Zobrazení smazaných zpráv na iPhonu

Jak zobrazit smazané zprávy na iPhonu

Viber je speciální aplikace pro mobilní telefony, ve které mohou všichni uživatelé komunikovat zdarma. Viber nabízí následující funkce: audio a video hovory, zasílání zpráv, posílání souborů různých formátů. Pokud Viber používáte pravidelně, hromadí se v něm velké množství zpráv s různými kontakty, které zahlcují paměť vašeho smartphonu, a řešením je jejich odstranění. Pokud omylem smažete zprávu nebo celou chatovací místnost, můžete ji získat zpět?? Jak to funguje s iPhonem?

Při registraci do aplikace Vyber se zobrazí upozornění na zásady ochrany osobních údajů, že vaše zprávy jsou proprietární a nejsou ukládány na server společnosti. Pokud jste tedy ze služby Viber odstranili potřebné informace, nebudete moci kontaktovat podporu a požádat o historii chatu. Je úplně jedno, jestli jste sami smazali chaty ve Viberu, nebo jste aplikaci ve smartphonu přeinstalovali.

Majitelé iPhonu si mohou smazané zprávy zobrazit několika způsoby. Hodně však záleží na tom, zda jste byli před vymazáním historie ostražití, konkrétně zda jste vytvořili kopii korespondence. Kopii lze vytvořit na iCloudu nebo na samotném serveru Viber, pokud jste celou historii Viberu archivovali z vlastní iniciativy. A pokud nebyla předtím vytvořena kopie zprávy, nelze ji jednoduše odstranit a poté obnovit nebo zobrazit.

část 1. Jak obnovit smazané textové zprávy z iPhonu 6 přímo

V této části vám ukážeme, jak obnovit smazané textové zprávy přímo z iPhonu 6. iPhone Data Recovery dokáže prohledat váš iPhone 6 a vyhledat všechny obnovitelné textové zprávy. Pokud jste připraveni, začněme s procesem nyní.

Step-aerobik 1. Nainstalujte si do počítače program iPhone Data Recovery

Obnova dat iPhone. je desktopová aplikace dostupná pro Windows i macOS 11. V závislosti na operačním systému si můžete stáhnout a nainstalovat do počítače příslušnou verzi.

Step aerobik 2. Připojení iPhonu 6 k počítači

Pro připojení iPhonu 6 k počítači je nejlepší použít originální kabel USB. Spusťte program iPhone Data Recovery, který automaticky detekuje váš mobilní telefon.

Step-aerobik 3. Skenování obnovitelných textových zpráv

Klikněte na „Start Scan“ v rozhraní, iPhone 6 obnovení nástroj bude skenovat celý mobilní telefon a zobrazí vám všechny obnovitelné data podle kategorií.

Step-aerobik 4. Výběr textových zpráv a jejich načtení

V části „Zprávy a kontakty“ na levém postranním panelu vyberte možnost „Zpráva“. Všechny textové zprávy se zobrazí v pravém podokně. Zde můžete zobrazit a vybrat jakoukoli zprávu. Po kliknutí na tlačítko „Obnovit“ v pravém dolním rohu se vybrané textové zprávy iPhone 6 obnoví do počítače ve formátu CSV nebo HTML. Označení této zprávy pro obnovení smazaných zpráv Kik.

Proces obnovy pomocí softwaru třetí strany

Existují i další možnosti, jak obnovit smazané zprávy na iPhonu pomocí softwaru třetích stran. Je dobře, že moderní programátoři, kteří chtějí prokázat svůj talent, vytvářejí různý software, který může sloužit jako úspěšný nástroj při řešení mnoha problémů.

Tato možnost je vhodná i pro ty, kteří si předem nepovolili zálohování v iTunes nebo v cloudovém úložišti iCloud.

Použití nástroje Data Doctor Recovery. SIM karta

Tento nástroj je vynikající pomůckou pro obnovu zpráv a záznamů, které byly odstraněny z telefonního seznamu.

Jeden z přístrojů musí být připraven k oživení:

Pokud jste tento nástroj ještě nenainstalovali do počítače, stáhněte si jej z internetu a nainstalujte.

Nyní odpojte miniaplikaci, vyjměte kartu SIM, vložte ji do čtečky karet a připojte ji k počítači.

Spusťte v počítači nástroj Data Doctor Recovery. V otevřeném okně klikněte na první tlačítko „Hledat“ a vyberte způsob připojení karty SIM.

zobrazení, smazaných, zpráv, iphonu

Pomocí vyhledávání vyberte kartu SIM

Stiskněte tradiční potvrzovací tlačítko „Ok“ a spustí se automatické vyhledávání smazaných zpráv a záznamů.

Po dokončení procesu se zobrazí úplný seznam obsahu, který může nástroj obnovit. V seznamu vyhledejte hledanou zprávu nebo položku, zvýrazněte ji a klikněte na tlačítko „Uložit“. Tím je proces obnovy dokončen.

Použití funkce SmartPhone Recovery

Tento nástroj má úžasný výkon a všestrannost. Umožňuje nejen obnovit vymazané SMS ze samotného gadgetu, ale také z iTunes, i když byl telefon po jejich vymazání vypnut.

To umožňuje uživateli obnovit pouze to, co potřebuje, namísto obnovení celého systému.

Zpočátku tedy budete muset tento nástroj také najít na internetu, stáhnout jej do počítače, nainstalovat.

Poté připojte iPhone k počítači pomocí kabelu USB a spusťte nástroj SmartPhone Recovery.

Obnova smartphonu umožňuje také obnovit ztracené zprávy

V hlavním okně nástroje se nejprve zobrazí výzva k výběru metody obnovy. Musíte se rozhodnout, zda chcete nástroj zaměřit na samotný gadget, nebo na software iTunes. Pokud jste již určeni, klikněte na příslušné tlačítko a poté klikněte na tlačítko „Spustit skenování“.

Jakmile to provedete, spustí se automatický proces, který aktualizuje informace o všech smazaných zprávách, které by měly být obnoveny.

Klikněte na tlačítko „Pokračovat“, poté klikněte na kartu „Zpráva“ a zaškrtněte políčka vedle SMS, které chcete obnovit. Po potvrzení vašich akcí stiskněte tlačítko „Exportovat“.

Poté se spustí automatický proces, který po dokončení obnoví vše, co jste si přáli, do zadané složky.

Nyní jste se přesvědčili, že proces vymáhání není příliš složitý, takže není nutné navštěvovat servisní středisko a nechávat tam své těžce vydělané peníze.

Měla by se také zvážit doporučení uživatelů pro pravidelné zálohování vašeho miniaplikačního zařízení. Zejména díky ukládání všech dat do cloudu můžete nejen obnovit zprávu, ale také telefonní seznam a veškerý důležitý obsah, a to i v případě, že zařízení navždy ztratíte z důvodu rozbití, krádeže nebo jiných důvodů.

Způsoby obnovy zpráv

Pokud jste smazali chat nebo jednotlivé zprávy a nyní je chcete obnovit, můžete to v iPhonu udělat třemi základními způsoby: přes samotnou aplikaci Vyber, přes iTunes nebo přes úložiště iCloud. Pečlivě si přečtěte každou metodu a důsledně dodržujte pokyny.

Není možné obnovit smazané zprávy ze samotného serveru messengeru kontaktováním podpory. Koneckonců, podle zásad ochrany osobních údajů nemá společnost žádná práva a přístup k osobní korespondenci.

S iPhonem

Nejjednodušší, nejrychlejší a nejpohodlnější způsob je obnovit zprávy a historii hovorů z telefonu prostřednictvím samotné aplikace Vyber. Tato funkce však bude fungovat pouze v případě, že jste v nastavení aktivovali funkci zálohování. Jak to zkontrolovat:

 • Přejděte do aplikace Vyber.
 • V dolní části stiskněte tlačítko „Více“.
 • Přejděte do nabídky nastavení.
 • Vyberte položku „Účet“ a klikněte na „Zálohovat“.

Pokud je tato možnost ve službě Viber povolena, stačí kliknout na tlačítko „Obnovit“ v dolní části. Tím se aktualizují všechny vaše konverzace až po smazané zprávy. Stejná metoda funguje i při odstraňování aplikace Vyber a jejím opětovném stahování do stejného nebo jiného smartphonu. Pokud zjistíte, že historie hovorů a chatu byla aktualizována pouze k určitému datu, věnujte pozornost tomu, jak často se kopie vašich konverzací archivuje. V nastavení „Zálohování“ můžete zvolit, jak často chcete zálohovat informace Viberu. rok, měsíc, týden nebo den.

Pomocí funkce zálohování lze obnovit pouze zprávy. Mediální soubory, emotikony a další vložky nebudou k dispozici.

Obnovení zpráv ze služby Viber

Ze zálohy iTunes

Dalším způsobem, jak obnovit ztracené nebo smazané zprávy messengeru, je využít pomoci specializovaného softwaru pro iPhone a PC. Jmenuje se iTunes. Jedná se o pomocný nástroj, který se stáhne do notebooku nebo počítače a slouží jako propojení mezi oběma zařízeními (počítačem a smartphonem). Pomocí něj můžete plně synchronizovat data smartphonu a iTunes. Chcete-li však obnovit požadované informace z iPhonu, musíte nejen připojit telefon kabelem k počítači, ale také předem aktivovat funkci „Zálohování“. Pokud si nemůžete vzpomenout, zda byla kopie uložena, můžete to zkontrolovat následujícím způsobem:

 • Připojení smartphonu k počítači pomocí kabelu.
 • Spuštění iTunes.
 • Po spárování obou zařízení se v softwaru zobrazí černá ikona telefonu (v blízkosti sekce hudba).
 • Klikněte na něj a přejděte do nabídky mobilního zařízení.
 • Hned pod ním se nachází samostatné pole označené „Automatické zálohování“.
 • Pokud je zaškrtnuta možnost „Uložit do iTunes“, můžete obnovit smazaný soubor, celou konverzaci nebo jednotlivou zprávu po kliknutí na tlačítko „Obnovit z kopie“.

iTunes je pro majitele iPhonu velmi užitečný. Můžete stahovat hudbu, videa a ukládat fotografie zdarma.

Ze zálohy iCloudu

Povinným účtem a hlavním úložištěm pro zařízení Apple je server iCloud. Poštovní účet iCloud je propojen s vaším smartphonem a po zakoupení zaregistruje své údaje do systému. Chcete-li mít zprávy uložené v cloudovém úložišti telefonu, v nastavení „Účty a hesla“ stiskněte tlačítko „iCloud“ a v položce „Úložiště“ v iCloud Drive by měl být aktivní Viber. Pokud toto pravidlo dodržíte, budete mít přístup ke smazaným zprávám:

 • Přihlášení k e-mailovému účtu iCloud z telefonu nebo počítače.
 • Zobrazí se stejná nabídka jako v telefonu.
 • Vyberte složku „iCloud Drive“.
 • Otevřete službu Vyber a můžete zobrazit smazané zprávy.

Měli byste si uvědomit, že pokud jste si před smazáním zprávy nezálohovali zařízení Vibe. ani prostřednictvím aplikace, ani iCloudu nebo iTunes. nebudete moci korespondenci obnovit. Pokud tedy hodláte Viber používat i nadále, nebuďte líní a nastavte si zařízení tak, abyste jej mohli pohodlně používat.

Jak obnovit iPhone pomocí iTunes

Pro ty, kteří cloudu příliš nedůvěřují, je zde možnost ukládat zálohy přímo do počítače. Nástroj společnosti Apple, který tento postup umožňuje, je iTunes nebo Finder, v závislosti na verzi systému macOS, kterou používáte. V tom, jak to funguje tady a tam, je však jen velmi malý rozdíl:

Pokud jste zálohovali do počítače, bude toto tlačítko aktivní

Jak obnovit data iPhonu bez iTunes

iTunes je dobrý na všechno, kromě toho, že někdy prostě odmítá fungovat. Nástroj se nespustí nebo iPhone není rozpoznán. Celkově je s ním spousta problémů. V takovém případě byste se měli obrátit na alternativy. Zde nám pomůže UltData, která umí totéž a ještě více:

UltData lze použít k obnově záloh iTunes

 • Pokud je kopie uložena v počítači, vyberte možnost „Obnovit data ze zálohy“;
 • Udělte nástroji oprávnění ke čtení záloh iTunes;

Nástroj bude muset udělit oprávnění ke čtení záloh

Stejným způsobem můžete obnovit kopie z iCloudu pomocí UltData. Řekněme, že pokud má váš telefon špatné připojení k internetu nebo nemá kartu SIM, můžete použít tento nástroj. Jednoduše se přihlaste ke svému Apple ID, vyberte kopii a potvrďte obnovení.

Často kladené otázky k obnově iMessages

Můžete obnovit smazané iMessages na iPhonu bez zálohy?

Pokud chcete obnovit smazané textové zprávy na iPhonu bez záložních souborů, budete potřebovat Apeaksoft iPhone Data Recovery. Je to profesionální nástroj pro skenování a obnovu smazaných iMessages na iPhonu. Pro více informací přejděte na část 2 tohoto článku.

Jak najít chybějící iMessages pro iPhone?

Můžete zkusit restartovat iPhone a znovu zkontrolovat iMessages. Pokud je nemůžete najít, můžete se podívat do historie zpráv a zjistit chybějící zprávy. Nebo můžete použít nástroj pro obnovu dat, například iPhone Data Recovery, který vám pomůže získat zpět chybějící zprávy.

Jak zálohovat iMessages?

iCloud a iTunes. dobré možnosti zálohování iMessages. Konkrétní kroky najdete v tomto článku: Zálohování iMessages.

Z výše uvedených metod 4 pro obnovení iMessages se zálohou nebo bez ní si můžete všimnout, že různé metody dosahují mírně odlišných výsledků.

První metoda je snadná bez použití počítače, ale přepíše vaše stávající data, druhá metoda je dostatečně bezpečná pro uložení obou, i když jste nezískali zálohu, třetí a čtvrtá metoda dobře fungují pro prohlížení a obnovení iMessages z iCloudu nebo zálohy iTunes bez registrace iCloudu online nebo spuštění iTunes. Vyberte si ten nejlepší pro vás.

Nyní musíte postupovat podle tohoto příkladu pro obnovení smazaných iMessages na iPhone.

Stejně jako další aplikace pro zasílání zpráv Wi-Fi, WhatsApp, pokud jste ztratili zprávy WhatsApp na vašem iPhonu, jednoduše navštivte zde: Obnovit smazané zprávy WhatsApp.

Řešení 2. Jak obnovit smazané textové zprávy iPhone pomocí zálohy iTunes

Pokud jste před ztrátou zpráv zálohovali iPhone do iTunes, můžete ztracené zprávy nebo přílohy obnovit také pomocí této zálohy iTunes. V následujícím návodu se dozvíte, jak získat textové zprávy ze zálohy iTunes bez obnovení iPhonu.

Step aerobik 1. Přejděte na iPhone Data Recovery a vyberte Restore from iTunes backup file, software vypíše všechny vaše zálohované soubory iTunes v levém grafu. Vyberte jednu zálohu iTunes a stiskněte tlačítko Scan.

zobrazení, smazaných, zpráv, iphonu

Step-aerobik 2. Po několika sekundách software dokončí skenování a zobrazí všechny podrobnosti o vašem iPhonu. Textové zprávy a přílohy zpráv, které chcete obnovit, můžete zobrazit a vybrat z nabídky Zprávy a přílohy zpráv.

Step-aerobik 3. Stiskněte tlačítko Obnovit a vyberte výstupní složku pro obnovené soubory textových zpráv. Poté klikněte na tlačítko Obnovit a začněte načítat smazané textové zprávy iPhonu ze zálohy iTunes. Během několika minut můžete mít všechny důležité zprávy zpět.

Obnovení smazaných zpráv z jiných zařízení iOS nebo Macu

Pokud jste nedávno smazali zprávu, je pravděpodobné, že bude stále dostupná ve spárovaném zařízení se systémem MacOS nebo iOS, například v notebooku nebo iPadu. Chcete-li to zkontrolovat, otevřete aplikaci Zprávy na spárovaném zařízení a zkontrolujte, zda jsou zde zprávy k dispozici.

Pokud ano, máte štěstí. Můžete si pořídit snímek obrazovky zpráv nebo zkopírovat a vložit text jinam, například do poznámek, abyste měli jistotu, že máte kopii dat.

Jakmile to uděláte, můžete vytvořit zálohu zařízení se zprávami pomocí iTunes nebo Finderu (nevypínejte režim letadla, dokud to není hotové), kterou pak můžete použít k obnovení těchto zpráv ve formátu PDF.

Zprávy smazané na iPhonu mohou být na ostatních zařízeních dostupné i několik hodin po smazání na jiném zařízení.

Jak obnovit smazané textové zprávy z iPhonu

Přispěvatel(é): Jack Lloyd. Jack Lloyd je autor a redaktor píšící o technologiích pro wikiHow. Má více než dvouleté zkušenosti s psaním a úpravou článků na technická témata. Technologický nadšenec a učitel angličtiny.

Počet zobrazení tohoto článku: 156 513.

zobrazení, smazaných, zpráv, iphonu

V tomto článku se dozvíte, jak obnovit nedávno smazané textové zprávy v iPhonu pomocí zálohy iTunes nebo iCloudu. Pokud použijete zálohování, budou obnoveny textové zprávy přijaté před datem zálohování a všechny zprávy přijaté po tomto datu budou odstraněny.

Klikněte na ikonu připojeného zařízení. Toto je ikona iPhone v levém horním rohu okna iTunes. Tím se otevře karta Přehled.

 • Pokud se zobrazí výzva, vypněte funkci „Najít iPhone“.
 • Můžete vytvořit novou zálohu a obnovit systém, pokud se něco pokazí. Chcete-li vytvořit novou zálohu, klikněte na možnost „Zálohovat“.

Klikněte na datum vytvoření zálohy. Vyberte datum, kdy byly smazané textové zprávy v iPhonu.

Vyčkejte na dokončení procesu obnovení. Odstraněné textové zprávy lze nyní zobrazit v aplikaci Zprávy, která má bílou ikonu textového mraku se zeleným pozadím.

 • Než začnete používat zálohu iCloudu, ujistěte se, že ji máte. Chcete-li to provést, klikněte na Apple ID v horní části obrazovky Nastavení, klikněte na „iCloud“, sjeďte dolů na stránku a klikněte na „iCloud Backup“. Pokud se na obrazovce zobrazí datum vytvoření zálohy, lze ji obnovit.

Počkejte, dokud nebude dokončen proces resetování zařízení. Tento proces zabere několik minut. Nyní můžete vybrat zálohu iCloud.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS