Zapomněli jste grafické klíč, jak se odemknout Android Samsung

Jak odemknout smartphone, pokud je grafický klíč zapomenut

Zapomněl jsem grafický klíč a nevíte, co dělat. s ohledem na počet uživatelů smartphonů a tablet Android, každý může čelit problému. V této instrukci jsem shromáždil všechny způsoby, jak odemknout grafický klíč na telefonu nebo tabletu s Android. Platí pro Android verze 2.3, 4.4, 5.0 a 6.0.

Za prvé, pokyny budou uvedeny v tom, jak odstranit heslo se standardními zařízeními Android. ověřením účtu Google. Pokud jste také zapomněli heslo ze společnosti Google, a pak pojďme mluvit o tom, jak odstranit grafický klíč, i když si nepamatujete žádná data vůbec.

První metoda ztráty dat obejít zámek telefonu je grafický klíč

Jedním z rozlišovacích funkcí Android je schopnost používat charakteristickou grafickou šablonu jako kód odemknutí telefonu.

Je to trochu pohodlnější než zadávání PIN kódu, stejně jako z technického hlediska. bezpečnější. Tento způsob odemknutí zařízení vyžaduje klouzání prstem přes obrazovku.

Pokud vlastník smartphonu bude mírně mastné prsty, pak se podívejte na obrazovku proti světlu, abyste zjistili, co trasa prošla prstem. Na základě tohoto, můžete zadat vzorec.

Je však možné nejen proti světlu, aby se podíval. hlavní věc je nějakým způsobem opravit tyto pohyby, protože posuvné bylo obvykle mnohokrát.

Jiné způsoby, jak odemknout telefon Android

Existuje dobrý způsob, jak je, pokud jsou kořenová práva instalována v telefonu, ale protože ti, kteří je mají s největší pravděpodobností ví, jak to je hotovo, nebudu to popsat.

Pokud máte Samsung telefon stáhnout program „Odin“ (můžete z oficiální stránky) a přeložit smartphone do režimu stahování). Chcete-li to provést, svorka 3 tlačítka na počítači vypnutý:

zapomněli, jste, grafické, klíč, odemknout

Když se dostanete do tohoto menu, pokračujte stisknutím tlačítka hlasitosti.

Na obrazovce se zobrazí android a slovo „stahování“. to znamená, že jste přeneseni Samsung do režimu firmwaru.

Připojte telefon k počítači přes USB a počkejte na instalaci ovladače. První buňka „ID: COM“ zobrazuje připojený port a v protokolech se zobrazí zpráva „Přidána“.

Nyní klikněte na „AP“ („PDA“ ve starších verzích Odin) a vyberte soubor obnovení. Pokud je však vybrána možnost „AP“, pak v okně vedle cesty do souboru můžete pokračovat. Chcete-li spustit software, klepněte na tlačítko Start.

Vzhledem k tomu, že hmotnost souboru pro obnovu je malý, tento proces bude trvat několik sekund. Vypněte telefon a podržte jeden z klíčových kombinací, které chcete obnovit:

V závislosti na nainstalovaném obchodníkovi: CWM nebo TWRP odstraňte níže uvedené soubory.

 • „Heslo.Klíč „(“ gatekeeper.Heslo.Klíč „)
 • „Gesto.Klíč „(“ gatekeeper.Vzor.Klíč „)
 • „Locksettings.Db „
 • „Locksettings.Db-wal „
 • „Locksettings.Db-shm „

Druhý způsob, jak odstranit heslo nebo grafický klíč v telefonu nebo tabletu Samsung

Hodně závisí na modelu telefonu a verzi Android. Může být 5.šestnáct.0 a mnoho dalších.

Takže pokud první cesta nepřišel, zkuste druhý. Je prakticky žádný jiný, pouze vstup v menu resetu může být další.

Vaše zařízení může nemusí ještě stisknout tlačítko Domů, ale pouze zvýšení zvuku a zahrnutí smartphonu a pak je vše popsáno v první metodě (držet přibližně 10 až 15 sekund).

Proveďte úplný telefon

Plný reset (také volal jak pevný reset nebo reset továrny), vám umožní obnovit gadget do stavu nového, tj. Chcete-li provést parametry systému, aby mohli hodit do továrny. Současně, fotky a videokazety a kontakty a hudební poznámky budou odstraněny. Proto musíte vytvořit záložní kopii uživatelských dat. Podrobné pokyny jsou na tomto hypertextový odkaz.

Pokud je kopie dat připravena, můžete pokračovat v obnovení továrního stavu přístroje gadgetu. Hlavní věcí je, abyste se ujistili, že máte přístup k účtu Google, protože po restartu bude telefon vyžadovat tato data. Pokud byl přístup ztracen, pak jej můžete obnovit v servisním středisku Samsung, ale pro to je nutné zabránit specializovaným dokumentům, které potvrdí nákup vašeho gadgetu.

 • Vypněte smartphone tradičním způsobem. volání menu vypnutí pomocí tlačítka napájení a klepněte na tlačítko „vypnout“.
 • Dále stiskněte a podržte fyzická tlačítka „Volume Up“, „Power“ a „Home“. Nedovolte je předtím, než zařízení neotevře obnovení Android. toto je standardní obnovení pro obnovení pracovní kapacity mobilního gadgetu.
 • V zotavení pomocí pravopisu nastavení hlasitosti zvýrazněte položku „Vymazat data / tovární nastavení“.
 • Jedním stisknutím tlačítka „POWER“ vyberte tuto položku.
 • V dalším kroku musíte potvrdit své akce výběrem „Ano“ v seznamu stejným způsobem.
 • Když se na obrazovce zobrazí zpráva „Data Wipe Complete“, můžete restartovat gadget. Chcete-li to provést, vyberte první položku „Reboot System nyní“, potvrzuji své akce pomocí tlačítka napájení.

Tento materiál budeme aktualizovat, pokud se něco změní. Pokud se objeví alternativní způsoby, přidáme je v tomto okamžiku.

DELETE Všechna data prostřednictvím účtu Google

Nezapomeňte, že displej nemůžete odemknout, ale před přístupem k účtu Google je (máte heslo). V tomto případě je možné vzdáleně odstranit všechna data, která se rovná úplnému resetování, po kterém se telefon připomíná nový, protože nezůstanou žádné osobní údaje.Google nabízí službu najít zařízení, které je analogem najít mobilní telefon od společnosti Samsung.

 • Dále musíte kliknout na „Vymazat zařízení“ a přečíst zprávu o tom, co se stane po čištění. Pokud souhlasíte, pak stiskněte zelené tlačítko „Clear Device“.

V případě, že používáte pouze účet Samsung, je možné přístroj obnovit stejným způsobem vyhledáním mobilní značky.

Metody blokování a odemknutí Samsung

Chcete-li začít, zvažte standardní možnosti ochrany telefonu Samsung, stejně jako známé metody odemknutí. Bezpečnost přes zámek obrazovky se provádí různými metodami:

 • KOLÍK.kód. Obrazovka Smartphone je chráněna digitálním kódem sestávajícím ze čtyř znaků.
 • Heslo. Ochrana je vyjádřena v kódu, který se skládá nejen z čísel, ale také z jiných znaků, vzhledem k tomu, že stupeň bezpečnosti stoupá.
 • Grafický klíč. Uživatel určuje heslo odpovídající výkresu, který je zkompilován kombinací více bodů. Takže klíč je vybrán na telefonu.
 • Tvář. Tento typ ochrany se používá na moderních modelech, jako jsou zástupci Galaxy A 01 série, 10, 12, 31, 50 a dalších. Chcete-li odemknout obrazovku, stačí jen pro smartphone do obličeje.
 • Tištěný. Majitel telefonu Samsung uvádí otisk prstu do databáze, pro kterou je blokování naposledy odstraněno. Funkce je k dispozici na modelech se speciálním skenerem (zástupci Galaxy A 32, 51 série a dalších).

Mimochodem. Tiskový skener může být reprezentován jako ve formě fyzického panelu a postavený pod obrazovkou. První typ je považován za rychlejší z hlediska odemknutí.

Uživatel si vybere, jak chce chránit svůj telefon. Pokud v budoucnu nechcete obtěžovat, jak odemknout Samsung, pak jednoduše neinstalujte obranu. Je pravda, že v tomto případě bude kdokoliv schopen přistupovat k informacím, v jejichž rukou bude váš smartphone.

Pokud se stále rozhodnete chránit zařízení s jedním z prezentovaných metod, odemknutí bude implementováno stejným způsobem. To znamená, že ochrana grafického klíče je odstraněna jednoduše mapovacími body na obrazovce, kódu PIN. PIN a heslo na telefonu Samsung je odstraněna zadáním dříve registrovaných hodnot.

Nejspolehlivější verze obrazovky Samsung je považována za zamykání hesla a otisk prstu. Nejvhodnějším způsobem předpokládá registraci obličeje. V tomto případě se odemkne prostřednictvím uznání majitele. Na rozpočtových modelech, jako je Samsung Galaxy A11, A10 nebo A30 funguje v časech a dělá chyby. Ale v Samsung Galaxy S8 se používá skener sítnice, zmírnění zamykání, bez ohledu na světelné podmínky.

Nejjednodušší způsob, jak odstranit grafický klíč: 4 možnosti

Pro moderní uživatele s miniaplikací je ztráta grafického hesla často důvodem pro paniku. Ačkoli ne všechno je tak tragické, protože existuje mnoho způsobů, jak odemknout telefon, aniž by se uchýlil k pomoci odborníků. Ale než tyto způsoby považujeme, chci připomenout jednoduchým akcím, které nejprve potřebují vyrábět!

 • – Doufáme, že pro Avos! Nezapomeňte. Chcete-li odstranit grafický klíč, je vždy možnost experimentovat s grafickým heslem, zadáním různých kombinací a používání alespoň pěti pokusů, dokud není telefon zablokován nějakým krátkým časem. Možná budete moci zadat jeden ze správných možností.
 • – Použijte kód PIN. Po použití všech pokusů o zobrazení se nápis objeví: „Zapomněli jste heslo / šablony / graf. Klíčem „a nabídne zadání PIN kódu, na některých modelech někdy zvýrazní nápis“ Domů „. Úvod PIN kód vyřeší problém s přístupem!
 • – Jdi na Pak Coda. Pokud zadáte třikrát nesprávné heslo, pak bude SIM karta blokována. S kódem PUK můžete odemknout a nastavit nový grafický klíč pro zařízení. Pokud nemáte kód PUK, musíte kontaktovat svého mobilního operátora. Po zadání kódu PUK byste měli vybrat funkci „Home“. A poté proveďte požadavky nastavení telefonu, kde můžete změnit nebo zcela odebrat grafický klíč.
 • Dalším způsobem, jak vytvořit grafický klíč pod. je způsob, jak použít podvědomou paměť. Měli byste se zeptat svého přítele nebo milovaného člověka během spánku nebo bezprostředně po spaní, aby vám dal telefon ve svých rukou a zeptejte se něčeho, například čas. Existuje vysoká pravděpodobnost, že automaticky zadáte heslo správně. Koneckonců, váš mozek dá signál vašim rukou a prstům. A možná rychle zvládnete svůj komplexní úkol.

Pokud se vám podařilo automaticky odebrat grafický klíč, přejděte na nastavení a odeberte klíč. Koneckonců, s největší pravděpodobností, podruhé tento trik nebude fungovat.

Systém

Způsoby, jak obnovit zapomenuté grafické klíč pro různé výrobce smartphonů

Řekněte těm, kdo zapomněl na grafický klíč Android, co dělat, pokud máte chytrý smartphone.

 • Sony. Tento výrobce vyvinul speciální software, který vám pomůže obnovit váš smartphone. Chcete-li resetovat grafický klíč, budete muset nainstalovat na notebook nebo nástroj FlashTool. A pak připojte uzamčené zařízení kabelem. Otevřete okno Nástroje. Klikněte na pole Svazky a tlačítko Vytvořit. V horní části okna budete muset vyplnit pole typu pole, verzi nástroje, firmware a model zařízení. Také zadejte cestu k souboru firmwaru. Poté potvrďte tlačítkem Vytvořit grafický klíč.
 • Htc. Tento smartphone má také nástroj pro PC. HTS Sync. Chcete-li obnovit grafický klíč, musíte použít možnost BLOCK BYPASS. Počkejte, až přístroj restartovat a odebrat klíč v nastavení zařízení.
 • Samsung. Tento telefon má reset klíče lze provádět pouze po nastavení celkové resetování. V režimu obnovení se většina modelů přepíná při stisknutí středového tlačítka, hlasitost a vypnutí zařízení.
 • Huawei. Obnovit se dochází také s režimem obnovení. Přejít na to současně stisknutím tlačítek hlasitosti a vypnutí. V zobrazené nabídce musíte vybrat tovární nastavení. Nové modely smartphonu od tohoto výrobce mohou být obnoveny pouze prostřednictvím oficiálních webových stránek.

Pro uživatele, který zapomněl grafický klíč Android, jak jej odstranit, že už není myšlenka, stojí za to použít aplikaci SMS bypass. Platí za poplatek, ale existuje zkušební verze. Tento program vám umožní obnovit přístup do smartphonu pouze na několika kliknutí. Chcete-li použít tento program, nemusíte mít speciální znalosti.

Každá dívka alespoň jednou narazila na situaci, když zapomněla grafický klíč na telefonu Android. Pomozte se vyrovnat s ní, pomůže tomuto materiálu, rozšířil ji mezi přátele, bude to užitečné a muži. Pokud znáte způsob, jak resetovat klíč, nezmínili jsme se o tom, psát o tom v komentářích. Můžete také klást otázky.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS