Zkopírujte kontakty pomocí SIM na telefon Xiaomi

Jak přenášet kontakty z telefonu na SIM kartu na Xiaomi

Proces nahrazení smartphonu novější je vždy příjemnou událostí, ale také je plná mnoha problémů.

Za prvé, na novém zařízení, pokud nepřenášíte všechna data starého zařízení pomocí cloudu, budete si je muset znovu stáhnout a oprávnění v aplikacích, které byly použity na starém zařízení.

Dalším běžným problémem je prázdný seznam kontaktů na novém zařízení, které musí být vyplněno. Souhlasím, ručně tolerujte desítky nebo dokonce stovky čísel ze starého zařízení, je pracná a malá příjemná okupace. V takových případech existuje možnost zkopírovat kontakty ze smartphonu na SIM kartu s jejich následným přenosem do nového zařízení.

Je však důležité pochopit, že paměť SIM karty je omezená a pouze určitý počet čísel se bude moci přenést.

Chcete.li provést takový postup na smartphonu Xiaomi, měli byste provést následující akce:

 • Jdi do nastavení“;
 • Pak. „systémové aplikace“;
 • Dále. „kontakty“;
 • „Import and Export“. Zde uvidíte sekci s názvem „Export do SIM karty 1“. Klikneme na to, po kterém zařízení vydá informace na obrazovce, že je třeba kopírovat pouze 249 kontaktů, zatímco zbytek je zkopírován, bohužel nebudou. Ze seznamu budete muset vybrat kontakty, které chcete přenést na SIM kartu, a poté v horní části obrazovky stisknutím pole dokončíte proces. Konec procesu je signalizace oznámení na obrazovce.

Tak jednoduchým způsobem se můžete ušetřit před prací s novým zařízením a ušetřit spoustu času pro sebe.

kontakty, pomocí, telefon, xiaomi

Musíte také vědět o opačném procesu, jako je přenos kontaktů ze SIM karty na telefon.

Chcete.li to provést, musíte znovu přejít do nastavení. „Systémové aplikace“. Poté vyberte „Kontakty. import a export“. Další akcí je kliknout na „Import ze SIM karty“ (stojí za to být opatrní, pokud jsou na telefonu nainstalovány dvě SIM karty, vyberte ten pravý).

Jakmile jsou uvedeny výše uvedené akce, zařízení vám nabídne seznam účtů, které jsou vázány na telefon pro kopírování kontaktů. Ve většině případů si uživatelé vyberou účet Google, protože je jedním z nejpohodlnějších a je téměř nemožné představit moderní svět bez Google, zejména na takovém smartphonu jako Xiaomi.

Jakmile je účet vybrán, musíte pouze označit čísla, která na něj chcete přenést z karty SIM, a poté proces dokončete kliknutím na tlačítko „Importovat“.

To je také užitečné ve skutečnosti, že v případě ztráty jakéhokoli důležitého kontaktu v důsledku toho lze například náhodné odstranění pomocí účtu Google snadno obnovit, protože jsou automaticky zkopírovány a ukládány v cloudu.

Převod kontaktů je možné bez použití SIM karet. Jak se ptáš? Ano, velmi jednoduché, jistě, informace budou pro vás užitečné.

Za tímto účelem uděláme známý způsob:

 • Jdeme do „Nastavení“,
 • Výběr „systémových aplikací“,
 • Kontakty
 • „Import and Export“. jdeme do části „Odeslat kontakty“ a na seznamu metod, které budou k dispozici, byste si měli vybrat aplikaci s názvem MI Drop (na nových verzích. Sharm). Jakmile to stisknete, vaše zařízení začne dálkové vyhledávání dalšího zařízení Xiaomi, které se nachází poblíž. Na zařízení, které chcete přenést kontakty MI Drop, měli byste také povolit a poté kliknout na tlačítko „Získat“.

Se správnou posloupností akcí mezi zařízeními bude vytvořena komunikace a po potvrzení kopie kontaktů budou přeneseny do požadovaného zařízení.

Zajímám se o smartphony po celou dobu, kdy si pamatuji. Používal jsem Windows Phone, ale před 5 lety jsem přešel na zařízení Xiaomi. Kromě absolvování, ve svém volném čase hraji na kytaru a bubny. A také v PS5.

Kontaktní přenos do Xiaomi pomocí souboru CSV

Jednoduchý způsob přenosu kontaktů, pokud je to možné, vytvořte soubor CSV s kontakty. Chcete.li vytvořit takový soubor, můžete použít záložní aplikaci My Contacts pro Android i iOS. Najednou mi tato aplikace pomohla převést všechny kontakty z iOS na Android.

 • Vytvoříte soubor CSV s kontakty;
 • Poté můžete tento soubor poslat do pošty;
 • Stáhněte si a spusťte na smartphonu Xiaomi;
 • Udržujte kontakty.

Přechod z jednoho zařízení do druhého

Pro ty, kteří chtějí přesunout kontakty ze smartphonu do smartphonu v minulém firmwaru Xiaomi Redmi, bylo možné to provést přenosem dat přes Bluetooth. Později však Číňané tuto funkci zřejmě odstranili, vzhledem k tomu, že již nepotřebuje. Neměli byste však být z toho naštvaní, protože aplikace stažená z internetu je schopna házet kontakty. Například mobilní program Xperia Transfer se s tímto úkolem dobře vyrovnává. Navzdory názvu jej můžete použít nejen na zařízeních Sony. Program pracuje na jakémkoli zařízení Android, existuje také podpora iOS.

Plus aplikace je skutečnost, že nejen kontakty jsou přenášeny do jiného zařízení, ale také na různé obsah. fotografie, hudba, video, aplikace atd. Smartphone smartphone je přímo v kontaktu díky připojení Wi-Fi Direct.

Kontaktujte synchronizaci pomocí MI Cloud

Chcete.li přidat účet do telefonu Xiaomi Redmi 9A, otevřete nastavení smartphonu, synchronizaci a klikněte na Přidat účet.

Chcete.li provést synchronizaci kontaktů, přejděte do nastavení, v části Účty vyberte synchronizaci.

Klikněte na kontakty a ujistěte se, že je povolena synchronizace kontaktů.

V tomto případě bude automaticky provedena synchronizace kontaktů pomocí účtu MI.

Kontaktní přenos pomocí účtu Google

Přejděte do nastavení Xiaomi Redmi 9A, v části účtu, synchronizace pásky, klikněte na Google

Vyberte svůj účet Google a ujistěte se, že je povolena synchronizace kontaktu.

Kontaktujte synchronizaci pomocí MI Cloud

Chcete.li přidat účet do nového smartphonu Xiaomi Redmi 9C, otevřete nastavení smartphonu, vyberte synchronizaci a klikněte na Přidat účet.

Chcete.li synchronizovat kontakty, přejděte do nastavení, v části Účtu vyberte synchronizaci.

Klikněte na kontakty a ujistěte se, že je povolena synchronizace kontaktů.

V tomto případě bude automaticky provedena synchronizace kontaktů pomocí účtu MI.

Synchronizace kontaktů prostřednictvím účtu Google

V nastavení smartphonu Xiaomi Redmi 9C, v části účtu, vyberte synchronizaci, klikněte na Google

Vyberte účet Google a ujistěte se, že je aktivní synchronizace kontaktů.

Kontaktní přenos na SIM kartu

Chcete.li přesunout Xiaomi Redmi v paměťových kontaktech na SIM kartu, proveďte řadu akcí:

 • Zadejte program „telefon“ se zelenou ikonou a obrázkem trubice na ploše;
 • Klikněte na sloupec „Kontakty“ nahoře;
 • Klikněte na ikonu ve formě tří bodů umístěných svisle v pravém horním rohu;
 • Vyberte položku „Nastavení“;
 • Klikněte na řádek „Import and Export“;
 • Klikněte na sloupec „Export na SIM kartě“ (pokud jsou v telefonu nainstalovány dva Simmans, vyberte potřebné);
 • Potvrďte postup kliknutím na „OK“.

Počkejte, až telefon nahlásí dokončení kopírování. Poté mohou být převedené kontakty obnoveny vložením do jakéhokoli telefonu.

Kontaktní přenos ze SIM karty do telefonu Xiaomi

V části s kontakty stiskněte tři body (v některých zařízeních Xiaomi musíte kliknout na klávesu „Nabídka“ pod obrazovkou).

Objeví se nabídka, stiskněte „Import a Export“.

Dále sklouzněte podél řádku „Import pomocí SIM karty“.

V případě potřeby vyberte účet Google.

kontakty, pomocí, telefon, xiaomi

Umístěte zaškrtnutí vedle potřebných čísel nebo najednou najednou a poté klikněte na „Import“.

Můžete zkontrolovat, že čísla byla přenesena ze SIM karet do telefonu.

Tradiční způsob převodu

Prvním v seznamu je klasický import kontaktů ze SIM karty na památku zařízení Xiaomi.

 • V podnabídce vyberte „Import pomocí SIM karty“. Pokud jsou ve vašem Xiaomi nainstalovány 2 SIM, jsme se řídí jménem komunikačního operátora a vybereme si právo.
 • V okně, které se otevírá, se zobrazí všechny kontakty nalezené v paměti SIM. Stačí si všimnout potřebných klíšťat nebo vybrat vše a stisknout tlačítko „Importovat“.

Nevýhodou této metody je, že pouze jedno telefonní číslo může být spojeno s jedním kontaktním názvem.

V některých případech není kopírování kontaktů zcela správné. Například lze importovat pouze telefonní čísla bez jmen. Proto se nespěchejte po zakoupení nového zařízení, které se okamžitě zbaví starých. možná bude užitečné obnovit data.

Problémy s kontaktem

Opět platí, že stojí za to vyprávět o nuancích zobrazování dat na zařízeních Xiaomi, protože nesprávné akce uživatele-novice mohou vést k určitým kontaktům jednoduše přestanou zobrazovat v seznamu. Po zahrnutí nabídky „Nastavení“ je tedy nutné zadat sekci „Display“.

Nabídka obsahuje řadu různých metod třídění, konfigurace reflexe a funkce inteligentní skupiny. Pokud například provedete třídění podle jména nebo příjmení, budou zobrazeny abecedně a abecedně. Pokud kontakty nejsou v seznamu zobrazeny, ale uživatel si je jistý, že některé záznamy tam byly dříve, musíte zkontrolovat, zda jsou posuvníky deaktivovány: „Pouze s telefonním číslem“, „Kontakty SIM-karty“.

Přenos kontaktů ve stejném zařízení Xiaomi nebo jiných gadgetech se tedy provádí poměrně jednoduše. Vedení výše uvedených doporučení můžete snadno nakonfigurovat odraz kontaktů, jakož i je exportovat nebo importovat. Stačí pečlivě prostudovat všechny informace a zvolit nejoptimálnější způsob.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS