Zjistěte údaje o majiteli z telefonního čísla

Identifikace majitele podle telefonního čísla zdarma přes internet, operátora nebo programy

Mnozí se již setkali se situací, kdy je třeba pro osobní nebo pracovní účely najít osobu, která zná pouze číslo svého mobilního telefonu. Někdy byl kontakt napsán ve spěchu a nebyl podepsán jménem, někdo neznámý volal a vy jste neměli čas odpovědět, nebo vás obtěžují hovory a SMS cizích lidí. Není to snadný úkol, ale existuje několik účinných způsobů, jak identifikovat majitele podle telefonního čísla, které stojí za to prověřit.

Existují různé způsoby, jak vás identifikovat podle čísla pevné linky nebo mobilního telefonu. Běžné metody:

 • Zpětné volání neznámému volajícímu. Hovor se může týkat případu a vy nemáte čas na odpověď.
 • Kontaktujte orgány činné v trestním řízení. Pokud vás obtěžují tyrani, podvodníci nebo vám vyhrožují telefonicky, měli byste neprodleně podat stížnost orgánům činným v trestním řízení. Pokud je k dispozici, poskytněte záznam o výhružném volání nebo příchozí SMS. Poskytnou vám údaje o volajícím a podají na něj trestní oznámení.
 • Ověřte si to na webových stránkách mobilního operátora.
 • Použití aplikace pro Android. Existují speciální programy pro chytré telefony, které mají vlastní databázi. Při příchozím hovoru zjistí údaje o volajícím.
 • Kontakt na mobilní dobíjecí místo.
 • Kontrola podle regionu. Každá mobilní společnost má své vlastní číselné kódy, podle kterých lze snadno určit oblast, kde byla SIM karta zakoupena. informace jsou k dispozici na oficiálních internetových stránkách mobilních operátorů nebo v jiných online zdrojích třetích stran.
 • Identifikace majitele podle čísla mobilního telefonu pomocí mobilního bankovnictví. Mnoho bank nabízí službu mobilního dobíjení. Pokud například odešlete požadavek na převod peněz do Sberbank (900), obdržíte odpověď s ověřovacími údaji majitele bankovního účtu, ke kterému je volané číslo připojeno. Není třeba převádět finanční prostředky.
 • Zavolejte neznámému volajícímu z jiného mobilního telefonu nebo pevné linky, představte se jako dobrovolník nebo například jako sociolog a zeptejte se na podrobnosti.
 • Příjmení z mobilního telefonního čísla zjistíte tak, že zavoláte dispečerovi na telefonní ústředně. Může také fungovat, pokud jste ohroženi nebo se nacházíte v nebezpečné situaci.
 • Zkuste osobu najít prostřednictvím sociálních sítí nebo messengerů.
 • Zjistěte to prostřednictvím internetových vyhledávačů. Pokud hledaná osoba inzerovala (prodej, nákup) nebo psala zprávy se svými mobilními kontakty, vyhledávač najde příslušné informace.
 • Pomocí telefonních seznamů můžete zjistit, kdo je cizinec. Existuje mnoho online adresářů nebo telefonních seznamů, které jsou k dispozici ke stažení zdarma.
 • Zeptejte se svých přátel a příbuzných.
 • Požádat o radu známé, kteří pracují v oblasti mobilních služeb.
 • Kontaktujte kancelář mobilního operátora.

Vyhledávání vlastníka z databází čísel

Je možné zjistit majitele telefonního čísla online?? Taková možnost existuje, protože na internetu můžeme najít mnoho služeb, které poskytují přístup k online databázím pevných a mobilních telefonů. Nedostatek těchto základen:

 • Nedostatek běžného provozu. navigace může být velmi složitá;
 • Nedostatečná úplnost nabízených informací. za úplné zveřejnění požadují peníze;
 • Ztráta relevance databází.

Některé služby mají tak „pokřivené“ stránky, že je velmi obtížné zjistit, jak čísla vyhledat. Návštěva takových služeb vás nutí co nejrychleji zavřít okno prohlížeče. Některé základny také vyžadují platbu zasláním SMS na krátká čísla. to okamžitě naznačuje podvod. Poskytnutá databáze nemusí být aktuální. osoba se přestěhovala, změnila číslo nebo zemřela.

Při psaní této recenze bylo na internetu nalezeno několik otevřených databází, které nevyžadují zasílání SMS. Jejich analýza ukázala, že poskytují informace za deset let zpětně. U některých z nich se dokonce nepodařilo najít potřebné předplatitele, přestože existují a autor zná jejich osobní údaje (celé jméno a příjmení).И.О. a telefonní číslo).

Existují databáze, které je třeba stáhnout. nejsou k dispozici online. Lze je najít zdarma nebo za poplatek. Všechny mohou být zbytečné nebo beznadějně zastaralé. Pokud vám někdo nabídne databázi za peníze, nezapomeňte, že se z prodejce může vyklubat podvodník. Je třeba poznamenat, že šíření těchto databází je již trestným činem. nedostávejte se do kontaktu se zločinci.

Alternativní způsoby

Telefonní číslo můžete zadat s pomocí svých známých v komunikačních centrech. Zaměstnanci mají přístup do databáze předplatitelů a mohou v ní vyhledávat informace. Předtím je třeba identifikovat operátora. to můžete provést na oficiálních stránkách společnosti Beeline zadáním čísla do formuláře. Pokud nikoho neznáte, jděte do krajnosti a zkuste získat práci u správného operátora. je to složité, ale možné.

Nyní víte, jak zkontrolovat telefonní číslo osoby. Jak se ale chránit před nechtěnými hovory??

Existují bílé a černé seznamy, které obsahují čísla, která nechcete nebo nepotřebujete. Černá listina zablokuje volání z nežádoucích čísel, zatímco bílá listina zakáže volání z jiných než důvěryhodných čísel. Tuto funkci může poskytovat mobilní operátor nebo ji může implementovat účastník pomocí softwaru třetích stran a základních funkcí mobilního telefonu.

Pro chytré telefony se systémem Android můžeme nabídnout několik zajímavých aplikací:

„Nezvedejte telefon“

Oblíbená aplikace s pravidelně aktualizovanou databází a průběžným sledováním příchozích hovorů. Automaticky blokuje hovory z negativně hodnocených čísel, má funkci blokování SMS.

„Yandex s automatickou identifikací volajícího

Výkonná aplikace, která analyzuje hovory z databáze 5 milionů organizací a hodnocení uživatelů. Identifikace volajících v době volání.

„Security Master

Multifunkční aplikace s antivirem, čističem paměti, akcelerátorem smartphonu a funkcí filtrování hovorů s aktualizovanou online databází.

Vyzkoušejte je jeden po druhém a najděte vhodnou volbu. Pokud jde o klasické černobílé seznamy, jsou k dispozici v 99,9 % všech chytrých telefonů.

Legitimní metody

Zjistit, na koho je číslo registrováno, je obtížné. neexistují téměř žádné legální metody. Pokud volající obtěžuje, vyhrožuje vám zabitím nebo vám jen volá a nezvedá telefon, nahlaste to policii. V případě prostého chuligánství osoba vyvázne se správní pokutou nebo trestním stíháním. povaha opatření závisí na závažnosti spáchaného přestupku. Policie vám však neposkytne úplné informace o volajícím, ačkoli vás pozve na schůzku s pachatelem za účelem dalšího vyšetřování.

Metody popsané v této části nejsou právně platné. Každý je zodpovědný za dodržování těchto pokynů. Některé metody jsou sice legitimní, i když neposkytují všechny informace. říkejme jim „jak na to“.

Životní hacky online bankovnictví

Vezměme si jako příklad Sberbank Online. Bankovnictví je určeno pro převody peněz, platby za zboží a služby. Má mechanismus pro ověřování příjemců plateb. Zobrazí se, na koho je číslo registrováno, ale informace mohou být chybné. Nejčastěji čísla a karty patří stejné osobě. Přijímání údajů vám pomůže provést převod peněz na jednotlivce:

Použijte telefonní číslo jako požadavek příjemce. Zadejte platební kartu a zadejte libovolnou částku. Na další stránce se zobrazí údaje držitele karty. jméno, druhé jméno a první písmeno příjmení.

Mobilní aplikace Sberbank Online bude poskytovat podobné informace. Zahájení převodu a získání údajů o držiteli karty.

Tato metoda má dvě nevýhody. Za prvé. majitel čísla nesmí využívat služeb Sberbank. druhý. telefon může být registrován na úplně jinou osobu. Banka nekontroluje, zda údaje souhlasí, ačkoli plánuje další rozvoj internetového bankovnictví.

Ve veřejných zdrojích

Vyhledávače indexují miliony webových stránek a ukládají informace o nich do databáze. Pokud hledaná osoba zanechala své osobní údaje na webu, nic jí nebrání v tom, aby je našla prostřednictvím Yandexu nebo Googlu. Zadejte číslo do vyhledávacího pole a analyzujte výsledky. Přesnost porovnávání dat však může být poměrně nízká. Někdy nejsou k dispozici vůbec žádné výsledky. lidé se bojí zveřejnit své vlastní údaje online.

S pomocí známých v kancelářích provozovatelů

Tato metoda je nezákonná a odpovědnost za její použití nesou čtenáři a pracovníci provozovatele. Zjistěte, zda číslo patří určitému síťovému operátorovi, najděte známé, kteří pracují ve správném salonu. Požádejte o nahlédnutí do údajů majitele. zaměstnanci kanceláře mají přístup do databáze předplatitelů. Zda se známý rozhodne k tomuto kroku, nebo ne, je otázkou, protože prozrazení informací o předplatiteli může mít neblahé následky (až po trestní stíhání).

Se specializovanými službami

Podobných služeb jsou v síti desítky. Slibují, že informace zveřejní:

Shoda operátorů je otevřenou informací a dobrou návnadou pro důvěřivé uživatele. Údaje o vlastníkovi jsou však citlivé. Proto je 99,9 % takových služeb podvodných. Tvrdí, že informace získávají od mobilních operátorů, ale to není pravda. Nedůvěřujte těmto službám.

S pomocí odběratelských základen

V síti skutečně existují předplatitelské základny. Často však skrývají software infikovaný malwarem. Kradou údaje o kreditních kartách, zachycují stisky kláves a zjišťují osobní údaje uživatele. Při hledání základen musíte být opatrní a mít zapnutý antivirový program. Informace ve veřejných databázích jsou navíc často zastaralé a nepravdivé.

Jak zjistit číslo účastníka? Zjištění příjmení majitele mobilního telefonu zdarma.

Identifikace osoby podle telefonu. Spusťte, zjistěte podle mobilního telefonu celé jméno, jméno. Kdo je registrován. Čí číslo?

Jak najít, zjistit majitele podle mobilního telefonního čísla nebo mobilního čísla zdarma? Jak zjistit příjmení, identifikace účastníka podle čísla mobilního telefonu, mobilní telefon?

Oficiální identifikace volajícího podle čísla mobilního telefonu (SIM).

Můžete se obrátit na kancelář mobilního operátora a podat formální stížnost. Uveďte důvody odvolání. Například pokud jste ohroženi a obáváte se o život a zdraví členů své rodiny a o bezpečnost svého majetku. Zástupci společnosti vám mohou poskytnout informace po přezkoumání vaší žádosti.

Informace o majiteli telefonu lze získat po kontaktování orgánů činných v trestním řízení: policie, státní zastupitelství, FSB nebo FSO. Napište prohlášení, ve kterém uvedete své obavy a požadavky. Po prozkoumání vaší žádosti mohou orgány činné v trestním řízení zahájit trestní řízení a vznést dotaz na provozovatele mobilní sítě. Operátor je ze zákona povinen poskytnout orgánům činným v trestním řízení úplné informace o majiteli mobilního telefonního čísla. Během vyšetřování vám budou poskytnuty informace o majiteli mobilního telefonního čísla.

Neformální přístup k databázi provozovatele.

Pokud platíte za mobilní služby, vidí pracovník, který platbu zpracovává, jméno majitele telefonního čísla, na které je platba provedena. Správce můžete požádat o uvedení jména majitele účtu s odkazem na přání zkontrolovat příjmení majitele. Manažer vám může poskytnout potřebné informace. Pokud se tak nestane, můžete se obrátit na jiného poskytovatele služeb.

Pokud je to možné, nepoužívejte databáze telefonních čísel, které jsou přístupné buď za poplatek, nebo zdarma. Tyto databáze mohou být zastaralé, nesprávné a mohou způsobit poškození operačního systému počítače. Používání takových databází může navíc vést k zahájení trestního stíhání, pokud se ve vašem počítači najdou stopy takového softwaru. Nenechte se zlákat k odeslání SMS na krátké číslo v telefonu, abyste získali přístupový kód do telefonní databáze. Peníze se z vašeho telefonu odečtou a požadované informace neobdržíte.

Pokud však chcete určit oblast registrace telefonního čísla a operátora, je možné, že takové databáze jsou volně dostupné. Můžete například použít formulář na našich webových stránkách. Zadáním telefonního čísla můžete zjistit město registrace a název poskytovatele služeb telefonního čísla.

Vytvoření černé listiny telefonu Asus. Jak se zbavit přijímání reklamních SMS a nechtěných hovorů? Více informací.

Vyhledávání osob podle telefonního čísla prostřednictvím sociálních sítí.

WhatsApp. Chcete-li zjistit, kdo se skrývá pod určitým mobilním číslem ve službě WhatsApp, musíte neznámé číslo uložit do seznamu kontaktů mobilního telefonu. Pokud je podobné a vaše číslo je uloženo hledanou osobou. Aplikace WhatsApp ji automaticky zobrazí v nabídce aplikace.

Viber. Stejným způsobem můžete zkontrolovat své číslo v aplikaci Viber messenger. Stáhněte si aplikaci Viber. Pod položkou CHATY se zobrazí všechny osoby, jejichž čísla jsou ve vašich kontaktech, pokud je vaše číslo také v jejich kontaktech.

OK.ru osobní účet. V sociální síti Odnoklassniki je registrováno mnoho skutečných lidí. Registrace podle čísla mobilního telefonu. Chcete-li zjistit jméno osoby podle telefonního čísla a první části e-mailu, použijte formulář pro obnovení hesla a vyberte možnost „Obnovit prostřednictvím SMS do telefonu“.

Při obnově hesla lze zadat jméno a část e-mailu.

Sberbank. V osobním kabinetu sberbank.Při pokusu o odeslání převodu peněz pomocí mobilního čísla systém zobrazí jméno a příjmení příjemce.

Při vytváření platby ve Sberbank se jméno příjemce zadává do pole.

VK.com. V aplikaci přejděte do sekce „Přátelé“. V pravém horním rohu klikněte na ikonu Kontakty. Vyhledávání přátel v adresáři. Po výzvě k potvrzení klikněte na tlačítko „ANO“. Během několika minut by se měli objevit všichni uživatelé VK uložení v kontaktech v telefonu.

Vypočítejte také vk ID uživatele.com, a proto je jeho stránka ve VK možná prostřednictvím reklamního účtu ve Více informací o tom, jak to udělat, najdete zde.

Téma zjišťování telefonního čísla osoby prostřednictvím sociálních sítí je dobře popsáno v tomto článku na habrahabr. Zde je podrobně popsán způsob shromažďování chybějících údajů: telefonní číslo, e-mail, celé jméno při obnově hesla v různých internetových službách atd.ч. a osobně na adrese Support.

Spusťte číslo prostřednictvím služby Yandex Google Mail.

Můžete zkusit štěstí, stačí napsat telefonní číslo do vyhledávače Yandex.

Jde o to, že pokud člověk, který prodal přes internet auto, byt, nájem atd.п. že jeho telefonní číslo může být zveřejněno na příslušných stránkách. Yandex kontroluje všechny webové stránky, ukládá je a může vám poskytnout telefonní číslo, na kterém se nachází.

Pak budete moci přejít na takovou nástěnku a zobrazit příjmení, jméno nebo e-mail dané osoby.

Telefonní číslo musíte do aplikace Yandex zadat v různých formátech, např. 7 908 908 98 98 nebo 79089089898 nebo 7 (908) 908-98-98 a další kombinace.

Nejjednodušší způsob, jak to udělat, je použít níže uvedené pole a tlačítko. Po zadání telefonního čísla a stisknutí tlačítka budete přesměrováni do vyhledávačů. Z telefonního čísla můžete zjistit jméno, adresu a obchodní údaje dané osoby.

Obracíme se na mobilní operátory

Není možné zadat telefonní číslo a zjistit jeho majitele prostřednictvím mobilního operátora. Horký vlasec pro zastřihovače nám takové informace neposkytne, natož poradci v showroomech. Můžete si najít přátele v kanceláři operátora a hledat majitele jeho prostřednictvím, ale je to nebezpečné. v lepším případě konzultant vyvázne se ztrátou zaměstnání a v horším případě půjde do vězení za vyzrazení osobních údajů.

Praxe na infolince jednoho operátora i v kanceláři zákaznického servisu ukazuje nezměrný zájem lidí o osobní údaje. Lidé nejčastěji trpí obtěžujícími hovory z neznámých čísel. A chtějí vědět, kdo jim volá. V tomto případě se snaží kontaktovat operátora, ale je to zbytečné. Mnohem lepší je obrátit se na policii. ta může zjistit, kdo porušil váš klid.

Přípravná fáze je u konce, začíná pointa

Co bylo požadováno jako první: údaje z pasu majitele konkrétního čísla.

Na výběr je skutečně mnoho „služeb“: můžete si objednat výpis svých hovorů včetně údajů o volajícím, získat údaje o poloze posledního hovoru a, což je nejhorší, znovu vydat cizí SIM kartu. Pokud se někdo s takovými případy setkal, napište prosím.

Naším cílem bylo vyzkoušet, jak snadné/komplikované je to pro člověka „mimo záběr“, kolik času a peněz to zabere a přesvědčit se, že takový trh s mobilním piercingem existuje.

Nakonec se tedy na projektu podíleli dva lidé, z nichž jeden dělal punching a druhý poskytoval informační podporu (vyhledával informace na webu). Strojírenské vzdělání, nulové zkušenosti s piercingem, ale určité zkušenosti se zdroji.

Hned vám řeknu, že v textu nebudu uvádět žádná adresní hesla, je to špatný obchod, který by měl zmizet. Tedy bez reklamy.

Děrování na Telegramu

Začali kolegové (spoiler. chybně) s nejjednoduššími. Vyhledávané skupiny s piercingovými službami v Telegramu. Těch je na trhu velké množství.

Oba pokusy o zorganizování testu však skončily stejně. podvedením „klientů“. Kolegové se rozhodli neplýtvat energií a prostředky a přešli na temný web.

Průlom v Darkwebu

Samotné stránky, kde si můžete vyžádat piercing, byly rychle nalezeny. na prvním řádku výsledků vyhledávání. Ale zatímco na Telegramu se odpovídá rychle a stejně rychle se i vyhazuje, na darkwebových fórech se diskutuje a obchoduje dlouho. Viděli jste články novinářů z roku 2019, kde se jim podařilo vše zvládnout během několika hodin, jako např, V tomto článku BBC, ale buď se doba změnila, nebo náš kolega, který se tohoto úkolu zhostil, není takový profík.

Transakce mohou být provedeny prostřednictvím ručitele, renomovaného člena fóra/staršího uživatele, který si od kupujícího vezme peníze a dá je prodávajícímu pouze v případě, že splní objednávku, což poskytuje relativní ochranu před podvodníky. Za služby tohoto ručitele si však musíte připlatit 200 EUR za transakci.

Komunikace stejně skončí na Telegramu. Vtipné je, že přenesením kontaktu na osobu, s níž se kolega domluvil na fóru, ručně z počítače do telefonu, udělal chybu (ty zákeřné i, I a l) a komunikoval, respektive nic netušící, s jinou osobou, podvodníkem, vydávajícím se za skutečného piercera. Slíbil, že zakázku splní, ale protože byl obchod uzavřen prostřednictvím ručitele, jeho Focus selhal. peníze dostal skutečný piercer. Na trhu tedy panuje tvrdá konkurence.

Poskytli jsme vám 7 nejlepších softwarů pro identifikaci čísel v roce 2020. Stačí, když si to dobře rozmyslíte a sami se rozhodnete. Hlavní je odpovědět na otázku: „Proč chcete nainstalovat ID volajícího??“. Chcete-li vědět, kdo volá, nebo mít plnou kontrolu nad všemi telefonními hovory.

Když se rozhodujete, který z výše uvedených programů si vybrat, nehledejte nic jiného než VkurSe. Koneckonců jako jediný má seznam funkcí, které nejsou dostupné pro všechny ostatní.

zjistěte, údaje, majiteli, telefonního, čísla

Závěrem bychom rádi zdůraznili, že jakýkoli software pro identifikaci telefonů je příležitostí, jak se chránit před nechtěnými hovory a zároveň nezmeškat ten, na který čekáte.

Co dalšího můžete dělat s telefonním číslem!

Zapomeňme teď na chvíli na podvodníky. Koneckonců, cizí telefon může sloužit nejen ke špatným účelům (k smíchu, krádeži, hnoji), ale může být i skvělým pomocníkem. Víte, co dalšího můžete dělat s telefonním číslem, pokud k němu máte přístup alespoň 10 minut?? Správně, můžete si tam nainstalovat sledovací software VkurSe. Získáte plnou kontrolu nad telefonem a všemi úkony, které na něm osoba provádí (vaše dítě, blízká osoba, zaměstnanec). A pak budete moci:

 • sledovat souřadnice zařízení;
 • Poslech všech hovorů a hlasových volání (i v systému 10 Android)!);
 • číst korespondenci;
 • zobrazit fotografie;
 • přijímat jeho oznámení;
 • Podívejte se na vše, co je vytištěno;
 • dálkově ovládat telefon;
 • a mnoho dalšího.

Skryjte ikonu a restartujte telefon.

Dnes je za nahrávání hovorů zodpovědný nový modul Cube ACR, a proto je možné nahrávat hovory i v systému 10 Android.

Záznamový modul Cube ACR ke stažení zdarma na našich webových stránkách, při instalaci našeho softwaru VkurSe. Přímo v nastavení stačí stisknout „Nastavení Cube ACR“. automaticky se stáhne a začne nahrávat konverzace na 10 Android (jak jednoduché telefonní hovory, tak hovory uskutečněné přes internet).

Ihned po instalaci jsou vám předány všechny informace. Můžete tak sledovat své děti, zaměstnance nebo příbuzné. Je zcela oficiální a dostupný pro všechny, stačí přejít na webové stránky, stáhnout si software a nainstalovat jej do telefonu.

Máte-li jakékoli dotazy, napište nám na naši online podporu!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS