Xiaomi Mi Band 2 Recenze. Redmi Band 2

Xiaomi Redmi Smart Band 2 Black 5at vodotěs

Vítá Xiaomi Nigérie, jsme oficiálně online prodejcem na Jumii pro produkt Xiaomi Eco System, můžete si užít inteligentní příslušenství z Xiaomi. Celá prodejna obchodu Xiaomi Power Bank/ Fast Charger/ Fast nabíjejte kabelovou/ inteligentní kapelu, Watch/ Ture Wireless Earbuds/ Bluetooth reproduktory/ TV Stickbox/ Smart Home zařízení atd.

Stopwatch / 2.Budík / 3.Časovač / 4.Najděte můj telefon / 5.100 ciferní tváře / 6.Připomenutí události / 7.Nerušit režim / 8.Heslo zařízení / 9.Music Control on Band / 10.Snadno se nabije z magnetických nabíjecích kolíků / 11.Dálkové ovládání fotoaparát / 12. Monitor zdraví žen / 13.Krevní kyslík / 14. Tepová frekvence

Živý 1.47 „displej TFT. Spát. Sledování SPO2 a celodenní srdeční frekvence. Lehký 9.99 mm Ultra-Slimbody

Podporuje 30 režimů tréninku. 14 dní typické použití 6 dní těžké použití 5ATM Odolnost proti vodě

100 tváří kapel, přizpůsobitelné z vaší galerie

Větší displej pro jasnější pohled

xiaomi, band, recenze, redmi

Velké 1.47 „displej TFT nabízí 10. 5% větší prohlížení. usnadňuje čtení. Ať už kontrolujete sazbu své srdce při běhu nebo na své zprávě na cestě do práce. SEEEVEYTHY, co potřebujete s pohybem zápěstí

Lehká váha. 9.99 mm ultra-štíhlé tělo

Nové. Upgradovaná redmi inteligentní kapela 2 je nápadně tenká a světlá. Nevypadá to jen dobře-také se to cítí dobře

Nový vzhled, který se vždy cítí svěží

Stylový. chladný. a elegantní. Řada stylových obličejů kapely, které odpovídají vaší náladě a oblečení

Klíčové funkce

Stopwatch / 2.Budík / 3.Časovač / 4.Najděte můj telefon / 5.100 ciferní tváře / 6.Připomenutí události / 7.Nerušit režim / 8.Heslo zařízení / 9.Music Control on Band / 10.Snadno se nabije z magnetických nabíjecích kolíků / 11.Dálkové ovládání fotoaparát / 12. Monitor zdraví žen / 13.Krevní kyslík / 14. Tepová frekvence.

MI Band 2 Xiaomi je perfektním krokem a spánkem pro začátečníky

Čínský elektronický gigant Xiaomi může být nejlépe známý pro chytré telefony, jako je inovativní mix MI, ale také vyrábí širokou škálu dalších produktů, od televizorů po drony. Bohužel, většina se neprodává mimo Asii a mnoho z nich není kompatibilní s u.S. Sítě nebo systémy. Jeden produkt Xiaomi, který si můžete snadno zakoupit bez takových obav, je xiaomi Mi Band 2. Je to fitness sledovač se snímačem srdeční frekvence a super-jasným oledovou obrazovkou a pokračováním jednoduché, ale levné původní kapely MI. Extra funkce obvykle znamenají zvýšení ceny. ale to vůbec není styl Xiaomi.

Neexistuje žádný nedostatek fitness sledovačů, a ačkoli MI Band 2 je velmi cenově dostupná, byla ztracena úžasná jednoduchost originálu. a stále to představuje hodnotu, kterou kdysi udělal?

Design a pohodlí

MI Band 2 vypadá velmi podobně jako původní MI Band. Existuje centrální jádro modul, který se objeví do štíhlého silikonového popruhu, což vám umožňuje vyměnit jej za popruhy v různých barvách. Jakmile je jádro na svém místě, nejde nikam, a je bezpečněji připevněno než původní MI kapela (jeho jádro by se někdy nečekaně objevilo). Ačkoli měkký, silikon není disketu a je zajištěn popovým čepem a malou smyčkou. Popruh je také super bezpečný, s téměř nulovou šancí, že se uvolní nebo spadne.

MI Band 2 se snadno obléká jednou rukou a je to mnohem kompaktnější než většina moderních sledovačů Fitbit, jako je Fitbit Blaze. Z tohoto důvodu je to vhodné pro všechny velikosti zápěstí a nevypadá z místa na tenkém období.

Můžete si nastavit denní cíl počtu kroků a ideální váhu, které byste chtěli dosáhnout, a v nedávné aktualizaci aplikace vám umožní vybrat jeden ze dvou spuštěných profilů. vnitřní na běžeckém pásu nebo venkovním. To přidává nepřetržité monitorování srdeční sazby během tréninku, funkce chybí z dřívější verze aplikace. Vyberte buď profil a po dosažení nastavené srdeční frekvence doručí upozornění na zóny a upozornění na tempo pro běh venku. Je také možné během noci automaticky používat monitor srdeční frekvence, aby se shromáždilo více dat. Obě tyto funkce zjevně ovlivní výdrž baterie. Existuje alarm, ale není to dost chytré, aby vás probudil během fáze spánku světla a kapela vás upozorní na příchozí hovory, systémová oznámení, nebo pokud jste ještě dlouho seděli.

Klepnutím na tlačítko „Play“ ve spodní části obrazovky, poté nabídku označování chování, naleznete rozsáhlý seznam programů cvičení a aktivity, od ping-pongu a sit-upů, k čištění zubů a řízení. Jsou to sledovače, monitorování pohybu a srdeční frekvence nepřetržitě, aby pomohly vybudovat obrázek vašeho dne. Zpochybňujeme jejich užitečnost, protože cokoli, co děláte, se neobjeví v historických grafech, a pokud to není chůze nebo běh, nespočítává se do vašich každodenních cílů.

Aplikace je atraktivní, minimalistická a velmi logicky stanovená. Je snadné se použít a příslušné informace, například počet kroků, jsou okamžitě zřejmé, když ji spustíte. Aplikace MI však zcela postrádá rady, povzbuzení nebo zpětnou vazbu k vaší pohodě na základě dat, která shromažďuje. To je nešťastné, protože je to, jak se hodnota měří v přeplněném světě fitness sledovačů. Koneckonců, je tu velká šance, že máte na sobě, protože se chcete dostat k montáři, zhubnout nebo lépe spát. Někteří sledovatelé vám chtějí pomoci dosáhnout vašeho cíle a nabídnout vedení a motivaci. S MI Band 2 jste sami.

Přesnost a baterie

Po prvním problému s firmwarem, který vyústil v nepřesný počet kroků, byl MI Band 2 bezchybně ve spolehlivosti a přesnosti. Jeho počet kroků je v souladu s konkurenty, s rozdílem mezi nimi maximální maximální kroky. Senzor srdeční frekvence vždy souhlasil s Apple Watch, přičemž pár obvykle přichází do několika beatů za minutu.

Jednou z nejlepších věcí na původní kapele MI byla jeho dlouhá výdrž baterie, a ačkoliv je uvnitř MI Band 2 více technologií, baterie je hodnocena po dobu 20 dnů bez dobití. Ve skutečnosti jsem se dostal na 20 dní používání s MI Band 2 a baterie stále měla zbývající 49 procent energie, což je vynikající. Základní modul musí být odstraněn z popruhu a namontován do proprietární nabíječky, aby se baterie doplňovala. Je to také velmi spolehlivé. Poté, co jej na měsíc nenabíjel, pak ho vrátil zpět do provozu, přijala poplatek a trvala alespoň další měsíc předtím, než došel energii.

Cena, záruka a kde koupit

Xiaomi stále neprodává MI Band 2 prostřednictvím vlastního internetového obchodu, ale jeden z Číny můžete získat prostřednictvím dovozce. Původně jsme dostali naši přes GearBest.com, známý online dovozce čínské elektroniky, kde je v současné době cena za pouhých 22 let s přepravou zdarma. Náš model z Gearbestu dorazil kurýrem několik dní po objednání a byl velmi dobře zabalen.

Bojí se, co se stane, když se kapela pokazí? GearBest poskytuje jednoletou záruku a bezplatnou opravu za předpokladu, že produkt nebyl poškozen zneužitím, spolu s 45denní zárukou vrácení peněz. Protože MI Band 2 pochází z Číny, v tomto procesu je třeba zvážit poplatky za zpětné přepravy, a ačkoli některé jsou pokryty, situace se liší, tak mějte na paměti.

Náš pohled

MI Band 2 stojí zlomek většiny velkých fitness sledovačů, přesto je odpovídá na funkce a design, což je ideální pro pravidelného návštěvníka tělocvičny.

Existuje lepší alternativa?

Protože to stojí méně než 25, MI Band 2 má jen málo nároků, kteří se s ním mohou setkat. Misfit Flash stojí přibližně totéž, ale nemá monitor srdeční sazby ani obrazovku. Moov nyní stojí téměř třikrát tolik a také nemůže odpovídat Mi Band 2 na funkcích. Moov však nyní má skvělou aplikaci se spoustou různých možností cvičení, což stojí za to peníze navíc, pokud je máte.

Pokud máte k dispozici větší rozpočet a chcete komplexnější zážitek z aplikace a fitness, při zachování skvělého designu a krásné obrazovky milujeme Samsung Gear Fit 2.

Jak dlouho to vydrží?

MI Band 2 je odolný vůči vodě, jádrový modul zůstává dobře chráněn uvnitř silikonového pásma a dokonce i po několika měsících jeho nošení ukazuje celý produkt několik známek opotřebení. Baterie je také po tomto čase stále silná a poskytuje asi měsíční použití, než bude potřebovat poplatek. Pokud se silikonová pásma zlomí, nebo máte rádi změnu barvy, existuje mnoho levných alternativ online.

Měli byste si to koupit?

Ano. Je to lehká, odolná, nenápadná, snadno použitelná, má krásnou jasnou obrazovku a za méně než 25 je to úžasná hodnota pro monitorovou kapelu s monitorem srdeční sazby. Chceme však hodnotu jak z hlediska ceny, tak ze zpětné vazby a pokynů, které získáme výměnou za nošení kapely po celý den. Xiaomi aktualizovala aplikaci MI Band 2 s více možnostmi tréninku, což ji činí užitečnější než kdy jindy; ale postrádá motivační vedení nebo rozsáhlé sledování individuálního cvičení.

Zda to vadí vás, závisí na vaší úrovni závazku k cvičení. Pokud chcete vědět, jak daleko jste kráčeli, kolik jste spali a zkontrolovali svou srdeční frekvenci při běhu, MI Band 2 je vynikající volbou. Pokud jste však fanatičtí fitness a chcete sledovat konkrétní cvičení, získejte zpětnou vazbu na svůj pokrok a povzbuzení k pokračování, pak MI Band 2 zklamá. Toto je však běžný problém s fitness trackery a není jedinečný pro aplikaci MI Band 2 nebo Xiaomi.

AKTUALIZACE: Přehodnotili jsme Xiaomi Mi Band 2, abychom zjistili, zda stále představuje vynikající hodnotu za peníze, které to udělala při jeho vydání, téměř před rokem. Přidáno v nových našich sekcích. Andy Boxall 18. května.

Doporučení editorů

Andy je senior spisovatel společnosti Digital Trends, kde se zaměřuje na mobilní technologii, což je předmět, o kterém psal pro…

Xiaomi Mi 9t Pro je pouze ve jménu. Nově oznámený smartphone od čínské značky Xiaomi je přejmenovaná verze Redmi K20 Pro, která byla původně spuštěna na konci května. Sleduje to Xiaomi Mi 9T, což byla sama o sobě přejmenovaná verze Redmi K20, také odhalená vedle K20 Pro v květnu. Telefony s redmi-značkou jsou již k dispozici v Číně, zatímco modely MI 9T jsou určeny pro Evropu a další země.

Zatímco rebranding má smysl. jméno Redmi není dobře známo mimo Čínu. je nešťastné, že se Xiaomi rozhodl rozložit vydání. Dávat lidem výběr obou telefonů současně by bylo spravedlivější. Otravné praktiky Xiaomi stranou a na základě toho, jak dobrý byl mi 9t během naší doby s tím, bude vyšší specifikace MI 9t Pro bude ještě žádoucí.

Xiaomi Mi Smart Band 4 je jedním z nejlepších dostupných produktů Sport Tech a jedním z jediných fitness kapel, které byste měli zvážit nákup. Proč? Ptám se, zda má kapela pro sledování fitness stále své místo ve světě nositelných nositelných. Pokud jeden opravdu chcete, proč vystříkat něco víc než základní verze, když utrácení více vás přiblíží k nákladům na slušnou chytré hodinky?

Nejnovější fitness kapela Xiaomi je 35 britských liber, nebo asi 40, pokud importujete jeden na u.S., kde to není oficiálně k dispozici. Fitbit Inspire HR a Samsung Galaxy Fit obě stojí 100, přesto mají stejnou úroveň funkčnosti a stejný obecný design. Pojďme si o tom promluvit jako první, protože design je možná slovo, které opravdu není Apple pro Mi Smart Band 4 nebo její konkurenty. Design jako téměř každý fitness pás, MI Smart Band 4 má hlavní modul zabalený na silikonovou pás. Styl není příliš atraktivní a je nejlépe skrytý od dohledu pod rukávem, na rozdíl od hodinek. Je štíhlý a lehký, pouhých 22 gramů. Tento jsem nosil několik týdnů, během dne a noci, často vedle hodinek a opravdu jsem si nevšiml, že to tam bylo. Modul se vynoří z kapely, takže jej můžete změnit pro jednu v jiné barvě, nebo jej nabíjet, když vyprší baterie.

Xiaomi Mi 9T je skvělý malý telefon, a pokud se prodává tam, kde si můžete koupit, měl by jít přímo vedle Google Pixel 3a na vašem nákupním seznamu, protože je to vynikající hodnota. Ale je to také matoucí.

Proč? Xiaomi si ráda vychází ze své cesty, aby byla jeho rozsah co nejširší a co nejkomplikovanější, a MI 9T, který zde vidíte, se neliší. Na některých trzích je známý pouze jako MI 9T.-Jinde je to známé jako Redmi K20.- A je to vstup do rostoucího rozsahu MI 9. Rozsah zahrnuje běžný MI 9 a MI 9 SE, který také sdílí podobnosti s MI 9T. K Redmi K20 se připojuje také K20 Pro, ale má lepší interní než 9t. To je spousta telefonů, spousta jmen a hodně zmatení.

Upgradujte svůj životní stylledigital trendy pomáhá čtenářům udržovat si karty v rychle se rozvíjejícím světě techniky se všemi nejnovějšími zprávami, zábavnými recenzemi produktů, bystrým úvodníkům a jedinečným plíživým výplachem.

Xiaomi Mi Band 2 Recenze

Jeden z nejpopulárnějších nositelů letos dostal masivní upgrade s novou Xiaomi Mi Band 2. První pásmo MI byl průlom kvůli jeho výdrži baterie, kompaktní velikosti a vyjednávací ceny. Pak puls MI Band přidal senzor srdeční sazby, ale vzal LED oznámení RGB.

xiaomi, band, recenze, redmi

A teď. S MI Band 2, fanoušci Xiaomi po celém světě konečně dostávají displej, pro který si přáli.

Xiaomi‚s MI Band 2 udržuje ikonický design, ale nahrazuje tři LED světla 0.42 „OLED displej. Pod malou obrazovkou je také klíč citlivý na dotyk, který vám pomůže přepnout mezi různými oznamovacími tabulemi.

Dalšími pozoruhodnými upgrady jsou větší baterie (70 mAh), vylepšený senzor HR, lepší senzor sledování pohybu a zvýšené připojení Bluetooth. Popruh také získal občerstvený design.

Rozbalení

Malá maloobchodní krabička nové Mi Band 2 skrývá žádná překvapení. Nový MI Band 2 je uvnitř, měkký popruh a malý kabel USB pro nabíjení.

Rozbalení MI Band 2

xiaomi, band, recenze, redmi

Design

MI Band 2 je o něco větší a silnější než jeho předchůdci, i když se Xiaomi podařilo udržet svůj elegantní styl spíše neporušený. Celá fronta je pokryta skleníkem odolným proti otiskům a otisků prstů, zatímco klíč citlivý na dotyk je vyroben z eloxovaného 0.Kovový kus 05 mm.

Spodní část MI Band 2 má přirozeně nový senzor Optical HR, zatímco nabíjecí kolíky jsou na jedné ze stran.

MI Band 2 Xiaomi je prach a vodotěs. A pokud je rozmazán, můžete jej snadno umýt pod vodovodní vodou.

Xiaomi Mi Band 2

Nový popruh je pro pokožku měkčí a příjemnější. Je vybaven vylepšeným designem, aby byl MI Band 2 pevně uvnitř. Xiaomi slibuje, že se to z popruhu omylem nevyskočí, a mohu potvrdit, že k tomu nikdy nedošlo během měsíce, kdy jsem použil kapelu.

Displej

Malý 0.42 „OLED displej je monochromatické odrůdy. Může zobrazovat čas, počet kroků, celkovou vzdálenost, spálené kalorie, srdeční frekvenci, procento baterie a ikony pro příchozí oznámení (zprávy, e.mail, hovory, mimo jiné).

Obrazovka je dostatečně jasná a je viditelná i za přímého slunečního světla. A dobře se mísí pod zadní sklem na frontě kapely.

Obrazovka MI Band 2

Vzhledem k počtu malých pixelů může obrazovka zobrazovat pouze ikony oznámení o oznámení. Starší skupiny to udělaly s různými barvami LED nebo počtem vibrací.

Funkce

Jak jsem již zmínil, zobrazení nové MI Band 2 je určitě hlavní novou funkcí. Díky malé věci můžete vidět čas zvednutím zápěstí nebo klepnutím na klíč. Opakovaně poklepáním na cyklování mezi tabulkami, které jste povolili z aplikace MI Fit. Čas, kroky, vzdálenost, kalorie, srdeční frekvence, zbývající baterie.

Konfigurace MI Band 2

Srdeční frekvence můžete měřit cyklistikou na příslušnou podokno, nebo pokud je zakázáno, můžete použít aplikaci MI Fit k vypálení srdeční frekvence senzoru.

Kapela sleduje váš počet kroků docela dobře a spí. Jeho software automaticky vypočítává vzdálenost a spálené kalorie a ty jsou přeneseny do aplikace MI Fit po synchronizaci. Pokud chcete, můžete stanovit krokový cíl.

Kroky kroky Historie Profil Screen Sleep Sleep History

Během spánku můžete povolit automatická měření srdeční sazby a budou poskytovat mnohem přesnější informace, ale to bude mít poměrně obrovský dopad na výdrž baterie.

Můžete také nastavit výstrahy nečinnosti a vyhnout se dlouhým intervalům bez aktivity. K dispozici je také úhledný režim DND, který jsem se v noci vyhýbal rozptýlení.

Historie srdeční frekvence Měření HR Idle Alert DND režim umožňuje aplikaci zdraví používat data pásma

Všechna zdravotní data shromážděná MI Band 2. Měření srdeční frekvence, kroky, vzdálenost, kalorie, informace o spánku a aktivita. mohou být použity dalšími aplikacemi, jako je aplikace Apple Health.

Nakonec MI Band 2 podporuje alarmy, které můžete nastavit z aplikace MI Fit.

Oznámení

Oznámení mohla zahájit jako bonusová funkce s prvním MI Band, ale stala se neocenitelnou funkcí v nejnovějších nositelných zařízeních. Xiaomi to věděl, zvláště když rozhněval mnoho lidí tím, že vykopal RGB LED a rozhodl se pro bílá světla v pozdějších dávkách prvního MI Band a MI Band 1s poté.

Nyní s integrovaným displejem existuje mnohem více prostoru pro zobrazení oznámení. Ve skutečnosti je velikost obrazovky omezená a nemůže zobrazit text, ale Xiaomi stále našla způsob, jak smysluplným způsobem ukázat oznámení.

�� Новый ТОП Смарт-браслет от Xiaomi ⌚ Redmi Band 2 ГЛОБАЛКА

První. příchozí hovory. MI Band 2 může vibrovat, když máte příchozí hovor. Můžete nastavit zpoždění oznámení mezi 3 a 30. let. Na volání (a po zpoždění) se kapela začne vibrovat a obrazovka zobrazí ikonu sluchátka.

Oznámení o aplikacích jsou také k dispozici. V současné době MI Band 2 podporuje vibrační a zobrazení ikony na své obrazovce pro Mi Fit, Mi Talk, WeChat Snapchat a WhatsApp.

Správa oznámení o aplikacích

K dispozici jsou také SMS, e.mail a oznámení o cílech z nabídky Oznámení o kapelech. Dělají to samé. zahájit krátké vibrace a vyskakovací okno ikony.

Nakonec můžete kapelu nastavit tak, aby vás informovala o dosažených cílech, jako je například dosažený cíl Daily Step.

MI fit aplikace a inteligentní odemknutí

Aplikace MI Fit je k dispozici na Androidu a iOS. Na zařízeních Apple není k dispozici jedna hlavní funkce a to je inteligentní odemknutí.

Pokud váš smartphone běží na MIUI 5.6 nebo později, nebo Android 5.0 nebo později můžete použít funkci inteligentního odemknutí. Jakmile jej nakonfigurujete z aplikace MI Fit, váš telefon nebude vyžadovat odemknutí kolíku otisku prstu, když je MI Band 2 v těsné blízkosti.

Aplikace MI Fit je vaše místo pro sledování vaší činnosti. spánek, počet kroků, data srdeční sazby. Zde si můžete prohlédnout svůj týdenní a měsíční pokrok, sdílet úspěchy se svými přáteli nebo sociálními sítěmi a také stanovit nové cíle.

Mi fit aplikace kroky spánku srdeční frekvence

Aplikace MI FIT také podporuje sledování hmotnosti prostřednictvím stupnice MI nebo manuální vstup.

MI fit aplikace a sledování hmotnosti

Životnost baterie

Moje skupina Xiaomi Mi Band 2 trvala přesně 30 dní na jednom poplatku. To mělo přesné sledování spánku pomocí monitorování srdeční frekvence vypnuto, aby bylo dosaženo tohoto skóre. Všechny ostatní sledovače a možnosti zobrazení byly zapnuté, včetně gesta zápěstí pro kontrolu času.

30denní úspěch baterie zahrnoval denně: asi 50 časových kontrol, 8-10 kontrol srdeční frekvence, 5 cyklů skrz všechny tabule a dvě synchronizace s aplikací MI Fit.

36% zbývá po 20 dnech použití

Ještě musím otestovat, jak bude MI Band 2 dělat s přesným sledováním spánku, ale mělo by to snížit polovinu výdrže baterie.

Každopádně nemám nic na nižší dojem výdrž baterie MI Band 2. Jeden poplatek za měsíc je absolutně krásný a já tleskám Xiaomi za dobrou práci, kterou odvedli s optimalizací MI Band 2.

Poslední myšlenky

Xiaomi Mi Band 2 není zdaleka perfektní fitness tracker. Tam je mnohem lepší nositelná, s lépe navrženým softwarem a sledovacími postupy. MI Band 2 vám během tréninků nemůže poskytnout radu, nemůže je přesně zaznamenat, protože neví, zda běžíte nebo zvedáte.

ТОП функционал за недорого. Умный браслет Xiaomi Redmi Smart Band 2. Все, что надо за 30 баксов

Ale asi za 25 let, nikdo by to neměl očekávat. Pokud počet kroků, sledování srdeční sazby a sledování spánku jsou všechna fitness data, která potřebujete, a líbí se vám oznámení o MI Band 2, měli byste získat jednu. Existuje spousta barevných možností a s 30denní výdrží baterie pro 25. je to smlouva.

Special thanks to HonorBuy.com for providing the review unit.

Příbuzný

Reader комментарии и мнения

Nový produkt Xiaomi je opravdu stále více a víc, nevíte, že máte obavy o Xiaomi? Chci si koupit xiaomi11, nevím, zda stojí za to koupit, prosím radujte

Jaká je aplikace ke stažení a instalaci pro MI2. Prosím, dejte mi odkaz.

Xiaomi Redmi Smart Band 2, Análisis: Una Pulsera de Actividad Que da Más de lo que cuesta

Xiaomi ha aplicado a su catálogo de pulseras de aktidad la Misma filosofía que en los chytré telefony: diverzifikar al máximo. Las Originales Mi Band Que Tanto Han Hecho por la Cuantificación de Actividad Diarias Gracias a Su Buen Funcionamiento y Precio Irrisorio, Se Fueron Diversificando en Las Redmi Band Y Las Smart Band Pro. Para los Consuidores, OSN CAOS Podobný al de los smartphones de gama de entrada y media de la compañía.

La Redmi Smart Band 2 llega al mercado para convertirse en una “grandes éxitos” gracias a los argumentos de siempre (precio, funcionamiento, batería …) y la diferenciación en el diseño y pantalla respecto a su competidora de casa: la Mi Smart Band 7.

Ficha Técnica de la Redmi Smart Band 2

172 x 320 Píxeles, 247 PPP

Vidrio Templado 2.5d con revestimiento antihuellas

Odporová al agua de 5 atm

Android 6.0 o Versiones posteriores

iOS 12 o verze

Redmi Smart Band 2. Pulsera de Actividad de 1.47 „, Cuerpo Ligero y Ultrafino de 9.99 mm, 30 Modos Deportivos, SPO2, 5ATM, Batería de Hasta 14 Días, černoch

Un Paso adelante en diseño

Siguiendo la estela de la primera generación configurada alrededor de la denominación Smart Band Pro, la Redmi Smart Band 2 acoge de manera satisfactoria un cambio de diseño que la hace más práctica al adoptar la pantalla un formato a medio camino entre el diseño puramente ovalado y el obdélníkový.

El resultAdo es muy uspokojení en tanto que con la misma diagonal, 1.47 Pulgadas, Hay Más aprovechamiento efectivo del panel. Y además le otorga a esta pulsera a následný un rol más imponent y cercano al smartwatch.

Xiaomi ofrece su músculo, sensación de Marca y relación Calidad/precio para poder imponerse a los clónicos por doquier que salen de Cualquier product de electronica hoy en diaa

De acabado y calidad de construcción no hay sorpresas aquí. Xiaomi tiene claro que el precio es esencial para el mercado de consumo pero sin descuidar una calidad y apariencia que levovode distance de la compencea clónica.

La Redmi Smart Band 2 es muy ligera, no llega a 15 gramos sin correa, y la sensación es la de no llevar nada. OfRece También un Grosor Contenido para que no Sea una Incomodidad Cuando la Llevamos bajo la ropa.

El Módulo Central, que es pronácticamente decir la Pantalla, se extrate de la Correa con facilidad para poder jugar con differents de Correa compatibles (Hay Seis tonos oficiales). La Que Viene Por Defecto, FabricAda en tpu (Poliuretano Termoplalástico), Es de Buena Calidad, Sufientielemente Flexibilní terata El Cierre de Puntos Requirere Cierta Presión que que incomoda Algo Al Princioio.

La Pulsera Redmi Smart Band 2 No Dispone de Ningún Botón Físico. Todo se Controlka Con Gestos Sobre la Pantalla de Manera Bastante Eficiente

En el diseño de esta redmi inteligentní kapela 2 bezno botones físicos. Todo se Controlka Vía Gestos Sobre la Pantalla y Aquí encontramos una de las grandes noticias de esta pulsera: la sensibilidad de la pantalla y el control por gestos es rápido, cómodo y preciso yresiso.

Para realizar la carga no es necesario retirar el módulo de la correa, pero de nuevo tenemos un cargador propIetario, algo que no me sponvence nada a la buena autonomía que que pulsera la pulsera. Un usb-c con el que práktikamente poder cargar en cualquier lugar sin tener que acordarnos de llevarnos el kabel proteiario sería lo ideální.

Esta Redmi Smart Band 2 Tiene Residencia Al Agua de 5 Amtnt Y Bluetooth 5.1 COMO CONECTIDIDAD PRININIKA.

Pantalla Ideální odstavec una pulsera de Actividad

El Precio Más Asetible de Esta Redmi Smart Band 2 ya nos da una pista de que ha Habido algún recorte en la ficha Técnica. Este caso lo tenemos en la Pantalla. Aquí No Hay Panel AMOLED SINO UN TFT DE 1.47 Pulgadas con resolución de 172×320 píxeles (247 ppp) y brillo máximo de 450 nits.

Especialmente en interiéry, la Pantalla Se ve fafeltamente y cumple sin problémové tanto en brillo como en densidad, siempre pensando en que estamos hablando de una pulsera CuantificAdora y un smartwatch al Usos. Y lógicamente, en exteriéry en especial, la vizualización y Experiencia queda por detrás de la que nos ofrece un panel de tipo amoled.

La Rebaja de Precio se lleva por delante la Tecnología amoled de la Pantalla pero la vizualizací es muy buena

El perfil más bien bajo de esta pulsera también redukujte sus funionalidades y por ejemplo echamos de menos el senzor automatico de brillo, el cual debemos pravidelný de manera manual manual.

La Pantalla esta Fabricada Con Vidrio Templado con revestimiento antihuellas muy efectivo, y tiene una curvatura de 2.5 D. Como hemos indicado, todo el control del dispositivo pasu por desplazarnos por parte superior, dolní o deslizar de un lado a otro.

A a Acostumbra Uno Rápido. La Pantalla se aktiva bien por gestos de la muñeca, por notificaciones o jednoduché tocándola y luego ya podemos acceder a las notificaciones deslizando desde la parte exteow la parte la parte la parte, y aplit aplit aplit aplit aplit. reproducción de Música desde los laterales, Donde van apareciendo los widgets de Información que podemos seleccionar via app.

Más y Mejor Información en la Muñeca

LA Starosta Área de Visuilización de Esta Nueva Redmi Smart Band 2 nos povolení un acceso más cómodo a la Información Sobre Nuestra Actividad y Salud. El el Objetivo Principal de Este Tipo de Pulseras, žádné Ser Un Smartwatch. Este aspectto no hay muchas optiones ni muy dokončení. Sí que puedes consocer Avisos por Mensajes, Llamadas, Controltar La Reproducción Multimedia Pero Poco Más.

El Fuerte de este tipo de dispositivos, Donde Las Band de Xiaomi Son Las Reinas, es que povolení monitorizar muchos parámetros de aktidad y salud sin que tengamos que preokuparnos poryar latería cada cada cada cada cada cada cada cada cada cada cada cada cada cada cada cada cada cada cada cada cada cada cada cada cada cada cada cada cada cada cada cada cada cada cada cada cada.

Žádný hace falta gastarse mucho dinero para tener una pulsera de aktidad cómoda, con buena panalla y que registrace la mayoría de datos de salud y ejercicio que interesa a la población en generál

xiaomi, band, recenze, redmi

La Redmi Smart Band 2 Mide Pasos, Distancia, Calorías, Minutos de Actividad, Frecuencia CARDIAACA, SPO₂ E Incluso el nivel de estrés, teras estos dos parámetros, en una pulsera de este tipo tipo, tipo tipo, tipo tipo, tipo tipo, tipo tipo, tipo tipo tipo, de estera de estera de como tal. También lleva un seguimiento del Sueño, todo ello de manera muy vizuální, cómoda y con rápido acceso a gráficas e historial usando la aplicación mi fitness, que e es la základ.

También Hay Un cierto toque de comtetition por la gamerificación en forma de reto contra contactos que se incluye en la app.

Desde la aplicación Accedemos También A La Configuración de la Pulsera Medidora de Actividad. Podemos Cambiar La Esfera Entre Las Que Vienen Por Defecto O Las Que Tenemos Disponibles Online (EN Total Más de 100 Opciones difentes).

También tenemos acceso a la activación o no de los parámetros que ques registrace y cómo hacerlo, etabrecer alarmAs, mostrar o determinados widgets con informacis en en en en en en en en en en en en en en en en en en en en en en en en en en en en en en en en en en en en que Alla de la Redmi Smart Band 2.

Algunas de Las Opciones de Configuración, Como Cambiar Entre Las Esferas que tengamos en local el el reloj (sólo podemos tener tres al mismo tiempo), el nivel de la pantAlla o el modo motolestar, se pueden gestar desde el reloj en La Sección de Ajustes. También nos sirve esta pulsera para lokalizar el teléfono asociado haciéndolo sonar. Esto es así siempre que el terminál esté conecte por bluetooth con la pulsera. Por cierto, žádné seno aviso en la pulsera cuando esa conectividad se pierde.

Registrando El Deporte Que Hacemos de Manera Básica

La Redmi Smart Band 2 No Incluye GPS. Este Margen de Precios y tipo de pulsera éra zřejmé. Hay Que Tenerlo en Cuenta Porque El Registrade de Actividades Deportivas, Que Přijměte Más de 30 Differentes, SE Realiza Recirriendo Al GPS del Teléfono. Esto nos ata directamente al smartphone Pero Para la Mayoría de Usuarios, Máxime en este presupuesto, žádný supene problém alguno.

En Las Actividades que realicemos vamos a obtenner das de frecuencia cardíaca y/o distancia (Basada en los pasos, no en datos del gps). Y lo más Důležité: OSN registrace de Las Mismas. Contamos además con una buena pantAlla de Información (Podemos Marcar objetivos de tiempo o distancia para algunas aktidades y ver las zonas de trabajo según la Frecuencia cardíaca). Pero no es una pulsera para para registrátor aktidad deportiva a un nivel superior o sin el smartphone de por medio.

Tanto Para registrátor Parámetros del Día a Día Como Para Información Sobre Differentes Actividades Físicas, La Redmi Smart Band 2 Ha DeMostrado Una Fluidez Total. Žádný sensación de Retrasos ni Fallos a software.

Autonomía equilibrada

La Redmi Smart Band 2 Trvá na Nivel de Autonomía en uno de los puntos fuertes de la familia band de Xiaomi: Su Buena Autonomía. Žádné hablamos de cifras asombrosas ni como antaño (se ha aumento el tamaño y calidad de la pallla y añadidos nuevos y más sensOres) Razón de 2-3 A la Semana, Notifificaciones Activas Siempre y un brillo de Pantalla Alrededor del 50%.

En caso de que lo necesitemos, la pulsera de Xiaomi Přijměte un Modo de Ahorro de batería.

Respektování a la carga, como ya hemos adelantado, es de tipo proteitaria mediante dos borovice magnéticos en la parte trasera. La Sujeción es Senlilla y Muy Fuerte, Tanto Que Podemos Cargarla Estando Colgada del Cable Sin Problota. La Carga, Según Nuestras Mediciones, Tarda Poco Más de Una Hora y Media.

Redmi Smart Band 2, la Opinión y Nota de Xataka

Siendo Justos, Gran Parte Del Éxito de Las Pulseras de Actividad Se la Debemos A Xiaomi. Sus Mi Band Se Ven en muchísimas muñecas. Su Gran Autonomía y Precio Aselecbible Syn Todavíaa Irresistibles en un nicho de merkado muy důležitost.

Y vaya si lo han hecho.

Modelos como la Redmi Smart Band 2, con su gran ficha técnica y precio de poco más de 30 euros, las colocan de como una opción irresistible para llevar un espía de nuestra actividad en la muñeca sin que nos demos cuenta ni tengamos que cargarla cada dos Días.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS