Zablokoval telefon přes účet, jak se odemknout

zablokoval, telefon, přes, účet

Obnovujeme přístup k účtu

Nejprve se pokusíte obnovit svůj účet Google. Chcete-li to provést, otevřete tento formulář pro obnovení a zadejte telefonní číslo nebo záložní e-mailovou adresu. Poté klikněte na tlačítko Další a postupujte podle pokynů.

Pokud jezdíme, pak můžete obnovit přístup k účtu, i když si nepamatujete na adresu Gmail. V tomto případě vám Google připomene uživatelské jméno a pomůže obnovit heslo.

Pokud se nic nestalo. to znamená, že jste nepodednili telefonní číslo nebo záložní adresu v účtu Google a je pro vás ztraceno. V tomto případě přejděte na druhou možnost.

Odemknutí osobního účtu

Pokud jste zapomněli heslo nebo účet Google prošel podvodním útokem, lze jej snadno odemknout. Chcete-li obnovit přístup, postupujte podle pokynů:

 • Přejděte na stránku Google Google https: // účty.Google.com / login.
 • Zvolte „Zapomněli jste heslo?“.
 • Zadejte své telefonní číslo (musí být vázáno na účet) nebo e-mailovou adresu. Klikněte na tlačítko Další „.

Aplikace pro hackování telefonu

Jakýkoliv software stažený pro obejít heslo je nastaveno prostřednictvím různých internetových zdrojů. V oficiálním obchodě se hrají žádné takové aplikace.

Nejoblíbenější heslo hackování hesla:

zablokoval, telefon, přes, účet
 • Cocospy. Software, jehož práce není kontrolována právy superuserů. Lze instalovat na telefonu někoho jiného bez znalosti majitele. Funkce aplikace umožňují obejít obrazovku zámku, monitorovat zprávy a akce uživatele, vydávat pohyby o pohyby a mnohem více.
 • mspy. S tímto programem pro Android můžete sledovat fotografie, osobní údaje, volání a korespondenci v sociálních sítích. Aplikace funguje v pozadí a není detekován vlastníkem zařízení.
 • Spyzie. Výrazný rys tohoto softwaru je schopnost zobrazit nejen aktuální data, ale také vzdálené informace. Funkce programu můžete ovládat vzdáleně na libovolném zařízení s přístupem k internetu.

Pro instalaci takového softwaru je nutné zapadnout s marginální opatrností. V opačném případě může uživatel ztratit důvěrnost osobních údajů.

Jak odemknout Xiaomi Redmi telefon s Xiaomi

Značkaný program pomůže v tomto problému stát se skutečným asistentem. Metoda je vhodný pro zařízení, která jsou již vázána na účty MI. Existuje takový program MI odemknout, který lze stáhnout na oficiálních stránkách společnosti:

 • Tento program musíte stáhnout prostřednictvím oficiálních webových stránek a aktivovat jej na počítači;
 • Připojujeme telefon pomocí USB do počítače. MOFT se musí automaticky spustit. Pokud ne, je nutné jej ručně aktivovat na pracovní ploše;
 • Vypněte přístroj a také sevřete napájecí tlačítko a zvýšíte hlasitost;
 • V okně odemknutí přejděte na režim FASTBOOT;
 • Poté připojte zařízení k počítači a klepněte na funkci odemknutí.
zablokoval, telefon, přes, účet

To je bezpečný způsob, jak vlastní data nebudou mít žádný způsob. Nemůžete se starat o skutečnost, že bezpečnost nebo korespondence porušuje. Technologie je aktivní pouze po přihlášení a hesla. Pokud informace z účtu ztratily, je také nutné obnovit.

Speciální programy

Chcete-li zařízení odemknout, jsou zde také speciální programy. Pokud uživatel zjistil, že žádný z výše uvedených metod nepracuje nesprávně, pak se může snadno obrátit na nástroje.

Samsung Najít můj mobilní telefon

To je oficiální aplikace od společnosti Samsung. Pomůže odblokovat telefon bez resetování nastavení nebo reflashing osoby nebude při používání tohoto nástroje neobdrží žádná rizika.

Tato možnost však bude vhodná pro všechny uživatele, ale pouze ti, kteří byli zaregistrováni předem a schváleni v systému společnosti. Chcete-li využít programu, potřebujete:

 • Otevřete oficiální stránku;
 • Určete e-mailovou adresu, na kterou je uživatel vázán na Samsung;
 • Nyní musíte vybrat zařízení z vyhledávání;
 • Klikněte na položku „více“;
 • Vyberte sekci s odemknutím zařízením a potvrzením.

Jak je vidět, můžete dokonce otevřít přístup se speciálními nástroji. Dobré, když jsou oficiální.

Dr. Fone

Další velmi populární aplikace, která pomůže uživateli snadno odemknout Samsung. to je pozadí lékaře. Je určen pro telefony v systému Android, stejně jako dostupný v oficiálních obchodech, na místě.

Poté, co ji uživatel stáhl do počítače, potřebuje:

 • Připojte smartphone k počítači;
 • Otevřete program;
 • Najít položku s Android Lock;
 • Nyní klepněte na položku, která je zodpovědná za obnovu dat;
 • Určete typ obnovy, které potřebuje. V tomto případě hesla.

Pokud uživatel provedl všechny akce správně, soubory ze zařízení nejsou vymazány. Pokud ho nepřijdete nepozorovaně, může uživatel omylem kliknout na reset na tovární nastavení nebo něco takového.

Jak odemknout iPhone

Pokud zapomenete heslo od společnosti Apple Smartphone, máte pouze jednu cestu ven: reset na tovární nastavení. Tento postup odstraní heslo kódu, ale také smazat s iPhone všechny fotografie, poznámky, aplikace a dalšími daty. V přítomnosti zálohy v ICLAD nebo v počítači budou všechny informace a nastavení snadno obnovit.

Chcete-li resetovat, budete potřebovat kabel USB, počítač s programem Windows nebo MacOS a iTunes. Pokud není nainstalován, stáhněte ji z oficiální stránky Apple. Na Macos Catalina nebo novější verzi OS namísto iTunes musíte použít aplikaci Finder.

Nejprve vypněte smartphone prostřednictvím standardního menu, podržte tlačítko Boční nebo horní. Dále se ujistěte, že gadget není připojen k počítači a jednat v závislosti na modelu:

 • Na iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone SE (Druhá generace), iPhone X a novější modely: Stisknutím tlačítka boční, připojte zařízení k počítači USB kabelu a neuvolňujte jej, dokud se neobjeví obrazovka pro obnovení.
 • Na iPhone 7 a iPhone 7 Plus: Držíte klíč hlasitosti, připojte smartphone k počítači přes USB kabelu a neuvolte jej, dokud neuvidíte obrazovku pro obnovení.
 • Na iPhone SE (První generace), iPhone 6S nebo starší modely: Upřesnění tlačítka „Domů“, připojte zařízení k kabelu USB kabelu a neuvolňujte jej, dokud se neobjeví obrazovka pro obnovení.

Když se na displeji počítače zobrazí dialogové okno, klepněte na tlačítko „Obnovit“ a postupujte podle Itunes nebo Finder výzvy. Za prvé, systém vrátí tovární nastavení a poté vyzváni k obnovení uložených dat. V důsledku toho bude heslo vymazáno a zařízení je odemčeno.

Pokud čekací doba překročí 15 minut, bude iPhone vydán z režimu obnovy. V tomto případě znovu připojte smartphone k počítači stisknutím příslušného tlačítka, dokud se neobjeví okno. Pak opakovaně klikněte na „Obnovit“.

Tento materiál byl poprvé publikován v červenci 2019. V prosinci 2020 jsme text aktualizovali.

Mechanický inženýr, dobře pochopit techniku ​​a technologie. Více než 10 let používám Mac a iPhone, vím všechno o produktech ekosystému a Apple. Nejen píšu, ale vím, jak pracovat s rukama. 3 roky pracoval autoslemer, auto chinky je jen sám. Navržen a od nuly vybudoval dům se svými vlastními rukama, který se v kurzu hromadí mnoho zkušeností. Zbožňuji oldcual videohry a komiksy, hraní na kytaru.

Jak jsem blokoval můj telefon a nemohl se odemknout

Google má takovou nádhernou vlastnost, která má chránit vaše osobní údaje a dát příležitost vrátit telefon v případě jeho ztráty. Toto je vzdálené správy Android (Správce zařízení Android). Rád bych byl připraven na různé situace, takže jsem se rozhodl otestovat tuto funkci předem, abych se ujistil, že v případě ztraceného mohu dělat vše správně, a funkce bude fungovat tak, jak by měla fungovat. Selhání se stalo z prvního pokusu. Reprodukovat akci a říct vše v pořádku.

Otevřete stránku dálkového ovládání, zadejte heslo, klepněte na tlačítko Block.

Doslova po několika sekundách se na telefonu zobrazí obrazovka zámku:

A. Nemohu to odemknout. Zadám heslo a nehodí. Snažím se to zadat několikrát, ztratím se hádám, zvedám oči na monitor a chápu, že mám ruské uspořádání. Hypotéza: Heslo také zavedeno v ruském uspořádání.

Znovu změní rozložení na klávesnici. Figushki, jazyková změna tlačítka neaktivní.

Po několika pokusech se rozhodnu použít technickou podporu Google a HTC, ne hodně doufat v úspěchu. Víte, jaký druh technické podpory ve společnosti Google?

Bylo to velmi vtipné. Je mi líto, že jsem neměl screenshoty. V první zprávě v chatu s konzultantem jsem napsal celou podstatu mého odvolání. Prostřednictvím dobrých sedmi minut předních otázek a opakování stejného jsem téměř spadl z křesla od smíchu, přijímal zprávu od konzultanta:

Roman 17:51: Lily, obávám se, že jste telefon zablokoval.

Opravdu? Vole, napsal jsem tě o tom v první zprávě a dvakrát po!

Zeptal jsem se, jako: je možné odemknout telefon vzdáleně, je možné dálkově změnit heslo zámku a mohu mi něco pomoci, aby mi pomohl.

Nic. Tovární nastavení. Pak jsem ho požádal, aby zanechal přání zlepšení Inteeis dálkového blokování následujícího znaku: Chcete-li provést validaci zadaného hesla, nebo upozornit uživatele na rozložení a capslock. Roman slíbil, že převede ho svým kolegům, ale jsem si téměř jistý, že se to nestane.

Poté jsem se zabýval HTC. Chtějí je informovat o problémech, spíše než získat rozhodnutí. Dívka z HTC také nabídla pouze resetovat. Nicméně, nikdy jsem doufal v jiném rozhodnutí. Zeptal jsem se, abych opustil přání přidat možnost změny rozvržení v klávesnici na obrazovce zámku. Posuzování odpovědí dívky z HTC, to není v jejich moci.

Rozhodl jsem se pokusit se připojit telefon k počítači. Samozřejmě, že to je logické, že vývojáři měli představovat, nicméně před připojením k tomuto počítači, jsem již umožnil ladění USB, takže jsem doufal, že to bude hrát v mé laskavosti. Ale ne. Telefon byl připojen pouze v nabíjení.

Snažil jsem se hledat nějaké zranitelnosti, přístup k různým nastavením od opony, ale Android mě vždycky vrátil na obrazovku zámku.

Takže se musíte pokusit připojit externí klávesnici. Vypadá to pravděpodobně, říkám vám:

Návrh se objevil ve závěsu, aby změnil rozvržení, ale bez odemknutí je nemožné přístup k této položce. Snažil jsem se všechny variace Altshift, Crtlshift, CtlerlSpace a.T.D je k ničemu. Rozložení se v žádném případě nezměnilo.

Po dlouhém trápení bylo jen jedno řešení, na které se celá moje podstata odolala tolik. Vymazat telefon s resetem všech nastavení.

Udělal jsem to, ale touha zjistit, co se přesně stalo, nenechal mě, a druhá etapa testu začal :).

Nejprve jsem připojil klávesnici k již odemčenému zařízení. Ukázalo se, že ve výchozím nastavení je nainstalován pouze jeden rozvržení, ale v nastavení, kterou potřebujete vybrat alespoň dva. Ruština a angličtina a on bude jmenovat Hotkes ke změně CtrlSpace. Hurá!

Pak jsem záměrně nastavil rusko-jazykové heslo prostřednictvím dálkového ovládání a ujistil se, že vnější klávesnice je schopna vydávat znaky v rusko-mluvícím uspořádání vestavěných omezení. A, Cheers-Chesser, telefon byl odemčen s rusky mluvící hesla.

Počáteční hypotéza byla tedy testována téměř s sto procent spolehlivostí, že jsem nezapomněl na heslo (jak římský ze společnosti Google se také snaží předpokládat), ale představil ji s ruskými dopisy.

Na jedné straně tento příběh vypráví o mou hloupost a rukou, na druhé straně. Jaký druh chyb může dělat vývojáře a testery i velmi velké společnosti.

Veškerý tento příběh nemohl být, kdybych byl trochu opatrnější při vytváření nového hesla. Ale stále si myslím, že Google by měl jít s potiskem uživatelů a zavřít možnost takové chyby. Chtěl bych sbírat malé statistiky od uživatelů smartphonů s mušlemi z různých výrobců a pochopit, náhle Google příležitost zeptat se rusky mluvící hesla má svou omluvu, a pouze htc nepodporuje je v tomto úsilí. Pro ty, kteří chtějí psát do komentářů Stručný průvodce, jak to udělat bez blokování telefonu. Budu vděčný, pokud píšete, jak efektivně jít do služby Google Baghalport.

Reset hesla prostřednictvím obnovy

Reset na přístroji s heslem Android můžete přes režim obnovení.

DŮLEŽITÉ: V tomto případě budou všechny informace ze zařízení neodvolatelně ztraceny. Postarejte se předem o rezervaci, aby v takových případech je možné obnovit všechna data po resetu.

Poznámka: Nabijte telefon alespoň 70%, jinak existuje riziko, že se již nezapne, pokud je během procesu resetování vypuštěno.

Pro každou značku smartphonu jejich tlačítka. Může to být hlasitost Swing nahoru a tlačítko napájení nebo tlačítko Domů, tlačítko napájení a objem kolébkou nahoru. Na některých modelech musíte několik sekund stisknout a uvolnit, nejprve klávesy hlasitosti později. Zjistěte si přesnou kombinaci a posloupnost kliknutí pro konkrétně zařízení může být na fórech v síti výrobce vašeho smartphonu.

Vyberte požadovanou položku menu se provádí pomocí tlačítka zámku / napájení.

 • Znovu potvrďte napájení / zámek.
 • Na několik sekund pomocí protokolů můžete pozorovat na obrazovce telefonu jako proces čištění uživatelských dat.
 • Vyčistěte mezipaměť na přístroji.

V novějších modelech se závazka účtu Google stala mnohem těžší, že i resetování továrního nastavení nebo blikání nebude pomáhat vazbě obtoku. V zařízeních zařízení nad 5.0 Po resetování do továrního nastavení budete potřebovat autorizaci účtu Google. Jedná se o ochranu FRP (tovární resetování). Ochrana s obecným resetem. Proto pokud si nepamatujete heslo z účtu Google, bude to muset pamatovat nebo obnovit. hack to mnohem obtížnější, ale to je další příběh.

Resetujte přes Google

Pokud z nějakého důvodu, nemůžete se dostat do nabídky obnovení, obnovit telefon na tovární nastavení, lze jej provést prostřednictvím účtu na účtu Google HTTPS: // MyAccount.Google.com.

 • Bude to mít počítač nebo tablet s přístupem k internetu.
 • Musíte se přihlásit na svém účtu.
 • Dále otevřete stránku Search Security & Input Page / Device.
 • Vyberte své uzamčené zařízení a oprávnění předat.
 • Vyberte. „Smazat všechna data z tohoto zařízení“.
 • Přečtěte si varování, že všechny informace o uživateli budou vymazány ze zařízení a potvrďte.
 • Soubory na paměťové kartě zůstanou neporušené, ale stále je karta lépe extrahovat.
 • Smartphone bude při připojování k síti resetováno.
 • Poté, co je potřeba nakonfigurovat jako nové zařízení.

Pokud jste zapomněli na data účtu Google

Je těžké si představit, kolik funkcí ztrácí Android bez vazby na služby Google. Nebudete moci plně uložit telefonní seznam, historii vyhledávání, gmail mail, nastavení Google play, nainstalované aplikace a jejich data. Systémové aktualizace a aplikace se také stávají nemožnými. V našem případě je důležité, aby správný účet Google pomáhá obejít blokování s grafickým klíčem, pokud jste zapomněli.

Ale co dělat, pokud se stále podařilo zapomenout na data vašeho účtu Google?

Existuje několik způsobů, jak s tím žít:

  Obnovení účtu. Vytvoření služby Gmailu, zadali jste své telefonní číslo nebo náhradní poštu? Jít z počítače do gmailu.com a určete, že jste zapomněli heslo. Systém vám nabídne několik způsobů obnovení přístupu.
  Vytvořit nový účet. Je nepravděpodobné, že jste byli schopni zapomenout na heslo pro vás důležitým záznamem. Takže, konkrétně, váš Google Krejčí není tak kritický. Ačkoli, pokud jste si koupili placené aplikace a hry, přiveďte je na nový účet nebude fungovat. Tak zkuste předchozí cestu.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS