Zjistěte telefonní číslo vázané na poštu

Jak zjistit telefonní číslo podle čísla karty

Bankovní karta je nezbytným atributem moderního člověka. Jeho podrobnosti se používají při nákupu v obchodech a na internetových zdrojích, stažení hotovosti, doplňování účtů, narůstající mzdy. Za účelem zvýšení bezpečnosti se karta doporučuje, aby byla vázána na aktuální telefonní číslo.

Majitelé několika účtů a SIM karet je obtížné ponechat takové informace v hlavách, takže často zapomínají, který telefon je přiřazen každému kartě. Naštěstí je získání těchto informací poměrně jednoduché, v jakékoli finanční a úvěrové organizaci je k tomu uvedeno několik pracovních metod.

Jak zjistit, zda je telefonní číslo připojeno k kartě Sberbank a je velmi jednoduché jej vypnout. Pouze druhá část operace může způsobit určité potíže (odmítnutí služby). Důvodem je skutečnost, že musíte jít do banky a neexistuje žádná rychlejší metoda, abyste tento problém vyřešili.

Chcete.li začít používat mobilní banku Sberbank, musíte k ní svázat svou bankovní kartu. Za tímto účelem je vhodná jakákoli kreditní nebo debetní karta Sberbank se současnou životností.

Kromě hlavní karty k telefonnímu číslu můžete svázat až 9 dalších (platebních) karet. Bez ohledu na to, zda připojíte první kartu nebo další, jednu kartu nebo několik najednou, můžete to udělat pouze dvěma způsoby:

V našem článku „Jak připojit mobilní banku Sberbank, můžete si přečíst více o tom, jak vázat kartu Sberbank na Sberbank k telefonu?““.

telefonní, číslo, poštu

Pokyny pro obnovení e-mailu

 • Nejjednodušší způsob je požádat přátele, známé, které jste napsali ze ztraceného účtu. Zkopírují data odesílatele z dopisu obdrženého od vás.
 • Pokud je automatický vchod uložen, ale majitel zapomněl na samotnou adresu, můžete jít do „zaslaných“ dopisů a tam sami uvidíte informace o odesílateli.
 • Pokud si vzpomínáte na své přihlášení z e-mailu, pod kterým jste byli zaregistrováni, stačí přidat @a poté doména poštovní služby například například vše bez prostorů, společně. Některé služby nabízejí několik domén, stačí zkontrolovat každou z nich, pokud si nepamatujete, co jste si vybrali při registraci. Znovu za předpokladu, že můžete jít na účet, zkuste poslat dopis k ověření. Jak zjistit svou e.mailovou adresu, pokud jste zapomněli na doménu, přečtěte si níže.
 • Pokud byla krabice svázána s telefonem nebo s jinou krabicí, můžete použít funkce připomenutí dostupné služby. Bohužel takový nápověda není poskytován. V Yandexu také není samostatné připomenutí, v okně obnovy přístupu se však objeví náznak, pokud jste chodili od stejného nosiče (počítač). Například ve společnosti Google se to provádí poměrně rychle a bez zbytečných obtíží:
 • Jdete na počáteční stránku pošty.Google.com;
 • Klikněte na odkaz „Need Help“;
 • Dále vyberte „Nepamatuji si uživatelské jméno“;
 • Obnovte jméno pomocí připojeného telefonu nebo jiné pošty, vyplňte informace o sobě. Pokud označíte mobilní oznámení, je vám nabídnuto vybrat si SMS nebo volání;

Uveďte telefonní číslo spojené s účtem a obdrží adresu adresy

 • Zadejte ověřovací kód do zvláštního pole; Google po kontrole vám ukáže vaši adresu připojenou k pojmenovanému telefonnímu číslu nebo krabici.

Existuje mnoho způsobů, jak se naučit elektronický e-mail. Pokud jste to nemohli obnovit, jen získejte nový, informujte své přátele, kolegy o změně pošty. Doporučuje se zaznamenávat data tak, aby nebyly ztraceny, na papíře, v cloudu, v mobilních poznámkách. Pokud prohrajete, postupujte podle našich pokynů, vyberte pohodlný způsob obnovení informací.

Jak najít účty spojené se sociálními sítími

V současné době vám mnoho aplikací a webových stránek umožňuje zaregistrovat se a zaregistrovat se u vašich profilů na sociálních sítích pro rychlý a snadný přístup. I když se to zdá jednoduché, většina z nás nechápe, že aplikace získávají přístup ke všem našim informacím a akcím jedním kliknutím.

Mnoho herních aplikací a aplikací pro sociální sítě nám umožňuje vstoupit do systému s účetnictvím. A většina portálů volných pracovních míst nyní integruje účet LinkedIn pro rychlý přístup k našim profesionálním a akademickým informacím, aby se okamžitě vytvořily profily. Často nesledujeme všechny takové aplikace a služby, ve kterých se registrujeme. Hackeři mohou zneužívat naše data a důvěrná data a my se můžeme stát oběťmi kybernetického.konfuze, phishingových útoků atd. D. Naštěstí je snadné zjistit, které účty mají přístup k našim profilům na sociálních sítích.

Můžete rychle zkontrolovat účty spojené s vaším. Linkedin a Instagram, při pohledu na nastavení. Je vhodné pečlivě studovat účty, které mají právo proniknout do vašich profilů na sociálních sítích a používat své informace.

Měli byste být opatrní a vybírat povolení pro všechny webové stránky a aplikace, které již nepoužíváme.

Kromě toho se doporučuje zadat různé herní aplikace a kvízy se samostatným e.mailovým identifikátorem nebo zadat do systému jako hosta.

Zkontrolujte svou aktivitu na účtech

Může se to zdát trochu objemný úkol. Jedním z nejlepších způsobů, jak zjistit, které aplikace a weby můžete mít přístup k vašemu e.mailu, je zkontrolovat svou minulou aktivitu na různých platformách.

Pokud máte účet společnosti Microsoft, můžete navštívit panel Dashboard pro aktivitu Microsoft Activity.

Pokud máte účet Google, můžete zkontrolovat svou aktivitu na myctivity.Google.com a podívejte se na různé navštívené webové stránky, sledované videa.

Stejně tak můžete také zkontrolovat svou minulou aktivitu a získat podrobnou kontrolu svých různých akcí a zkontrolovat, zda byste se mohli přihlásit k odběru účtu v aplikacích třetích stran.

Internet je neuvěřitelně nebezpečný prostor, kde mnoho škodlivých programů a hackerů může špehovat vaše důležité informace. Pomocí jedné e.mailové adresy a telefonního čísla mohou tito hackeři snadno ukrást osobní údaje a způsobit vám hodně poškození. Nejlepší způsob je najít účty spojené s vaší e.mailovou adresou a sledovat je.

Zobrazit data z jiných služeb Google

Pomocí kterékoli ze značkových služeb Google se uživatel musí přihlásit zadáním dat z poštovní schránky. Nejjednodušší způsob, jak vidět autorizační data z účtu YouTube, protože stejné heslo se používá k zadání jak hostingu videa, tak osobní pošty.

Profil v systému Google tedy může být obnoven různými způsoby. Musíte to jen vědět, část informací o účtu úroku. Bez toho nebude systém schopen potvrdit, že žádost pocházela od skutečného vlastníka.

Postup obnovení bude mnohem snazší, pokud budou informace o registrovaném účtu vyplněny zcela.

Při registraci nového pole byste měli určitě vyplnit pole, která jsou zodpovědná za obnovení kontroly nad poštou. Záleží na tom, kolik času strávíte za získání pošty.

Při ztrátě hesla je otázka, jak obnovit účet Google. Existují dvě možnosti pro rozvoj událostí.

Jak zjistit ID Apple podle telefonického čísla

Neexistují žádné způsoby, jak určit ID Apple někoho jiného podle telefonického čísla, můžete zjistit pouze svůj vlastní zapomenutý identifikátor. Chcete.li to provést, kontaktujte podporu (tvar automatického obnovení přihlášení na oficiálních webových stránkách pomůže, pouze pokud uvedete jméno nebo e.mailovou adresu).

Chcete.li zjistit účet Apple podle telefonického čísla:

  Otevřete stránku služby a klikněte na dlaždici Apple ID.

Vysvětlete situaci poskytnutím důkazů, že účet patřil vám. Sdělte jméno, příjmení, informace o e.maiži a také se pokuste odpovědět na otázky operátora co nejpodrobněji.

Pozitivní rozhodnutí obnovit přístup k Apple ID bude záviset na tom, zda můžete prokázat, že účet a telefonní číslo připojené k němu jsou vaše.

Jsme rádi, že jsme vám mohli pomoci při řešení problému.

Kromě tohoto článku má web další užitečné pokyny 12820. Přidejte web Lumpics.Ru do záložek (Ctrld) a určitě se hodí pro vás.

Popište, co jste neuspěli. Naši odborníci se pokusí odpovědět co nejrychleji.

Jak zjistit poštu osoby podle telefonního čísla

Когда нужно youзнать адрес нужно не своего еmail, а другого человека, те спооллмм с споовобмм спооломм споовомм споовомм спосолмм спосолмм спосолмм спосолмм спосолмм спосолмм спосолобмм спосолобмм спосолобмм спосолмм с. Navíc, mít pouze jedno telefonní číslo, je nesmírně obtížné najít poštu, je dobré, pokud znáte alespoň jméno a jméno osoby. Pak se před vámi otevře několik způsobů.

Ručně

Pokud máte zájem o pracovní kontakt a znáte jméno společnosti, kde osoba pracuje, jejíž poštou hledáte, nejjednodušší způsob, jak se podívat na oficiální webovou stránku společnosti. Pokud by osoba měla a může přijímat e.maily o specifikách své práce, pak na webu s největší pravděpodobností najdete jeho e.mailovou adresu. K tomu může být dostatek telefonního čísla, pokud je použito jako funkční.

 • Lidé často označují svou elektroniku v části „Kontakty“ a v sociálních sítích, pokud je chtějí, aby je snadno kontaktovali. Například například v populární síti Instagramu můžete svou e.mailovou adresu uvést v popisu vašich aktivit na hlavní stránce. K dispozici je také aktivně „kontakty“ okna, kliknutím na které můžete vidět požadovanou e.mailovou adresu.
 • Pokud budete mít štěstí, můžete se pokusit vidět data na jiných sociálních sítích, nebo. Například. Uživatelé často označují poštu na adrese své stránky nebo jako prostředek komunikace s nimi.
 • Pokud uživatel, kterého hledáte, vlastní web, můžete zjistit adresu pomocí databáze WHOIS. Zavedením názvu webu můžete získat adresu elektroniky, na kterou byl web zaregistrován. Ale to bude fungovat pouze tehdy, pokud tato informace nebyla skryta samotným uživatelem.

Online generátory pošty

Služby generátoru e.mailů se obvykle používají k výběru původního názvu pro poštovní schránku. V tomto případě však mohou pomoci. Doporučuje se zjistit nejen telefonní číslo, ale také jméno a jméno osoby před vyhledáváním. Jakékoli další informace mohou pomoci.

Je důležité si uvědomit! Protože e.mailové adresy jsou předepsány latinou a osobní údaje musí být zadány přepisem. Některá jména lze napsat různými způsoby, například Maria lze přeložit jako Maria, Mariya nebo dokonce Masha, vše záleží na představivosti tvůrce pošty. Je tedy také důležité zvážit a vyzkoušet různé možnosti.

E.mailová adresa odhad

Chcete.li tuto službu používat, musíte vyplnit jméno a příjmení na příslušných polích (musíte psát latinu). Pokud je známo, můžete také označit doménu společnosti. Program vydá seznam možných kombinací. Dále je třeba je zkopírovat a zkontrolovat ručně pro jejich realitu. buď na ně posílat dopisy, nebo prostřednictvím programů pro kontrolu stávajících adres (například MailTester).

Vždy se můžete pokusit vyměnit jméno nebo příjmení telefonním číslem, které znáte. A ačkoli se nedoporučuje zahrnout další osobní údaje do přihlášek a hesel, mnoho uživatelů zanedbává tato fakta.

Generátor e.mailů

Program pracuje na stejném principu jako předchozí. Bude také vyžadováno zavedení příjmení a jména. Rozdíl je v tom, že můžete představit dvě domény známé najednou. A počet hotových možností bude 50.

Name2email

Expanze nainstalovaná v prohlížeči Google Chrome. Pracuje se všemi adresami, přestože patří k Googlu. Chcete.li zkontrolovat možnosti adres, musíte přejít na poštu, zadat jméno a příjmení (latinské) osoby, pokud je známo. jeho doména a klikněte na „Generovat“. Objeví se všechny možné možnosti, které je třeba zkopírovat a vložit do pole „příjemce“ v nové zprávě. Pak by jim měl být kurzor přinesen postupně. Pokud je adresa platná, bude zvýrazněna zeleně. Při jeho vznášení se na něm objeví okno vyskakovacího okna s přístupnými informacemi o jeho majiteli a na fotografii, pokud ano.

Během procesu vyhledávání se můžete pokusit změnit název hledané osoby na jeho telefonní číslo.

Voilanorbert

Populární server v zahraničí. Znalost příjmení a jména uživatele to pomůže najít jeho e.mail. Chcete.li to provést, musíte jít na web, zadat data, která jsou vám známa v odpovídajících polích, a klikněte na „Work For Me, Norbert“. Hledání půjde. Pokud nevíte, v jaké službě může být uživatel zaregistrován, může toto pole zůstat prázdné.

Existuje placená a bezplatná verze programu. ZDARMA bude k dispozici až 10 vyhledávání denně.

Findnanyemail

Podobná funkce programu s předchozím prezentovaným. Uživatel také nastaví jméno osoby při vyhledávání a můžete také označit doménu podle libosti. Rozdíl bude v tom, že po vymezení výsledků s náhodami můžete zahájit znovu.vyhledávání e.mailu, o který máte zájem. Systém začne porovnávat adresu s její činností a účty v sociálních sítích a porovnává fotografie avatarů tam i tam i tam. Tato služba tedy pokrývá procesu vyhledávání větší řady zdrojů a náhody.

Anymailfinder

Anymailfinder. existuje placená a bezplatná verze programu. Na 20 úspěšných vyhledávání denně existuje bezplatné omezení. Pokrytí vyhledávání se nevztahuje na sociální sítě. Program se však etabloval jako spolehlivý zdroj. Chcete.li využít vyhledávání, musíte zadat jméno nebo telefon (ve sloupci) požadované osoby na webových stránkách programu, jeho doménu (pokud je to známo) a stisknout „vyhledávání“. V případě pozitivních zápasů bude výsledek uvolněn v okně vyskakovacího okna.

E.maixtractor

Další verze programu pro nalezení shody a e.mailových adres. Kromě standardních informací o osobě: jméno, příjmení/telefonní číslo, poštovní doména můžete také označit pracovní web, kde se tato pošta může setkat. Placená verze programu se liší od svobodné schopnosti udržovat historii vyhledávání a získaných pozitivních výsledků.

Používáme Play Market

Tato metoda je nejjednodušší, ale je vhodná pouze v případě, kdy potřebujete zjistit název Mail Google. Jak víte, elektronická krabice Gmail se používá k autorizaci v mnoha předem nahrazených službách společnosti, počínaje Google Play a končící aplikací s kartami. Chcete.li tedy zjistit adresu pošty prostřednictvím trhu Play, použijte následující pokyny:

 • Spusťte aplikaci.
 • Klikněte na ikonu ve formě tří proužků umístěných v levém horním rohu obrazovky.
 • V nabídce, která se objeví, vidíme název připojeného účtu. Toto je požadovaná e.mailová adresa.

Zjistili jsme e.mailovou adresu prostřednictvím trhu Play

Jak vidíte, při několika kliknutích se nám podařilo zjistit e.mailovou adresu vázanou na konkrétní smartphone.

Mobilní aplikace

Pomocí chytrých telefonů na iOS nebo Android můžete vyhledat svůj účet Google podle telefonního čísla. Stejně jako ve verzi prohlížeče budou informace přijaty pouze v případě, že hledáte svůj účet a označíte osobní telefon. Ve dvou operačních systémech neexistují žádné rozdíly, proto zvažte pokyny pro jakýkoli smartphone.

Nejpohodlnější aplikace pro obnovení profilu Google jsou buď prohlížeč Chrome, nebo poštovní služba Gmail. Pokyny jako příklad používají poštu, ale proces bude identické pro prohlížeč.

Jsme rádi, že jsme vám mohli pomoci při řešení problému.

Kromě tohoto článku má web další užitečné pokyny 12820. Přidejte web Lumpics.Ru do záložek (Ctrld) a určitě se hodí pro vás.

Popište, co jste neuspěli. Naši odborníci se pokusí odpovědět co nejrychleji.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS