Zapisuje iPhone deaktivované připojení k iTunes

Jak opravit odpojený iPhone s nebo bez iTunes

Existuje několik důvodů, proč je iPhone deaktivován, a zkuste to udělat po 1/5/15/60 minut.

Snepers. Nějaký zvědavý přítel, člen rodiny nebo dokonce cizinec se může pokusit odemknout váš iPhone, ale on nebo ona neví o pokusech o omezené heslo.

Děti. Děti milují stisknout tlačítka, když obdrží iPhone, takže někdy může být zařízení odpojeno kvůli dětem.

Moje maličkost. Můžete zapomenout na heslo pro iPhone a neodemkněte jej. Nebo můžete náhodně aktivovat obrazovku iPhone v kapse a náhodně zadat přístupový kód.

Jak vyřešit problém a obejít odpojený iPhone, aby jej normálně používal.

O tom budeme mluvit v tomto příspěvku, 6 způsobů, jak odemknout odpojený iPhone s i bez iTunes.

O „iPad je deaktivován, připojte se k iTunes“

Zařízení iOS je chráněno několika bezpečnostními funkcemi, z nichž jedna. Zámek obrazovky.

Pokaždé, když zapnete iPad s obrazovkou zámku, musíte zadat správné heslo nebo použít ID Touch pro vstup do iPadu. A jakmile zadáte nesprávné heslo pro:

 • 6krát: iPad se vypne na 1 minutu;
 • 7krát: iPad bude odpojen po dobu 5 minut;
 • 8krát: iPad bude vypnut na 15 minut;
 • 9krát: Váš iPad bude odpojen na hodinu;
 • 10krát: Tento iPad řekne: „IPad je deaktivován, připojte se k iTunes“.

Když je váš iPad jednoduše odpojen na jednu hodinu nebo méně, můžete počkat, až se deaktivovaná obrazovka zmizí sama o sobě, a poté zadat heslo, aby se iPad odemkl.

Ale jakmile uvidíte, že „iPad je deaktivován, připojte se k iTunes“, nemůžete již tento iPad jen odemknout. Jediný způsob, jak opravit odpojený iPad. Tím je resetování nastavení. Upuštěním jeho upuštění můžete odstranit zdravotní stav a normálně použít iPad.

Chcete.li resetovat odpojený iPad, můžete postupovat podle pokynů na obrazovce a připojit iPad k iTunes, to vám může pomoci resetovat váš iPad a existují i ​​další metody, to vám může pomoci resetovat odpojený iPad, když iTunes nepomůže. Nyní se podívejme, jak přesně můžete zrušit odpojený iPad od iTunes nebo bez ní.

Jak opravit odpojený iPad:

Zvláštní pokyny: Chcete.li opravit odpojený iPad resetem, budou všechna data na něm smazána, takže lépe vytvoříte záložní kopii odpojeného iPadu, abyste se vyhnuli ztrátě dat.

Počkejte

Pro všech 9 nesprávných odhadů, vše, co musíte udělat, je počkat. (Všimnete si, že „opakujte pokus během 10 minut“ počítá čas, abyste viděli, kolik zbývá). Během čekání nemůžete něco udělat, ale pokud chcete, pojmete nouzové hovory na dno s nápisem „Nouzové volání“.

Po období vypršení platnosti se obrazovka iPhone změní na běžném pozadí a můžete to zkusit znovu. Ale je velmi důležité, abyste zadali své heslo, když máte šanci. Pokud se znovu mýlíte, půjdete na další čekací dobu.

Jakmile se dostanete k 60minutovému očekávání, máte poslední život. Udělejte chybu znovu. a budete blokováni, dokud nepřipojíte iPhone k iTunes a data na zařízení nebudou obnovena.

Pokud se blížíte 10krát, buďte opatrní. Možná jste někde zaznamenali správné heslo, nebo je tu někdo jiný, kdo to ví?

Možná je užitečné zaznamenat každý objem, který máte od té chvíle (a vše, co jste představili dříve), ale to je jen proto, aby vám pomohlo vaší paměti. docela inteligentní, iOS vypočítá několik záznamů stejného nesprávného přístupového kódu jako některé špatné hádání, takže se nemusíte starat o utrácení žádných odhadů, opakováním.

Pokud dosáhnete 10. Nesprávného předpokladu, musíte jít do další části této lekce.

iphone, připojení, itunes

Resetování hesla prostřednictvím „Najít můj telefon“

Pokud k počítači není přístup, pak lze odpojený iPhone odemknout bez iTunes. Chcete.li to provést, použijte funkci najít můj telefon z Apple. Metoda je relevantní, pouze pokud v době uzamčení zařízení byla zapnuta:

 • Pomocí počítače nebo jiného mobilního zařízení se přihlaste ve svém účtu iCloud. Chcete.li to provést, zadejte Apple ID a přístupový kód.
 • Přejděte na seznam dostupných zařízení a najděte požadovaný iPhone zde (který dává chybu a požádá o připojení k iTunes).
 • Klikněte na tlačítko „Otřete iPhone“ a akci potvrďte.

Po dokončení operace budou všechna data neodvolatelně odstraněna. Pokud jste již dříve vytvořili zálohování souborů prostřednictvím iCloud, iTunes nebo software třetí strany, lze je zkopírovat na iPhone.

Získejte správná data v datu a čase

Funguje to, pokud váš iPhone píše o některých neuvěřitelných časových intervalech. Něco jako „iPhone. Opakujte pokus po desítkách milionů minut “.

Jak víte, je nemožné dostat se k těmto hodnotám s jednoduchým překonáním hesla. Proč se tento nápis objeví? Všechno je jednoduché-když je baterie odpojena, čas je resetován na iPhone, telefon si myslí, že je v minulosti a nabízí v budoucnu vstoupit do hesla po mnoha, mnoho let.

Co v tomto případě dělat? Existují dvě možnosti:

Co se bude dít? Iphone obdrží data o aktuálním datu a čase přes internet a nápis při blokování zmizí. Je pravda, že stojí za to provést rezervaci, že to všechno bude fungovat pouze tehdy, když v nastavení iPhone je automatické stanovení data a času.

Nastavují čas ručně? Hladce přecházíme k další metodě.

Ipod je deaktivován? Připojte se k iTunes!

Když je iPod / iPod Touch odpojen, iPod ohlásí se připojit k iTunes, což je efektivní způsob obnovení iTunes. Níže můžete sledovat vedení:

Krok 1 Připojte odpojený iPod / iPod Touch k počítači.

Krok 2 Otevřete iTunes a vyberte iPod

iphone, připojení, itunes

Krok 3 Klepnutím na „Obnovit iPod“ spusťte proces vypouštění. Počkejte několik minut, po kterém projdete proces nastavení iPodu.

Poté bude váš odpojený ipod opraven jako nový. Během procesu instalace si můžete také vybrat „Obnovení ze záložních iTunes“.

Pozornost: Chcete.li se připojit k iTunes a opravit iPod odpojený, ujistěte se, že jste již dříve synchronizovali tento iPod s iTunes, jinak můžete získat chybovou zprávu, která uvádí, že iPod se nemůže připojit k iTunes, protože iPod je blokován heslem a a Heslo je blokováno a končí v cyklu. V tomto případě můžete zvážit opravu problému s odpojeným iPodem bez iTunes.

Připojte se k iTunes, opravte odpojený iPhone

Situace 1 Připojení k iTunes pod 3 podmínkami

Váš iPhone může být připojen k iTunes, i když je deaktivován. Potřebujete svůj iPhone, počítač s iTunes a tři podmínky provedení.

 • Už jste synchronizovali svůj iPhone s iTunes.
 • Váš iPhone nebyl od posledního připojení vypnut.
 • Již jste připojili svůj iPhone s PC.

Vyplňte 3 podmínky, přečtěte si kroky k obnovení iPhone.

Krok 2 Připojte svůj iPhone k PC pomocí kabelu USB

Přejděte na zařízení v levém seznamu. Vyberte ikonu odpojené iPhone a kliknutím na obrázek iPhone zadejte integraci obnovy.

Krok 4 Obnovte svůj iPhone

Когда ыы нажмете заключениевы могли видеть кнопку востановление iPhone справа. Pokud váš iPhone není potřeba, klikněte na ně a obnovte svůj iPhone. Nebo chcete nejprve vytvořit záložní kopii svých dat, můžete se podívat na záložní kopie níže uvedeného pole, kliknutím na tento počítač zálohujte všechna data z iPhone odpojena na PC a klikněte nahoru nahoru nahoru. Po dokončení zálohy kliknutím na obnovení iPhone resetujte iPhone.

Po dokončení resetu bude váš iPhone zapnutý. Můžete jej znovu použít, stačí znovu nakonfigurovat svůj iPhone a v případě potřeby na něj přenést data zálohování.

Situace 2 Připojte se k iTunes zadáním režimu obnovy

Pokud nesplníte 3 podmínky v situaci 1, můžete také připojit iPhone odpojený k iTunes. Následuj tyto kroky.

Krok 1 Zadejte režim obnovy

Chcete.li vstoupit do režimu obnovy, nejprve vypněte svůj iPhone, pak pokud je váš iPhone:

Iphone 8/8 Plus, X / XR / XS, 11/11 Pro nebo iPhone SE [Druhá generace] Pokračujte v stisknutí bočního tlačítka a přesto připojte iPhone odpojený k PC pomocí nabíječky USB. Když uvidíte obrazovku obnovy, můžete uvolnit prst.

Nebo iPhone 7/7 Plus: Pokračujte v držení tlačítka pro redukci objemu a mezitím připojte iPhone odpojený k PC pomocí kabelu USB. Stiskněte tlačítko Redukce objemu, dokud se neobjeví obrazovka obnovy.

Nebo iPhone 6s nebo dříve: Držte tlačítko „Domů“ a zároveň připojte zařízení k PC. Pokračujete v stisknutí tlačítka „Domů“, můžete jej nechat jít, když uvidíte obrazovku pro zotavení.

Krok 2 Spusťte iTunes a najděte svůj iPhone

Spusťte iTunes a přejděte na zařízení nalevo od Intese. Klikněte na ikonu svého odpojeného iPhone. Zobrazí se oznámení, kliknutím obnovíte. Když kliknete, bude software pro obnovení načten do vašeho iPhone automaticky, bude to nějakou dobu trvat. Pokud to trvá déle než 15 minut, váš iPhone se automaticky dostane z režimu obnovy, musíte jej znovu zadat.

Po načítání softwaru bude obnova automaticky fungovat. Jen počkejte na dokončení obnovy. Až se tak učiní, obnovení softwaru zmizí a také odpojený stav. Můžete získat přístup do svého iPhone, nakonfigurovat svůj iPhone a užít si čas.

Resetujte přes Tenorshare 4ukey

Tenorshare 4ukey je malý nástroj, který vám umožní odstranit zámek v případě nesprávně zadaného nebo zapomenutého hesla (pokud iPhone zapíše „Připojte se k iTunes“). Vhodné, když uživatel nemá přístup k iTunes a dalším nástrojům obnovy:

 • Stáhněte si a nainstalujte program z oficiálního webu. Zkušební verze je distribuována zdarma a je k dispozici pro operační systémy OS X a Windows.
 • Spusťte software a připojte iPhone k počítači USB
 • Počkejte, až 4UKEY najde zařízení a stiskněte modré tlačítko „Start“ a odstraníte chybovou zprávu. Poté budou všechny informace o uživateli vymazány ze smartphonu.
 • Program dále navrhne obnovit operační systém iPhone. Pokud již máte soubor firmwaru iOS, pak pomocí tlačítka Procházení označte cestu k ní. Klikněte na „Stáhnout“ tak, aby 4ukey nezávisle stáhli požadovanou verzi přes internet.
 • Poté se v počítači objeví další obrazovka. Kliknutím na „Odemknout nyní“ odstraníte zámek.

Počkejte na konec postupu a odpojte zařízení. Poté nastavte iPhone, přijďte s novým přístupovým kódem a zadejte další nastavení bezpečnosti.

Odemkněte iTunes

 • Stáhněte si nejnovější verzi iTunes pro Windows 10, 8, 7, Vista nebo XP (na počítačích běžících MacOS iTunes je nainstalován podle výchozího);
 • Budeme také potřebovat kabel USB pro iPhone (pomocí Wi-Fi-připojení nebude fungovat pro vymazání iPhone);

Odstranění hesla na modelech iPhone X nebo novějších, iPhone SE (2. Generace), iPhone 8 a iPhone 8 Plus

 • Bez připojení iPhone k počítači (notebook) stiskněte a podržte boční tlačítko a jedno z tlačítek nastavení hlasitosti, dokud se neobjeví posuvník „vypnutí“. Přesuňte posuvník a vypněte iPhone. Držte boční tlačítko, připojte iPhone k počítači. Držte boční tlačítko, dokud není otevřena obrazovka obnovy.

Odstranění kódu Parol na iPhone 7 a iPhone 7 Plus

 • Bez připojení zařízení k počítači (notebook) stiskněte a podržte boční tlačítko, dokud se neobjeví posuvník „vypnutí“. Přesuňte posuvník a vypněte iPhone. Držte tlačítko Redukce objemu, připojte iPhone k počítači. Udržujte tlačítko Redukce objemu, dokud není otevřena obrazovka obnovy.

Odstranění hesla iPhone SE (první generace), iPhone 6s nebo Younger

 • Také bez připojení iPhone k počítači stiskněte a podržte tlačítko boku (nebo horní), dokud se neobjeví posuvník „vypnutí“. Přesuňte posuvník a vypněte zařízení. Držte tlačítko „Domů“, připojte iPhone k počítači. Nepoužívejte tlačítko „Domů“, dokud se obrazovka režimu obnovy neotevře.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS