Zapomněli jste heslo z telefonu Jak odemknout Samsung

Jak odstranit blokování z telefonu Samsung, pokud jste zapomněli heslo nebo se nezdařilo

Otázkou je, jak odstranit blokování z telefonu Samsung, pokud jste zapomněli heslo, když zapnete, můžete vstát před každým uživatelem. Můžete jednoduše zapomenout na požadovanou kombinaci nebo došlo k selhání softwaru a vstup do smartphonu se standardními metodami již není k dispozici. V každém případě odemkněte Samsung Galaxy to sami.

Pokud máte šek a (nebo) pole, můžete zavolat nebo psát v technické podpoře společnosti s požadavkem na odstranění Samsung. To není nejrychlejší způsob, ale stále účinný. Ale pokud chcete odemknout Samsung Galaxy, můžete se pokusit aplikovat následující metody.

Servis Najít můj mobilní telefon

Tato metoda je vhodná, pokud je smartphone přihlášen do účtu Samsung a přístup k internetu je k dispozici. Chcete-li poskytnout zařízení do sítě s uzamčenou obrazovkou, můžete nainstalovat SIM kartu s připojeným 3G nebo LTE.

 • Jděte s počítačovým prohlížečem nebo jiným telefonem na oficiální webové stránky služby;
 • Zadejte přihlašovací údaje a heslo z účtu Samsung, který se používá na uzamčeném gadgetu;
 • Klikněte na „Přihlásit se“;
 • Pokud je k účtu připojeno několik gadgetů Samsung, vyberte bod s názvem požadovaného zařízení v levém horním rohu;
 • Klikněte na tlačítko „Still“ v levém menu;
 • Klikněte na „Odemknout mé zařízení“;
 • V zobrazeném okně zadejte heslo z účtu;
 • Potvrďte, že akce na smartphonu obnoví heslo z obrazovky zámku.

Můžete obnovit data pro přihlášení k účtu Samsung na nalezení mého mobilu kliknutím na řádek „Naučit se identifikátor nebo heslo“, která je o něco nižší.

Ochranný PIN kód

Když je zámek instalován pomocí grafického klíče, systém vyžaduje zavedení dodatečného PIN kódu. Tato digitální kombinace se doporučuje napsat okamžitě na bezpečném místě (ne na tomto telefonu).

Následně, pokud potřebujete odemknout Samsung bez grafického klíče pomocí dalšího PIN, stačí kliknout na řádek „DOP. PIN „a zadejte uložený kód.

Vyjmutí grafického klíče prostřednictvím účtu Google

Tato metoda, jak odemknout telefon Samsung funguje na Android modelech do páté verze inkluzivní a pomáhá pouze v případě, že uživatel zapomněl grafický klíč. Odstranění zámku:

Pokud není žádoucí nápis na obrazovce Smartphone, znamená to, že je na něm nový firmware nebo přihlášení není přihlášen.

Nouzový režim

Nouzový režim na zařízeních s operačním systémem Android umožňuje opravit selhání, ke kterým došlo při provozu OS, stejně jako obnovení přístupu k gadgetu, ke kterému bylo heslo zapomenuté.

Jak odemknout telefon Samsung z bezpečného režimu:

 • Držte tlačítko vypnutí na několik sekund, dokud se na obrazovce neobjeví nápis „Disable“;
 • Klepněte na řádek a podržte prst předtím, než se zobrazí položková zpráva do systémového režimu;
 • Potvrdit akci;
 • Přejděte na nastavení a odpojte vstup s heslem (nebo jej změňte);
 • Restartujte zařízení k návratu do normálu.

Jak odemknout telefon Samsung pomocí mém mobilu

Najít můj mobilní telefon. Jedná se o speciální službu pro uživatele Samsung, která vám umožní používat různé funkce. To vám pomůže odemknout Samsung za minutu minut. Kromě odemknutí můžete tuto službu použít jako záložní a obnovou platformu, nebo můžete vymazat data a mnohem více.Chcete-li pochopit, jak odemknout telefon Samsung Pokud jste zapomněli heslo, postupujte takto:. Vezměte prosím na vědomí, že k použití musíte povolit funkci dálkového ovladače výběrem „Nastavení“ „Nastavení“ Zámek obrazovky a bezpečnost „“ Najít můj mobilní „Povolit“ dálkové ovládání „. Nezapomeňte také zadat svůj účet Samsung.

Otevřete webový prohlížeč a navštivte oficiální webové stránky najít mobilní telefon.

Přihlaste se pomocí svého ID a hesla Samsung.

Vyberte možnost „Odemknutí“ z odeslaných záložek.

Nyní klikněte na „Unlock“. Zjistí všechny informace o zámku obrazovky.

Služby od smartphone Výrobci

Dalším způsobem, jak odemknout telefon, je služba od výrobce, který je navržen speciálně pro odemknutí gadgetu, pokud uživatel z něj zapomněl heslo.

Smartphony Ne všechny známky mohou být odemčeny tímto způsobem, ale jsou to velmi hodně. Informace o tom naleznete na webových stránkách oficiálního výrobce nebo v pokynech pro samotný gadget.

Například značka Samsung má a najít mobilní službu, která je určen k odemknutí chráněné pin kódem nebo grafickým klíčem zařízení. Chcete-li využít této metody, smartphone by měl:

Pokud se tato volba odemkne, nehodí a model telefonu nepodporuje žádnou takovou službu, měli byste použít metody Universal Universal UndoCKing.

Použijte zapomenuté grafické tlačítko pro odemknutí Samsung (Android 4.4 nebo nižší)

Následující řešení funguje také na určitých modelech. Chcete-li být přesné, funguje to na libovolné Android 4.4 a níže, například na Samsung Galaxy S4 SGH-I337. Před touto verzí Androidu jste měli možnost resetovat heslo nebo grafický klíč po několika neúspěšných pokusech o přístup k telefonu nebo tabletu.

 • Zapněte Samsung a několikrát zadejte nesprávné heslo, PIN nebo šablonu, dokud se nezobrazí zpráva „Nesprávný výkres.
 • Pak se zobrazí také ikonu. „Zapomněli jste šablonu? „.
 • Klikněte na něj a budete mít možnost získat / změnit heslo, PIN kód nebo šablonu.

Pomocí tlačítka „Zpět“ pro odemknutí Samsung

V některých případech může pracovat starý testovaný způsob, který umožňuje odstranit Samsung Screen Lock.

 • Vezměte si telefon s milovaným a zavolejte své blokované zařízení;
 • Přijměte hovor na uzamčeném zařízení a bez odpojení klikněte na tlačítko „Zpět“;
 • Můžete přistupovat k uzamčenému zařízení bez hesla;
 • Přejděte do nastavení zabezpečení aplikace Gadget a pokuste se odstranit aktuální heslo.

Co dělat, pokud nic nepomohlo

Navzdory skutečnosti, že dnes byly zváženy všechny možnosti, jak odemknout grafický klíč Samsung obrazovky nebo hesla, lidé budou mít stále lidi, kteří nebudou mít možnost v případě logického závěru. V takové situaci je majitelem Samsung GT, J2 jádra nebo jiného modelu doporučeno přehodnotit všechny způsoby, jak zjistit, jakou fázi byla povolena chyba.

Pokud v tomto případě bude odemknutí obrazovky Samsung nemožné, pak budete muset odkazovat na metodu, kterou společnost sama nabízí. Ti, kdo nevědí, jak odemknout telefonní číslo nebo jiný vstup smartphonu, výrobce doporučuje kontaktovat jednu ze servisních center. Hledat nejbližší potřebu navštívit speciální stránku.

Také, jen v případě, napsat číslo na telefonu Samsung, následovaný call centrem schopným pomoci. 8-800-555-55-55. Odborníci pomohou vyřešit problém jak na smartphonu a na tabletu. Podpora pracuje od 05:00 do 22:00 v Moskvě.

Použijte službu od výrobce smartphonu

Některé značky nabízejí majitelům svých zařízení další odemknutí. Například Samsung má svůj mobilní službu, se kterou můžete odstranit grafický klíč, pin kód, heslo a dokonce otisk prstu. Chcete-li to provést, musí být vaše zařízení připojeno k Internetu a účtu Samsung a podporovat službu.

Chcete-li zjistit, zda je tato příležitost poskytována pro váš model, vyhledejte tyto informace v pokynech nebo na oficiálních stránkách výrobce.

zapomněli, jste, heslo, telefonu, odemknout

Jak to udělat, když jsem zapomněl heslo ze Sony

Kromě obecného způsobu, který nám umožní odemknout telefon pomocí tlačítka tísňového volání, společnost Sony poskytla uživatelům speciální způsob, jak odemknout jejich gadgets.

 • Zapněte telefon Sony a přejděte na obrazovku tísňového volání;
 • Na obrazovce tísňového volání v poli vytáčení vytáčení zadejte následující kombinaci:

Technické menu ze Sony se zobrazí s sekcí Service Test;

Po něm budou zobrazeny další položky, mezi nimiž vyberete „NFC → DAG test“. Kohoutek v tomto bodě;

Stiskněte tlačítko „Home“ a můžete se dostat do telefonu bez sady tísňového volání.

Pokud jste zapomněli heslo, použijte funkci na Samsung „Najděte mobilní telefon

Odstraňte nové heslo na Samsung, pokud náhle zapomněl staré, pomůže speciální funkce resetu „najít můj mobilní“. Tato funkce je vybavena absolutní většinou telefonů této značky. Pokud jste vytvořili svůj účet Samsung a zaregistroval jej dříve, můžete použít tuto funkci.

Obnovit gadget na tovární nastavení. Poslední řešení, které vám může pomoci odemknout zapomenuté heslo telefonu Samsung. Nezapomeňte, že všechna data v telefonu po resetu budou vymazány.

 • Klikněte na „Nastavení“ v telefonu;
 • Najít tam „zálohování a reset“ (obnovení a reset);
| Denial of responsibility | Contacts |RSS