Zapomněl jsem PIN kód na Samsung Co dělat

Jak odstranit kód PIN z telefonu

Pokud jste omylem zapomněli nastavené heslo nebo grafické tlačítko do smartphonu Android, pak to není důvod k panice. Přístup k mobilním zařízení lze obnovit, zatímco existuje několik způsobů, jak odstranit zámek. Zvažte podrobně všechny tyto cesty.

zapomněl, jsem, samsung, dělat

Zámek obrazovky pomáhá zabránit neoprávněnému pronikání outsiderů „uvnitř“ gadgetu. Na smartphones a tablety jsou vždy mnoho dokumentů a fotek osobní postavy. Kromě toho existuje obvykle mnoho účtů, přístup, ke kterému mohou neoprávněné osoby vést k vážným důsledkům, včetně finančního charakteru. Pokud je mobilní zařízení ukradeno, nebude možné jej použít.

Kromě toho blokování pomáhá chránit smartphone a děti. Děti nebudou schopny omylem vymazat důležitá data z uzamčeného telefonu.

Některé modely smartphonu, zejména čínských výrobců, ihned po zakoupení nebo aktualizaci systému, vydat oznámení „pro spuštění služby Android, zadejte PIN“. Ve výchozím nastavení existuje jednoduché heslo, které se doporučuje změnit co nejdříve, co je napsáno v pokynech. Musí být také instrukce, jak to udělat.

Jak odemknout telefon Samsung pomocí mém mobilu

Najít můj mobilní telefon. Jedná se o speciální službu pro uživatele Samsung, která vám umožní používat různé funkce. To vám pomůže odemknout Samsung za minutu minut. Kromě odemknutí můžete tuto službu použít jako záložní a obnovou platformu, nebo můžete vymazat data a mnohem více.Chcete-li pochopit, jak odemknout telefon Samsung Pokud jste zapomněli heslo, postupujte takto:. Vezměte prosím na vědomí, že k použití musíte povolit funkci dálkového ovladače výběrem „Nastavení“ „Nastavení“ Zámek obrazovky a bezpečnost „“ Najít můj mobilní „Povolit“ dálkové ovládání „. Nezapomeňte také zadat svůj účet Samsung.

Otevřete webový prohlížeč a navštivte oficiální webové stránky najít mobilní telefon.

Přihlaste se pomocí svého ID a hesla Samsung.

Vyberte možnost „Odemknutí“ z odeslaných záložek.

Nyní klikněte na „Unlock“. Zjistí všechny informace o zámku obrazovky.

Jak odemknout Samsung pomocí nástroje „Najít můj mobilní

Toto je snadný způsob, jak odemknout zařízení Samsung, pokud jste vytvořili účet Samsung a zaregistrovali jej předem.

2) Zadejte systém pomocí přihlašovacích dat Samsung.

3) Na Intete z mého mobilního účtu naleznete v levé straně. To naznačuje, že jste na tomto účtu registrováni.

4) Na levém postranním panelu vyberte „Odemknout obrazovku“.

5) Nyní vyberte „Odemknout“ a počkejte několik sekund, dokud nebude proces dokončen.

6) Musíte dostat okno s upozorněním, že se obrazovka odemkne.

7) To je vše. Telefon musí být odemčen.

Použijte zapomenuté grafické tlačítko pro odemknutí Samsung (Android 4.4 nebo nižší)

Následující řešení funguje také na určitých modelech. Chcete-li být přesné, funguje to na libovolné Android 4.4 a níže, například na Samsung Galaxy S4 SGH-I337. Před touto verzí Androidu jste měli možnost resetovat heslo nebo grafický klíč po několika neúspěšných pokusech o přístup k telefonu nebo tabletu.

 • Zapněte Samsung a několikrát zadejte nesprávné heslo, PIN nebo šablonu, dokud se nezobrazí zpráva „Nesprávný výkres.
 • Pak se zobrazí také ikonu. „Zapomněli jste šablonu? „.
 • Klikněte na něj a budete mít možnost získat / změnit heslo, PIN kód nebo šablonu.

Zapomenutý kód blokování nebo grafického klíče

Snad nejběžnější situace. Používáte se zařízení, odemkněte jej pomocí snímače otisků prstů a pak podmíněná galaxie S9 vzala a restartovala nezávisle. A je nutné, vyžaduje určitý kód PIN!

A zavedli jste to na obr, ví, kdy a nepamatují si! Co dělat? Existují dvě možnosti:

 • Využijte Scount Samsung. Opravdu doufáme, že jste ho nezapomněli. Přejděte na speciální stránku na oficiální stránce Samsung (zde je odkaz), zadejte e-mailovou adresu a heslo. Nyní můžete bezpečně odemknout galaxii. odebráme heslo nebo kód PIN v jednom stisknutí!
 • Nepamatujte si nic? Pak nejradikálnější prostředek zůstává. úplné odstranění nastavení a obsahu. Zde jsou pokyny pro nejoblíbenější modely. Galaxy S7, Galaxy S8 a Galaxy S9 (Jste vhodný přes menu obnovy). Pozornost! Všechna data budou vymazána ze zařízení.

Dokonce i když odemknutí prostřednictvím plného resetu mohou nastat problémy. A název tohoto problému. účet Google.

Ta věc je, že pokud byl Google zaveden na Galaxii, poté po resetování nastavení můžete vidět, že je zpráva:

Neautorizovaný pokus o resetování zařízení do továrního nastavení. Pro potvrzení osoby se připojte k Wi-Fi nebo mobilní síti.

Takže nelze přístroj používat. odemknout, musíte zadat uživatelské jméno a heslo z účtu Google.

Jak odemknout pomocí účtu Google

Pokud najednou zapomněli heslo z telefonu Samsung, můžete jej obnovit pomocí účtu Google, po kterém nainstalujete nová data. Tato metoda je oficiální a stanovena pro telefony s verzí až 5.0. Na novější smartphonech tato volba nefunguje z důvodu přísnější ochrany.

 • Zadejte grafický klíč pětkrát. Pokud se práce provádí špatně, zobrazí se další tlačítko PIN na spodní obrazovce.
 • Klikněte na odkaz, který se zobrazí a určete sadu znaků, které byly zadány při vytváření klíče.
 • Pokud si nepamatujete kód, vyberte zotavení pomocí účtu Google.

Chcete-li odemknout telefon Samsung, pokud jste zapomněli grafické heslo, zadejte poštovní schránku a heslo pro zadání. Poté můžete smazat všechna uložená data, která chcete nastavit heslo a zapamatovat si to.

Resetujte pomocí mobilu

Chcete-li dálkově resetovat telefon Samsung na tovární nastavení, musíte:

 • Vyberte požadovaný gadget ze seznamu.
 • V menu vpravo klepněte na položku „Odstranit mé zařízení“.
 • Opětovným kliknutím na tlačítko „Smazat“ po upozornění systému pro zničení všech informací.
 • Zadejte heslo posledního účtu, který byl připojen ke smartphonu. Toto bezpečnostní opatření poskytuje dodatečnou ochranu s krádeží telefonu. Pokud heslo nebude zapamatovat, odborníci servisního centra pomohou vyřešit problém po předkládání dokumentů do zařízení a kontroly o nákupu.
 • Počkejte na dokončení procesu a restartujte telefon.

Zakázat zámek v nouzovém režimu

Vyjmutí ochrany spuštěním zařízení v nouzovém režimu se provádí, pokud je podezření na škodlivé použití. Podstatou metody je provádět následující akce:

 • Je nutné vypnout smartphone a při opětovném zapnutí, podržte tlačítko Hlasitost Dolů.
 • Pokud se vše provádí správně, v levém dolním rohu se zobrazí „Safe Mode“.
 • Měli byste se pokusit přihlásit se pomocí obvyklého hesla nebo grafického klíče. V tomto režimu jsou provozovány pouze systémové aplikace, a proto je škodlivý program blokován a nebude schopen zabránit odemknutí.

Bude užitečné. Pokud je vstup úspěšný, měli byste zobrazit nedávno nainstalované aplikace a odebrat ty, které způsobují podezření nebo byly instalovány z neověřeného zdroje.

Tvrdý rezet

Nejvíce kardinálové metody, jak odstranit heslo z telefonu Samsung, pokud jste zapomněli. reset dat. Mluvíme o úplném resetování zařízení do počáteční nastavení. Ve stejné době, stará data zadaná jako blokovací řešení resetují. Je důležité zvážit to s takovými akcemi ze Smartphonu, všechny osobní údaje jsou odstraněny. kontakty, hudba, video, foto a t. D. To je důvod, proč před zahájením práce stojí za záložní kopii a po zahájení práce.

Pokud je kopie připravena, můžete obnovit Samsung do továrního nastavení, pokud jste zapomněli heslo. Akce algoritmu takové:

 • Odpojte smartphone obvyklým způsobem pomocí prodlouženého stisknutí tlačítka napájení.
 • Klepněte a podržte tlačítka hlasitosti nahoru, jídla a domov. Pokud poslední tlačítko není, jednoduše zkontrolujete hlasitost a napájení.

Nyní víte, jak odstranit heslo z telefonu Samsung, pokud ho vlastník zapomněl. Mínus metoda je, že je velmi pracné a vyžaduje vytvoření zálohy před čištěním. To je důvod, proč stojí za to se uchylit k poslednímu.

Jak odemknout Samsung přes nouzový režim

V některých případech může být příčinou Samsung Screen Lock různé aplikace třetích stran. Chcete-li se zbavit jejich funkční, budeme muset nahrát naše zařízení v nouzovém režimu.

Pokud jste zapomněli heslo:

 • Být na obrazovce zámku, svorku napájení. Zobrazí se menu Vypnutí;
 • Stiskněte a podržte tlačítko „Shutdown“;
 • Telefon se zeptá, zda chcete zavést v nouzovém režimu. Klepněte na „OK“ nebo na nápis „Nouzový režim“;

Jak odstranit blokování Pokud jste zapomněli heslo z telefonu Samsung

Zapomeňte na grafické kreslení není děsivé. Mnohem obtížnější odemknout hlavní obrazovku, pokud jste zapomněli heslo na vašem Samsung Galaxy A01 Core, A11, A30 jít do jiného smartphonu. Ale i v takové zdánlivě beznadějné situaci existuje několik způsobů, jak odemknout heslo v telefonu doma.

Prostřednictvím účtu Google

Každý smartphone Samsung má ochranu výrobce zařízení, stejně jako zabezpečovací systém Android. Majitelé starých Samsung J5, J2 Core modelů J2 Prime a J3 mohou odstranit zámek obrazovky bez ztráty dat prostřednictvím účtu Google.

Důležité. Metoda funguje pouze na modelech s Androidem 5 a níže.

Zde je, jak odemknout telefon, pokud jste zapomněli heslo:

 • Zadejte heslo pro Android nebo grafický klíč Samsung, dokud neuvidíte zprávu „Unlock ve službě Google“.
 • Klikněte na tlačítko, které se zobrazí.
 • Zadejte e-mailovou adresu vázanou na účet Google.

Po zadání všech potřebných údajů budete moci odemknout smartphone. A pokud vlastník zapomněl heslo z účtu Google, může vždy obnovit přístup prostřednictvím speciálního formuláře.

zapomněl, jsem, samsung, dělat

Najít můj mobilní telefon

Dnes jsou majitelé Samsung J2 Core, J2 Prime, J4 a další staré modely značným počtem lidí. Na většině moderních zařízení, ať už Samsung Galaxy A01 jádro nebo Samsung S8 instaloval operační systém novější Android 5. To znamená, že otevřete obrazovku telefonu prostřednictvím autorizace v účtu Google nebude fungovat.

Jak odemknout grafické heslo Samsung nebo digitální kód v tomto případě? Ve skutečnosti je ještě jednodušší než v opce, která byla popsána dříve. Každý vlastník smartphonu Samsung z A10 do Samsung S8 je zván k registraci dalšího účtu. Nemá nic společného s Google, ale je vlastnost Samsung. Přítomnost přídavného účtu umožňuje odemknout Tablet Samsung Galaxy Tab 6, stejně jako jakýkoli smartphone bez ztráty dat.

Níže je podrobný popis, jak odemknout telefon, pokud jste zapomněli heslo:

Chcete-li zařízení odemknout, budete muset postupovat podle dvou podmínek: máte na telefonu registrovaný účet Samsung a přístup k Internetu je aktivován na telefonu.

Výhodou této metody je, že funguje ve všech smartphonu společnosti, ať už se jedná o staré Samsung Dos nebo mnohem více modernější modely jako Samsung A50, A51 nebo A32. Tam jsou nevýhody tváří v tvář dvou důležitých podmínkách, ale obecně je možnost optimální.

Nemusíte mít možnost odemknout smartphone, pokud zapomenete heslo z účtu Samsung. Ale i v takové situaci, vývojáři poskytli příležitost odemknout telefon bez ztráty dat. Chcete-li to provést, musíte v nabídce Moje mobilní služba kliknout na tlačítko „Zjistit identifikátor nebo heslo“ a postupujte podle dalších pokynů.

Jak to udělat, když jsem zapomněl heslo ze Sony

Kromě obecného způsobu, který nám umožní odemknout telefon pomocí tlačítka tísňového volání, společnost Sony poskytla uživatelům speciální způsob, jak odemknout jejich gadgets.

 • Zapněte telefon Sony a přejděte na obrazovku tísňového volání;
 • Na obrazovce tísňového volání v poli vytáčení vytáčení zadejte následující kombinaci:

Technické menu ze Sony se zobrazí s sekcí Service Test;

Po něm budou zobrazeny další položky, mezi nimiž vyberete „NFC → DAG test“. Kohoutek v tomto bodě;

Stiskněte tlačítko „Home“ a můžete se dostat do telefonu bez sady tísňového volání.

Volitelný kód PIN nebo Google. pouze pro smartphony a tablety s Androidem 5.0 a nižší

Po 5 nesprávných pokusech se zobrazí „Další pin“. Klikněte na něj a zadejte kód ze 4. číslic, které jste označili, když byl vynalezen grafický klíč.

Pokud si nepamatujete PIN, klikněte na „Unlock ve službě Google“ (Zapomněli jste grafický klíč?») A Zadejte e-mailovou adresu a heslo Google. Na zařízení, které odemknete stejnou poštu.

Pokud tlačítka „odemknutí v Google“ („Zapomněli jste grafický klíč?“) Ne, to znamená, že na zařízení nebyl přidán účet Google, použijte jiné způsoby.

Pokud si nepamatujete heslo, obnovte ji prostřednictvím speciálního formuláře a zadejte zařízení. Pokud se nepodařilo obnovit heslo, použijte jiné způsoby.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS