinky S1. Zejména tlačítka měla během testování pěkný a jasný bod aktivace, spíše než ten, který najdete na většině cenově dostupných nositelných.

Celkově vzato, Watch S1 se cítí jako dobře vyrobené chytré hodinky, i když není ani vzrušující, ani jedinečné se podívat na. Možnost popruhů je vítána, stejně jako slušná obrazovka hodinek a sestavení.

Funkce a výkon

Xiaomi se snažila vylepšit funkce smartwatch, které přináší s Watch S1 ve srovnání s předchozím úsilím, a přestože je toho více, ne všechno funguje hladce.

Watch S1 je možností pro uživatele Android i iOS a já jsem strávil svůj čas používáním spárovaného s telefonem Android. Nastavení je prostřednictvím nově pojmenované aplikace MI Fitness, která viděla Xiaomi vyčistit svou doprovodnou aplikaci.

Po nastavení najdete tyto hodinky docela snadné se vyrovnat s. Xiaomi neobnoví kolo z hlediska softwarového zážitku na kolech a obecně je to úhledný umělec. Kromě hardwaru se aplikace stále cítí trochu zaneprázdněná, ale podle mého vkusu. Stále má spoustu nadbytečných nabídek a často často skrývá důležité informace o kondici na neintuitivních místech, což ztěžuje rychlý pohled na to, jak váš tréninkový režim funguje.

Jako smartwatch zde získáte slušnou částku; Ale v žádném případě to není úplný zážitek z chytrých hodinek.

Můžete zobrazit oznámení, ale nemůžete na ně reagovat. Když jsou hodinky stále spárovány s telefonem přes Bluetooth. Nezdá se, že by existoval plně zatuchlý obchod s aplikacemi, ale zjistil jsem, že spolu s tím, že jsem byl schopen stáhnout další tváře hodinek, bylo k dispozici malé množství nativních aplikací.

Xiaomi také přináší integraci s Amazonem Alexa Smart Assistant, což se objevuje na hodinách od zařízení AmazFit, Fitbit a Google Wear Os, také. Překvapivým přírůstkem je však platby NFC, které Xiaomi poprvé zahrnula ve verzi jeho pásma 6 Fitness Tracker.

Obecně tato sbírka funkcí funguje dobře. I když podpora oznámení není nejbohatší, co najdete, oznámení byla přinejmenším snadno čitelná a poskytla mi dostatek informací, abych věděl, jestli jsem potřeboval okamžitě odpovědět nebo mohl čekat. Hovory přes Bluetooth fungovaly dobře a ovládací prvky hudby jsou dobře implementovány. Získáte také slušnou kombinaci tváře hodinek se schopností stahovat více z aplikace MI Fitness.

Pokud jde o podporu Amazon Alexa, její implementace je podobná tomu, co uvidíte na zařízeních AmazFit a Xiaomi Mi Watch. Hlasový asistent reagoval dobře na dotazy a můžete jej také použít k ovládání vaší inteligentní domácí soupravy.

Bojoval jsem však s platbami NFC. Poháněný MasterCard a přestože měl systém kompatibilní kartu, systém na mě neustále havaroval, což znamenalo, že jsem nemohl dobře využít platební funkce hodinek.

Sledování fitness

Sledování Xiaomi S1 nevypadá, že je vhodné pro cvičení, dokud nezachytíte další dodaný popruh Fluororubber. Jedná se však o zařízení, které může sledovat kroky, monitorovat srdeční frekvenci 24/7 a slibuje, že přesně sleduje jakýkoli čas cvičení venku, také.

Pokud jde o senzory, najdete obvyklé podezřelé. Existují například snímače pohybu akcelerometru a gyroskopu ke sledování vnitřní aktivity a kroků. Pak existují senzory magnetického a vzduchu, které dodávají další údaje o životním prostředí. Xiaomi zahrnuje senzor srdeční frekvence PPG, který nabízí podporu pro měření kyslíku krve.

Pro venkovní sledování podporuje S1 S1 GPS, GLONASS, Galileo, BDS a QZSS Satellite System. Posledně jmenované znamená, že hodinky jsou schopné popadnout více signálů z těchto bývalých systémů, aby teoreticky poskytovaly přesnější sledování polohy.

Říkám „teoreticky“, protože na základě mé zkušenosti tomu tak nebylo. Sledování vzdálenosti v problematických signalizačních místech GPS, kde je tato technologie opravdu určena k tomu, aby se změnilo, nebylo tak přesné jako Garmin Watch, které jsem testoval proti.

Větším problémem však bylo, že provozování statistik nebylo na penězích 100%. To zahrnovalo monitorování srdeční frekvence, které, i když se provozovalo obecně pro cvičení, mělo spoustu nepřesných okamžiků. Všimněte si také, že hodinky S1 neposkytují možnost spárovat externí monitor srdeční frekvence, aby to napravil.

Sledovací běhy zde samozřejmě nejsou jedinou možností; Existuje 116 dalších režimů, které můžete vyzkoušet. Zjistil jsem, že hodinky S1 se dařilo se sledováním plavání bazénu, s několika pěknými bohatými metrikami. Hodinky také dodávaly dobré indoor sledování, takže zatímco hodinky S1 nejsou dokonalými sportovními hodinkami, v některých oblastech poskytuje slušný zážitek.

Jako fitness sledovač a zdravotnický sledovač je tu spousta. Ale protože neexistují žádné regulační zdravotní rysy, pokud chcete vážné informace o sledování zdraví, máte štěstí

Počítání kroků bylo ve správném míčovém parku ve srovnání s Garminem a sledoval na Oura Ring 3. V posteli můžete použít hodinky S1 k zachycení rozpadu vašich fází spánku, a pokud zapnete podporu pokročilého sledování spánku, získáte také další podrobnosti ohledně srdeční frekvence a údajů o kyslíku v krvi. Tyto základní statistiky spánku se dobře shodovaly s velmi spolehlivým prstenem Oura 3, ačkoli Watch S1 postrádá informace, které lze nejvíce využít těchto dat.

Jak již bylo zmíněno, tyto hodinky Xiaomi nenabízejí vážné zdraví. Místo toho to, co dodává, je určité pokyny k obecnému wellness, což vám dává představu o tom, co by se mohlo stát uvnitř vašeho těla.

Monitorování srdeční frekvence a monitorování kyslíku krve (pokud je povoleno) jsou v tomto ohledu klíčové, ačkoli jsem zjistil, že statistiky srdeční frekvence v reálném čase a kontinuální HR data jsou přibližně o 10 bpm vyšší než podobné sledování s Oura Ring 3. Watch S1 se dařilo lépe se statistikami kyslíku krve, ale nedostatek kontextu pro tato data znamenal, že se tato funkce ukázala nesmírně užitečná.

Xiaomi používá palubní snímač srdeční frekvence k poskytování funkcí pro sledování stresu a vykreslení stresových období po celý den. Zatímco jeho pozorování, kdy se zdálo, že tato stresující období zasáhla, se shoduje s tím, jak se můj den odehrál, vzhledem k přesnosti, kterou jsem zažil při monitorování srdeční frekvence, bylo těžké tomu zcela věřit.

Životnost baterie

Hladička Xiaomi S1 zabalí baterii kapacity 470 mAh, kterou státy Xiaomi jsou schopny dodat až 12 dní v režimu „Standard“. K dispozici je také režim spořiče baterie, který omezuje funkce, ke kterým máte přístup, ale dodává 24 dní výdrže baterie.

Takže, hodinky S1 vás uvidí téměř dva týdny bez poplatku, ale k dosažení toho budete muset udělat bez pokročilého sledování spánku, mít obrazovku nastaveno na vždy zapnu.

Řekl bych, že na základě mých zkušeností, se všemi používanými funkcemi, mohou hodinky S1 vydržet týden. Zařízení netrpí žádným denním poklesem výdrže baterie, ani se nezdá být žádná funkce hladovějícího výkonu zodpovědná za vložení významného propadnutí do baterie. Dopad používání GPS je do značné míry v souladu s podobně cenově dostupnými chytrými hodinami z AmazFit, například.

Pro nabíjení, nabíjecí kolébka ve tvaru disku Watch S1 vzadu drží zařízení na místě přiměřeně bezpečným způsobem. Máte zde také možnost bezdrátového nabíjení a odhodit strážce certifikovaného bezdrátového nabíječky, aby ji napájel.

Měli byste si to koupit?

Pokud chcete dobrý chytrý hodinky, nemusíte se každý den nabíjet, Watch S1 nabízí téměř správnou kombinaci smartwatch, fitness funkcí a výdrže baterie, aby se poskytl celkový příjemný zážitek.

Pokud chcete nejlepší smartwatch pod 200 liber, zatímco Xiaomi dostane s hodinami S1 spoustu věcí, můžete získat úplnější zkušenost od Fitbit, AmazFit a Huawei za podobné peníze.

Poslední myšlenky

Během testování jsme našli spoustu pozitiv s Watch S1 s ním s dobrým hardwarem, za cenu a spolehlivé, i když základní sledování fitness a podpora oznámení. Tam, kde padá, je příslib funkcí velkých sportovních hodinek a funkcí smartwatch, které nejsou zcela na úrovni s konkurencí zatím. Jsem si jistý, že se tam Xiaomi dostane, ale konkurence za tuto cenu je divoká a nejsem si jistý.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS