Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2. Elektrický skútr Xiaomi Mi

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2. jeden z nejprodávanějších a nejoblíbenějších elektrických skútrů na trhu. Výkonný motor s až 600 W, dlouhý dosah až 45 km, maximální rychlost 25 km/h, E-ABS, nastavitelná rekuperace motoru, ovládání tempomatu, LCD displej ukazující aktuální rychlost, stav baterie a další informace, skládací design, hmotnost 14, hmotnost 14.2kg.

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2

Elektrická mobilita již není záležitostí několika vybraných. Dnes mohou elektrické skútry snadno sloužit jako doplněk nebo náhrada za veřejnou dopravu nebo vlastní auto. Náš nejprodávanější model, Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2, nabízí řadu až 45 km za jediný náboj, který stačí na celý den jízdy, i když žijete v mírně vzdálenější oblasti.

Přeprava ze schůzky na schůzku? Zubnímu lékaři? Chcete.li něco vyzvednout z obchodu? Žádný problém. Nepotřebujete licenci k jízdě skútrem, každý, kdo se nebojí a respektuje zákon a bezpečnost silničního provozu, může jezdit na jednom. Má nejvyšší rychlost 25 km/h, je vybaven chytrým systémem E-ABS a zotavením energie a lze jej složit za tři sekundy. Zapadá do téměř jakéhokoli zavazadlového prostoru, nebo jej můžete nosit na metru.

Co je nového mezi generacemi?

Říkáš si. Počkejte! Pro 2? Jak se to liší od předchozího profesionála? Existuje více změn, zejména pod kapotou. K dispozici je nová kontrolní jednotka, nové EMC nebo více odolných pneumatik nebo nový zvon.

Nový LCD displej mezi řídítkami nyní ukazuje více informací. aktuální rychlost, úroveň baterie, režim rychlosti, aktivovaná světla a další.

Přední LED světlo má nyní dvojnásobek síly, reflektory byly přidány na všech stranách pro přidanou bezpečnost a logo Xiaomi na liště řídítek, takže není pochyb o tom, že jezdíte na kvalitním stroji.

xiaomi, electric, scooter, elektrický, skútr

Cempoise Control, Regenerative Bringing and Manipulace v praxi

Máme spoustu zkušeností s skútry a dali jsme na ně mnoho kilometrů. S Pro 2 se můžete těšit na užitečné funkce, jako je tempomat, zotavení a schopnost připojit se k telefonu. Můžete jej použít k nastavení skútru různými způsoby. Zda zapnout nebo vypnout tempomat, nastavit zámek skútru nebo upravit úroveň rekuperace.

Cruise Control se hodí na delších trasách, například na dráze cyklu. Pokud ji máte v aplikaci, stačí podržet škrticí klapku na několik sekund a zapne se. Skór pak jezdí sám, nemusíte držet škrticí klapku, jen řídítky. Stačí klepnout na brzdovou páku a vypnutí tempomat.

Rekuperací můžete myslet na brzdění motoru, kde je generovaná energie uložena zpět do baterie. Pokud tedy upustíte škrticí klapku na popisování, skútr se automaticky začne zpomalovat a zotavit se. Intenzitu rekuperace můžete upravit přímo v aplikaci, se třemi úrovními, z nichž si můžete vybrat. než dobíjení baterie, změna ovládacích prvků skútru se hodí. Se silnějším zotavením můžete skútr ovládat prakticky pouze škrticí klapkou a není třeba vůbec používat brzdovou páku. Jediné, co musíte udělat, je propustit škrticí klapku.

Skótor je jinak velmi snadno ovládatelný a pohodlný. Dokonce i dítě to může ovládat, za předpokladu, že jsou přijata všechna bezpečnostní opatření. Tam, kde skútr prohraje, je však na silnicích v historických městech, složených z dlažebních látek s velkými klouby. Zde, zkrátka, narazíte na limity malých 8.5 „Kola a pravidelné cestování na takových površích není příliš pohodlné.

Brejle:

 • Nakládací kapacita: 100 kg
 • Maximální rychlost: 25 km/h
 • Max. Rozsah: 45 km
 • Max. Gradient: 20%
 • Power: 300 W (max 600 W krátkodobý)
 • Hmotnost: 14.2 kg
 • Stupeň ochrany: IP54
 • Kapacita baterie: 12800 mAh / 474 WH
 • Doba nabíjení: 8-9 hodin
 • Rozměry (rozvinuté): 118 x 113 x 43 cm (h x d x w)
 • Rozměry (složené): 49 x 113 x 43 cm (h x d x w)

Další parametry

Kategorie:

Záruka:

Konektivita:

Další Vlastnosti:

Rozměry:

HMotnost:

Scooters
24 měsíců (společnost 12)
Bluetooth, Propojení S aplikací Mi Home, Podpora ios / Android
Max. Rychlost 25 km/h, max. Dojezd 45 km, Výkon: 300 W (max 600 W), Max. STOPÁNÍ: 20%
Složenáná 49 x 113 x 43 cm, Rozloženáná 118 x 113 cm
14,2 kg

Být první, kdo zveřejní článek k této položce!

Pouze registrovaní uživatelé mohou zveřejňovat články. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

Být první, kdo zveřejní článek k této položce!

Pouze registrovaní uživatelé mohou zveřejňovat články. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

Elektrický skútr Xiaomi Mi

Elektrický skútr Xiaomi MI již získal svou značku tím, že získal cenu Red Dot „Best of the Best“. Jeho popularita mezi masy však přesahuje jeho minimalistický, ale elegantní design.

Uvidíme, co může elektrický skútr Xiaomi udělat. Podíváme se na své nejlepší funkce a její výkon na silnici. Na konci tohoto článku budete vědět, proč je Xiaomi MI naším nejlepším uchazečem o nejlepší elektrický skútr 2021.

Představujeme Xiaomi Mi E-Scooter

Xiaomi Mi je jedním z nejvíce hledaných elektronických skóre na internetu a na službách sdílení skútrů, jako jsou vápno, pták a další. To není překvapivé vzhledem k jeho solidnímu designu, rychlosti a dosahu. Elektrický skútr Xiaomi Mi je rozhodně skútr, který stojí za zvážení.

 • Motor250 w
 • Baterie bateriové iontové baterie
 • Vzdálenost 30 km (18.6 mil)
 • Dobití času 5 hodin
 • Speed25 km / h (15.5 mph)
 • Hmotnost zatížení 100 kg (220 lb).2 kg (26.9 lb)
 • Tyres21.5 cm (8.5 “) naplněné vzduchem (2 nos.)
 • Doplňky
 • Jednoletá záruka LED indikátor napájení baterie
 • Bluetooth
 • MI HOME APP
 • Režim síly síly
 • světlomet
 • a zadní světlo
 • Klady
 • Oceněný design
 • Snadné 3-krokové skládání je přenosné
 • Baterie s dlouhým dosahem, kontrolované zrychlení a systém dvojitého brzdění
 • Světlomet, zadní světlo a dva režimy pohonu (normální a úsporná síla)
 • 21.5 cm (8.5 ”) Pneumatiky pro absorpci šoků
 • Mobilní aplikace pro statistiku a tempomat
 • Nevýhody
 • Nepředvídatelné připojení Bluetooth
 • Aplikace MI Home potřebuje aktualizaci
 • V roce 2018 si Xiaomi vzpomněla na 10 000 skútrů kvůli vadnému šroubu

Design a přenositelnost

Xiaomi Mi je dodáván s matným černým hliníkovým rámem. stejně jako mnoho jiných elektrických skútrů. Design však nevypadá jako jiné e-skóre. O elegantním, jednoduchém designu a pěkném tvaru, který vyniká, je něco jedinečného.

O dlouhověkosti produktu se postará o korozivní povlak na rámu, díky kterému je imunní vůči extrémním teplotám, dešti a mrazem. Xiaomi mi je odolný a robustní, ale velmi přenosný. Jednoduše se sklopí a může být odtažen nebo přenášen.

Teenageři a dospělí nebudou mít problém s přepravou skútru. Jakmile se dostanete na konec silnice, složte a připevněte řídítka k zadní stráži zadního kola, pak vezměte skútr a je připraven jít. Skór váží jen 12.2 kg (26.9 lb), ale může nést až 100 kg (220 lb).

Rychlost, vzdálenost a baterie

Elektrický motor Hub Xiaomi Mi’s 250 W poskytuje jezdci maximální rychlost plavby 25 km / h (15.5 mph). Lithiová baterie trvá až 5 hodin, ale poskytuje velkorysý jízdní rozsah 30 km (18.6 mil), což je vyšší než většina e-skóre, které jsou v současné době k dispozici.

Nemusíte se vyhýbat svahům nebo nakloněným povrchům. Rotační síla nebo točivý moment, přibližně 16 nm (11.8 lb-ft), vytvořené v Xiaomi Mi stačí k vyšplhání na sklon až 11 stupňů.

Mini displeje mezi řídítkami vám řekne informace o baterii a aktuální rychlost, informace o světel atd. Skór se zpomaluje a nakonec se zastaví, když baterie zcela vyschne. Uživatelé Xiaomi MI mohou ušetřit napájení přepnutím do režimu úspory napájení, který automaticky sníží maximální rychlostní limit na pouhých 18 km / h (11.2 mph).

Brzdový systém

Elektrický sk. Mít dvě brzdy usnadňuje zastavení a kontrolovanou, bez ohledu na povrch, na kterém jedete. Zadní světlo se zdvojnásobí jako brzdové světlo, které varuje ty za vámi.

Pneumatické pneumatiky jsou špatnou náhradou za skutečné odpružení na silnicích s výmoly. To znamená, že dva 21.5 cm (8.5 ”) vzduchové pneumatiky nabízejí dostatečnou absorpci šoků pro hladkou jízdu i na poškozených silnicích a protikluzové běhouny poskytují extra přilnavost na kluzkých površích. Zkontrolujte pevnost pneumatik jednou za dva měsíce a udržujte tlak v pneumatikách 50 psi.

Certifikace a bezpečnost

E-Scooter Xiaomi Mi E-Scooter splňuje standard licencí v průmyslu Kanady a část 15 pravidel a předpisů Spojených států FCC. V roce 2017 vyhrál e-sketer cenu If Design Award a Red Dot Award.

Nyní si musíte být dobře vědomi, že bezpečnost má pro Xiaomi prvořadý význam. Jedním z mnoha bezpečnostních prvků v elektrickém skútru MI je světlý a mocný světlomet, který osvětluje cestu dopředu, až 6 metrů.

Doporučujeme také, aby jezdci drželi nohy na palubě při jízdě, vyhnuli se zrychlení na svahu dolů, udržovali rychlost 5 až 10 km / h (3 až 6 mph) na nerovnoměrných a hrbolatých površích a vyhnuli se jízdě na skútru v silném dešti.

Aplikace Bluetooth a MI Home

Pomocí zařízení Bluetooth s aplikací MI Home se můžete připojit ke skútru a vidět vzdálenost, rychlost, napájení baterie a další statistická data.

Zážitek z jízdy

Xiaomi Mi je zábavný skútr. Pneumatiky naplněné vzduchem nabízejí přidané pozastavení a přilnavost na silnicích. To je zvláště užitečné na mokrých površích.

Často doporučujeme, aby se v dešti na koni s elektrickým skútrem, ale MI je poměrně univerzální. S bohoslužbami a dvěma silnými brzdami si může skútr držet vlastní na mokrých površích.

Tlačítko tlačítko na řídítce umožňuje jezdci nastavit pohodlnou rychlost. Dva režimy jízdy jsou normální a režim síly. Jediným rozdílem je, že režim síly silně omezuje maximální rychlost skútru na 18 km / h (11.2 mph).

Poslední myšlenky

Elektrický skútr Xiaomi Mi patří mezi nejlepší, co jsme viděli. Je to elegantní, rychlý, odolný a má dobrý rozsah a baterii. Ačkoli to při stahování 10 000 skútrů obdrželo špatný tisk, od té doby se stal jedním z nejpopulárnějších skútrů na trhu.

V našich očích je to zasloužené celkové hodnocení 9/10.

souhrn

Po více než dvou letech s Xiaomi Mi M365 můžeme důrazně říci, že je to stále vládnoucí král elektrických skútrů v roce 2021. Díky jeho úplnému designu z něj činí jeden z nejlepších levných skútrů a také jeden z nejlepších celkových. V této aktualizované recenzi Xiaomi Mi M365 zjistěte, proč je to stále světový elektrický skútr č. 1.

Bohužel, Xiaomi Mi M365 již není k dispozici v roce 2023. Ale nikdy se nebojte! Podívejte se na seznam nejlepších alternativ Xiaomi Mi M365 na našem editoru zde!

Technické specifikace

Chcete podpořit naši tvrdou práci? Přihlaste se k odběru našeho kanálu!

Náš Take: Udržování jeho vlády, M365 je světově známý

Xiaomi Mi M365 vládl nejvyšší jako nejlepší elektrický skútr na světě od doby, kdy v roce 2016 narazil na trh. O rok později vyhrál cenu Red Dot Award, M365 má historický význam, protože je to skútr pracovní koně vybraný sdílením společností, aby posypali v metropolitních městech po celém světě. Z tohoto důvodu zažilo více lidí svou první jízdu na M365 než většina ostatních skútrů a považovala ji známé a pohodlné.

Od svého založení byl design znovu a znovu duplikován jinými výrobci skútrů, kteří touží ukrást kousek osobního trhu. V celém Amazonu najdete klony M365, které sportují stejnou zjednodušující, solidní vzhled a základní schopnost.

Majitelé poznamenávají svou vynikající trvanlivost a uživatelskou přívětivost, s vynikajícími funkcemi pro svou váhu, včetně brzdy zadního kotouče, pneumatické pneumatiky a mobilní aplikace s podporou Bluetooth.

M365 má slušný reálný rozsah 23.5 km a rychlé zrychlení. Je to dost lehké na to, aby se často nosilo a natolik kompaktní, aby se vešly na většinu míst, když se složila.

Vzhledem k tisícům M365, které prováděly na trhu s sdílením a které byly zakoupeny jednotlivci, udržuje svou vládu jako král elektrických skútrů na rozpočet.

Celkově je Xiaomi Mi M365 fantastickým vstupním, lehkým skútrem a librou za libru stále jeden z nejlepších.

Akcelerace

Xiaomi Mi M365 je poháněn 250 wattovým kartáčovatelným DC motorem s výkonem 500 W. Zrychluje od 0 do 9.32 km/h v působivém 6.3 sekundy, podle našich testů zrychlení. To je téměř 3 sekundy rychlejší než jak Turboant X7 Pro a Hiboy Max V2.

Váš prohlížeč nepodporuje video značku.

Na rozdíl od mnoha jiných skútrů, které se právě objevují na trhu, má Xiaomi Mi M365 spoustu podpůrných článků a videí vytvořených jezdcem, aby zesílila a přizpůsobila vaši jízdu. Ve skutečnosti lze zrychlení, nejvyšší rychlost a schopnost horolezectví zvýšit pomocí jednoduché úpravy firmwaru (podívejte se na to!).

Mějte na paměti, že tato úprava může také zkrátit rozsah a snížit životnost baterie. Většina uživatelů však uvádí, že snížení rozmezí je ~ 10%, menší ve srovnání s významně zvýšenou výkonem.

Horolezectví

M365 měl přijatelný výkon horolezectví, ale očekává se, že na strmých kopcích výrazně zpomalí (přes 10%)). Možná budete muset pomoci kopáním nebo procházkou skútru, protože to trvá nějakou tréninku, aby se spustila skútr až do rychlosti na svahu a pomalu se můžete oblékat na nejstrmějším kopcích.

M365 dokončil náš test na kopci ve 20.8 sekund s průměrnou rychlostí 4.1 km/h. Všechny skútry jsou testovány na stejných 60.96 m, 10% stupeň s 74.84 kg jezdce. To představuje poměrně strmé a trvalé stoupání.

xiaomi, electric, scooter, elektrický, skútr

Nejvyšší rychlost

Testujeme všechny elektrické skútry na stejné městské trase v režimu nejvyššího výkonu skútru.

V našich přísných testech výkonu má M365 nejvyšší rychlost 26.9 km/h, odpovídající nároku výrobce. Nejvyšší rychlost lze údajně zvýšit až na téměř 12.43 km/h hackováním firmwaru.

Brzdění

Xiaomi Mi M365 má redundantní brzdový systém, se zadní kotoučovou brzdou a přední regenerativní brzdou. Jedná se o pěknou kombinaci, protože některé další skútry v této třídě cen mají „duální brzdění“, která zahrnuje ručně aktivovanou brzdu a nožní brzdu, což je nejhorší výkony (příklad: Segway Ninebot ES2).

Váš prohlížeč nepodporuje video značku.

M365 má dobrou schopnost brzdění a zastaví se od 9.32 km/h v 5.12 m v našich testech. To je asi průměr pro tento typ skútru s jedinou kotoučovou brzdou.

Přečtěte si více o brzdách elektrického skútru.

Kvalita jízdy

M365 má důvěru inspirativní a pohodlnou jízdu. Tak pohodlné, dobrovolně jsme dali naše matky na tento skútr, protože to má rychlou zrychlení, aniž by bylo trhané a má solidní brzdy, aniž by vás házeli přes řídítky. Je to velmi snadný skútr, jak skočit a jezdit, aniž byste museli příliš přemýšlet, protože displej je super jednoduchý (žádná čísla ke čtení, jen tečka) a máte pouze jedno tlačítko pro ovládání jiného než snadno ovladatelný škrticí klapku a brzda. Řízení se cítí dobře pro 26.Rychlost 9 km/h.

Váš prohlížeč nepodporuje video značku.

Zatímco pozastavení by se ocenilo, rozhodně se v tomto cenovém rozpětí rozhodně neočekává a také by zvýšila váhu skútru. Vzduch naplněný 21.59 cm pneumatiky mírně absorbují malé hrboly na silnici a poskytují slušnou schopnost trakce a zatáčky, přestože mají inflační specifikaci 50 psi. Nejedná se však o skútr, který byste chtěli vyrazit, protože získáte dobrou masáž mozku na drsnějším terénu.

Rám se cítí velmi solidní, zejména s ohledem na povahu peří váhy. Neslyšíte žádné otravné kňučení motoru nebo vrzání z stonku, protože jízda je velmi tichá a vyrovnaná. Ruční úchyty jsou velké a texturizované s gumovými nuby, které jsou pohodlné a snadno čistitelné. Na levé řídítce má jednu brzdovou páku, která ovládá brzdu regenu vpředu a brzdu zadního kotouče.

Váš prohlížeč nepodporuje video značku.

Jedna věc, kterou je třeba poznamenat, je, že existují dva problémy s tím, jak Segway navrhl jednu brzdovou páku pro ovládání dvou brzd. Za prvé, pokud upravíte brzdový kabel na normální úroveň těsnosti, spínač zadního brzdového světla již neaktivuje, což znamená, že brzdění regenu neaktivuje (a samozřejmě se brzdové světlo také nerozsvítí). Za druhé, uvolnění brzdového kabelu umožňuje páce, aby se tahala dostatečně daleko, aby aktivovala přepínač brzdového světla a brzdu regenu, ale nyní páka již neumožňuje jezdci používat dva prsty na páce a dva na ruce, protože Páka rozdrtí ostatní prsty, než budete mít dostatek brzdné energie.

Přenosnost

Xiaomi Mi M365 váží pouhých 11.8 kg, což je velmi lehké. To je dost snadné přenést několik schodů, v závislosti na vašem fyzickém stavu. Bylo by považováno za ultraportabilní, kdyby se řídítky složily dolů.

Xiaomi se složí na kompaktní 106.68 cm dlouhé o 43.18 cm široký 48.26 cm vysoký. Je dostatečně malý, aby se vešel do kufru většiny aut nebo složení a přinesl veřejnou dopravu.

Skládací mechanismus je rychlý, efektivní a snadno použitelný. Chcete.li utahovat, vytáhnete na kovové páce a otočíte bezpečnostní límec a zamkněte se na místo. Plastový límec zabraňuje náhodnému stažení páky skládacího.

Váš prohlížeč nepodporuje video značku.

Po uzamčení na místo se tento skládací mechanismus cítí velmi pevně. Během rozsáhlého testování jsme s tím neměli problémy. Ostatní jezdci uvedli, že hliníková karta v mechanismu může selhat. problém spojený s tvrdým tlačením vpřed na řídítkách, zejména při zastavení. Tento problém byl napraven v novějších modelech.

Kokpit

Kokpit je super čistý a dobře navržený, s vynikajícím použitím 43.Prostor 18 cm. Pravá řídítka má palcový škrticí klapku, což je náš oblíbený styl, protože je nejvíce ergonomičtější a pohodlnější pro dlouhodobou jízdu. Levá řídítka má ruční brzdu, která ovládá jak přední regenerativní brzdu, tak zadní kotoučovou brzdu. Na levé řídítce najdete také přátelský zvonek, který má kladivo, které se chytře zdvojnásobí jako západka zamykání, která zavěsí stonek k blatníku pro snadnější přenášení. Je to opravdu inteligentní, promyšlený design, který brání řídítkám v pocitu zaplněného.

Ve středu stonku je velmi jednoduchý podsvícený displej se čtyřmi LED diodami, které označují výdrž baterie. Jediné tlačítko ovládá napájení, světla a režim jízdy. Stisknutím jednou zapněte skútr a znovu aktivovat světla. Přepínat mezi režimy Eco (Green Light) a Standard (White Light), dvojité stiskněte tlačítko.

Protože je displej velmi omezený, můžete zobrazit rychlost, cestování vzdáleností a ovládat další vitality skútrů v telefonu prostřednictvím aplikací Xiaomi a dalších aplikací Bluetooth s podporou Bluetooth (k dispozici pro platformy iOS i Android). Kromě přepínání mezi metrikou a imperiálním pro váš rychloměr a prohlížení kilometru můžete také povolit/deaktivovat tempomat a upravit sílu regenerativní brzdy v závislosti na aplikaci, kterou vyberete.

Zjednodušující displej ve skutečnosti funguje opravdu dobře pro tento skútr na základní úrovni. Nedoporučujeme se dívat na váš displej často, protože kdykoli se vaše oči dívají dolů, nejsou na silnici a M365 zobrazuje nejdůležitější zásadní, který potřebujete (úroveň baterie).

Pokud dáváte přednost robustnějšímu vestavěnému displeji, pokryly jste modely M365 Pro a NineBot Max, protože displeje Sport Integrated i Information Bohate.

Světla

MI M365 má integrované LED světlometů a zadní světla. Přední světlo je namontováno vysoko, pomáhá dále házet světlo a zvýšit viditelnost. Toto je ideální pozice pro světlomet a je pěkně zapuštěn do stonku. Zadní zadní světla je nízko namontována na blatníku a malé, ale je to oceněným doplňkem, protože reaguje na brzdění a může pomoci upozornit ostatní řidiče, že zpomalujete.

Pro jízdu v noci doporučujeme další osvětlení ke zlepšení viditelnosti a bezpečnosti. Je důležité, abyste mohli vidět ostatní, ale také, aby vás mohli vidět ostatní, takže přidávání světel do vašeho skútru a těla je jistě způsob, jak zůstat v bezpečí (R) na silnici.

Pneumatiky

Xiaomi Mi M365 má duální 21.59 cm pneumatické (vzduchem naplněné) pneumatiky. Pneumatické pneumatiky jsou náchylné k získání bytů, ale hlavní výhody lepší kvality trakce a jízdy velmi převáží nad tímto konverzí.

Ačkoli M365 nemá zavěšení, pneumatiky naplněné vzduchem poskytují pohodlnější, polstrovanou jízdu než kombinace zavěšení a pevných pneumatik, jako jsou na Hiboy S2, která má 21.59 cm voštinových pneumatik, které bruslí na povrchu silnice, spíše než k ní.

A byty opravdu nejsou obrovským problémem, protože většině lze snadno zabránit a dokonce opravit pomocí pneumatiky Slime. Byly také udržovat byty na uzdě správným údržbou pneumatik.

Paluba

Paluba M365 má 44.96 cm o 14.73 cm stálého prostoru s 8.89 cm podzemní povolení. Výška paluby-s držadlem je 95 cm, což je průměrná výška pro tuto cenovou třídu a je vhodná pro většinu jezdců.

Protože cestujete relativně blízko k zemi, je možné při jízdě po vysokých obrubních nebo římsech.

Budovat kvalita

Celkově je MI M365 jedním z nejvíce dobře navržených, efektivně promyšlených a populárních skútrů na světě. Je to velmi solidní. Žádné chrastítka, žádné pískání. Má velmi dobrou kvalitu sestavení s ohledem na její cenu a skládá se z lehkých materiálů, které se cítí použitelnější než odolné (ne těžkopádné). S tolika vzhledy na trhu soutěží o odměnu za to, že vypadají nejlépe, MI M365 začne blednout ve srovnání.

Rám má pěkné svary a směrování kabelů je čisté a probíhající na místo, s pogumovanými rukami, které zrcadlí pogumovanou texturu na neklouzavé palubě. Skládací mechanismus je efektivní a pěkně zajišťuje skútr vzpřímeně bez potíží, skládá se na dobrém místě podél stonku, aby se zabránilo kloubu stát se slabým bodem. Celkově se cítí robustní a bezpečně, s IP54, který se cítí pravdivý, vzhledem k tomu, že je to pěkně zapečetěné.

V cenovém rozpětí však je však mnoho atraktivnějších skútrů, které M365 klesá, protože jeho ceny se pohybují natolik na základě jeho dostupnosti (320 až 480 EUR). Když jsme se poprvé podívali na M365, směrování kabelu bylo výjimečné. Poté, co jsem viděl kabely na nedávno vydaném Gotraxu G4, které běží z řídítek a přímo dolů po stonku, skrz mechanismus skládání, a přímo do paluby, je těžké už nazývat směrování M365 výjimečné výjimečné.

Nejběžnějšími problémy, které jezdci zažívají s M365, jsou ploché pneumatiky a úpravy zadní brzdy. Vzhledem k tomu, že je to jeden z nejpopulárnějších skútrů na trhu, má k dispozici hojnost opravných průvodců a náhradních dílů. Ve skutečnosti jsme napsali vlastní nebo oprava, údržbu a úpravu a modifikace pro Xiaomi Mi M365.

Ačkoli to nevyčnívá samostatně, najdete celou řadu přizpůsobených příslušenství, které pomůže vašemu M365 stoupat nad davem klonů, jako je tato sada, která má opevnění sestavení skútru a přidat praktický háček, tento telefon se připojím k telefonu Položí obrazovku přímo nad displej skútru a tato pásová světla LED.

Xiaomi M365: Recenze Závěry

M365 je plánem pro elektrické skútry na základní úrovni, průkopník silnice vpřed s pevným sestavením, solidním výkonem a přiměřenou cenou na svém založení. Když je na spodní straně cenového rozpětí, M365 je obrovská hodnota a poskytuje všechny základní potřeby a pohodlí, které byste mohli chtít na rozpočet. Když je to blíže k 480 EUR, začne ztrácet výhodu na dosah a nejvyšší rychlosti a také ztrácí většinu svého lesku, vypadá příliš podobně jako každý jiný sdílený skútr, který zůstal na chodníku s omezenými funkcemi a konstrukcí řezných souborů cookie.

Celkově je M365 výjimečným skútrem, když na to můžete dostat ruce, ale nemusí se cítit docela aktuální jako jeho dražší protějšky, protože to prostě není. Je to základní nejlepším způsobem, dává vám to, co opravdu potřebujete získat z bodu A do bodu B a nic jiného.

xiaomi, electric, scooter, elektrický, skútr

Pokud tento skútr nemá funkce, které hledáte, podívejte se na naše alternativy k M365. Můžete si také prohlédnout výběr editoru nejlepších elektrických skútrů.

Pokud tento skútr nemá funkce, které hledáte, podívejte se na naše alternativy k M365. Můžete si také prohlédnout výběr editoru nejlepších elektrických skútrů.

Elektrický skútr Xiaomi Mi

Pokud odmítnete vzít auto, aby prošlo městem kvůli množství provozu nebo nákladů na palivo, ale nechcete čelit veřejné dopravě kvůli plánovaným, ideálním řešením má dvě kola a je nová verze elektrického skútru MI, stejně silný, ale nyní s vestavěným LED displejem.

Stále reaguje na neuvěřitelně avantgardní, minimalistický skládací design, který vydrží dlouhou 30 km jízdu.

Až 25 km/h a cesty až 30 km

Správně, Xiaomi Mi Electric Scooter 1s vás vezme kamkoli chcete jít rychlostí až 25 km/h. To bude vždy záviset na podmínkách, jako je naše hmotnost, sklon terénu nebo směr a síla větru. Přesto je to úžasná rychlost, která nás přiblíží, kam jdeme za pár minut.

Na druhou stranu, jeho velká kapacita baterie 7800 mAh vám nabízí cestu až 30 km za jediný náboj. Kromě toho, aby se prodloužil svůj život, MI Electric Gcooter převádí a ukládá kinetickou energii během zrychlení na elektrickou energii. Je také vybaven regenerativním brzdovým systémem pro zvýšení energie. To zlepšuje systém nouzového brzdění a zároveň rozsah vozidla. A užijte si jízdu!

Minimalistický design v nejlepším stylu Xiaomi

Všechny produkty Xiaomi mají tendenci vypadat velmi jednoduše, ale zároveň opravdu krásně a dokonce i majestátní. Ve skutečnosti již design elektrického skútru MI získal prestižní ocenění Red Dot „Best of the Best“ a If Design Award 2017. Nyní 1S opakuje stejný design, který vyniká pro svou jednoduchost, eleganci a funkčnost, se světlou a čistou estetikou, zdůrazňující hladkou černou, která doplňuje její linie a specifické detaily červeně. Vozidlo těchto charakteristik musí reagovat pouze na pohodlí dopravy a vyhýbat se okázalým prvkům, které ztěžují řízení a udržují minimalistický styl s rovnými, jednotnými liniemi.

Lehký a skládací

Kromě toho Xiaomi ví, že chcete, aby jeho skútr šla sem a tam, aby se dostala na místa, která nejsou příliš daleko, ale ne příliš blízko, a proto má Electric Goster 1s MI Electric Scooter 1s, které usnadňují přepravu a uložte, když jej nepoužíváte. Například rám vozidla se skládá ve třech snadných krocích a snižuje jeho rozměry, aby mohl být uložen v jakémkoli skříni nebo v botě automobilu.

Kromě toho je proveden hliníkový materiál s nízkou hustotou hliníku, ze kterého je rám elektrického skútru MI 1s, zvyšuje tepelnou vodivost a zvyšuje trvanlivost. A je to tvrdý, ale lehký materiál, udržuje váhu pouze 12.5 kg.

Vestavěný LED displej

Jak jsme zmínili v prvním odstavci, tato 1S verze skútru Xiaomi je prakticky stejná jako předchozí, s přidáním LED displeje, který na první pohled odhaluje vše. Od ikony Bluetooth po zbývající sílu, aktuální rychlost nebo varování o opravě, všechny důležité informace jsou zobrazeny v reálném čase a jasně, takže vždy budete vědět, kdy nabít skútr nebo bezpečně řídit.

Za bezpečnější jízdu, ve dne i v noci

Všichni souhlasíme s tím, že dobrý design jde nad rámec jednoduché estetické krásy a reaguje také na standardy, které zvyšují funkčnost zařízení. Elektrický skútr Xiaomi Mi Electric Scooter 1S nabízí podmínky a výkon dobře studovaný, aby poskytoval snadné, pohodlné a především bezpečné cesty pro vás a zbytek chodců a řidičů.

Pohodlná a bezpečná přilnavost řídítek

Příkladem je jeho řídítka, která má silikonový povlak s malými tečkami nebo záhyby, které brání našim rukama v náhodném sklouznutí a poskytují silné a pohodlné přilnavosti, dokonce i při dlouhých jízdách.

Ultra-BRIGHT světlomety

Světlometů jsou nezbytné pro noční jízdu, ale ne všechny skateboardy je mají. MI Electric Scooter má ultra-Bright 1.1W světlometů s až 6 metrů vzdálenosti pro přidanou bezpečnost.

Duální brzdový systém

Má vzadu 120 mm ventilovanou kotoučovou brzdu a e-ABS regenerativní protiblokovací brzdění systematicky pro efektivní brzdění.

Červená zadní světla pro bezpečné brzdění

Při brzdění jako varování pro chodce a vozidla na silnici se osvětlují červená světla.

8.5 „přední a zadní pneumatiky

8.5 „Přední a zadní pneumatiky jsou vyrobeny z gumové sloučeniny, která umožňuje dobrou absorpci šoku a odpovídá jakémukoli typu silnice, takže si můžete užít hladkou jízdu.

Proměňte svůj smartphone na ovladač

Synchronizujte svůj smartphone se skútrem přes Bluetooth a použijte aplikaci k jeho zapnutí, aktualizujte firmware, zobrazujte počet najetých kilometrů, zbývající výkon a aktuální rychlost, nebo aktivujte tempomat, abyste ušetřili energii a dejte si zápěstí odpočinek.

Jak vidíte, Xiaomi Mi Electric Scooter 1S Black nabízí perfektní každodenní dopravní funkce; Od práce na setkání s přáteli, od domova do třídy a od třídy do tělocvičny. Vozidlo vyrobené pro energetické duše, které se nezastaví a chtějí alternativu, aby se dostaly po městě a ušetřily obrovské výdaje.

Dopravní předpisy pro skútry

Nezapomeňte zkontrolovat dopravní předpisy skútru, kde jste. Bezpečnost je na prvním místě.

Specifikace Xiaomi Mi Electric Scooter 1s Black:

 • Obecné parametry
 • Značka: Xiaomi
 • Model: 1S (DDHBC05NEB)
 • Černá barva
 • Typ: Elektrická skútr / formát skateboardu / Urban Tour
 • Doporučený věk: 16-50 let
 • Doporučená výška: 120-200 cm
 • Maximální zátěž: 100 kg
 • Struktura: Letecký hliník
 • Velikost pneumatiky: 8.5 palců
 • Velikost motoru: 6.7 palců
 • Hmotnost: cca. 12.5 kg
 • Rozměry (vertikální): cca. 1080 mm x 430 mm x 1140 mm
 • Rozměry (složené): cca. 1080 mm x 430 mm x 490 mm
 • Maximální rychlost: 25 km / h., Max 18 km / h. v tempomatu
 • Režim úspory energie: maximální rychlost 18 km / h., S hladkým zrychlením pro začátečníky
 • Maximální točivý moment: 16 n.m
 • Motorská energie: 250 W
 • Maximální okamžitá síla: 500 W
 • Režim řízení motoru: Vektorový sinusový a řídicí systém proudu nepřímého řízení rychlosti
 • Maximální sklon: přibližně 14 °
 • Použitelný terén: cement, asfalt, plochá podlaha, ramena a schody méně než 1 cm. vysoký a méně než 3 cm široký
 • Výška panelu: cca. 87.5 mm.
 • Odolnost: IP54 Odolnost vůči nečistotám, prachu a postříkáním
 • Kapacita baterie: 7800 mAh
 • Cestovní vzdálenost: 30 km
 • Nabíječka napájení: 71W
 • Vstup napětí nabíječky: 100-240V ~, 50 / 60Hz
 • Limit napětí baterie: 42 V
 • Doba nabíjení: cca. 5 hodin
 • Inteligentní řízení energie: ochrana zkratu, ochrana nadměrného proudu, ochrana s dvojitým překročením, ochrana s dvojitou nadměrnou výškou, odolnost proti teplotě a ochrana se samoobsluhou
 • Normální spotřeba energie: 1.1 kWh na 100 km
 • Brzdící vzdálenost: 4 m. na suchém asfaltu
 • BRAZING: Regenerativní brzdový disk
 • Materiál pneumatiky: Nafukovací guma
 • Světlomety: ultra-jaderné 1.1W; 6 m. dosah
 • Týchové světla: LED
 • Indikátory napájení: 4 LED indikátory
 • Režim indikátoru: Pod tlačítkem napájení. Bílá pro normální režim, zelená pro režim úspory energie
 • 1 x Xiaomi Mi Electric Scooter 1s Black
 • 1 x napájecí adaptér
 • 1 x klíč
 • 1 x tryska pro pneumatiku
 • 4 x hexagonální šrouby

0 hvězd na základě 0 recenzí

| Denial of responsibility | Contacts |RSS