Zde je způsob, jak se nový iPad mini porovnává s iPad Mini 5 a iPad Air. iPad mini 5 buněčný

Signální buněčná data

Zobrazit sílu signálu buněčné sítě a otočte Wi-Fi Assist, International Roaming nebo vaše mobilní datové připojení.

V tomto tutoriálu se naučíte, jak:

Zkontrolujte sílu sítě síťové změny Nastavení mobilní sítě Otočení dat roamingu za zapnutí nebo vypnuté otočení Wi-Fi Assist On On On On On Mobilní data

Zkontrolujte sílu síťového připojení

Síla síťového signálu je zobrazena na stavovém řádku. Čím více barů, tím lepší je spojení. Pokud je iPhone připojen k internetu prostřednictvím sítě Cellular Data, ikona LTE nebo 4G se objeví na stavovém řádku.

Poznámka: Zobrazit mapu pokrytí bezdrátového sítě ATT. Služba LTE a 4G na buněčných sítích GSM podporují současnou hlasovou a datovou komunikaci. Pro všechny ostatní mobilní připojení nemůžete používat internetové služby, když mluvíte po telefonu, pokud iPad nemá také připojení k internetu Wi-Fi. V závislosti na vašem síťovém připojení možná nebudete moci přijímat hovory, zatímco iPad přenáší data přes buněčnou síť, například při stahování webové stránky, například. Zjistěte více o síti ATT.

Změňte nastavení buněčné sítě

Na domovské obrazovce vyberte aplikaci Nastavení.

Vyberte mobilní data. Chcete.li zapnout nebo vypnout mobilní data, vyberte spínač celulárních dat.

Zapnete nebo vypněte roaming dat

Vyberte možnosti celulárních dat. Vyberte přepínač datových roamingů, abyste zapnuli nebo vypnuli roaming.

Poznámka: Roaming dat je ve výchozím nastavení. Zapnutí roamingu dat umožní zařízení připojit k cizí bezdrátové síťové signály, pokud je k dispozici. Budou platí mezinárodní roamingové poplatky. Toto nastavení se nevztahuje na přístup hlasu, který vyžaduje další zajištění použití v mezinárodních sítích. Chcete.li se dozvědět více, navštivte webové stránky ATT International.

Chcete.li nastavit, zda jsou pro konkrétní aplikace a služby použity, zda se mobilní data používají, od přejděte na celulární datovou obrazovku a vyberte přepínač vedle požadované aplikace.

Otočte Wi-Fi ASSION

Přejděte na spodní část stránky a poté vyberte přepínač Wi-Fi Assist.

Poznámka: Wi-Fi pomáhá pravidelně kontrolovat připojení Wi-Fi a určit sílu signálu. Pokud síla signálu Wi-Fi klesne pod konkrétní rozsah, Wi-Fi Assist automaticky přepne relaci na mobilní data, dokud se Wi-Fi signál nezlepšuje. Wi-Fi Assist je volitelné nastavení, které je ve výchozím nastavení zapnuto a lze jej kdykoli vypnout. Míra dat se vztahují na mobilní spojení. Další informace z článku podpory Apple o Wi-Fi Assist.

Rychle zapněte nebo vypněte mobilní data

Přejděte dolů z pravého horního rohu obrazovky pro přístup k řídicímu centru a poté vyberte ikonu mobilních dat.

Zde je způsob, jak se nový iPad mini porovnává s iPad Mini 5 a iPad Air

Po dvou a půl roce čeká od poslední aktualizace, zcela přepracovaný iPad Mini oficiálně dorazil vedle iPhone 13. Vzrušující generální oprava pro kompaktní tablet Apple přichází s větším designem všech obrazovek, USB-C, bionickým čipem A15, upgrady fotoaparátu, 5G, podpora Apple Pencil Gen 2 a mnohem více. Přečtěte si podrobný pohled na nový iPad mini vs iPad Mini 5 a iPad Air.

způsob, nový, ipad, mini, porovnává, buněčný

Během několika posledních let iPad Mini ukázal svůj věk více než kdy jindy, protože si udržoval stejný design, jaký je víceméně od roku 2012, zatímco iPad Pro a iPad Air se vyvíjel pomocí návrhů všech obrazovek a bez domova s ​​plochými edges.

způsob, nový, ipad, mini, porovnává, buněčný

V vzrušujícím tahu přinesl Apple iPad Mini do budoucnosti, přičemž jeho verze 6. genů převzala většinu velkých vylepšení, která jsme viděli, dorazí do moderních iPad Pro a Air zařízení.

Pojďme se ponořit do všeho, co získáte s novým iPad Mini. V případě, že také uvažujete o iPad Air 4, zahrneme to do níže uvedeného srovnání. A pokud jste roztrháni mezi iPad Air a iPad Pro, máme také podrobné rozpis těchto zařízení:

Nový iPad Mini vs iPad Mini 5 a iPad Air

CPU/GPU, RAM, více

Zajímavé je, že stejně jako iPad Air 4 přeskočil iPad Pro na chvíli s čipem A14 ve srovnání s A12Z (v některých ohledech), nový iPad Mini 6. gen dělá totéž jako iPad Air s A15 Bionic Chip. Zdá se, že A14 a A15 se příliš neliší, ale nový iPad Mini také získává funkce, jako je středová scéna a 5G, které iPad Air nemá (více na tom níže).

Ale A15 běží kruhy kolem A12 Bionic, který byl v iPad Mini 5. Zde je způsob, jak Apple popisuje skok ve výkonu:

6jádrový CPU přináší 40 % skok ve výkonu a 5jádrový GPU poskytuje 80 % skok v grafickém výkonu ve srovnání s předchozí generací iPad Mini.

iPad Mini 6 iPad Mini 5 iPad Air 4
Čip A15 Bionic A12 Bionic A14 Bionic
Jádra CPU 6 6 6
Jádra GPU 5 4 4
Úložný prostor 64 nebo 256 GB 64 nebo 256 GB 64 nebo 256 GB
RAM 4 GB? 3 GB 4 GB

Zobrazit

Protože Apple přijal design téměř všech obrazovek pro iPad Mini, získáte větší displej, který ve skutečnosti přichází s menší stopou než iPad Mini 5.

Žádná propagace, protože je to jen na iPad Pro. Ale jinak získáváte působivý displej s tekutým sítnicí, který je největší vůbec na iPad Mini.

Pixely na palec zůstávají stejné na 326, což je vyšší než 264 na iPad Air a jas zůstává na 500 nits.

iPad Mini 6 iPad Mini 5 iPad Air 4
Zobrazit 8.3 ″ 7.9 ″ 10.9 ″
Rozlišení 2266 x 1488 2048 x 1536 2360 x 1640
PPI (pixely na palec) 326 326 264
Zobrazení jas 500 500 500
Skutečný tón
P3 široká barva
Propagace (120 Hz)
Antireflexní povlak
Displej kapaliny sítnice

I/o

Další velkou aktualizací je přechod z Lightningu na USB-C. To otevírá schopnost používat rozsah rozbočovačů a příslušenství USB-C, externích disků a dalších.

Mezi další vylepšení I/O patří Wi-Fi 6, Apple Pencil Gen 2, 5G a Touch ID nyní sídlící v horním tlačítku.

iPad Mini 6 iPad Mini 5 iPad Air 4
USB-C
Wi-Fi Wi-Fi 6 (AX) Wi-Fi 5 (AC) Wi-Fi 6 (AX)
Bluetooth 5.0 5.0 5.0
Buněčný 5G 4G 4G
Dotkněte se id V horním tlačítku V domácím tlačítku V horním tlačítku
Apple tužka 2. gen 1. gen 2. gen

Kamery

Nový iPad Mini 6 překvapil několik skvělých vylepšení fotoaparátu! Opětovným přeskočením iPadu vzduchu, iPad Mini dostane ultra široký přední fotoaparát s automatickou sledováním středového jeviště.

Máte také 12 MP zadní objektiv, nyní s bleskem. Mezi další funkce patří rozšířený dynamický rozsah a 4K video.

iPad Mini 6 iPad Mini 5 iPad Air 4
12 MP široká čočka ❌ (8 MP)
4K video
Clona F1.8 F2.4 F1.8
Rozšířený dynamický rozsah
SLO-Mo Video
Blesk zadní kamery
Facetime/Front Camera 12 MP ultra široký 7 MP 7 MP
Přední kamera 2x oddálení
Automatické sledování středového jeviště

Barvy, rozměry, baterie

Zajímavé barvy tentokrát s hvězdným světlem nahrazující stříbrné a růžové a fialové spojování Space Grey.

Pro váhu je iPad Mini 6 stejný jako jeho předchůdce na 0.65 liber a pro rozměry má menší stopu se 7.69 ″ výška vs 8.0 ″ pro iPad Mini 5. Životnost baterie zůstává stejná při „až 10 hodinách.“

iPad Mini 6 iPad Mini 5 iPad Air 4
Barvy Vesmírná šedá, růžová, fialová, hvězdná Space Grey, Silver, Gold Space Grey, Silver, Rose Gold, Gree, Sky Blue
Hmotnost 0.65 liber (293 gramů) 0.65 liber (300.5 gramů) 1 libra (458 gramů)
Výška 7.69 ″ (195.4 mm) 8.0 ″ (203.2 mm) 9.74 ″ (247.6 mm)
Šířka 5.3 ″ (134.8 mm) 5.3 ″ (134.8 mm) 7.02 ″ (178.5 mm)
Tloušťka 0.25 ″ (6.3 mm) 0.24 ″ (6.1 mm) 0.24 ″ (6.1 mm)
Životnost baterie Až 10 hodin webu/videa Až 10 hodin webu/videa Až 10 hodin webu/videa

Cena a skladování

Možnosti úložiště jsou stejné, jak jsme viděli u iPad Mini 5 a také odpovídají iPad Air 4. Pokud jde o cenu, dochází ke 100 nárůstu (120 pro celulární), ale určitě získáte hodně třesku za své peníze.

iPad Mini 6 iPad Mini 5 iPad Air 4
64GB Wi-Fi 499 399 599
64 GB buňky 649 529 729
256 GB Wi-Fi 649 549 749
256 GB buňky 799 679 879

Nový iPad Mini vs IPad Mini 5 a Air Wrap-Up

Pro některé z některých iPad Mini zahájil září Apple Apple iPhone 13 a 13 Pro s tak velkým a očekávaným přepracováním do nejvýraznějšího tabletu Apple.

I když máte dražší počáteční cenu za 499, opravdu se vám za peníze hodně dostáváte s úplně novým displejem a designem, USB-C, A15 Chip, 5G, upgradované kamery včetně Centre Stage Auto.Tracking a mnohem více.

Plánujete upgradovat na nový iPad mini? Objednávky jsou nyní otevřeny s prvními zařízeními přicházejícími k zákazníkům z týdne 20. září.

Recenze iPad Mini (2019)

IPad Mini 2019 je nejvíce celkový iPad Apple a je klamně výkonný pro svou malou velikost. Má jasné 7.9palcový displej, který pracuje s Apple Pencil a čipovou sadou, která kouří soutěž malých tabletů. Jeho cena je stejně klamná a stojí více než větší iPad 9.7. Za svou požadovanou cenu bychom rádi viděli podporu „iPad Pro Mini“ a Apple Pencil Gen 2, ale je těžké nemilovat tuto okouzlující malou kartu.

Klady

  • Perfektní velikost pro tote kolem
  • Pracuje s tužkou Apple
  • Překvapivě mocné specifikace

Nevýhody

  • – Nezměněný, rámeček-těžký design
  • – Používá starší jablkovou tužku
  • – Náklady více než iPad 9.7

Proč můžete věřit Techradar

Trávíme hodiny testováním každého produktu nebo služby, které kontrolujeme, takže si můžete být jisti, že kupujete to nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Aktualizace: Vzhledem k tomu, že tato recenze byla zveřejněna, viděli jsme aktualizovanou verzi spuštěného iPad Mini. Říká se tomu iPad Mini 6 a možná to budete chtít zvážit místo tohoto modelu.

Původní recenze: IPad Mini 2019 je iPad Mini 5, na který jste čekali na doručení Apple, a je to všechno, co jste chtěli. pokud jste nechtěli dramatický upgrade.

Je to nejuspokojivější iPad společnosti Apple a důkaz, že se věci příliš nezmění, když v roce 2019 není nikde nalezena vážná soutěž malých tabletů.

Známý 7.9palcový displej se cítí dokonale velikosti, aby uchopil v jedné ruce a fungoval se dvěma, stejně jako tomu bylo v případě, že iPad Mini 4 vydal téměř před čtyřmi lety. Téměř nic se zvenčí nezlepšilo.

Pod jasným displejem však Apple vylepšil iPad Mini 2019, aby pracoval s Apple tužkou první generace. Je tak snadné rychle vyzvednout tento tablet, švihnout inteligentní kryt a okamžitě čmárat. Je přenosné a bezstarostné použít a pak jednoduše hodit do tašky.

Tento iPad velikosti pint je také rychle, díky své čipové sadě třídy iPhone XS. Malá obrazovka ji propůjčuje funkci více čtení a sledování než produktivita psaní, ale zvládne adobe editace Lightroom stejně jako iPad Air 2019 z hlediska výkonu.

Byli jsme také ohromeni baterií a v našich testech jsme se zapojili o něco lepších výsledků než Apple slíbil 10 hodin výdrže baterie. Je to spojeno s schopnostmi rychlého nabití, takže nemusíte čekat navždy, než se vystavíte této verzi iPad Mini, jakmile bude plně vyčerpaná.

Ale je to také klamně drahé. Ve skutečnosti to stojí více než větší iPad 9.7 Vzhledem ke své vynikající plně laminované obrazovce, výrazně rychlejší čipové sadě a pohodlné technologie rychlého nabíjení. „Small“ Apple je stále médium, pokud jde o ceny iPadu.

Jeho rámová rámová design a nedostatek podpory Apple Apple Pencil druhé generace znamená, že to není zmenšená verze iPad Pro, na kterou jsme doufali v roce 2019. Místo toho je to menší, ale zpožděná upgrade, která přináší okouzlující iPad Mini do moderní doby.

způsob, nový, ipad, mini, porovnává, buněčný

IPads tradičně běží na stejném iOS jako iPhony, ale v září 2019 Apple vydal pro své tablety odnož iOS 13, nazvaný iPados.

Tento nový operační systém pomáhá přeměnit iPady z velkých iPhonů na působivé pracovní stanice Mac, s funkcemi, jako jsou ovládání gest a vylepšené značky. Podívejte se na náš iPados Hub na všechno, co potřebujete vědět o novém operačním systému.

Cena a datum vydání

IPad Mini může být menší než konkurence, ale není to nejlevnější iPad, který si můžete koupit. tato čest jde na novější iPad 10.2 (2019), který začíná na 329 / £ 349 / AU529 a je často v prodeji za ještě levnější.

Nový iPad Mini začíná na 399 / £ 399 / AU599 / AED 1 599 pro 64 GB Wi-Fi-pouze verzi. Top-end model je mnohem více při 679 /669 GBP / AU1019 / AED 2 729. Tato verze je dodávána s 256 GB úložiště a mobilním připojením.

Pamatujte, že příslušenství, jako je inteligentní kryt a rychlý nabíjení kabelu USB-C-osvětlení, vyloží váš účet, ale vše je levnější než iPad Air (2019) a výrazně levnější než iPad Pro 11 a iPad Pro 12.9.

Návrh a zobrazení

Apple zatím nemá skládací telefon, ale pokud ano, doufáme, že se složil do iPad Mini 2019. Našli jsme jeho 7.9palcová obrazovka jako perfektní velikost pro přenášení iPadu jednou rukou a dosažení našich palců přes celou klávesnici na obrazovce dvěma rukama.

Je tu však velmi málo nového, a to vede ke dvěma myšlenkovým školám na design. Prvním z nich je protichůdný pohled: Že Apple se neobtěžoval změnit svůj „vyfukovaný starší iPhone“. Je to nepopiratelné datované. Druhým způsobem je, že Apple to nemusel měnit.

Lidé milují sérii iPad Mini a z dobrého důvodu. Je lehký při 300 g (0.66 liber) a dokonale přenosné, takže je snadné hodit tašku bez velké péče. Můžete to vzít téměř kdekoli, což je opačný způsob, jak se cítíme o iPad Pro 12.9 někdy.

Ale „iPad Pro Mini“ to není, a to otevírá tento tablet na dobré špatné a ošklivé atributy: věk 3.5mm konektor pro sluchátka a spolehlivé tlačítko Domácí dotyk ID zůstávají (dobré), pouze méně rafinovaná jablečná tužka první generace je kompatibilní (špatná) a rámečky zůstávají silné kolem obrazovky (ošklivé).

Má jasný, plně laminovaný displej sítnice, stejně jako iPad Mini 4. Z technického vysvětlení to znamená, že ochranné sklo je tenké destičky a digitizér obrazovky je proti němu tlačen, na rozdíl od silnějšího skla a výsledné mezery pozorované v iPadu 9.7 obrazovka. A z praktického hlediska to znamená, že kresba s tužkou Apple se cítí přirozenější, jako byste kreslili přímo na obrazovku.

iPad 10 (2022) что-то новое? ��

Novinkou pro iPad Mini Series je široký barevný gamut P3 pro zobrazení více odstínů barvy a technologie True Tone Display. Skutečný tón upravil vyvážení bílé tak, aby odpovídala našemu prostředí, takže venku v parku byla obrazovka modřejší a přecházela uvnitř kanceláře Techradar, viděli jsme slabý žlutý odstín, který byl na našich očích jednodušší.

Důvody, proč by měl být váš další iPad buněčný

Na trhu nového iPadu? Zde jsou všechny důvody, proč si myslíme, že buněčný iPad stojí za další výdaj.

Čtenáři, jako jste vy, pomáhají podporovat Muo. Když provedete nákup pomocí odkazů na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Číst

Apple iPady v posledních několika letech skutečně vyrostly. Buněčný iPad vám umožní sloučit sílu notebooku s připojením chytrého telefonu a to vše přichází v super přenositelném balíčku.

Jsou to mnohem víc než jen stroje Netflix. Ale ať už používáte svůj iPad pro zábavu nebo produktivitu, výběr mobilního modelu vám umožní proměnit tablet na do-cokoli, cokoli kdekoli.

Je snadné uvíznout rozhodování mezi Wi-Fi a buněčným iPadem, takže zde jsou naše nejlepší šest důvodů, proč si myslíme, že váš další iPad by měl být buněčný.

Máte spoustu možností

Pokud jde o výběr buněčného iPadu, není dostatek možností. Každý model iPad má k dispozici buněčnou verzi. Ještě lepší je, že všechny nejnovější iPady Apple jsou povoleny 5G, což vám umožňuje přístup k plné rychlosti sítě 5G.

Ale mějte na paměti, že další schopnosti buněčných iPadů nejsou zdarma. Buněčné iPady stojí více. Pokud si vyberete mezi buněčným a Wi-Fi-jen iPad Air, budete muset pro mobilní model vydělat dalších 150.

Pokud vstoupíte do buněčného iPad Pro, je to dalších 200 na vrcholu základní ceny. Kromě toho musíte zaplatit za buněčnou smlouvu, abyste tuto funkci skutečně využili.

Ale buněčné iPady nemusí být drahé. Pokud máte rozpočet, starší buněčné iPady, jako je iPad Mini (5. generace), vás mohou dostat do sítě 4G za stejnou cenu jako nejnovější modely Wi-Fi-pouze.

Hotspot není vždy vaše nejlepší volba

Pokud Wi-Fi není k dispozici, můžete svůj iPhone vždy získat online připojením k hotspotu telefonu. Funkce hotspotu iPhone, aka Tethering, je, když pomocí mobilních dat telefonu připojíte jiné zařízení k internetu. To je skvělý způsob, jak dostat iPad online do špetce, ale není to vždy skvělé dlouhodobé řešení.

Zatímco většina dopravců nabízí neomezené datové plány pro telefony, pokud jde o tethering jiných zařízení, nejsou vždy tak velkorysí. Téměř žádní dopravci nenabízejí neomezená data hotspotu, aby lidem zabránila používat mobilní data svého telefonu jako své domácí připojení k internetu.

Mobilní hotspoty nejsou vždy vaše nejlepší volba, pokud jde o rychlosti dat. Ačkoli 5g na telefonech může být ohromně rychlý, pravděpodobně nebudete mít tu rychlost při tetheringu. Většina poskytovatelů buněčných poskytovatelů bude škrtit rychlost dat hotspotu. Ačkoli váš iPhone může mít perfektní signál 5G, váš hotspot může být zpomalen na 4G nebo dokonce 3G rychlosti.

Ale i když ne vždy získáte nejrychlejší rychlosti, pokud chcete spolehlivé spojení, můžete si vzít kdekoli, výběr buněčného iPadu znamená, že se nemusíte vůbec spoléhat na hotspoty.

Pouze buněčné iPady mají GPS

GPS je jednou z nejužitečnějších funkcí jakéhokoli inteligentního zařízení. Pryč jsou dny vytažení obřích papírových map a žádosti cizinců o pokyny.

Nevlastníte Tesla s obří infotainmentovou obrazovkou? Žádný problém, získejte pohon aut a dejte svůj iPad na palubní desku. iPad může být skvělým nástrojem pro vykreslování pokynů nebo plánování vaší další velké cesty, ale pouze buněčné iPady mají zabudované GPS.

Should you buy the iPad Mini?

Ve výrobním procesu společnosti Apple pro iPady jsou modul GPS a modul modul na stejném čipu. Pokud tedy nedostanete buněčný iPad, nepřijde také s GPS.

Pokud máte iPad pouze s Wi-Fi, můžete stále používat mapy Apple nebo Mapy Google, ale namísto GPS se budete muset spoléhat na umístění Wi-Fi místo GPS. I když to dokáže detekovat vaše obecné umístění, umístění Wi-Fi není zdaleka tak přesné jako GPS.

Buněčné iPady jsou skvělé pro práci

S rostoucím posunem na vzdálenou práci se setkání zasedací místnosti staly schůzky v obývacím pokoji a mnoho bývalých kancelářských pracovníků se stává digitálními nomády na plný úvazek. Výsledkem je, že vestavěné datové připojení na vašem iPadu může výrazně posílit váš kreativní pracovní postup.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS