Xiaomi Mi Qled TV 75 Recenze: Nejlepší hodnota pro televizory s velkou obrazovkou. Xiaomi Mi Televizor

Recenze: 55 palců Xiaomi Mi TV P1

Právě včas na spuštění svého nejnovějšího televizního modelu loni v září, Xiaomi Lent Cinema Bravo Review Unit of Mi TV P1 55 ″ po dobu téměř měsíce, prostřednictvím své PR agentury Comco Southeast Asia. To je v souladu s jejich programem pro kontrolu produktů pro sérii MI TV P1.

Je to poprvé, co jsme vyzkoušeli zařízení nabízené Xiaomi na filipínském trhu. Nedávno jsme byli ohromeni mnoha dobrými věcmi, které jsme o značce slyšeli, a také jejím přímým záměrem přinést dostupné produkty filipínským spotřebitelům. Jejich nová inteligentní televize má mnoho dobrých věcí, na které je třeba být hrdý a zároveň mít stejnou část příležitostí, které je třeba zvážit pro své budoucí aktualizace. Podívejte se na naši upřímnou recenzi níže uvedené jednotky.

Rozbalení 55palcového xiaomi mil TV P1

Tento model přichází ve velké krabici, odkud musí být během rozbalení pečlivě odstraněn. Vyřadit jednotku z krabice by trvalo minimálně dvě osoby. Nejlepší je dodržovat zvláštní opatrnost, aby nedošlo k poškození křehkého rámce jednotky, natož samotnou obrazovku.

V boxu jsou uvedeny následující:

 • MI TV P1
 • 360 ° Bluetooth dálkové ovládání
 • Dva stojany
 • Dva typy napájecích kabelů
 • Uživatelský manuál
 • Záruční karta

Nastavení televize

55palcový model MI TV P1 má rozměr 1243.9 x 782.2 x 285.3 mm (včetně základny). Protože jsme neměli žádný jiný dostupný tabulku, která by ji mohla namontovat, použili jsme náš jediný jídelní stůl. Zdá se, že na zádech nemá ustanovení o montáži na zeď.

Kromě toho, než máte vyhrazený stůl, musíte mít také několik náhradních baterií AAA pro dálkové ovládání. Balíček uvnitř krabice je nezahrnuje, takže je nejlepší být připraven.

Instalace stojanu za vytvoření základny televize je něco, co se nám silně nelíbí. Zatímco jiné televizní jednotky mají snadné způsoby vložení stojanů (bezproblémové a sotva s úsilím), MI TV P1 vyžaduje odolný šroubovák pro veškerou sílu potřebnou k připojení stojanu ke spodní části televize. Protože jsme neměli žádné předchozí znalosti, že to bylo pro nastavení nezbytné, stačili jsme při používání jediného nástroje, který máme: malý šroubovák. S trochou pomoci z sousedství jsme shromáždili veškeré úsilí o to, aby šrouby nasměrovali na místo, zatímco někteří lidé udržovali jednotku co nejvíce. Zvláštní výkřik jde k našemu sousedovi, který půjčil větší šroubovák, když jsme požádali o pomoc, zda byly šrouby skutečně určeny pro stojany.

Jako by se potíže nezastavilo, dalším dilematem, se kterým jsme se setkali. Těžko jsme měli přijít na to, jak to zapnout kvůli jeho neobvyklému postupu. Po připojení se světlo pod logem před základnou blikalo. Když však zapneme televizi pomocí dálkového ovládání, nic nedělá. Koupili jsme nezbytný pár baterií pro dálkový ovladač. jen jsme selhali při našem prvním pokusu o otevření zařízení pomocí tlačítka ON/OFF dálkového ovládání. Použili jsme také dva druhy napájecího kabelu (a koupili jsme adaptér pro jednu z nich). Po několika pokusech a selháních jsme se právě vzdali a nahlásili problém. Bylo nám řečeno, že jednotka bude právě nahrazena následující den.

Ve 2. den jsme připravili revizní jednotku, abychom dostali instrukci, jak skutečně napájet na Xiaomi Mi TV P1. Uprostřed základny televize se stalo nenápadné tlačítko. Poprvé to muselo být násilně tlačeno k zapnutí televizoru. Po zavedení to bylo jen tam, že byste ho mohli spárovat s dálkovým ovládáním. To vysvětluje, proč jsme nebyli schopni zapnout jednotku hned pomocí jednoduchého stisknutí tlačítka ON/OFF. Je prostě divné, že existovaly tyto vícenásobné únavné kroky, než jste si mohli užívat sledování. Museli jsme se znovu sestavit televizi, abychom to zkusili znovu po dobu N.Th. Bylo to později úspěšné, ale potíže se docela uvolnilo. zejména proto, že jsme okamžitě přicházeli z předchozí revizní jednotky.

Porty a tlačítka

MI TV P1 55 ″ má na zádech řadu portů. pokud jste zejména v počtu konzolí a externích skladeb, které byste se mohli chtít připojit k této televizi. Zde jsou dostupné porty:

 • Jeden HDMI Earc 2.1
 • Dva HDMI 2.0
 • Dva USB 2.0
 • 3.5mm zvukový výstup
 • Optický výstup
 • AV vstup
 • Vstup antény/kabelu

Vrátíme.li se zpět k tomuto kruhovému tlačítku pod ikonou MI na základně, je to použitelné, pouze pokud chcete otevřít televizi před použitím dálkového ovládání pro navigaci prostřednictvím vašich aplikací a funkcí.

Vlevo od tohoto tlačítka napájení je spínač mikrofonního ztlumení. To je užitečné, pokud chcete vypnout vestavěnou funkci mikrofonu televize. Ale opět to přichází s náklady kvůli třem světelným ukazatelům, které se zapnou, když vypnete mikrofon. Toto je stejné indikátory světla, které se zobrazují, když používáte funkci hlasové pomoci. Blikající světla, i když jsou malá, se proměňují v nepříjemnosti. a nemluvě o rozptýlení. v zážitku ze sledování.

MI TV P1 55 ″ displej

„55 palců“ se bezpochyby připojené k názvu jednotky je tak zřejmé pro její fyzický vzhled. Naše revizní jednotka je hrdá na její rámečkový LED a bezrámový design. Černá hranice (tak řečeno) na obrazovce dává elegantní vzhled. přidání k sofistikovanosti Xiaomi uvádí.

Po standardním nastavení Android TV jsme vítáni zářivými barvami, které nabízí. Je to vizuálně přitažlivý produkt, který poskytuje svůj slib (pokud se díváte na filmy a pořady, které mohou skutečně uspokojit jeho displeje a schopnosti).

Podle specifikací produktů může zajistit následující:

 • 3840 x 2160, 4K UHD
 • 1.07 miliard barev 3
 • Color Gamut: 85% NTSC (min)
 • HDR10
 • Dolby Vision /li>
 • Memc

Jeho displej 4K Ultra s vysokým rozlišením rozdával poutavý pocit do samotných pohybů na obrazovce. Na Netflixu jsme procházeli obsahem s Dolby Vision a viděli jsme jinou řadu vylepšení barev. I když ne celý obsah má tuto funkci Dolby Vision, kde je podporována „realističtější reprezentace obsahu“, funkce 4K (Ultra HD) je dostatečně spravedlivá pro běžné brambory s gaučem, které prostě chtějí těžit z vysoce kvalitního displeje. Pokud sledujete filmy a pořady HD, je to něco, co si můžete spravedlivě užívat.

Snadno použitelné dálkové ovládání

Když se podíváte na mnoho knoflíků jeho dálkového ovládání, může se to hodně děje, ale snadno se použije a je tak lehké nosit. Stejně jako ostatní chytré televizory dnes je to dálkový ovladač 360 ° Bluetooth, že uživatelé nemusí nutně ukazovat na televizní obrazovku, aby mohli navigovat nebo sdělit příkaz. Pokud jste blízko televize a stisknete tlačítko, odešle signál o tom, co dělat při snaze! Jen buďte opatrní, když sedíte na pohovce s dálkovým ovladačem. Může být nepříjemné přerušit se, když náhodou stisknete tlačítko dálkového ovladače vedle sebe!

Pro snazší přístup je tento dálkový ovladač Bluetooth také dodáván s vyhrazenými tlačítky pro Google Assistant, Netflix a Prime Video. Pamatujte: Dávejte pozor, abyste tyto speciální tlačítka nezasáhli. vzhledem k tomu, že se nacházejí ihned vedle tlačítka UP. Opatrný, opatrný, opatrný!

Jejich webové stránky také uvádí, že vzdálené rozložení Bluetooth se může mezi trhy lišit.

Hands-Free Google Assistant

Když už mluvíme o dálkovém ovládání, má tento užitečný nástroj mikrofon na své horní straně, kde můžete mluvit a dát příkaz prostřednictvím Hands-Free Google Assistant vestavěné funkce této televize. Jen řekněte: „Hej, Google“, abyste aktivovali asistenta Google a pak můžete přímo poskytnout jakýkoli příkaz, který může rozpoznat. Zkusili jsme otevřít aplikace, které jej používají, a kontrolujeme počasí a dokonce jsme praskali vtip a zpívali píseň!

Kdykoli je předvolán asistent Google, čtyři kruhová žlutá světla na základnách televize bliká. Tato světla jsou zmíněna dříve, jak se nachází trochu nalevo od loga MI. Tuto funkci můžete jednoduše vypnout přepnutím fyzického přepínače pod těmito světly (tento je umístěn vedle tlačítka používaného k zapnutí/vypnutí samotného televizoru).

Snažili jsme se volat „Hej, Google“ v různých hlasových svazcích a zjistili jsme, že je to pro tento nový model zásah nebo chybí, pokud jde o rozpoznávání různých příkazů. Není to také 100% přesné z hlediska rozpoznávání řeči.

Byly také potíže s příkazem asistenta Google, kdykoli jsme byli uvnitř konkrétní aplikace. Například kdykoli jsme byli uvnitř YouTube, virtuální asistent poháněný umělou inteligencí má těžko zpracování příkazu, protože se zdálo, že očekávají příkazy, které jsou specifické pro YouTube a ne z celého ekosystému televizoru. Kontrola teploty v YouTube, pro jednoho, trvá těžko v tom, že je to výkon ve srovnání s tím, kdy jste mimo aplikaci.

xiaomi, qled, recenze, nejlepší, hodnota, televizory

Doufejme, že má svůj vlastní způsob, jak se dlouhodobě přizpůsobit hlasu uživatelů.

Zvuk neoptimalizuje hlasitost

Vizuální je jedna věc, zvuk je další. Když přicházejí ruku v ruce, přinášejí konečný zážitek z prohlížení, aniž by to bylo (nebo obojí), nezanechalo dobrou známku. To by mohlo platit zejména pro lidi, kteří celý život sledovali na několika platformách a životním prostředí. Pokud chceme milovat vestavěné reproduktory Xiaomi Mi TV P1, zjistili jsme, že mu chybí každý den použití.

Celkově tento nový model Xiaomi TV neoptimalizuje objem toho, co sledujete. To je tak zřejmé, kdykoli hraje YouTube. Po úpravě hlasitosti na vaše představy se televize drasticky posune na nižší nebo vyšší hladinu z modré. To se nám stalo mnohokrát v podstatě každý den. Museli jsme udržet naše prsty zavřít tlačítka hlasitosti dálkového ovladače. jen proto, abychom mohli rychle snížit hlasitost, jakmile náhle zvýší objem sám

To bylo něco, co zřídka zažíváme při sledování televize, takže nás přimělo přemýšlet, zda by mohl existovat nějaký způsob, jak by Xiaomi mohl aktualizovat svůj hardware, aby se naučil, jak optimalizovat hlasitost na základě zvukových komponent toho, co sledujete. Myslíme si, že je to největší příležitost, kterou musí Xiaomi schopna co nejdříve řešit.

Stahování aplikací

Dalším technickým aspektem, který je třeba zvážit, je Ram ROM televizní jednotky. Tento model má 2 GB RAM a 16 GB ROM. Nebyli jsme schopni plně maximalizovat úložiště, protože ho prostě používáme před a po práci do práce. Pokud jste stahovali více aplikací, 16 GB úložiště není špatná kapacita.

Kromě vestavěných aplikací, jako je Netflix, Prime Video a YouTube, si můžete snadno stáhnout aplikace do televize jen několika kliknutími. Dálkové ovládání má dokonce vyhrazené tlačítko MI, kde můžete při otevření televize přistupovat vše. Můžete rychle procházet své aplikace pro stahování nebo přesunout z jednoho zdroje připojení k druhému. řekněme z HBO GO nebo IQIYI na AV nebo USB.

Při přepínání aplikací jsme nenašli žádný problém a stahování nových aplikací. Existují také k dispozici hry ke stažení, které můžete ovládat pomocí dálkového ovládání. Pokud jste Wi-Fi, je dole a nemáte kabel ani anténu pro televizi zdarma, užívání si těchto her je více než vánek.

Cena

Na základě dokumentu o briefingu produktu, který nám byl zaslaný, je největší model Xiaomi Mi TV P1 P24,990. to je rozumná cena pro 55 ″ televizi, která má spoustu funkcí.

Xiaomi Mi TV P1 je skutečně model, který si můžete prohlédnout své klíčové funkce a dostupnost. Výše uvedené body jsou věci, které můžete nebo nemusíte při nákupu nové televize zvážit. To platí hodně, aby věděl, co máte rádi a pracují od nich. Je to stále na vás v závislosti na vašich potřebách domácí zábavy.

Opět bychom chtěli prodloužit naši nejhlubší vděčnost Xiaomi a Comco za to, že nám umožnili mít první dib na tomto novém modelu po dobu čtyř týdnů.

Další informace naleznete na webové stránce tohoto produktu zde.

Xiaomi Mi Qled TV 75 Recenze: Nejlepší hodnota pro televizory s velkou obrazovkou

Sečteno a podtrženo: MI Qled TV 75 Nails Fundamentals: má prémiový design, hvězdný panel Qled s Dolby Vision a 120 Hz obnovovací frekvence a užitečné softwarové funkce. Chybí to na hraní 4K 120Hz, ale pokud to není úvaha, je to jedna z nejlepších hodnot, které najdete pro televizi s velkou obrazovkou.

Klady

 • Skvělá kvalita obrazu
 • Dolby Vision
 • Elegantní design jde dobře s moderním dekorem
 • Patchwall kromě Android TV
 • Úžasná hodnota

Nevýhody

 • – Není vhodné pro 4K hry při 120 Hz
 • – Stejné vzdálené jako rozpočtové televizory Xiaomi
 • – Rozhraní je občas zpožděné

Proč můžete důvěřovat Android Central

Naši odborní recenzenti tráví hodiny testováním a porovnáváním produktů a služeb, abyste si mohli vybrat to nejlepší pro vás. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Moje návyky sledování televize v průběhu pandemie byly přinejmenším nevyzpytatelné. Honoval jsem se do své fronty Netflix s Gusto loni v srpnu, abych byl okamžitě svržen kvalitou obsahu; Strategie Netflixu Greenlighting Every Idea, se kterým se setkává, začíná nosit tenké.

A i když mám spoustu skvělých televizních pořadů a filmů pro streamování z Disney Hotstar, Prime Video a více specializovaných služeb (Mubi je snadné doporučení), prostě jsem se nemohl dostat po většinu z roku 2021. Kromě události o dvojitém týdnu jsem se neobtěžoval přepnutím televize pro většinu z roku 2021. Přestože jsem před čtyřmi měsíci dostal televizi MI Qled, ne streamoval dostatek obsahu, abych ospravedlnil psaní úplné recenze.

Místo toho jsem četl spoustu knih; Naším cílem je zasáhnout nejméně 75 knih ročně, ale minulý rok jsem žalostně nedosáhl tohoto cíle. Takže jsem se pokusil změnit věci v roce 2021. Za poslední čtyři měsíce jsem prošel 30 knihami, včetně ročního opětovného čtení LOTR. Po dokončení série Shannara před několika týdny jsem se konečně cítil připraven se ponořit zpět do mého katalogu streamování, počínaje Loki. což bylo překvapivě nádherné. a přejděte na Ragnarok, Mýtický úkol a celou spoustu britských panelových show.

Poté, co jsem během posledních tří týdnů streamoval několik desítek hodin, jsem připraven podělit se o své myšlenky na televizi a co v tomto segmentu nabízí. Použil jsem všechny televizory Xiaomi vydané za poslední tři roky a také většina možností Qled, které jsou dnes dostupné na dnešním trhu. včetně OnePlus ‚Q1 Pro. takže mohu s jistotou říci, že Mi Qled 75 je nejlepší hodnota, pokud vy „Hledáte rozsáhlou televizi s fantastickou kvalitou obrazu.

O této recenzi

Tuto recenzi píšu po použití Q1 75 jako televizi v obývacím pokoji téměř čtyři měsíce. Xiaomi zavedla několik aktualizací softwaru a stability v této době, aby opravila počáteční chyby a vyladila kvalitu obrazu. Poznámka na fotografiích produktu: TV je na místě, které se moc nedostane na sluneční světlo, takže jsem nebyl schopen pořizovat slušné záběry produktu. V důsledku toho jsem musel během této recenze použít vykreslování Xiaomi. Omlouvám se předem.

Xiaomi Mi Qled TV 75: Cena a dostupnost

MI Qled TV 75 debutoval v Indii 22. dubna a je k dispozici na webových stránkách Flipkart a Xiaomi India. Televize prodává za 127 999 ₹ (1 725) a při použití kreditní nebo debetní karty získáte 7 500 GBP (100) okamžitou slevu (100). Najdete také snadné splátky pro televizi s většinou platebních institucí. Xiaomi prodává své televizory na vybraných trzích a je nepravděpodobné.

Xiaomi Mi Qled TV 75: Co se mi líbí

S MI Qled TV 75, první věc, kterou si všimnete, je, že je naprosto gigantická. Věděl jsem, že to bude větší než televize, kterou jsem přepnul, ale s rozměry 1367 x 1030 mm to trpaslíky 55palcové televizory 55 palců. Sotva se hodí na můj televizní kabinet, takže pokud se díváte na tuto televizi, ujistěte se, že změříte rozměry a zjistěte, zda to může být ubytováno uvnitř vašeho zábavního centra.

Zatímco MI Qled TV 75 přibíjí základy, existuje několik nedostatků. Nejprve je vzdálený; Je to stejný plastový dálkový ovladač, jaký najdete na televizorech Xiaomi na základní úrovni. Jistě, je to samo o sobě dost dobré dálkové, ale pro televizi v této kategorii bych rád viděl Xiaomi nabízet více prémiové možnosti.

Pokud hledáte 75palcovou televizi v Indii, najdete několik slušných možností. X80J společnosti Sony má 4K panel a obsahuje Image Engine Sony’s X1 a provozuje Google TV. A zatímco LCD panel má hodně co nabídnout, neměří se až do panelu Qled, který dostanete na MI Qled TV 75, a za 199 490 GBP, platíte prémii.

Samsung má také slušnou možnost v této kategorii v TU8000, přičemž televize nabízí 75palcový panel s tenkými rámy, HDR10 a LCD panel, který má zářivé barvy. Ale za ₹ 195 000 je také výrazně nákladnější než nabídka Xiaomi.

Xiaomi Mi Qled TV 75: Pokud si ji koupíte?

Měli byste to koupit, pokud.

 • Chcete televizi s velkou obrazovkou s velkým panelem Qled
 • Hledáte streamování obsahu Dolby Vision
 • Chcete vysoce přizpůsobitelný software
 • Jste na trhu s hodnotou

Neměli byste to koupit, pokud.

Nakonec, Xiaomi dostal spoustu věcí správně s MI Qled TV 75. Toto je nejvíce prvotřídní televize v portfoliu Xiaomi. a nejnákladnější produkt, který v současné době v Indii prodává. a přibil základy. Televizace poskytuje prémiový design, fantastický panel Qled s vysokou úrovní přizpůsobitelnosti a systém s dvojitou rozhraní znamená, že si můžete vybrat mezi Android TV nebo nabídkou Xiaomi.

Ano, existuje také několik nevýhod, zejména v tom, že televize nedokáže zvládnout 4K hry při 120 Hz. Díky tomu bude MI Qled TV 75 nezpůsobilým pro ty, kteří chtějí vyzvednout televizi s velkým obrazovkou, která se má použít s jejich PS5 nebo Xbox Series X, ale za to, co stojí za to, stále dělá skvělou práci s hrami HDR. Takže pokud jste s tímto konkrétním kompromisem v pořádku a chcete televizi s velkou obrazovkou, je MI Qled TV 75 skvělou celkovou možností.

Xiaomi Mi Qled TV 75

Sečteno a podtrženo: MI Qled TV 75 Nails Fundamentals: má prémiový design, hvězdný panel Qled s Dolby Vision a 120 Hz obnovovací frekvence a užitečné softwarové funkce. Chybí to na hraní 4K 120Hz, ale pokud to není úvaha, je to jedna z nejlepších hodnot, které najdete pro televizi s velkou obrazovkou.

Xiaomi Mi TV 4S 65 palce 4K Smart TV

Xiaomi Mi 4s 65 palcová inteligentní televizní cena Android v Keni je 89 000 šilinků. TV je vybaven obrazovkovým displejem 65 palců a rozlišení 3840x2160p.

Tento nový řadič navržený pro použití ve všech situacích vám umožňuje používat vaši obrazovku hlasem, protože má hlasově aktivované dálkové ovládání Bluetooth, které vám umožní snadno používat pro vše, co chcete, ať už je to surfování po internetu nebo sledování televize bez nějaké problémy.

Díky této kontrole můžete použít všechny služby poskytované již tak působivou televizí ještě snadnějším způsobem.

Další zajímavou funkcí nové televize Xiaomi je, že se může připojit k všemu, co chcete. Díky tomu můžete svou novou televizi připojit ke všemu, co chcete, díky svému připojení Wi-Fi, vysokorychlostnímu připojení Ethernet a Bluetooth V4.2.

Má také snadné spojení s asistentem Google a má integrovaný Chromecast, takže jej můžete připojit k mobilu velmi jednoduchým způsobem. Na televizi můžete hrát své mobilní hry! Sledujte vše, co chcete na své nové televizi Xiaomi 65-palcové.

Xiaomi TV má rozlišení 4K UltraHD, které poskytuje velkou jasnost a své oblíbené filmy můžete vidět tak, jak se vám více přizpůsobí. S touto televizí můžete hrát nejlepší videohry a série a filmy, jako byste byli v kině. Koupit xiaomi mi 4s 65 palcové inteligentní Android TV online za nejlepší cenu v Keni v SpennyTechnologies

Xiaomi Mi 4S 65 palcové inteligentní Android TV Specifikace a cena v Keni

Cena v Keni Ksh. 96000
Velikost obrazovky 65 palců
RAM 2 GB
ROM 16 GB
OS Android OS
Vstupy HDMI 3
USB porty 3
Bluetooth Ano
Ethernet 100 Mbps
Rozměry 144.93 x 83.65 x 31.88 cm (se základnou)
Procesor 64bitový procesor Cortex-A53 64-bit
Grafický MALI 470 MP3
Obnovovací frekvence 60 Hz
 • 64bitový čtyřjádrový procesor, 2GB RAM 16 GB úložiště
 • Rozlišení 3840 x 2160 pixelů se 178 stupňovým sledováním úhlů
 • Výkonné 20W stereo reproduktory: hlasitější a jasnější kvalita zvuku.
 • Vestavěné Wi-Fi a Ethernet: Podporuje 2.4G 5G Wi-Fi a 100Mbps Ethernet, aby bylo připojení k internetu zrychleno a stabilnější.
 • Bluetooth 4.2: Povolit připojení zařízení, která obsahují Bluetooth, jako je klávesnice, dálkový reproduktor a další.
 • Ovládací televize pomocí telefonu: Bude fungovat s podporovanými telefony Android pro ovládání televize a dokonce může použít pro zrcadlení obrazovky.
 • Zahrnuto 3 HDMI 2.0 portů, 3 porty USB
xiaomi, qled, recenze, nejlepší, hodnota, televizory

Cena v Keni

Objednejte Xiaomi Mi TV 4S 65 palce 4K Smart TV za dostupnou cenu v Nairobi v Keni 89 000. Spenny Technologies, přední dodavatel dostupné vysoce kvalitní xiaomi TV 4S 65 palce 4K Smart TV. Podívejte se na naše stránky, kde najdete další nabídky v Keni.

Xiaomi Mi TV P1: Nejlepší v průměrnosti

Xiaomi je na evropském televizním trhu zapojena od roku 2019. Jejich strategie: nabízí co nejnižší cenu co nejvíce televize. To se nezměnilo, ani o dva roky později.

Na tiskové konferenci představil čínský technický gigant Xiaomi své nové televizory a v současné době je mezinárodně zaváděn. Jmenovitě série «Mi TV P1». LCD televizory budou k dispozici ve čtyřech velikostech: 33 „, 43“, 50 „a 55“. Stále nevíme, kdy přesně. Pro obrázkové a zvukové technické elitáře není řada P1 nic. Z hlediska kvality se stává pevně někde uprostřed. Odpovídající kompromisy musí být provedeny z hlediska tvrdého a softwaru. Ačkoli dosud nebylo oficiálně pojmenováno, poměr ceny a výkonu by měl být spravedlivý, jak je typické pro Xiaomi. 600 až 700 franků pro 55palcovou televizi, něco takového. Dostanete to, za co platíte. A to je naprosto v pořádku.

Varianta 33 palců

Nejmenší televizor P1 nabízí rozlišení 1366 × 768 HD a 8bitový panel snímků 60 Hz schopný zobrazit 16.7 milionů barev. V souladu s tím televize nepodporuje HDR, natož Dolby Vision. Dva 5-wattové reproduktory, které podporují Dolby Audio a DTS-HD, z nichž každá se skládá z tweeteru a wooferu, poskytují zvuk s zahrnutými basy. Existují také tři HDMI 2.0 vstupů, jeden z nich s obloukem. Android TV 9 slouží jako operační systém. Spolu s 1.5 GB RAM procesory z MediaTek, to by mohlo vést k jednomu nebo dvěma trhnutí v provozu chytré televize. O připojení: TV je schopna Bluetooth 5.0 a duální pásmové wi-fi (2.4 GHz a 5 GHz).

Varianta 43 palců

Alespoň druhá nejmladší TV P1 má rozlišení UHD na 3840 × 2160 pixelů. Podporuje dokonce HDR10 a Dolby Vision. I když není nainstalován žádný 10bitový panel, jedná se o skutečný gadget, který přichází s 1.07 miliard barev, které jsou skutečně vyžadovány pro displej HDR (článek v němčině).

Nicht Pixelmasse, Sondern Farbe Macht Das Perfektte bild

Přesto se Xiaomi stále dostane do inzerování HDR a 1.07 miliard barev pomocí tohoto šikovného triku: Čínský výrobce televize používá 8bitový panel s ovládáním snímků (FRC). Panel v podstatě může takto vytvořit iluzi třetí neexistující barvy rychlým blikáním mezi dvěma barvami. Xiaomi tedy stále dostane 1.07 miliard barev, i když 8bitový panel může zobrazit pouze 16.Nativně 7 milionů barev.

Dva 10-wattové reproduktory, včetně tweeter a wooferu, které podporují Dolby Audio a DTS-HD, se postarají o zvuk. Pokud jde o připojení, existuje jeden HDMI 2.1 vstup s EARC a dvě HDMI 2.0 vstupů. TV však nebude vhodná pro vášnivé hráče, protože panel má pouze 60 Hz snímkovou frekvenci. Jako operační systém se používá alespoň Android TV 10. Spolu s 2 GB RAM procesory z MediaTek by to také mohlo vést k vrháním v operaci inteligentní televize.

O připojení: TV je schopna Bluetooth 5.0 a duální pásmové wi-fi (2.4 GHz a 5 GHz).

Varianta 50 a 55 palců

Tyto dvě největší velikosti lze snadno seskupit do jedné kategorie, protože kromě velikosti obrazovky sdílejí stejné specifikace: oba mají rozlišení UHD, podporují HDR10, HDR10 a Dolby Vision a používat stejný 8bitový panel FRC jako 43-palcový varianta.

Tón zde také nastavili dva 10 wattové reproduktory, včetně tweeter a wooferu, stále podporují Dolby Audio a DTS-HD. K dispozici je také HDMI 2.1 vstup s EARC a dvě HDMI 2.0 vstupů. Hráči však budou stále zklamáni, protože panel nabízí pouze 60 Hz snímkovou frekvenci. Android TV 10 se používá jako operační systém. Opět, procesor MediaTek 2 GB RAM pravděpodobně nestačí k zajištění hladkého provozu chytré televize.

xiaomi, qled, recenze, nejlepší, hodnota, televizory

O připojení: TV je schopna Bluetooth 5.0 a duální pásmové wi-fi (2.4 GHz a 5 GHz).

Proč to Xiaomi dělá

Xiaomi nemá v plánu řešit vlajkovou loď TV trhu. Ještě ne, stejně. To, navzdory skutečnosti, že výrobce čínských technologií přichází s velkými inovativními nápady. Například například transparentní OLED televize, i když konkurenti Panasonic nejsou pozadu.

Je to místo, kam směřujeme? Xiaomi představuje průhlednou OLED televizi

V této zemi však v současné době máme pouze černé obdélníky, které produkují obrázek, stěží dokonce hodné titulu «TV». Alespoň z pohledu televizního snobu zkaženého kvalitou. Přesto, proč to všechno dělá Xiaomi?

Hlavní důvod, pravděpodobně: předvídavost.

Značka Xiaomi je známá hlavně pro smartphony. alespoň v Evropě. Xiaomi však chce být mnohem více než výrobcem smartphonu. Jmenovitě technologická společnost, která slouží celému technickému ekosystému. Od chytrých telefonů po televizi, přes čističe chytrých hodinek a vzduchu, po e-skóre nebo vysavače. To vše vytváří hodnotu rozpoznávání.

Důvodem je, že kdokoli získá z klientely v jedné oblasti, má velkou šanci na získání určité důvěry v jiné oblasti také. Pokud si koupíte televizi Xiaomi, pravděpodobně si také koupíte zvukový panel Xiaomi a smartphone Xiaomi. To zabíjí dva ptáky jedním kamenem: Xiaomi vytváří povědomí o značce a podporuje loajalitu.

Podívejme se, co se stane, když dorazí transparentní OLED.

30 lidí jako tento článek

| Denial of responsibility | Contacts |RSS