Zapomněli jste účet Google na telefonu Samsung

Nastavení reliéfu na Android. Vyžaduje potvrzení účtu Google, si nepamatuji, co dělat?

Jak víte, s Android OS verze 5.1 (lízátko) „Google“ Přidána další funkce zabezpečení v systému pro Android OS. Poslední poté, co Smartphone reset na tovární nastavení vyžaduje zadání e-mailu a hesla bývalého uživatelského účtu v Google. Pokud je vlastník telefonu z nějakého důvodu nezná (například telefon byl zakoupen od ruky), pak takové zařízení se otočí pro nového majitele v zbytečné cihly. V takové situaci, nový vlastník telefonu začíná hledat efektivní způsoby, jak získat přístup k konfiguracím zařízení a eliminovat nepříjemný zámek. V našem materiálu budeme analyzovat, co dělat, pokud jste upustili nastavení svého Androidu a systém vyžaduje potvrzení účtu účtu Google, podrobně popisujeme metody, které vám umožní vyřešit problém.

Jak jsme již zmínili, s verzí OS Android 5.1 (lízátko), vidět světlo na konci roku 2014, Google zavedl funkce Android OS tzv. „FRP“ (tovární reset ochrana. ochrana továrního resetování). Po resetování telefonu na tovární nastavení bude systém vyžadovat e-mail a heslo k bývalému účtu Google, který byl v zařízení před resetováním.

Společnost Google se tak snažila chránit telefon před zloději, že masivně ukrást telefony, provést svůj reset na tovární nastavení, aby odstranil všechna předchozí uživatelská data. Pak se takové „čisté“ zařízení prodává nový, nic podezřelého, majitele.

V některých případech se majitel telefonu upustí telefon do továrního nastavení, ale nepamatuje si data, která chcete zadat účet Google, protože ji zaregistrovala po dlouhou dobu. V tomto případě vyvstává otázka před ním, jak obejít ochranu FRP od společnosti Google po resetování nastavení.

Existuje několik různých způsobů, jak by obejít FRP z Google. Všechny z nich přímo závisí na značce a modelu telefonu, verzi OS Android a dalších faktorů. Způsob, který je vhodný pro telefony Samsung, může být neúčinný na Xiaomi a naopak. Všechny tyto metody jsou nějakým způsobem publikovány v síti, kde jsou studovány odborníky Google a další aktualizace zavřete existující otvory, což umožňuje obejít frp. Nicméně, v současné době existuje několik efektivních způsobů a podrobně popisujeme níže.

FRP zámek na androidu. co to je

Co je FRP zámek, někteří majitelé smartphonů, jejichž zařízení pracují na Androidu s verzemi 5.1 a výše. Faktem je, že v posledních letech, vývojáři smartphonu významně provést vývoj ochranných gadgetových mechanismů, s cílem chránit uživatele před podvodníkem, takže zařízení k odcizení méně atraktivní pro „kapsy“, v důsledku nemožnosti dalšího provozu telefonu. s nevědomostí hesla „Anti-Theft“.

Mechanismus funguje podle následujícího principu: Po zakoupení gadgetu, to okamžitě v servisním středisku „vazby“ vlastníkem vytvořením účtu Google. Výchozí ochranná příručka, výchozí příručka označuje, že útočníci v případě krádeže gadgetu nebudou moci vypnout zařízení nebo resetovat nastavení na tovární parametry, provozovat telefon bez přihlášení a hesla.

Funkce FRP zámku je rozpoznán účinným způsobem, jak chránit smartphone, ale precedenty se dějí, když uživatel „trpí“ z tohoto druhu ochrany. Někdy se to stává, že po zakoupení telefonu s instalovaným ochranným mechanismem FRP, jeho majitel nepoužívá heslo, zapomíná, při nákupu zařízení z ruky, a pokud potřebujete zadat kód proti krádeži, nemůže odemknout smartphone Dokonce i zadáním správných kombinací, na základě selhání softwaru.LO. Dále v článku podrobně popisujeme mechanismy ověřování účtu.

Co dělat, pokud jste zapomněli účet Google v Androidu po resetování nastavení na Samsung

Někteří uživatelé provádějí tovární nastavení zařízení a zkuste zapamatovat si poštu a heslo, které byly připojeny k telefonu.

Tento krok může být přeskočen, ale je často nutné provést synchronizaci pro obnovení těchto aplikací a seznamu kontaktů. S takovým problémem se uživatelé smartphonů čelí nejen Samsung, ale také většina ostatních.

Chcete-li obnovit účet Google, můžete:

 • Jděte na poštu s PC, pokud je v ruce. Prohlížeč jistě udržuje alespoň e-mailovou adresu. S poslední, obnovit heslo nebude fungovat.
 • Zkuste protokolování z počítače nebo telefonu. Kliknutím na odkaz obnovíte heslo a vyberte položku „Zapomněli uživatelské jméno“. V tomto případě bude systém navrhnout pro zadání nouzové e-mailové adresy nebo telefonu, pokud byly připojeny. V opačném případě je nutné informovat jméno a příjmení, které byly zadány při vytváření účtu.
zapomněli, jste, účet, google

V jiných případech budete muset apelovat na technickou podporu společnosti Google. Ale musíte uvést spoustu informací o účtu, například z nichž byl vchod proveden.

Jak obnovit účet Google

Po odstranění účtu uživatelé často rozumí tomu, co to udělali marně. Je třeba obnovit účet. Operaci můžete provést pouze prostřednictvím webové verze Google:

zapomněli, jste, účet, google

Obnovení je možné pouze v případě, že profil byl odstraněn před více než 20 dny.

Po provedení operace bude účet obnoven. A pokud v procesu implementace navrhovaných akcí budete mít problémy, viz instrukce videa.

Jak odemknout telefon prostřednictvím účtu Google. neformální způsoby obejít

Metody, které budou diskutovány níže, jsou vytvořeny na základě chlapců v operačním systému Android a vadách funkčního. Účinnost každého z nich závisí na modelu telefonu a aktuální verzi operačního systému. Proto v případě neúspěšné aplikace jedné metody byste měli pokračovat na testování následující možnosti.

S připojením paměťové karty

Tato metoda je relevantní pro ty uživatele, kteří mají možnost se připojit k jejich smartphonu přes jednotku Flash Adapter OTG nebo nastavit paměťovou kartu. Když se na obrazovce objeví vyskakovací oznámení, budete muset akci potvrdit stisknutím kláves „Otevřít“ a proveďte následující:

 • Přejděte do nabídky „Aplikační data“.
 • Klepněte na položku „ALL“.
 • Poté otevřete „Nastavení“ a vyberte položku „Run“.
 • Když se parametry Android zobrazí na následující straně, vyberte sekci „Obnovit a resetovat“.
 • Vyhledejte a spusťte příkaz „reset drm“, potvrďte akci pro odstranění všech bezpečnostních klíčů.
 • Nyní se vrátí k části „Obnovit a resetovat“ a spustit proces návratu tovární konfigurace.

To je vše. Od této chvíle není nutné heslo pro obnovu, protože byl právě úspěšně odstraněn. Pokud zařízení nepodporuje připojení Flash Drive nebo nemá slot pro instalaci SD karty, tato metoda nebude fungovat. A to znamená, že se můžete bezpečně přesunout do studie následující možnosti.

Prostřednictvím SIM karty

Ne méně efektivní způsob, jak odemknout účet, pokud bylo heslo ze vchodu bezpečně zapomenuté nebo ztraceny, je považováno za použití pracovní SIM karty nainstalované v Smartphonu, které příchozí příchozí hovory. Ochrana ochrany v tomto případě vypadá takto.

 • Proveďte příchozí hovor na číslo účastníka a vezměte ji.
 • Klikněte na ikonu Přidat novou kontakt.
 • Prst přesunout závěs a odmítnout aktuální hovor bez skrývání nastaveného pole.
 • Pomocí klávesnice na obrazovce zadejte kombinaci ### a pak přejděte na rozšířenou konfiguraci.
 • Dále se musíte dotknout tlačítka „Zpět“ a vrátit se do nabídky Obecné nastavení.
 • Zde otevřete kartu „Obnovit a resetovat“ a zakázat vazbu dat služby Google zálohování.

Nyní můžete bezpečně spustit proces obnovení továrního konfigurace, abyste potvrdili identitu vlastníka pomocí identifikátorů z položky Google-účet.

Prostřednictvím připojení k Wi-Fi

Pokud získáte přístup k účtu Google z nějakého důvodu, je to nemožné, stojí za to pokusit se obejít blokování připojením k bezdrátové síti Wi-Fi. Tato mezera umožňuje se dostat do obecných nastavení mobilního zařízení a odtud pomocí určitých možností pro resetování konfigurace. Ve skutečnosti to vypadá takto.

 • Otevřete „Nastavení“.
 • Přejděte do kategorie „Bezdrátové sítě“.
 • Ze seznamu dostupných připojení vyberte ten, který vyžaduje zadání hesla pro aktivaci.
 • Po zobrazení klávesnice na obrazovce zadejte klávesu Security, zavolejte nastavení IT.
 • Chcete-li to provést, budete muset stisknout a podržet jednu z virtuálních klíčů: „Prostor“, „123“ ikona, swype ikonu nebo čárkou.
 • Dotkněte se ikony Změnit jazyk.
 • Aktivujte funkci hlasového vstupu stisknutím tlačítka „Microfon“ a ne vyslovte.
 • Když se na obrazovce zobrazí oznámení chyby, vyberte v panelu nabídky umístěné na levé straně obrazovky.
 • Stiskněte „Odmítnout a ve vyhledávacím řetězci řídit jedno slovo. nastavení.
 • Když se výsledky zobrazí na obrazovce, měli byste vybrat příslušnou možnost.
 • Dále přejděte do nabídky Obecné možnosti, vyhledejte sekci „Obnovit a resetovat“ a potom pokračujte na odstranění účtu ze seznamu a obnovit nastavení na tovární nastavení.

Po dokončení manipulací, jako v předchozích případech budete muset restartovat zařízení, provést primární nastavení a potom spusťte pomocí, ale pouze bez zadání hesla.

Použití nástroje SP flash

Pokud by se dokonce nováčci mohli vyrovnat s předchozími způsoby, pak tato volba je vhodná pouze pro pokročilé uživatele. Chcete-li obejít účtu Google pomocí tohoto programu firmwaru, budete potřebovat oficiální firmware pro instalaci pomocí počítače. Chcete-li splnit úkol, budete potřebovat:

 • Stáhněte a nainstalujte potřebné ovladače do počítače.
 • Načíst také program „» Poznámkový blok.
 • Ve složce s firmwarem naleznete soubor Scatter.Txt a otevřete program stažený dříve.
 • V textovém souboru FRP naleznete oddíl B a zkopírujte hodnoty pole linear_start_addr a partition_size.
 • Zavřít Scatter Soubor.Txt.
 • Nyní budete muset spustit program firmwaru a v poli „Scatter-Loading Soubor“ zadejte cestu k souboru Scatter.Txt.
 • Poté přejděte na kartu „Format“ a zvolte: Ruční formát Flash volba. „Ruční formát Flash“, oblast „EMMC_USER“.
 • Poté v řetězci pro zahájení adresy zadejte hodnoty lineárního_aR_Addr a ve formátu Délka. partition_size.

Zbývá stisknutím tlačítka „Start“ a počkejte na dokončení postupu odstranění zámku FRP.

Frp. Odemknout telefony

Kdo opustí komentář 1) Vynikající instrukce pro zloděje!Telefon se nevrátí stejně, nebo na Zap. díly odhazují nebo v koši. A dostávají hlavně právní majitele telefonů. Mnozí si nepamatují své heslo t.na. zavedl ji jednou a zapomenut. Vrazil jsem na iPhone Mi s takovým problémem, výstup byl psát na Apple.

S každou novou aktualizací zabezpečení musíte běžet více a více. Slucian samozřejmě strmý. Našel jsem to všechno stejné „díry“ v novém patch bezpečnosti, ani si nedokážu představit, kolik času to trvalo. zde „respekt a respekt :)“, ale tváří v tvář metodě workshopu je nepropustná. Říkám snadněji „M“ pro skromné ​​platby a průměrný uživatel VryATLI bude schopen opakovat všechny kroky podle pokynů. Obvykle lidé přinášejí lidi, kteří sami sebe sami se bojí registrovat a stáhnout aplikační trh. (Podezřelý kontingent ihned pošleme dokumenty pro telefon, protože zloději nenávidím zásadně, ale zde samostatný příběh).

Upřímně nechápu, proč jsou tyto pokyny stanoveny ve společném přístupu a dokonce i zdarma. Voram na smíchu. Dírky Google musí být uzavřeny a naléhavě.

Iphones už dlouho nebyly krádeže krade. Ale Android je lak, pro každého může resetovat účet. Je čas, aby to bylo možné, aby telefon mohl být obnoven pouze prostřednictvím odvolání na Google, s prezentací dokladu o nákupu.

A pokud píše jen o FRP, ale žádná hesla žádá? A hloupě jde do restartu. Všechno? Cihlový?

Obnovení účtu Google (FRP) na serveru Samsung J1 Mini Prime Phone (SM-J106F) s kombinací

2) Přejděte telefon do režimu firmwaru (svazek downhomet napájení)

3) Připojujeme telefon k počítači, spusťte odin, zkontrolujte, zda odin vidí telefon, stiskněte tlačítko AP, vyberte kombinaci

4) Když je combiner usazen, jdeme na nastavení a hledáme klauzuli, kde můžete změnit grafický klíč. Zadejte grafický klíč

5) Flash telefon s obvyklým firmwarem. Pro CSC SELECT HOME_CSC

Nastavení synchronizace účtu po obnovení

Po změně hesla musí být účet synchronizován na zařízení.

 • Nejprve musíte jít do „Nastavení“ zařízení.
 • Dále musíte otevřít položku „Aplikace“ a vyberte možnost Gmail „v seznamu.
 • Otevření nastavení aplikace musí být násilně „STOP“ a „CLEAR CACHE“. Využití možností poradenství.
 • Zavřete nastavení a spusťte gmail z nabídky aplikace, budou požadována data uživatelů Google.
 • Nyní je důležité vytvořit záložní kopii všech dat, stejně jako nainstalované aplikace, protože další akce budou trvale vymazány. Chcete-li to provést, můžete použít standardní funkce zařízení nebo speciálních aplikací.
 • Otevřete nastavení telefonu a přejděte do podmenu „Účty a synchronizace“.
 • V seznamu vyberte Google a potom „Smazat účet„.
 • Po odstranění účtu musí být znovu přidán do systému, po kterém budou nastavení plně aktualizována.

Historie jedné vraždy. Samsung Fold 2 XD

Ahoj znovu) na staré nové vlně, jakmile korejská korporace zavedla cenově dostupnou funkci leasingu malého vybavení, začaly se objevovat prémiová zařízení na Avita za velmi nízkou cenu. Když oficiální to stálo 200k, na místě pozorovatele pouze 80k.

Pravda, kupující se radovali. 1 měsíc. Pak se telefon požadoval, aby doplnil měsíční platbu za úvěr, a pokud to není provedeno, telefon bude blokován.

Ve skutečnosti jsem neměl telefon. Příliš úzké a tlusté

Zde například ve srovnání s 11 Apple:

Ano kurva) Zpět na příběh.Telefon byl v takovém stavu koupil a majitel rozhodl, že analogií s Samsung S20 by se ukázalo být odemčeno z leasingu, vyplněním modifikovaného modemu se změnou sériového čísla a imei telefonu a hledal performer přes vietnamský počítačový génius, který to udělá 100 dolarů.To bylo nutné pouze demontovat, počítat z paměti vpravo, zapište si a sbírejte.Byl jsem původně nápad zdánlivě ne pravdivý, ale stěžovat si podmínky, dohodnuto.Tak. Pokud to nefunguje, nemám nic) Chápu:

Všechno jako obvykle bylo opravdu trochu rovné, protože v té době nebyly žádné kryty. Nicťový. A když je poškozen, musím nahradit kryt již na úředníkech, který pokrývá pouze svou cenovku pro práci. Rozebrat jako obvykle. Úspěšně. Cítím poplatek:

Takže podstatu opravy: Odstraňte blesk, počet a záznam. Delov T.Protože tepelná vodivost desky stále nevím, pak je ochranná obrazovka jednoduše odříznuta fréza mlýnek z manikúry)

V té době nebyla připojení ISP prostřednictvím kabeláže. Internet byl tichý.Musel jsem udělat všechno pro všechno) Zmizím Flau:

Vyčistil jsem Samsung sloučeninu a začal volat UFS3 Pinauts na palubě analogií s UFS 2.jeden.Nichrome samozřejmě se sbližoval, ale nakonec to ukázalo:

Toto je připraveno isp pinout skládací 2.Ale od té doby neexistovaly žádné závěry prostřednictvím obvyklého bloku pro připojení, pak jsem musel provést svůj vlastní:

Týden zavěsil s připojením k flash disku, ale nic a neuspělo.Jednou se podařilo číst a poté, co blesk pohon tichý.Existuje mnoho faktorů: stejná délka zkrouceného dvojice rx tx je důležitá, vzdálenost k procesoru programátora a t.D.Nazvaný klient, nastínil situaci, že nový blok bude potřebovat, což jen nedávno vyšel a čekal měsíc nebo dva, dokud nebudu tvořit objednávky.Řekl jsem, že bych si koupil. Po 2 týdnech dostanu od něj správný blok a dělat. Připojil jsem se přímo k čipu, ale flash disk nikdy nečetl. Na desce jsem nazval potřebný, zapečetil flash a zkuste spuštění. A telefon již není alický), když je připojen k počítači, spadá do nouzového režimu, což znamená, že neexistuje žádný zavaděč.Už jsem se připojil k drátům na desku, ale neexistoval žádné bohaté spojení.Chip zemřel z neznámých důvodů) a pak jsem se rozhodl zjistit, a co Flash Mera zemřel stejně?V jednom z chatu jsem se stále rozhodl zeptat.Ukazuje se, že jsem na tom nejsem sám. Mnoho flash disk zemřel s banálním subfaliem a byl spojen s programátorem. Podle konečného potřebujete další) a protože čip na nové modely je stále vázán na procesor, pak je nemožné nahradit dnes a nejvhodnější volbu. Výměna celé základní desky.Tak jsem jen pohřbil. Místo toho pozval klientovi Ifold, ale z nějakého důvodu odmítl takový drahý dárek)

| Denial of responsibility | Contacts |RSS