Xiaomi Mi 9 SE 64 GB | modrý. Xiaomi Mi 9 SE

Xiaomi Mi 9 SE 64 GB | modrý

Naše výrobky jsou všechny 100% obnovené a fungují stejně jako nová zařízení.

Nabízíme zařízení ve třech kategoriích vzhledu:

 • Excelentscreen: Stejně jako nové tělo: Žádné viditelné škrábance z blízké vzdálenosti
 • Velmi dobrá obrazovka: Žádné viditelné škrábance při zapínání těla: minimální známky použití. viditelné z 30 cm
 • Goodscreen: Žádné viditelné škrábance při zapínání těla: malé škrábance nebo promáčknutí

Popis

Poznámka v procesu renovace certifikace IPXX již nelze zaručit, a například poškození vodou je proto vyloučeno z podmínek záruky.

Procesor Qualcomm SDM712 Snapdragon 712 64bit, 2 x 2.30 GHz Kryo 360 Gold 6 x 1.70 GHz Kryo 360 Silver

Senzorový akcelerometr, gyroskop, senzor blízkost, senzor světla, kompas, snímač otisků prstů (displej)

Váš renovovaný produkt

Rekonstruované produkty jsou udržitelnější a až o 40% levnější ve srovnání s novým zařízením. Váš důvěryhodný zrekonstruovaný produkt je dodáván s minimální 12měsíční zárukou a 30denní politikou bezplatného výnosu, bez otázek.

Xiaomi Mi 9 SE. Popis

Rekonstruovaný Xiaomi Mi 9 SE je malý sourozenec Xiaomi Mi 9, ale nenechte se zmást! S téměř stejnými technickými schopnostmi není v žádném případě nižší než vlajková loď. Oba sdílejí nastavení trojnásobné kamery inspirující úctu, 6 GB RAM a identické připojení. Procesor je o něco pomalejší a obrazovka byla o něco menší. ale celý smartphone se snáze zvládne. S AMOLED a HDR10 na displeji zapůsobí ve všech směrech a vždy přináší ostré a barevné vizuální prvky.

Xiaomi Mi 9 SE

Xiaomi Mi A2 Lite

Často kladené otázky

Renovované je online trh pro renovovanou elektroniku. Všechny zrekonstruované funkce Xiaomi Mi 9 SE jako nové, ale jsou mnohem levnější. Jak je to ten případ? Jakmile byli odborníci pořízeni, provedli naše výrobky až do 40-krokového procesu rekonstrukce, aby zajistili, že všechny produkty fungují a vypadají jako nové. Výsledkem je, že nám nabízíme produkty s lepší hodnotou, které jsou také udržitelnější.

Proč bych si měl koupit své Xiaomi Mi 9 Se od rekonstrukce?

Rekonstruované Xiaomi Mi 9 SE jsou velká hodnota, až o 40% levnější než nové. Stejně důležité je důvěra. Poskytujeme vám minimální 12měsíční záruku na každé zařízení a 30denní bezplatnou zkušební dobu, během které se můžete vrátit k plné náhradě. To znamená, že ušetříte peníze a vyzkoušejte zařízení, abyste se ujistili, že pro vás funguje perfektně.

Proč jsou zrekonstruovány Xiaomi mi 9 se tak levné?

Každý zrekonstruovaný obchodník se specializuje na určité značky. Většinou nakupují výstavní a firemní telefony ve velkém množství za nízké ceny. Díky jejich specializaci jsou procesy obnovy velmi efektivní, což má za následek 100% obnovené produkty, které jsou až o 40% levnější než nová zařízení.

Co přesně znamenají známky produktu?

Rekonstruované Xiaomi Mi 9 SE pracuje jako nová zařízení, a proto nemá žádná funkční omezení. Vizuální stav zařízení lze vybrat na základě vašich potřeb. Jaké jsou vizuální kategorie?

Vynikající (a-grading) produkt nemá žádné promáčknutí, škrábance ani známky opotřebení viditelné z vzdálenosti 30 cm. ani na těle, ani na displeji. Velmi dobré (b-grading) Tyto Xiaomi mi 9 SE mohou mít minimální promáčknutí, škrábance nebo opotřebení na těle, které lze vidět od 30 cm daleko. Na displeji/obrazovce mohou být mikropryty, ale ty nejsou viditelné, když je displej zapnutý. Dobré (c-grading) Tyto xiaomi mi 9 se mají viditelné známky použití, jako jsou škrábance a/nebo promáčknutí na těle. Na displeji/obrazovce mohou být mikro-škrábance, ale ty nejsou viditelné, když je displej zapnutý

Jak funguje 30denní bezplatná zkušební verze?

Pokud chcete svůj produkt vrátit z jakéhokoli důvodu, můžete jej vrátit zdarma do 30 dnů. Chcete.li tak učinit, kontaktujte obchodníka přímo prostřednictvím svého zrekonstruovaného účtu a dejte jim vědět, že si chcete vyměnit nebo vrátit zařízení. Od obchodníka obdržíte e.mailem nebo na vašem zrekonstruovaném účtu bezplatný štítek. Alternativně můžete kontaktovat náš zrekonstruovaný zákaznický servis. Rádi vám pomůžeme a kontaktujeme obchodníka.

Jaké jsou moje záruční podmínky?

Nabízíme minimální 12měsíční záruku na všechny rekonstruované Xiaomi Mi 9 SE. To pokrývá všechny/jakékoli technické vady by se mohly objevit během tohoto období a nejsou způsobeny vaší vlastní chybou.

Příklady jsou:. Zařízení již nemůže být přepnuto na jednotku, nemůže najít síť, kterou reproduktor nefunguje.

Baterie je také pokryta zárukou. Rozlišuje se mezi opotřebením a slzou a technickými vadami. Technické vady jsou pokryty zárukou a jsou charakterizovány abnormálním chováním. Abnormální chování by mohlo být například, že zařízení může být nabito pouze až 40%.

Jak může renovace zaručit kvalitu vašeho Xiaomi Mi 9 SE?

Profesionální a certifikovaní obchodníci mohou nabízet své elektronické výrobky prostřednictvím renovace. Zajistíme to s pokračujícími testy kvality a neustálým sledováním. Naši obchodníci se všichni nacházejí v EU. To nám umožňuje zaručit rychlé dodací lhůty a optimální kontakt, abychom vždy vykonávali to nejlepší.

Proč zrekonstruovaná rostlina stromu pro každý nákup?

Prostředí je pro nás velmi důležité. Z tohoto důvodu jsme si stanovili cíl postavit se do odhozené společnosti a elektronického odpadu. Děláme to tím, že nabízíme co nejvíce lidí příležitost přejít na obnovenou elektroniku. Nákup zrekonstruovaných telefonů, notebooků a tabletů šetří v průměru 80% emise CO₂ vs produkci produktu. Rovněž zasadíme strom pro každé prodané zařízení pro další boj s atmosférickou úrovní. Stromy jsou vysazeny našimi partnerskými organizacemi projektů zalesňování Eden a zalesňují národ. Eden zasadí stromy v zemích, jako je Madagaskar, Haiti, Nepál nebo Mozambik. Zajišťovací národní rostliny rodné stromy v Irsku.

Xiaomi Mi 9 SE Recenze: nízká cena, velká na funkce

Xiaomi opakuje strategii, kterou již implementoval s MI 8 se spuštěním tohoto MI 9 SE. Ve všech ohledech je to snížená verze MI 9. Kompaktnější velikost a snížené funkce, i když jsou docela patrné, nejsou tak narušení. Stojí to za to, že mi 9 ‚speciální vydání‘?

Xiaomi Mi 9 SE Datum a cena vydání

Xiaomi vydala své Mi 9 SE pouze ve dvou verzích, ve kterých je jiné pouze vnitřní úložiště. První z nich s 64 GB úložiště za 349 EUR (390) a jeden s 128 GB za cenu 399 EUR (450). To umístí tuto speciální edici verzi 100 eur pod standardem MI 9. Prozatím je k dispozici pouze v černé barvě.

Špičkový design

Zářez orození, dále redukované rámy, trojitá zadní kamera, čtečka otisků prstů pod obrazovkou. S ohledem na jeho design by vám bylo odpuštěno, že si myslíte, že se jedná o smartphone špičkové!

Během dnů, kdy jsem testoval Mi 9 SE, jsem měl pochybnosti. Můj předchozí model byl Huawei P30 a někdy jsem nechal telefon Xiaomi sedět vedle nového Huawei. Když jsem šel vyzvednout Mi 9 SE, musel jsem si myslet dvakrát, abych neudělal chybu! Možná si myslíte, že jsem přeháněl, ale nejsem. Je zřejmé, že pokud analyzujeme telefony, nejsou tak podobné a kvalita konstrukce P30 je také jasně lepší.

Tato Xiaomi potěší ty, kteří jsou unaveni z velkých smartphonů: obrazovka menších než 6 palců se dnes stává vzácností. V ruce je to velmi pohodlné, ai když to trochu sklouzne, nemusíte se bát, že se to hodí. Posledně jmenované je způsobeno elegantním sklem, s klasickou nevýhodou: je to magnet pro otisky prstů, takže doporučujeme používat obálku zahrnutý v krabici.

Střední rozsah si také může užít displej OLED

Displej na MI 9 SE je jedním ze silných bodů tohoto telefonu. Tento panel téměř zcela zaujímá přední část MI 9 SE, kvůli redukovaným rámům nabízejícím vysoký poměr obrazovky k tělu 90%a snížený zářez ve formě kapky vody.

MI 9 SE má 5.97palcový panel s rozlišením FHD ve výši 2340 x 1080 pixelů, což je více než dostatečně dobré. Kromě toho se jedná o OLED panel vyrobený společností Samsung, který je obvykle synonymem pro kvalitu a má certifikaci Gorilla Glass 5, který nabízí zvláštní ochranu.

Realistické barvy, uspokojivé řízení automatického jasu a dobré sledování úhlů. Stručně řečeno, obrazovka, která, aniž by byla tak vynikající jako obrazovka MI 9, přináší pozoruhodné výsledky.

Rychlá čtečka otisků prstů pod displejem

Nejsem moc fanouškem čtenářů otisků prstů pod displeje, ale musím přiznat, že mě MI 9 SE mě překvapila, a to jak z hlediska jeho účinnosti i rychlosti. Na jiných telefonech, které jsem zkontroloval, tento senzor testoval mou trpělivost a nakonec jsem na zadní straně chyběl čtečku otisků prstů. Doporučení: I když je to trochu dlouhý a nudný proces, udělejte si čas na nastavení otisků prstů optimálním způsobem, oceníte to později.

Kromě toho tato čtečka otisků prstů v displeji není jedinou metodou odblokování, protože je doplněna odemknutím obličeje, která funguje dobře, i když zde budete muset mít také trochu trpělivosti.

Miui 10

Mluvit o zařízení Xiaomi znamená mluvit o miui. Vrstva přizpůsobení, kterou čínský výrobce zahrnuje se svými chytrými telefony. Tentokrát je to verze 10.2, běh na Android Pie.

Přestože je design pěkný, pokud jste někdy použili MIUI. Xiaomi miluje nám nabízet své vlastní aplikace: vlastní prohlížeč, překladatel, přístup do obchodu společnosti, dokonce i obchod pro své vlastní aplikace. Pokud o ně nemáte zájem, nebudete moci odinstalovat. A pokud to pro vás nestačí, Xiaomi také zahrnuje aplikace Microsoft Office, stejně jako. Amazon, Aliexpress.

Mohou existovat někteří, kteří se nestarají, ale pro mě je to negativní bod MI 9 SE (a ze všech chytrých telefonů Xiaomi).

Snapdragon 712 s 6 GB RAM: Není to špatné!

Procesor Snapdragon 712 debutuje na tomto milku na tomto mi 9 SE. I když ne mezi nejvyšším SOC výrobce, jedná se o nejlepší druhý řetězový procesor Qualcomm.

xiaomi, modrý

Ve spojení s 6 GB RAM nabízí hladký, nepřetržitý výkon. Pokud z vašeho smartphonu vytlačíte maximum a neprovedete dlouhé herní relace, nebude vám chybět špičkový procesor. Jeho skladovací kapacita je více než dostatečná, protože přichází s 64 nebo 128 GB. A pokud to nestačí, je mi to líto, protože to nebudete moci rozšířit kartou microSD.

Ačkoli to nedosáhne špičkových výsledků výkonu, je nepravděpodobné, že byste našli smartphone střední třídy, který nabízí výkon stejně dobrý jako tento.

Pevná trojitá kamera

MI 9 SE je vybavena trojnásobnou kamerou, nainstalovanou svisle vzadu:

 • 48 MP Sony IMX586 Hlavní kamera s f/1.75 (stejná čočka jako MI 9)
 • 13 MP širokoúhlý fotoaparát s f/2.4
 • 8 MP a f/2.4 teleobjektivy

Praxe potvrzuje, co data navrhují: Je to vysoce kvalitní kamera, která je téměř stejná jako u jeho staršího bratra. Jeho tři čočky nám nabízejí mnoho možných možností (jsem velkým fanouškem širokoúhlého objektivu). Výsledky jsou ve dne pozoruhodné a průměrný uživatel bude s tímto smartphonem více než spokojen. Pokud jde o použití umělé inteligence, musíte být opatrní. Ačkoli to někdy slouží k tomu, aby vaše zachycení poskytlo více života, je možné, že se někdy trochu vymkne z rukou, což má za následek některé nerealistické fotografie. Proto doporučuji deaktivovanou možnost „AI“ a aktivovat ji pouze v případě potřeby: je to stejně snadné jako rychlé kliknutí.

Když slunce klesá, výsledky jsou zjevně horší, zejména pokud chcete použít širokoúhlý nebo teleobjektiv, který má mnohem menší fokální otvor. Přestože má noční režim, není příliš úspěšný a je daleko od výsledků nabízených Huawei s jeho nejnovějšími telefony.

Důležité: Xiaomi má zvyk nám nabídnout pěkný vodoznak na našich fotografiích. Pokud ji chcete odstranit, otevřete aplikaci fotoaparátu, přejděte na Nastavení a odstraňte možnost Photo Watermark.

Kvalitu fotografií pořízených s Xiaomi Mi 9 SE si můžete prohlédnout.

Ремонт Xiaomi Mi9 SE. Замена Экрана, Замена Стекла Сяоми Ми9 СЕ

Životnost baterie není nejlepší. ale má rychlý náboj

V této oblasti se Xiaomi mohla o něco více starat. Na papíře vypadá 3 070 mAh jako poněkud omezená baterie, a tak se to ukázalo. Nechci říci, že musíte nosit nabíječku mobilního telefonu všude. MI 9 SE zajišťuje, že dosáhnete konce dne malou zbývající baterií, ale ne příliš dále. A v dnešní době by se dalo požadovat trochu více. Přinejmenším to přichází s rychlou 18W nabíječkou, která dobíje vaši baterii až o 50 procent za něco přes půl hodiny.

Konečný verdikt

Bitva o střední třída je otevřenější než kdy jindy. A modely s mírně cenově dostupné zahrnují funkce, které byly donedávna určeny pro špičkové, jako jsou velké obrazovky. Tato mi 9 se je trochu jiná.

Tento telefon je určen pro ty, kteří, i když mají rádi standardní MI 9, hledají levnější alternativu v kompaktní velikosti. Její výkon je bezvadný (mějte na paměti, že se nejedná o lite verzi MI 9, která pravděpodobně přijde později, ale zvláštní vydání) a jeho kamera splňuje téměř všechno očekávání. Nechám stranou baterii, která není z tohoto světa, najdu s tímto smartphonem několik vad.

Stojí za to zaplatit více a získat mi 9? Pokud máte rádi velké chytré telefony, nepochybně. Za 100 eur více budete mít nejlepší procesor na trhu, ještě lepší fotoaparát, Gorilla Glass 6 a bezdrátové nabíjení. Ale pokud hledáte kompaktní smartphone, který funguje dobře každý den, může být Xiaomi Mi 9 SE to, co potřebujete.

Xiaomi Mi 9 SE Recenze

Malý (ish) telefon, který se necítí levně, je těžké přijít, ale Xiaomi přichází na záchranu s jeho MI 9 SE. Můžete si ji vyzvednout za pouhých 349 GBP RRP (285 GBP, pokud nakupujete), zabalí vlajkovou loď a horní střední specifikace, nemluvě o nejčerstvější verzi Androidu pod kapotou.

To však není všechno, co by se stalo; Jeho obrazovka je také ostřejší než mnoho vlajkových lodí a balíčků Super Amoled Tech, má nastavení trojnásobné kamery a skener otisků prstů. Vzhledem k tvrdé konkurenci z Moto One Vision, Nokia 8.1, a Oppo’s RX17 NEO, ale má dost přitažlivosti, aby byl naším středem číslo jedna?

Design: Prostě se hodí

V pouhých 7.5mm tenký, xiaomi mi 9 se je waif.

xiaomi, modrý

Jeho prémiový kovový rám a ochrana Gorilla Glass 5 se skvěle spojí a přináší pocit, že jeho zvládnutelná velikost vyrovnává s uklidňující pevnou hmatatelností velmi dobře.

Váží 155 g, takže je lehčí než iPhone XR, ale stále se cítí jako vlajková kvalitativní telefon. V rámci kovového rámu je umístěn port USB-C, spodní palba hlasitého reproduktoru a tlačítka napájení a hlasitosti a nahoře je dokonce i infračervená (IR) blaster. To znamená, že můžete použít MI 9 SE jako televizní dálkové ovládání. Telefon také zapadá do velkých i malých rukou a dokonce i v našich nejhorších džínách.

Kolem zadní části je lesklé lesklé sklo a rána kamery, která škádlí nastavení trojité kamery. Druhý jsme dostali v rukou MI 9, byli jsme ohromeni jeho úhledným cílem a po týdnu s telefonem. nic se nezměnilo.

Screen: Střední říkáte?

Xiaomi Mi 9 SE má 5.97in, 19.5: 9 Super AMOLED obrazovka vyrobená společností Samsung, doplněná kapičkou pro vodu. Jeho rozlišení je lepší než Full HD, při 1080 x 2340, což znamená, že dodává hustotu pixelů 432ppi. Díky tomu je ostřejší než Huawei P30 Pro, OnePlus 7 a iPhone XS.

Existují různé barevné profil obrazovky, které vyhovují vašemu vkusu. Kontrast a nasycení lze zvýšit v režimu „zvýšeného kontrastu“ a můžete také přizpůsobit teplo displeje.

Zobrazení úhlů zapůsobí, pouze s mírným přesouváním barev v extrémních úhlech a jas je také vynikající, přičemž obrazovka je snadno viditelná i na přímém slunečním světle. I když to nebude nejlépe nejlépe vlajkové lodě ze společnosti Samsung, je to určitě v čele Midrange Pack.

Software: meh ui

Xiaomi Mi 9 SE provozuje Android 9, což je nejnovější široce dostupná verze operačního systému Google. To znamená vynikající podporu aplikací, časté aktualizace zabezpečení a také trochu budoucího ověřování. Něco, co však nemusí být chutná každého, je rozhraní Xiaomi, miui 10.

Zpočátku je to docela známý vzhled, zvláště pokud přicházíte z iPhone. Všechny vaše aplikace jsou rozrušeny přes vaše domovské obrazovky a můžete je vložit do složek, aby se věci udržovaly v organizaci. Pokud však dáváte přednost zásobníku aplikací, což nám pomůžeme udržovat složku našich domovských obrazovek zdarma, budete muset nainstalovat spouštěč třetí strany.

Existuje také několik otravných prvků, s nimiž se setkáte, když děláte jednoduché věci, jako jsou například instalační aplikace. Po instalaci telefon prohledá aplikaci pro viry, která zní skvěle, ale na pozadí to nedělá tiše, načte novou obrazovku s přidáním třetí strany. Bloatware je nepříjemný, ale bloatware, který slouží přidán? Mírně rozzuřené.

Naštěstí je rozhraní stále velmi přizpůsobitelné. Tuto funkci můžete například vypnout. Kromě toho je zde tmavý režim, který můžete vystřelit, můžete přizpůsobit velikost mřížky své domovské obrazovky, vyměnit témata a snadno změnit navigační metodu. gesta nebo tlačítka? Je to tvoje volba. Navíc, protože jste Android, můžete také nainstalovat vlastní odpalovač a jakmile jsme vystřelili Evie Launcher, náš oblíbený, a deaktivovali bity, které se nám nelíbily, celý zážitek šel od Middling k nádhernému.

Обзор Xiaomi Mi9 SE / QUKE.RU /

Kamera: Třikrát Xiaomi

Triple Camera MI 9 SE se skládá z hlavní 48MP kamery (f/1.9), 2x zoom 8MP kamera (f/2.4) a ultrawide 13MP kamera (f/2.4). Žádná z čoček nemá optickou stabilizaci obrazu (OIS), ale Xiaomi používá elektronickou stabilizaci obrazu (EIS), aby věci udržovaly stabilní.

Video se zaznamenává až do rozlišení až 4K (30fps) a fotoaparát selfie je 20MP (f/2). Počínaje výkonem kamery s nízkým světlem, který má tendenci být nejslabším bodem pro většinu telefonů, je pociťován nedostatek OIS MI 9 SE. Záběry pořízené v automatickém režimu jsou trochu měkké na detaily, a zatímco vyhrazený noční režim funguje jako léčba pro popadnutí zvláštní jasnosti, může do fotografií představit některé nepřirozené vyhlížející prvky. zrno a podobně.

Téměř všechno ostatní na kameře však zapůsobí. V dobrém světle můžete střílet na 12 nebo 48 MP. a za opravdu slunečné dny, všemi prostředky. to zvyšuje na maximální rozlišení, abyste získali hvězdice informací o obrazu.

Ve většině podmínek je však možnost 12MP ideální, protože konsoliduje detaily z více pixelů do jednoho, což má za následek lepší manipulaci s hlukem a reprodukci barev. Na palubě je také velmi dobrý režim portrétu, za předpokladu, že začnete v dobře osvětlených podmínkách.

Video zapůsobí zejména na video HD, přičemž EIS pracuje ve velkém efektu. Nezdá se však, že by to stálé věci ve 4k, což znamená, že bychom navrhli držet se FHD při nahrávání kapesních počítačů na mi 9 SE. Pokud jde o fotoaparát selfie, je ostrý, když je držen na délce paže, relativně zpracovává variabilní osvětlení a zabalí spoustu režimů krásy.

Se svým procesorem Qualcomm Snapdragon 712, doplněný 6 GB RAM, MI 9 SE fouká svou střední soutěž z vody z vody, pokud jde o koňskou sílu. To se neodráží jen v benchmarkech-výkon v reálném světě byl v naší době také vynikající s telefonem.

Hraní her na SE je mocně hladké a díky své super AMOLED obrazovce, barvy pop fantasticky. Neexistuje žádný slot pro kartu microSD, ale existuje slot pro kartu s dvojitou SIM, který je užitečný. Kromě toho si jej můžete vyzvednout s úložkem 64 GB nebo 128 GB, které bude pro většinu dostatečným prostorem.

Několik dalších niggles-telefony Monono-řečník je velmi snadné zakrýt, takže hráči, kteří si hrají s telefonem v krajině orientaci, určitě připojí některá sluchátka Bluetooth.

xiaomi, modrý

Pokud jde o téma hraní her, způsob, jakým Xiaomi Mi 9 SE ořízne nejvyšší část obrazovky, aby skryl zářez, je trochu ošklivý. pravé úhly nahoře, křivky na dně, prostě to nefunguje. doufejme, že Xiaomi se opraví toto v aktualizaci.

Mezitím je skener otisků prstů pod displejem, což je léčba vzhledem k ceně telefonu, i když není tak rychlá odemknout se jako skenery namontovaných vzadu, takže by mohlo frustrovat méně uživatelů trpělivosti. Navrhujeme aktivaci odemknutí obličeje, aby oba mohli pracovat v tandemu, aby vás dostali do vašeho Mi 9 SE ve dvojím čase.

Konečně neexistuje žádný konektor pro sluchátka, takže někdo o tom bude chtít vypadat jinde.

Pokud jde o baterii, baterie kapacity 3070 mAh není velká, ale Xiaomi Mi 9 SE nás stále dostala celý den s asi 15% v nádrži. Je to daleko od mistra dlouhověkosti, ale je dost dobrý pro všechny kromě nejvíce tvrdých uživatelů. Rychlé nabíjení 18 W je také užitečné a zapnutí telefonu z 0-100% za pouhých plachých hodin a půl.

Xiaomi Mi 9 SE Recenze

Xiaomi právě spustila MI 9 SE na Filipínách. Vzali jsme mladšího sourozence standardního MI 9 za plnou rotaci, jen abychom viděli, jak se shoduje. Číst dál!

Design a konstrukce

MI 9 SE je konstruován pomocí skla, s hliníkovým rámem zaokrouhlením na jeho strany. Drží ho v rukou, je to do značné míry ergonomické a pohodlné, a to i bez případu. Cítím se také docela prémii. Jako vždy, pokud nemáte rádi šmouhy a otisky prstů, je mnohem lepší mít zařízení umístěno v případě. Je to kompaktnější MI 9, přičemž velikost displeje měří pouhých 5.97 palců. Ve srovnání s velikostí MI 9 by se jednotlivci s menšími rukama pravděpodobně líbili velikosti MI 9 SE mnohem lepší.

Předev je tu zářez, který tým Xiaomi popisuje jako „tečka“ kapka, a tam je místo, kde je přední kamera MI 9 SE sídlí. Nad ním je tenký reproduktor tenkých hovorů a je to stěží patrné, protože se zdá bezproblémový společně s horním rámečkem.

Otočením přes zadní část máme vlevo nahoře s dvojitým fotoaparátem umístěným. Podobně jako u MI 9 má jedna z kamer MI 9 SE také kolem sebe holografický přízvuk. Zadní kamery mírně vyčnívají, takže zařízení se při umístění na rovném povrchu kolísá.

Na levé straně sedí zásobník s duálními sim karty a to je do značné míry, protože s MI 9 SE není žádné rozšiřitelné úložiště. Mezitím na pravé straně najdete kolébku hlasitosti a tlačítko napájení.

Blaster IR a mikrofon s kladením šumu pro reproduktor sedí v horní části smartphonu, zatímco na dně dostaneme port USB typu-C, mikrofon pro běžné hovory pro pravidelné hovory skrytý pod levou mřížkou a jediný Reproduktor se dolů. Neexistují žádné 3.5mm zvukový konektor na tomto zařízení, ale Xiaomi poskytuje adaptér v boxu.

Displej a multimédia

Jako mladší sourozenec s více prémiovým MI 9, displej MI 9 SE měří o něco menší na 5.97 palců, sportovní panel FHD Super AMOLED, s rozlišením obrazovky 2340 x 1080 a 19.Poměr stran 5: 9. Je chráněno Corning Gorilla Glass 5, takže je bezpečné před klíči ve vašem kontrastu a nasycení jsou skvělé, přičemž reprodukce barev vychází poměrně přesná a černoši se prezentují co nejhlubší.

Co se týče kvality zvuku, jediný reproduktor se dolů po sestupném sestupném zařízení vytváří ostré zvuky. Zjevně také dobře odděluje maxima, střední a minima.

Fotoaparát

MI 9 SE je přechod na kamery vybaven nastavením trojitého zachování na zadní straně, složenou z 48MP hlavního, 13MP ultra širokého a 8MP teleobjektivného střelce. Pokud jde o přední kameru, 20MP je umístěna uvnitř zářezu.

Pojďme nejprve mluvit o přední kameře. Pokud jde o indoor selfies, MI 9 SE má tendenci zvyšovat stíny docela dost, což má za následek mlhavé fotografie. Je nejlepší vzít selfies tam, kde je osvětlení dostatečné. Pokud jde o portrétní selfies, oddělení předmětu je spíše na místě.

Zde je galerie selfies pořízených s MI 9 SE:

Při kontrole zadních kamer se reprodukce barev zdá být přirozená a má velké množství detailů. Ostrost se také zdá být téměř v pořádku. V záběrech portrétu je oddělení předmětu-background čisté, ale fotografie se stává hlučnou, když je pořízena v situacích, kdy světlo není nejlepší. Fotografie v nočním režimu bude vyžadovat, abyste zůstali v klidu, abyste zachytili fotografii bez obrázku. Přesto to funguje dobře, a to vyvolává stíny a zvýraznění a vytváří vyvážený obraz.

Pro video, MI 9 SE produkuje 4K UHD videa, která jsou použitelná, což je skvělá věc. Má také funkci časosběru.

OS, UI a aplikace

Pro svůj operační systém běží MI 9 SE na Miui 10.2, na základě Android 9 Pie. Předinstalované aplikace zahrnují MI Drop, MI Remote, MI Community, MIUI Fórum a obvyklé aplikace od Googlu, jako je YouTube, Gmail, Drive, Photos a podobně. Podobně jako u jiných zařízení Xiaomi má MI 9 SE pouze možnost domovské obrazovky při zobrazování aplikací, což by mohlo být pro některé uživatele, kteří dávají přednost displeji typu zásuvky. MIUI má také vyhrazený tmavý režim, který lze přepínat v nastavení. Kromě toho má také funkce, jako je čistší, hluboký čistý, zabezpečovací skenování, duální aplikace a druhý prostor.

Pokud jde o úložiště, MI 9 SE to nabízí v úložišti 64 GB nebo 128 GB. Pro MI 9 SE nedochází k žádnému rozšíření, takže by se uživatelé museli spokojit s některými ze dvou možností úložiště. Jednotka, kterou zde máme, nese 128 GB úložiště, s asi 102 GB použitelné.

Výkon a benchmarky

Snapdragon 712 Powers MI 9 SE, spárovaný s Adreno 616 GPU a spojený s 6 GB RAM. Animace se při procházení rozhraním cítila mírně pomalá. Které by mohly být změněny prostřednictvím nabídky Možnosti vývojáře v nastavení. Neexistuje žádná jiná nabídka Ram, ale pokud jde o každodenní úkoly, produktivitu a hraní her, Mi 9 SE je zvládl jako vánek. Pokud jde o hraní, kolem horní části telefonu je minimální teplo, zejména pokud je otevřeno více aplikací. Pokud jde o samotnou hratelnost, provozovali jsme PUBG Mobile a Asfalt 9, přičemž oba běží hladce bez problémů.

Zde jsou benchmarkové skóre:

 • Antutu. 177 742
 • Geekbench-1 864 (jednojádrový), 5 643 (vícejádrový)
 • 3D značka. 1 970 (SSE. OpenGL ES 3.1), 1 222 (SSE. VULKAN)
 • PC Mark. 6 809 (práce 2.0)
 • Androbench. 462.37 MB/S (sekvenční čtení), 187.42 MB/S (sekvenční zápis)

Konektivita a životnost baterie

Obvyklé funkce připojení jsou přítomny v MI 9 SE. K dispozici je 4G LTE, Wi-Fi AC, Bluetooth 5.0 a také NFC. Pokud jde o GPS, fungovalo to docela dobře i v oblasti obklopené budovami. Smartphone má také duální schopnost SIM, takže přepínání mezi sítí nebude potíže.

Baterie 3 070 mAh udržuje Mi 9 Se Juiced Up, což je nižší než to, co má MI 9. Je to také podprůměrné vzhledem k dnešním standardům, kde telefony středního rozsahu balí 3 500 mAh kapacity a nahoru. Přesto dostáváme dobrá čísla na základě našich testů benchmarků. Značka PC hodnotila výdrž baterie po 11 hodinách a 43 minutách. Pokud jde o náš test video smyčky, MI 9 SE nám dala celkem 17 hodin a 10 minut. Nabíjení na plných 100% nám trvalo asi 1 hodinu a 15 minut.

Závěr

Celkově je Xiaomi Mi 9 SE docela působivý, stejně jako jeho starší sourozenec, standardní MI 9. Poskytuje docela dobrý výkon, má dobrou výdrž baterie a přestože má jediný reproduktor, kvalita zvuku je slušná. Cena je o něco vyšší než jeho vrstevníci na trhu středního rozsahu, ale jako dítě Mi 9 do značné míry získáte chytrý telefon, který má vlajkové lodi a neotáčí se vnitřky vaší peněženky na prach.

Xiaomi Mi 9 SE a jeho varianty jsou ceny následovně:

Xiaomi Mi 9 SE specifikace:

5.97palcový FHD (2340 x 1080) Super AMOLED DOT Drop Display, 432ppi Corning Gorilla Glass 5 Qualcomm Snapdragon 712 2.3GHz Octa-Core CPU Adreno 616 GPU 6GB RAM 64GB/128GB UFS 2.1 úložiště 48MP F1.8 13MP F2.4 (Ultrawide) 8MP F2.4 (teleobjektiv) Triple zadní kamery 20MP F2.0 přední kamery Dual-SIM (Nano) 4G LTE Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac mu-mimo (2.4GHz, 5GHz) Bluetooth 5.0 GPS, A-GPS, GLONASS, BEIDOU, GALILEO PRANYPRINT SCANNER (IN-Display) Face odemknout NFC IR Blaster USB2.0 typu-c miui 10 (Android 9 Pie) 3 070 mAh baterie w/ 18w Fast Charge 147.5 x 70.5 x 7.5 mm 155 g černá, modrá

 • Výkon kamery
 • Kvalita fotografie
 • Vyčnívající kamery
 • Nevylákatelné úložiště
 • Ne 3.5mm zvukový port
| Denial of responsibility | Contacts |RSS