Zapomněli jste heslo IYI na iPhone Co dělat

Co dělat, když zapomněli Apple ID? Jak ukončit ICLAD, iTunes a App Store bez hesla!

Někdy se to stane, že zapomínáme na vlastní heslo od Apple ID. Co dělat, když zapomněli Apple ID ? Existuje mnoho způsobů, jak dělat, co dělat, pokud vás tato situace předčí, ale ne všechny články nabízejí lehké způsoby. Pokud používáte způsob, který není testován před ostatními lidmi, nemůžete nikdy vrátit data z Apple ID. V článku budeme říct, jaké metody jsou nejjednodušší, spolehlivý a svobodný. Zvažte stejné populární způsoby, jak to udělat.

Zde se podíváme na tři způsoby, jak to udělat, pokud jste zapomněli ID Apple, a způsoby se mohou mírně lišit.

Poznámka: Formát hesla Apple ID. Jak všichni víme, ID Apple má formát hesla. Mělo by se skládat z 8 znaků, musí mít malá a velká písmena a musí být alespoň jedna číslice. To se děje za účelem posílení cenných papírů a když je heslo ztraceno, nebylo by tak snadné hackovat. Také Apple ID je vhodné, protože pokud jste zapomněli heslo z ICLAD, pak je snadné jej obnovit s Apple ID.

Odstranit ID Apple s iPhone přes nastavení

Pokud se můžete obrátit na vlastník pro iPhone a on zrušen ID Apple, můžete použít tuto metodu pro odstranění ID Apple. Zde je nejjednodušší způsob, jak odstranit Apple ID z zařízení pro iPhone. Otevřete iPhone, přejděte na „Nastavení“ „Obecné“ „Obnovit“.

Smazat veškerý obsah a nastavení.

Postupujte podle pokynů na obrazovce, zadejte heslo a vyberte možnost „Delete iPhone“ pro potvrzení operace. Začne proces resetování.

Naopak, pokud nemůžete kontaktovat majitele a aktivační zámek vám nedovolí používat službu na nově získaném telefonu, tato metoda nebude použita a musíte se naučit, jak odstranit Apple ID s iPhone bez Zadání hesla.

Nejlepší způsob, jak aktivovat iPhone bez hesla. Activation Activation Unlocker

Pokud najdete jednoduchý, ale efektivní způsob, jak znovu aktivovat svůj iPhone bez Apple ID a hesla, pak to je to, co potřebujete. Teď, pokud jsem nejasný o Apple ID Jak aktivovat iPhone, to je průvodce.

Nejprve si můžete stáhnout tento nástroj pro odstranění zámku iPhone na vašem Mac / PC a poté spusťte stažený soubor, abyste jej mohli nainstalovat. Poté spusťte program, který chcete začít.

  • Spusťte proces
  • Přečtěte si dohodu před použitím programu a klepněte na tlačítko Další.
  • Připojte zařízení pomocí USB kabelu pro detekci
  • Počkejte po načtení nástroje.
  • Po klepnutí na tlačítko Start.

Jak přijít s dokonalým heslem

Jak být? Jaké heslo přichází s pak nezapomenout? Budu sdílet s vámi moje zkušenost pro ID Apple Vždy vytvářím heslo, které se skládá ze dvou slov a jedné číslice mezi nimi.

Současně jedno slovo z velkých písmen a druhý je kapitál (malý). Zde máte pár příkladů: Mac4noob nebo noob2noob. Taková hesla se snadno pamatují, snadno zadat z klávesnice pro iPhone a docela obtížně vybrat.

Doufám, že tato lekce byla pro vás užitečná a úspěšně obnovili heslo Apple ID. Pokud ano, pak vložte kurva v sociálních sítích. Samozřejmě, že nebudete mít na mysli všechno, zejména když používáte desítky internetových služeb a je registrován v inteligentním počtu online obchodů.

Abych byl upřímný, mám exeselový soubor v počítači, ve kterém jsem uložil hesla ze všech účtů. Nebezpečná věc, samozřejmě, tak vyřešte sami.

Použijte režim obnovení pro odemknutí Apple ID bez hesla

Můžete se také pokusit vymazat iPhone pomocí režimu obnovení v iTunes. Po resetování iPhone Apple Nastavení ID bude také odstraněno bez hesla.

Vypněte svůj iPhone. Poté otevřete iTunes v počítači.

Připojte zařízení k počítači pomocí kabelu USB.

Přesunout iPhone do režimu obnovení:

iPhone 8 / X / XS / 11 nebo novější: Stiskněte a uvolněte tlačítko hlasitosti a potom tlačítko Snížení hlasitosti. Poté držte boční nebo horní tlačítko, dokud nezadá režim obnovení.

iPhone 7 (Plus): Stiskněte a podržte tlačítko Boční současně a tlačítko hlasitosti ke snížení. Držte obě tlačítka, dokud nezadá režim obnovení.

iPhone 6 a dřívější verze, iPad nebo iPod Touch. Současně stiskněte a podržte tlačítko „Home“ a „Top“ (nebo „strana“). Držte obě tlačítka, dokud nezadá režim obnovení.

Nyní iTunes dává zprávu, že detekoval iPhone v režimu obnovy. Klepněte na tlačítko Obnovit.

Při zamykání obrazovky

Toto je nejjednodušší volba. situace, kdy neznáte heslo kódového nebo číselného písmenu, které IOS vyžaduje s každou odemknutím obrazovky (pokud není použito ID obličeje nebo ID ID). V tomto případě se smartphone zapne, ale přístup k informacím a obecně jdou na obrazovku zámku bez hesla.

I když je kód pouze čtyřmístný a digitální, není možné jej odhadnout pomocí metody výběru. Po 10 nesprávných pokusech je možnost zadávání vypnuta o 1 minutu a pak tento čas roste, dosahuje až několik hodin.

Co dělat

Jediný způsob, jak odemknout iPhone bez hesla, je vymazat všechna data na smartphonu a obnovit zařízení pomocí počítače. Pokud máte zálohu v ICLAD nebo iTunes, později mohou být vráceny všechny informace.

Důležité moment: Pokud je zařízení povoleno na zařízení „Najít iPhone“ (a je vždy aktivní ve výchozím nastavení), poté po obnovení systému bude vyžadovat heslo z účtu Apple ID. Pokud zadáte heslo, iPhone se vrátí do normálního pracovního stavu. Jinak získáte další typ blokování. uzamykací aktivace.

Chcete-li obnovit heslo zámku, potřebujete kabel USB, počítač s Windows nebo MacOS, stejně jako program iTunes. Pokud není nainstalován, stáhněte si z Apple. Pokud máte Macos Catalina nebo novější verzi namísto iTunes, měli byste použít standardní aplikaci vyhledávače.

Nejprve vypněte iPhone pomocí tlačítka Boční nebo horní. Pokud je připojen, odpojte kabel od smartphonu. Dále jednejte v závislosti na modelu zařízení:

  • Na iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone SE Druhá generace, iPhone X a další nové modely: Připojte zařízení k počítači USB kabelu, upínání bočního tlačítka a neuvolňujte jej, dokud se neobjeví obrazovka pro obnovení.
  • Na iPhone 7 a iPhone 7 Plus: Držíte klíč hlasitosti, připojte smartphone k počítači přes USB kabelu a neuvolte jej, dokud neuvidíte obrazovku pro obnovení.
  • Na iPhone SE první generace, iPhone 6S nebo starších modelů: upínání tlačítka „Domů“, připojte zařízení k kabelu USB kabelu a neuvolňujte jej, dokud se neobjeví obrazovka pro obnovení.

Když se na obrazovce PC zobrazí okno, který je zjištěn iPhone a návrh na obnovení nebo aktualizace, klepněte na tlačítko „Obnovit“. Na konci procedury zadejte heslo na iPhone z účtu Apple ID. Zařízení bude vráceno do pracovního stavu. Můžete jej nakonfigurovat jako nové nebo obnovení dat ze zálohy.

Pokud čekací doba překročí 15 minut, bude smartphone vydán z režimu obnovy. V tomto případě bude muset tento proces znovu opakovat. znovu připojit iPhone do počítače podržením požadovaného tlačítka a vyberte „Obnovit“.

Reset iPhone bez Apple ID přes Ukeysoft Unlocker

Ukeysoft Unlocker je vynikající a multifunkční a multifunkční iPhone odemknutí agenta, odblokovací zařízení Apple ID a aktivace ICloud. S jeho podporou můžete snadno odebrat Apple ID s iPhone, iPad a iPod touch bez hesla s uložením dat a aplikací. Po odemknutí ID Apple z aplikace Idevice můžete zadat pomocí Apple ID nebo vytvořit nový, po kterém můžete použít funkci Apple.

Jak resetovat iPhone bez Apple ID přes Ukeysoft Unlocker? Stáhněte a nainstalujte do počítače Ukeysoft Apple ID Unlocker, pak jej spusťte. Zobrazí se dvě funkce na jeho intetece, abyste odstranili Apple ID bez hesla, klepněte na tlačítko „Odemknout Apple ID“.

Tipy: Chcete-li odemknout obrazovku iPhone / iPad / iPod dotykovou obrazovku, můžete použít funkci „Unlock Screen Passcode“ tohoto nástroje.

Připojte svůj iPhone k počítači pomocí kabelu USB a klepněte na tlačítko Další, zobrazí se níže uvedená stránka.

Když software zjistí, že byl úspěšně připojen, klepněte na tlačítko Start pro zahájení mazání ID Apple.

Během odemknutí se musíte ujistit, že zařízení je správně připojeno. Potřebujete jen minutu dokončit.

zapomněli, jste, heslo, iphone

Po určité době uvidíte „Úspěšně vzdálené ID Apple“ zobrazené na obrazovce. Poté můžete zadat své Apple ID nebo vytvořit nový.

Poznámka: Zde jsou omezení tohoto nástroje.

Řešení

Zkontrolujte dostupnost Apple serverů. Například otevřete lokality Icloud, Apple TV, AppStore přes prohlížeč. Pokud server není k dispozici, počkejte hodinu nebo dva a zkuste to znovu. Jablečné servery zpravidla nevydrží dlouho, t.na. ovlivňuje miliony uživatelů po celém světě. Pokud je vše v pořádku, přejděte k dalšímu kroku.

Zkontrolujte síť Wi-Fi. Může být nutné odpojit se od Wi-Fi, zapomenout na síť, najít ji znovu a pronajmout.

Zakažte zprávu a aplikaci Facetime v telefonu. Přejít na Nastavení. Zprávy. Jejich nastavení může ovlivnit zařízení.

Nastavte správné datum a čas. Pro automatickou konfiguraci přejděte na nastavení. hlavní. datum a čas. Aktivujte možnost automaticky „.

Proveďte restartování nuceného zařízení. Jak to udělat, číst zde.

Ukončete ID Apple a jděte znovu. Přejít na Nastavení. Vaše jméno. Exit. Zadejte heslo z Apple ID a klikněte na tlačítko „Zakázat“.

Resetovat. Před resetem vytvořte zálohu. Chcete-li resetovat nastavení, přejděte na Nastavení. Hlavní. Reset. Obnovení všech nastavení.

Obnovit heslo z Apple ID. Pokud se potíže při zadávání hesla, zkuste jej obnovit pro váš účet a použít nové heslo přihlášení.

Přejít na Apple Heslo Reset, zadejte své Apple ID a postupujte podle pokynů na webu.

Existuje jiný program, který řeší problémy se vstupem na účet v přístroji, pokud znáte uživatelské jméno a heslo. Aktivace Unlocker umožňuje odstranit účty, překrývat řadu omezení v zařízení: neschopnost používat služby Apple, včetně ICLAD, FACEETIME, IMESSAGE, Locator, AppStore a další. T.E. Ve skutečnosti, na výstupu dostaneme tablet s přístupem na internet přes Wi-Fi. Nemůžete volat a psát zprávy. Proto použijte aplikaci pouze v extrémních případech, pokud jsou všechny způsoby vyzkoušeny.

Pozornost! Všechna další akce, kterou děláte na vlastní nebezpečí. Autor článku neodpovídá za bezpečnost vašich údajů a výkonu iPhone. Veškeré informace v článku jsou informativní a nepodporují žádné akce.

Po instalaci programu připojujeme iPhone přes kabel k počítači a klepněte na tlačítko „Důvěřovat zařízení“ na obrazovce Smartphone. V programu vyberte možnost „Smazat Apple ID“.

Program Zkontrolujte připojení iPhone k počítači. Vyjmutí ID Apple povede ke ztrátě všech dat v zařízení a váš OS bude aktualizován na poslední signovanou verzi IOS (za září 2021 Toto je IOS 15).

Dále musíte udělat několik akcí na vašem iPhone. V prohlížeči Safari přejděte na webové stránky Passfav.com / clowid a stáhnout certifikát.

Po stažení profilu v telefonu přejdeme na nastavení. hlavní ovladače VPN a zařízení. Zde instalujete dříve stažený certifikát.

Dále musíte navázat důvěru v našem certifikátu. Jdeme do nastavení. Hlavní. o tomto zařízení. certifikáty důvěryhodnosti a vyberte certifikát odemknutí Apple ID certifikátu (ON).

Vypněte mobilní internet a připojte se k Wi-Fi. V nastavení bezdrátové sítě vyberte možnost Přizpůsobit proxy ručně a zadejte následující data do pole serveru a port:

Na iPhone, přejděte na Nastavení Apple ID. ICLAD. Čekáme na 5 sekund nebo déle, zatímco všechny informace jsou načteny a vraťte se zpět (zadní tlačítko). Vraťte se k nastavení účtu.

Již v programu v počítači klikneme dále a počkejte na výsledek.

Dále musíte potvrdit status FMI. Ve vstupním poli zapisujeme (pokud je lokátor odstraněn) nebo vypnuto (pokud je lokátor zapnutý).

Máte-li problémy s vaším Apple ID, klást otázky v komentáři, pokusím se o ně odpovědět.

Příběh jedné dívky.

Nedávno jsem mě oslovil jednu sladkou dívku s žádostí o pomoc. Nemohla vytvořit Apple ID, nebo spíše potvrdit vytvořený účet.

zapomněli, jste, heslo, iphone

Vypadá to jako dopis na její poštu přišel a na odkazu v dopise klikla, ale pokud jde o stažení aplikace z App Store, zpráva „, kterou jste nevěnovali ID Apple ID“ na obrazovce znovu a znovu. Co dělat, když nemůžete potvrdit e-mail nového ID Apple? Rozumíme.

S dívkou jsme rozebrali a eliminovali. Teď všechno funguje. Teď vám řeknu, co udělala špatně, a už se rozhodnete, že je pro vás tyto informace užitečné nebo ne.

Teď je vše v pořádku. Dívka apelovala na pomoc, t.na. Neustále přijímal odmítnutí při stahování cokoliv v App Store. Problém byl údajně v nepotvrzené e-mailové adrese, na kterou bylo registrováno ID Apple.

Poté, co mi dala všechna data (hlavní e-mail, zálohování e-mailu a hesla) jsem se rozhodl zkontrolovat všechno sám. Opravdu to ukázalo, že se tato zpráva zobrazí. A to znamenalo pouze jednu věc. hlavní e-mail nebyl potvrzen.

Na konci se ukázalo, že hlavní e-mail, to není existující adresa a jednoduše sada znaků v e-mailovém adresáři formátu a písmeno Dívka hledá záložní box.

No, jak to být tady? Ačkoli mladá dívka, pravděpodobně takový dohled může být odpuštěn! Co myslíš?

Pokud nefungujete vůbec, doporučuji vám vytvořit novou e-mailovou adresu a znovu registrujte Apple ID. Podrobná instrukce je zde.

Pamatujte si: Pokud něco nefunguje, pak děláte něco špatně.

Nezapomeňte se přihlásit k odběru aktualizací pomocí níže uvedeného formuláře. Zaručujeme absenci spamu na vaší poštovní schránce. Pouze užitečné lekce a podrobné krok za krokem pokyny.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS