Získání práv roota v systému Android bez počítače

Práva ROOT pro Android 6.0 BEZ počítače je to docela možné.

Ahoj všichni, není to tak dávno, co se mi podařilo získat práva ROOT na 6.0 Android bez použití počítače, takže dnes vám řeknu, jak jsem to udělal.

[POZOR, VEŠKERÉ MANIPULACE S VAŠÍM ZAŘÍZENÍM JSOU PROVÁDĚNY NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ, AUTOR TOHOTO PŘÍSPĚVKU NENÍ ZODPOVĚDNÝ ZA VAŠE ČINY]

získání, práv, roota, systému

pokud jste standardní uživatel a někdo se vám pochlubil, že má na vašem zařízení práva roota, a vy je chcete také, pak byste o tom neměli ani přemýšlet. Pokud potřebujete kořenový systém pro konkrétní účel a chápete rizika, můžete pokračovat ve čtení.

#Pravděpodobnost ztráty důležitých dat ze smartphonu

Jakmile vše zvážíte, můžeme začít.

A tak, první věc, kterou jsem se rozhodl udělat, bylo získat „dočasný přístup ROOT“ a zde můžete jít pryč, pokud používáte non-MTK procesor, věc je, že tyto procesory mají ovladač, který umožňuje přístup ROOT, který zmizí po restartu. dobré pro nás!

Stáhnout “ MTK Easy su “ (stačí zkopírovat a vložit do vyhledávacího pole, můžete stáhnout z mnoha míst, takže nebudu nechat odkaz)

Další stažení Magisk Manager MUST verze 7.1.1 a NIKDY neaktualizovat. Po instalaci těchto programů můžete vstoupit do programu MTK Easy su

Nejprve je třeba sjet dolů a na kartě „Majetek“ stáhnout to, co je v první položce, vše se děje automaticky a po dokončení stahování není třeba provádět žádné akce.

Dále stiskněte velké tlačítko v dolní části obrazovky „ACTIVATE BOOTLESS ROOT“, pokud bylo vše provedeno správně, pak slovo „restartovat telefon“ nebo něco podobného, aniž byste opustili aplikaci restartujte telefon a poté znovu vstupte do aplikace a stiskněte toto tlačítko. Asi po 30 vteřinách by se měla objevit zpráva o úspěchu, která v podstatě říká, že vše proběhlo v pořádku, pak přejděte do Správce Magisku a klikněte na tři pruhy v levém horním rohu

Pokud vidíte položku „#Superuser“, pak je vše v pořádku, pak musíte najít TWRP pro vaše zařízení, zpravidla je najdete na 4PDA v diskusích o konkrétním modelu smartphonu a.Archiv zip s „SuperSU“ na jejich webových stránkách: https://supersuzip.com/download-supersu-zip-APK-latest-versi.

Dále si stáhněte oficiální aplikaci TWRP z Google play

Stiskněte tlačítko „BACKUP EXISTING RECOVERY“ a vytvořte „zálohu“ svého obnovení, věřte mi, že je to důležité a tento krok neignorujte!

Poté vyberte složku (nejlépe kořenovou složku flash paměti nebo interní paměti) a klikněte na tlačítko „ZÁLOHOVAT OBNOVU“

Po zajištění již stiskneme tlačítko „TWRP FLASH“ v první nabídce. Poté najděte svůj model smartphonu na kartě „Vybrat zařízení“ nebo vyberte obnovené zařízení. (Obnovení má příponu „.IMG“)

Jakmile je proces dokončen, restartujte do obnovení (vyhledejte si to na internetu, je to snadné, ale dělá to různě v závislosti na zařízení)

#Mimochodem, tak tam je také TWRP bez PC, jo, jsem dneska na válečku;)

Rozhraní tohoto relé je dotykové, takže bez přemýšlení zpět, stiskněte tlačítko „Instalovat“ a vyberte náš.zip archiv se SuperSU a přejetím doprava povolit instalaci, restartovat vše a pokud je aplikace SuperSU, vše proběhlo úspěšně (více informací o tom, jak nainstalovat ROOT pomocí TWRP recovery, najdete v dalších článcích).

Pro jistotu si můžete stáhnout aplikaci Root Checker a pokud je výsledek takovýto:

(Nezapomeňte aplikaci udělit práva ROOT)

To je pro mě vše. Případné dotazy k tomuto tématu se pokusím zodpovědět v komentářích. Děkuji vám všem, ahoj!

Co jsou práva roota v systému Android?

Zakořenění smartphonu nebo tabletu je stejné jako odstranění omezení přístupu k systémovým souborům na iPhonu (jailbreaking). První i druhý díl se ponoří do hlubin celého operačního systému a subsystémů chytrého telefonu. Díky právům roota můžete také obejít veškerá omezení stanovená výrobcem nebo prodejcem.

Při zakořenění zařízení musíte být opatrní a obezřetní. Před zahájením procesu je lepší data zálohovat.

Jak zakořenit systém Android

Pokud se rozhodnete provést root zařízení se systémem Android, připravte se na ztrátu záruky. Mohou se také vyskytnout problémy s aktualizacemi over-the-air (OTA Update). Je však možné, že se vám podaří zakázat práva roota a získat zpět záruku a aktualizace OTA.

získání, práv, roota, systému

Připravte si stránky

 • Nejprve si zálohujte data. Upozorňujeme, že rootnutím zařízení zcela vymažete jeho vnitřní paměť.
 • Nabijte zařízení se systémem Android alespoň na 25 % baterie.

Upozornění: Neneseme odpovědnost za to, co děláte se svým smartphonem. Pokud dojde k selhání, přerušení procesu, zařízení Android se může stát „cihlou“. Buďte opatrní.

Jak se přestat bát a milovat adb

Stále více lidí v dnešní době odmítá získat kořenová práva. Každý k tomu má své vlastní důvody. Někteří se nechtějí obtěžovat a číst složité návody, jiní se bojí ztráty záruky. Společnost Google to podporuje také tím, že v nových verzích systému Android umožňuje, i když ne snadno, provádět některé činnosti, které dříve bez rootu nebyly možné. Dnes si povíme něco o jemném ladění pomocí adb. Tento článek je určen především lidem, kteří nemají práva roota v telefonu, ale pro ty, kteří je mají. Tento článek je poskytován tak, jak je. Autor tohoto článku není zodpovědný za vaše činy.

Pro začátek si pamatujte, že žádná akce popsaná v tomto článku nezpůsobí pád telefonu. Nemáte práva roota, což znamená, že není možné poškodit žádnou součást systému. To se netýká vašich osobních souborů a aplikací, ale pouze systémových komponent, zkrátka firmwaru. Tyto akce nemohou mít vliv na záruku telefonu. ze stejného důvodu. Bez roota se prostě nedotknete systémových komponent. Používáme pouze to, co nám systém jako uživateli umožňuje.

Řekněme si něco o mechanice systému. Systém Android nemá disky jako Windows. Existují složky. Složky mohou být například paměťové karty. Představte si, že když do počítače vložíte USB disk, na ploše se objeví složka „USB disk“. Když ji vytáhnete, zmizí. Systém v telefonu je nastaven zhruba takto. Jakmile tedy vstoupíte do schránky telefonu, ocitnete se v kořenovém adresáři, v hlavní složce. Je tam spousta složek, ke kterým nemáte přístup. Např. Systém (složka s firmwarem) nebo Data (složka s daty aplikace). Je to, jako byste měli k těmto složkám přístup pouze pro čtení. Soubory v něm nelze měnit, mazat ani přidávat. K tomu nepotřebujete root přístup. Zajímá nás vnitřní paměť telefonu paměťová karta, na kterou můžeme zapisovat. Vnitřní paměť telefonu se vždy nazývá /sdcard. Paměťová karta může být umístěna na jiném místě, ale obvykle se nachází v /storage/0123-4567

Chcete-li se dostat do prostředí telefonu (příkazového řádku), musíte v telefonu provést jednoduché akce. Přejděte do nastavení telefonu a vyhledejte položku „O telefonu“. V něm hledejte informace o firmwaru, verzi a.т.д. Zajímá nás „build number“. Stiskněte ji rychle 10krát. Měla by se zobrazit zpráva „Režim pro vývojáře povolen“. Nebojte se, nic hrozného se nestane, jen v nastavení telefonu bude nová nabídka „Možnosti pro vývojáře“. Musíte přejít do této nabídky a povolit „Ladění USB“.

Dále je třeba do počítače nainstalovat adb. Za tímto účelem je nutné stáhnout „15 seconds adb installer“. Bohužel nemohu poskytnout přímé odkazy, ale jsem si jistý, že vyhledáním na Googlu najdete soubor, který potřebujete.

Spusťte jako správce, několikrát stiskněte „Y“ na klávesnici a nainstalujte ovladače od společnosti Google Inc.

Po instalaci potřebných ovladačů adb můžete používat příkazový řádek telefonu.

Při spuštění stiskněte tlačítko execute a zadejte příkaz CMD. Nebo kdekoli na ploše stiskněte na klávesnici klávesu „Win R“, napište „cmd“ (bez uvozovek) a stiskněte Enter.

Nacházíte se v příkazovém řádku počítače. Chcete-li se připojit k příkazovému řádku telefonu, zadejte příkaz adb shell. V telefonu se může zobrazit dialog. „Důvěřujte tomuto počítači?“ Klikněte na důvěru. Pokud vše proběhlo hladce, uvidíte něco jako 1|greatlte:/

pwd. zobrazuje umístění (úplnou cestu) ke složce, ve které se nacházíte

rm.rf. odstranit složku/soubor s celým obsahem (Jedná se o nebezpečný příkaz! Pokud ji spustíte z kořenového adresáře telefonu, vymaže všechny soubory (například fotografie) na kartě. Tento příkaz raději nepoužívejte, aniž byste plně pochopili, co dělá.).

mv. move (přesunout nebo přejmenovat)

cd /sdcard/Downdload. Změňte složku na /sdcard/Downdload

mkdir Papka. vytvoří složku Papka ve složce, kde se nacházíte

mkdir /sdcard/Downdload/Papka. vytvoří složku Papka v /sdcard/Downdload

kopírovat bxActions.APK bxActions1.APK. Vytvoří kopii bxActions.APK s názvem bxActions1.APK ve složce, kde se nacházíte

mv bxActions.APK bxActions1.APK. přejmenuje soubor bxActions.APK v bxActions1.APK ve složce, kde se nacházíte

mv /sdcard/Downdload/bxActions.APK /sdcard/bxActions.APK. přesune soubor bxActions.APK ze složky /sdcard/Downdload/ do kořene interní paměti (/sdcard)

Udělejte ze sebe hackera a začněte používat klávesu Tab na klávesnici. Například zadáním příkazu cd /SD[stiskněte klávesu TAB] získáte. cd /sdcard

Pokračovat s. cd /sdcard/Dow[stiskněte TAB]. get cd /sdcard/Downdload/ a pak můžete stisknout enter. Je to rychlejší, když si na to zvyknete, život je mnohem jednodušší)

získání, práv, roota, systému

Tlačítko Tab na příkazovém řádku se pokusí pokračovat v tom, co jste napsali, a nahradí názvy souborů a složek, které jsou v systému.

Co umí adb?? Začněme základními informacemi. Restart do základních režimů.

restart zavaděče. Restartování do režimu stahování nebo do režimu zavaděče

obnovení restartu. Restartování do režimu obnovení

Práce se zobrazováním nejrůznějších systémových specifikací:

getprop ro.zavaděč. Zobrazení verze zavaděče (pouze Samsung)

getprop ro.zavádění.carrierid. zobrazit oblast telefonu (pouze Samsung)

getprop. zobrazí úplný seznam příkazů najednou s výsledky, můžete vidět mnoho informací o telefonu

Dva příkazy, push a pull, stahování a odesílání do telefonu a z něj.

Například. Otevřete cmd v počítači. I vy skončíte ve složce. Obvykle se nachází někde v adresáři C:Windows\System32. Řekněme, že potřebujete stáhnout soubor z počítače do telefonu. Do příkazového řádku počítače napište. cd C:\Uživatelé\Vásy\Plocha

Vasya. Použijte tlačítko TAB, jak je uvedeno výše, bude to rychlejší a snazší. Cílem je, aby C:\Users\Vasya\Plocha

Jakmile máte na ploše příkazový řádek, můžete např. odeslat soubor s kontakty do telefonu:

Soubor s kontakty se zkopíruje z plochy do telefonu do složky /sdcard/Download/

Ke stažení z telefonu do počítače můžete použít opačný příkaz pull:

adb pull /sdcard/Download/contacts.kontakty csv.csv

Soubor by měl skončit ve složce, ve které se nacházíte v příkazovém řádku na počítači (ale my jsme na ploše, že??)

Získání práv roota v systému Android bez počítače

Pomocí této aplikace můžete velmi snadno získat práva ROOT pro svá zařízení se systémem Android.

Jednoduchá a přímočará aplikace, pomocí které můžete snadno získat root přístup k zařízení.

Jak bezpečně a rychle získat přístup ROOT v systému Android? Použijte Kingo Root!

Multifunkční nástroj pro získání práv ROOT.

Získali jste práva ROOT, ale nevíte, jak je správně používat? Nainstalujte si tento program a chraňte své zařízení před neoprávněným přístupem!

Potřebujete rychle, snadno a pravděpodobně získat přístup ROOT k zařízení? Udělejte to s DingDong Root!

Chcete udělit přístup ROOT k zařízení se systémem Android na delší dobu? Tato aplikace vám s tím pomůže!

Chcete rychlý přístup ROOT na svém mobilním zařízení? Tato aplikace je jednou z nejpohodlnějších!

Nevíte, zda má vaše zařízení práva ROOT? S touto aplikací velmi rychle zjistíte.

Některé aplikace nebo hry vyžadují v zařízení práva ROOT, takže mnoho uživatelů je chce získat. Hlavním rozdílem tohoto programu oproti jiným podobným aplikacím je jednoduchost a snadnost použití, protože i školák může snadno

Při zakořenění telefonu nebo tabletu se někdy vyskytnou problémy, které znemožňují získat práva roota. V takovém případě je vhodné nainstalovat navrhovanou aplikaci, která může být použita k vyčištění stop po jiných programech, abyste získali práva ROOT.

Získáním práv ROOT získáte neomezený přístup k funkcím svého zařízení se systémem Android. Tato aplikace vám poskytne nejen dočasný, ale i trvalý přístup k rootu.

Když potřebujete získat práva ROOT pro své zařízení se systémem Android, uživatelé se dlouho nerozhodují a okamžitě si stáhnou 360 Root. Software udělá vše za vás. stačí jej nainstalovat do chytrého telefonu nebo tabletu a stisknout tlačítko

Jedná se o oblíbený nástroj pro zakořenění mobilních zařízení se systémem Android. Díky němu se můžete stát superuživatelem na pár kliknutí.

Všichni vědí, že root přístup nabízí majitelům mobilních zařízení mnoho důležitých výhod. Jejich získání však často vyžaduje připojení k počítači, což není vždy vhodné.

Pomocí tohoto univerzálního programu může uživatel získat přístupová práva Root na svém mobilním zařízení nebo tabletu na platformě Android. Rozhraní aplikace v ruštině a uživatelsky přívětivé tipy vám usnadní a zpříjemní tento proces.

Chcete trvale odebrat práva ROOT z mobilního zařízení?? Pomocí této aplikace se můžete zbavit práv superuživatele jedním kliknutím!

Získání přístupu root pro tablet nebo tablet se systémem Android bez počítače

Zde se dozvíte, jak získat root přístup pro tablety a telefony se systémem Android 11.0. Budete si také moci stáhnout speciální aplikace pro získání práv ROOT a najít pokyny krok za krokem, jak je získat v systému Android 11.0.

 • Podpora 5G.
 • Vylepšená podpora skládacích telefonů.
 • Podpora nových typů obrazovek.
 • Aktualizace systémových komponent přes Google Play. „Project Mainline“.
 • Lepší kompatibilita aplikací.
 • Nové způsoby komunikace.
 • Rozšířená podpora neuronových sítí.
 • Ochrana soukromí a zabezpečení.
 • Změny v konektivitě, fotoaparátu a výkonu

Tato aplikace vám umožní ujistit se, že máte plný přístup k rootu (superuživatel) a plnou instalaci BusyBoxu.

Nezbytná aplikace pro každého, kdo má přístup ROOT a root k telefonu.

Práva ROOT umožňují rozšířit funkce telefonů a tabletů se systémem Android 11.0. Budete moci změnit výchozí software, odinstalovat libovolnou aplikaci, získat možnost instalovat firmware třetích stran a programy, které vyžadují plný přístup k systému. Práva ROOT je třeba brát velmi vážně!

Získání práv ROOT v zařízeních se systémem Android 11.0 možné s více aplikacemi

Pokud si nejste jisti, zda jste v systému Android 11 získali práva ROOT, nebo ne.0, jejich dostupnost můžete zkontrolovat pomocí nástroje ROOT Checker

Získání práv roota v systému Android bez počítače

Zde je návod, jak získat root přístup pro tablety a telefony se systémem Android 10.0. Můžete si také stáhnout speciální aplikace pro získání práv ROOT a najít pokyny krok za krokem, jak je získat v systému Android 10.0.

 • Vestavěná podpora skládacích telefonů.
 • Nové a vylepšené nastavení uživatelského rozhraní s vyměnitelnými motivy, ikonami a písmy.
 • Umožňuje uživatelům řídit, kdy mají aplikace oprávnění zobrazovat jejich polohu: nikdy, pouze když je aplikace používána (spuštěna) nebo neustále (na pozadí).
 • Nová oprávnění pro přístup k fotografiím, videím a zvukovým souborům na pozadí.
 • Vestavěný záznamník obrazovky.
 • Aplikace na pozadí již nemohou přecházet do popředí.
 • Zvýšená ochrana soukromí: omezený přístup k neresetovatelným identifikátorům zařízení.
 • Zkratky pro sdílení umožňující přímé sdílení obsahu s kontaktem.
 • Plovoucí ovládací panel umožňující změny nastavení systému přímo z aplikací.
 • Formát dynamické hloubky pro fotografie, který umožňuje změnit rozostření pozadí po vyfotografování.
 • Podpora video kodeku AV1, videa HDR10 a zvukového kodeku Opus.
 • Vestavěné rozhraní MIDI API umožňující interakci s hudebními ovladači.
 • Rozšířená podpora biometrického ověřování v aplikacích.

Tato aplikace vám umožní ujistit se, že máte plný přístup k rootu ( Superuživatel ) a plnou instalaci BusyBoxu.

Nezbytná aplikace pro každého, kdo má přístup ROOT a root k telefonu.

Práva ROOT umožňují rozšířit funkce telefonů a tabletů se systémem Android 10.0. Budete moci upravit výchozí software, odinstalovat libovolnou aplikaci, získat možnost instalovat firmware třetích stran a programy, které vyžadují plný přístup k systému. Práva ROOT je třeba brát velmi vážně!

Získání práv ROOT v zařízeních se systémem Android 10.0 je možné pomocí několika aplikací:

Pokud nevíte, zda jste získali práva ROOT v systému Android 10.0, jejich dostupnost můžete zkontrolovat pomocí aplikace ROOT Checker

Obecné informace:

Magisk Manager je výkonný software pro root přístup pro Android s mnoha dalšími funkcemi. Dnes je to jeden z nejspolehlivějších nástrojů, protože nemění systémový oddíl. má nejvyšší úspěšnost oprávnění k rootování mezi svými kolegy.

Podporuje velkou řadu zařízení se systémem Android, včetně: nové generace Sony Xperia Z, Asus Zenfone, Google Pixel, Xiaomi Mi/Redmi, ZTE Blade, Coolpad Cool, Lenovo K, S-series a mnoha dalších. Dokáže skrýt ROOT a odemčený zavaděč před jakoukoli aplikací nebo službou. Obsahuje vlastní trh s velkým množstvím obsahu, který není k dispozici v oficiálním Obchodě Play.

Magisk lze flashovat s vlastním registrem, je nutné odemknout zavaděč a nainstalovat TWRP Recovery.

 • Rozbíjí různé hračky pro systém Android;
 • Vestavěná nápověda pro začátečníky;
 • Plný přístup ke skrytým kořenovým složkám;
 • Šifruje osobní údaje z online služeb;
 • Ke správě práv roota nepotřebujete Super SU;
 • Umožňuje přijímat aktualizace OTA stock firmwaru odebráním a opětovnou instalací skriptu;
 • Mnoho aktuálních informací o Magisk na různých fórech, zejména živých vláken na XDA, 4PDA s podrobnými návody, jak řešit problémy s rootem pro různé gadgets.

Kingo ROOT. Univerzální software pro udělování práv ROOT pro Android a PC. Pokud používáte běžný počítač nebo notebook, připojte k němu smartphone a přejděte do rozhraní Root Master a vyberte požadovanou možnost.

Pokud se chystáte provést root zařízení pod operačním systémem Android, stáhněte a otevřete soubor AFC a stiskněte tlačítko „START“. Práva ROOT můžete získat také prostřednictvím softwaru pro váš počítač. Připojení zařízení pomocí kabelu.

Kingo Android Root. Pravděpodobně nejjednodušší způsob, jak získat práva roota, ale není bez nevýhod. Konkrétně pro Linux neexistuje žádný klient, pravděpodobnost získání roota je střední, t.к. Aplikace je univerzální pro různá zařízení a verze systému Android.

 • Vytváří zálohy;
 • Vestavěný správce souborů;
 • Instalace emulátorů a ovladačů;
 • Blokování reklam a malwaru;
 • Může upravovat a odinstalovávat výchozí aplikace pro systém Android.

KingRoot může pomoci rychle získat práva roota pro Android. V současné době software podporuje více než 10 000 různých modelů chytrých telefonů a tabletů. Mezi užitečné funkce patří vestavěný spořič baterie a správa automatického nabíjení.

Pokyny k instalaci krok za krokem:

 • Nabijte svůj přístroj alespoň na 30 %;
 • Připojení k internetu;
 • Přejděte do nastavení a povolte stahování aplikací v části „Neznámé zdroje“;
 • Vypněte antivirový program a spusťte soubor APK;
 • V otevřeném rozhraní KingRoot stiskněte tlačítko Get;
 • Zbývá počkat na oznámení o dokončení zakořenění;
 • Poslední krok. restartujte telefon (operaci potvrďte zaškrtnutím), poté si stáhněte KingUser z PlayMarketu (pokud jej nemáte nainstalovaný sami) a můžete KingRoot odstranit.
 • Pohodlné používání;
 • Zálohujte data;
 • Vytvoří kořenové jméno jediným stisknutím klávesy;
 • Přístup k různým souborům, složkám a službám;
 • Zastaví nepotřebné procesy zatěžující paměť RAM.

Framaroot je určen k získání práv superuživatele na mobilních zařízeních se systémem Android. Instaluje se jako normální APK, obsahuje několik exploitů. Nástroj je dost starý, funguje dobře na Androidu 4. 7, ale nemusí být kompatibilní s novějšími zařízeními.

Pokud se vám nepodařilo rootnout zařízení pomocí jednoho způsobu, vyzkoušejte další. Snadná kontrola výsledku pomocí aplikace Root Checker (Framarut někdy zobrazuje stav nesprávně). Obsahuje užitečnou možnost vrátit změny zpět. Skenování interní paměti a karty SD.

 • Zálohování;
 • Načte Superuživatele nebo SuperSu;
 • Poskytuje úplné technické informace;
 • Nejnovější verze Framaroot podporuje Samsung Galaxy S6 Edge.

Baidu Root nebude od uživatelů vyžadovat žádná složitá nastavení. Nabízí užitečnou funkci zálohování před zahájením procesu zakořenění, která se může hodit v případě jakýchkoli závad a chyb aplikace pro zakořenění.

Obsahuje předinstalované možnosti kontroly zabezpečení miniaplikace, včetně změny IP adresy a čísla portu při připojení k internetu.

 • Snadné nastavení a kontrola práv ROOT;
 • Ruská lokalizace hlavního okna;
 • Vyčistí paměť RAM a sníží zatížení procesoru;
 • Softwarové zakořenění se provádí jediným stisknutím tlačítka.

360 Root. jednoduchý a snadno použitelný software, s nímž můžete získat práva roota na Androidu, počínaje verzí 2.2. Lze nainstalovat do počítače nebo mobilního telefonu.

Za zmínku stojí pokročilý odinstalátor her a nástrojů, které nelze vymazat běžnými prostředky. Možnost odstranění reklam v prohlížečích. Představení nástrojů pro kontrolu automatického nabíjení.

 • Pořizování snímků obrazovky;
 • Podporuje přibližně 10 tisíc modelů zařízení se systémem Android;
 • Řízení přístupu ke službě;
 • Uvolnění interní paměti a karty microSD;
 • Blokuje firmware, který vyžaduje aktualizace over-the-air.

VRoot (iRoot) zakořenil celou řadu tabletů a smartphonů založených na „zeleném robotovi“, od Gingerbreadu po KitKat. Může se pochlubit vysokou rychlostí provozu. Automaticky načítá Super User; Mimochodem, je možné vyměnit jeho čínskou verzi za ruskou verzi. Chcete-li získat práva ROOT ve svém systému Android, jednoduše spusťte proces kliknutím na zelenou klávesu Odemknout.

 • Kompatibilní se systémy Windows a Mac OS;
 • Ve výchozím nastavení spustí režim ADB;
 • Existence hackerských funkčních kláves;
 • K používání softwaru nemusíte být připojeni k síti;
 • Umožňuje neomezený přístup z účtu správce.

Správce ROM

ROM Manager pro Android je speciální software, doporučený pro pokročilé uživatele. Lze ji použít k rychlé kontrole dostupných aktualizací firmwaru a jejich instalaci, stejně jako k vytvoření zálohy aktuálního firmwaru.

Root Explorer pro Android Phone & Tablet. Konečný správce souborů pro uživatele s právy ROOT. Získejte rychlý přístup k celému souborovému systému zařízení se systémem Android, včetně složky s těžko dostupnými daty.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS