Zvukový záznam se zvukem

Psaní videa z obrazovky na Androidu: Nejlepší aplikace

Myslím, že mnozí alespoň jednou chtěli nahrát video se vším, co se děje z obrazovky telefonu. Představte si, protože můžete zachytit videohovory příbuzných (a poté ukázat další blízké, kteří je neviděli dlouho), můžete hru uložit (nebo natočit video z nejzábavnějších okamžiků), napsat přímé vysílání, atd.D.

Ale v takových okamžicích, jako obvykle, nikdy není správný nástroj (aplikace). Co podle mého názoru není dobré, protože takové video může poskytnout emoce ne méně než stará mentální fotografie (jak říká lidová moudrost „nejlepší jednou vidět. Než slyšet 100krát!“).

Ve skutečnosti v tomto článku chci představit několik velmi zajímavých aplikací, které tento problém vyřeší (materiál bude relevantní pro telefony a tablety na Android 4.4).

Poznámka

Pokud chcete zaznamenat video z obrazovky počítače. Pak doporučuji, abyste se seznámili s tímto článkem: https: // ocomp.info/Programi-DLYA-ZAPISI-Video-S-EKRANA.html

Zachyťte video z obrazovky Android Products

S Android Q můžete použít v systému vybudovanou v systému k zaznamenávání toho, co se děje na obrazovce kdykoli, kdy chcete. Tato funkce bude splňovat potřeby většiny uživatelů, ale pouze podle hlavních kritérií, jako je nahrávání, pauza, zastavení, zachování a samozřejmě schopnost sdílet výsledné video. Neexistují žádná zvláštní nastavení nebo matoucí možnosti, což vytváří novou funkci s poměrně jednoduchým nástrojem, ale pouze když víte, jak jej odemknout.

Ve výchozím nastavení je tato nová funkce skryta před uživateli. Ale pomocí několika jednoduchých akcí je můžete aktivovat a nikdy si stáhnout další aplikace pro nahrávání obrazovky znovu.

Zapneme možnosti „Parametry vývojáře“

Ve výchozím nastavení je nástroj deaktivován pro nahrávání obrazovky, takže ji musíte zapnout ručně. Předtím však musíte nejprve otevřít nabídku „Parametry vývojáře“ (název této sekce se mění v závislosti na spouštěči, ale slovo „vývojář“ se v něm vždy objeví).

Otevřete aplikaci „Nastavení“, vyberte „na telefonu“, poté najděte bod s číslem sestavy a několikrát ji vyklouzněte. Přestaňte sklouznout, když se objeví nápis, že „Nyní jste vývojářem“. Vraťte se na hlavní stránku Nastavení, kde by se nová položka „Parametry vývojáře“ měla objevit v dolní části seznamu nastavení nebo v rozšířeném nastavení („navíc“).

Aktivujeme funkci záznamu screenshopu

V nabídce „Parametry vývojářů“ vyberte v části „Ladění“ vyberte „Příznaky funkcí“. Poté najděte nastavení „Settings_screenReenred_long_press“ a aktivujte jej.

Zaznamenejte obrazovku

Po zapnutí nové funkce můžete použít nový rekordér obrazovky sestavený. Stisknutím a podržením tlačítka napájení přistupujte k nabídce napájení a poté stiskněte a podržte tlačítko obrazovky (obrazovky), dokud se neobjeví nabídka vyskakovacího objemu s tlačítkem Start Recording (Start nahrávání). Klikněte na něj a objeví se nové okno vyskakovacího objektu, varujte, že tento program zaznamená vše, co se děje na vaší obrazovce. Vyberte „Start hned“ (začněte hned).

Pak bude existovat oznámení s názvem „nahrávání obrazovky“ (nahrávání obrazovky) s dostupnými parametry zastavení, pauzy a zrušení. To, co každá z těchto tlačítek dělá, si myslím, že nemusíte vysvětlovat. Přístup k oznámení lze získat kdykoli přijetím rychlého nastavení v horní části nabídky.

Po stisknutí tlačítka Stop (Stop) bude video ve výchozím nastavení uloženo ve vaší galerii ve složce zachycení (nahrávání obrazovky). V oznámení, že oznamuje, že video bylo uloženo, máte také příležitost „sdílet“ nebo „smazat“ video. Pokud se při nahrávání obrazovky pokusíte pořídit snímek obrazovky, může to vést k chybě, takže mějte na paměti. Kvalita záznamu se liší od zařízení k zařízení.

Zatímco nová funkce funguje trochu křivá, ale určitě to dohoní oficiální odchod Android Q a donutí ji, aby správně fungoval.

Aplikace třetí strany

Pokud váš telefon nemá žádnou funkci.stáhněte si program s trhem Play. Níže budu analyzovat nejpohodlnější a funkční možnosti. Chcete.li natočit obrazovku, měli byste mít verzi Androidu alespoň 4.4.

Super Screen Recorder

V rekodéru Super Screen můžete zaznamenat displej a provést snímky obrazovky a také spustit stream (živé vysílání z obrazovky zařízení). Video lze upravit přímo v programu:

 • Vystřihněte a stiskněte,
 • Přidejte text a samolepky,
 • Uložte hudbu (která je uložena na smartphonu),
 • Kombinujte několik videí,
 • Změnit rychlost,
 • Odstranit vodoznaky.

A to vše je zdarma bez rušivé reklamy v integraci a vodoznakách.

V placené verzi programu existují další funkce ve formě výběru hudby z internetu, měnící se hlas a zapnutí hlasového dabování. Můžete platit pouze 1 měsíc (229), okamžitě po dobu 3 měsíců (499) nebo za rok (1590). Je k dispozici testovací období zdarma. 3 dny.

Jak provést zachycení obrazovky v aplikaci:

Rekordér obrazovky Rec

Rekordér Rec Screen je možnost pro ty, kteří chtějí program jednodušší, bez zbytečných funkcí. Mezi další možnosti patří pouze ořezávání videa a přidání vašeho vodoznaku. Kvalita nahrávání je vysoká. UHD, FHD, HD. Lze odstranit jak zvukem, tak bez něj. Obrazovku obrazovky na Androidu si můžete stáhnout na Dropbox, Disk Google, OneDrive, YouTube a další weby.

Také na záznamu se zobrazí dotyk obrazovky, což je důležité při vytváření video pokynů. Střelbu můžete zastavit otřesením zařízení nebo vypnutím displeje. Můžete si vybrat orientaci obrazovky, snímkovou frekvenci, kvalitu videa a další nastavení.

Bezplatná verze má reklamní bannery. Náklady na předplatné 75.

 • Spusťte aplikaci a nakonfigurujte ji pomocí Průvodce instalací: Vyberte jazyk, místo pro uložení válců. Zapněte také tlačítko nahrávání vyskakovacího objepu (je.li to nutné). Pomocí jej můžete rychle otevřít ovládací panel s důležitými ikony: Zahájení střelby, pozastavení a zastavení.
 • Klikněte na „Poskytnout povolení“. V nastavení telefonu zapněte přepínač „Outhanging přes ostatní okna“. Posuňte na šipku „zpět“ a vrátíte se k aplikaci. Kliknutím na „Dokončit“ dokončíte nastavení programu. Umožněte přístup k aplikaci do galerie a mikrofonu.
 • Chcete.li začít nahrávat obrazovku bez zvuku, klikněte na druhou červenou ikonu bez obrázku mikrofonu. Pokud chcete nahrávat a zvuk, klikněte na ikonu prvního kola níže.
 • Aplikace vás upozorní na video orientaci. V našem případě je to portrét. Můžete změnit orientaci v nastavení programu nebo otočit samotný telefon. Kliknutím na OK a poté „spusťte“, abyste umožnili přístup rekordéru Rec Screen k obrázku na displeji.
 • Proveďte všechny potřebné akce, které jste chtěli zapsat. Chcete.li video zastavit, klikněte na Red Square níže.
 • Square „Stop“ bude také na panelu pro oznámení telefonu. Chcete.li otevřít, otřete obrazovku shora dolů.
 • Kromě toho jsou tlačítka „Stop“ a „Pauza“ umístěna na ovládacím panelu (klíč záznamu vyskakovacího objektu na straně). Klikněte na něj a klikněte na červený náměstí.
 • Žádost vás upozorní, že nahrávání je dokončeno. Hotové video se objeví na hlavní obrazovce aplikace a v galerii zařízení. K dispozici budou také nástroje a možnosti: Sdílejte video, smažte, přejmenujte, přidejte svůj vlastní vodoznak, vyřízněte video.
 • Chcete.li video zkrátit, klikněte na nůžky. Pomocí kulatých bílých značek určete nový první a poslední snímky. Kliknutím na nůžky znovu uložte změny.
 • Chcete.li přejít do nastavení aplikace, vyklouzněte na klíč v pravém horním rohu obrazovky. Dále změňte potřebné parametry: úložiště, orientace, bitrate, rozlišení, snímkovou frekvenci, orientaci, oznámení o zpoždění (odpočítávání) a další body.
záznam, zvukem

AZ Recorder

AZ Screen Recorder má o něco více funkcí než v předchozí aplikaci. K dispozici je také reklama, ale lze ji odstranit pouze za 169 (jedenkrát nákup). Zde můžete provádět přímé vysílání, kreslit během natáčení, udělat snímky obrazovky a kombinovat je do jednoho obrázku.

Dostupná kvalita fullhd a qhd. Na záznamu jsou zobrazeny kliknutí na obrazovku. Můžete si vybrat rozlišení, bitrate, rychlost videa.

Placená verze má možnost převaděče GIF a video řezání videa.

 • Spusťte program a nechte jej pracovat na pozadí, pokud chcete na obrazovku přidat tlačítko záznamu vyskakujte. Dále zapněte přepínač „Outtanging přes ostatní okna“ v nastavení smartphonu. Vraťte se do celého programu pomocí šipky „Back“. Pokud nepotřebujete tlačítko vyskakovacího objemu, stačí kliknout na „Použijte panel oznámení pro nahrávání“ na startovní stránce.
 • Aplikace vám ukáže malý průvodce, jak ji používat. Podívejte se s ním a klikněte na OK „.
 • Kliknutím na odkaz „Zapněte“, abyste mohli program přístup k úložišti.
 • Chcete.li začít střílet, klikněte na červenou ikonu s kamerou v pravém dolním rohu. Nebo otevřete ovládací panel na straně pomocí tlačítka vyskakovacího objemu. Klepněte na stejnou ikonu s kamerou. Umožněte programu přístup k mikrofonu. Klikněte na „Start“.
 • Na tlačítku vyskakuje doba střelby. Proveďte všechny potřebné akce na telefonu a klikněte na tlačítko „Stop“ a dokončete nahrávání. Klíčem můžete také proklouznout portfolio.
 • Otevře se panel nástrojů, který lze přidat na obrazovku. Pokud zapnete „snímek obrazovky“, na straně se zobrazí tlačítko pro rychlý zobrazovací obrázek. Pokud aktivujete „fotoaparát“, v levém horním rohu se zobrazí další okno. obrázek z čelního objektivu smartphonu.
 • Pokud zapnete režim „štětce“, vpravo dole se objeví výkresový panel. Bude mít také ikonu kamery. s ní můžete pořídit snímek obrazovky.
 • Stisknutím tlačítka pomocí barev uvidíte paletu s květinami a měřítko pro nastavení velikosti štětce. Vyberte požadovanou velikost, barvu a poté něco nakreslete na obrazovce.
 • Po dokončení záznamu, v sekci z videa bude připravené video.
 • V části s obrázky budou uloženy všechny snímky obrazovky.

Vidma Recorder

Rekordér Vidma je další funkční nástroj pro snímky obrazovky a nahrávání displeje bez vodoznaku: se zvukem systému (dostupné pro Android 10 a vyšší) nebo mikrofonu. Zde můžete upravovat videa, přidat hudbu, kreslit během natáčení, vložit obrázek z přední kamery. Po natáčení obdržíte video s vysokou kvalitou: 1080p, 60fps. Ve videu) můžete snížit část videa-uprostřed nebo pouze začátek a konec.

Všechny aplikace pro rekordér obrazovky na Androidu

Mobile Fraps, střílí video z obrazovky vašeho Androidu ve vysoké kvalitě!

Program pro vytvoření nahrávání videa s vysokou kvalitou z obrazovky zařízení Android se schopností zveřejňovat příspěvky v YouTube atd. D.

Zaznamenáváme obrazovku zařízení bez přístupu kořene.

Vytvořte své jedinečné video ze zařízení pro dva kliknutí!

Dodatek pro zachycení videa z vaší obrazovky s bohatým nastavení.

Jednoduché a pohodlné aplikace pro nahrávání videa z obrazovky vašeho zařízení.

Zaznamenejte video přímo z obrazovky smartphonu.

Zaznamenejte video přímo z obrazovky s nejjednodušší aplikací.

Napište video z obrazovky bez dalších práv na kořeny.

Zaznamenejte video z obrazovky vašeho zařízení bez dalších povolení.

Napište video přímo z obrazovky smartphonu.

Zatímco tato tlačítka fungují, budou roky, možná i století, ale nezoufláte, počkejte a budete odměněni! Chcete urychlit proces vývoje? Vytvořte repostování stránek stránek na sociálních sítích a řekněte o nás svým přátelům!

Jak nahrávat video z obrazovky telefonu

Nejprve musíte pochopit, že existuje jednoduchý a obtížný způsob nahrávání obrazovky. Navzdory výše uvedenému je nejjednodušší pravděpodobně použití speciální aplikace.

Nejčastěji používáme aplikace AZ Screen Recorder. Je to zdarma, ne příliš náročné a obecně spolehlivé, i když má také selhání a několikrát to vážně selhalo, když nebylo možné znovu předat. Například, když jsme udělali něco pro náš kanál YouTube a museli jsme kameru odstranit současně a nahrávat z obrazovky. Výsledkem je, že kamera vypracovala tak, jak má, a AZ vydala prázdný soubor.

Pokud potřebujete něco zrušit pro odeslání, nebude to velký problém, protože můžete jednoduše znovu re-re-. Ale pokud potřebujete jiný způsob a takové jednoduché způsoby nejsou pro vás, to je jiný způsob, o kterém budeme mluvit níže.

Rekordér obrazovky hry

K dispozici na odkazu https: // goo.GL/KABCS7. Slibuje správnou práci v různých herních aplikacích. Okamžitě požádá o povolení použití systémových funkcí.

Při spuštění však zobrazí samoprostoj, bez překladu.

V hlavní části nabízí přidání aplikací/her.

Na zařízení se otevřela docela bohatá nastavení.

Předtím, než něco napsáte, bude v angličtině vyžadovat vyřešení režimu na vrcholu (stanoví se standardně).

Intenzivní je jednoduchý. jedno tlačítko. První tisk začíná video, druhé zastávky.

Soubor lze odeslat přátelům nebo smazat. Pro prohlížení používá hráče třetích stran, pokud jsou v systému.

Celkem: potenciálně dobrá aplikace, stručná intenzita a rozsáhlé schopnosti. Stojí za to vyzkoušet hráče.

záznam, zvukem

Záznam obrazovky Android s vytvořenou funkcí nahrávání

Nový Android 11 má funkci nahrávání obrazovky, která vám pomůže opravit akce na obrazovce.

Krok 1 Můžete jednoduše nakreslit obrazovku, dotknout se ikony úpravy a přetáhnout nahrávání obrazovky do rychlého nastavení. Pokud jste to udělali dříve, stačí na to kliknout.

Krok 2 Poté můžete začít nahrávat a dělat to, co chcete napsat na Android po referenci návratu.

Krok 3 Nakonec zastavte záznam a uložte jej na telefonu Android.

záznam, zvukem

Nyní si přečtěte společně, abychom viděli výhody a nevýhody každé aplikace pro nahrávání a zachycení obrazovky Android.

Rychlý

Na sedmém řádku je aplikace pro nahrávání videa z obrazovky s jednoduchou integrací, postavenou na minimalismu. Pro milovníky tohoto stylu a snadné použití rychlého je jednoznačně vhodné. Bezprostředně po spuštění můžete začít střílet kliknutím na tlačítko „“ v pravém dolním rohu obrazovky. Bude muset poskytnout vhodná povolení, ale není těžké to udělat.

Poté se objeví malé plovoucí tlačítko, které lze použít ke spuštění a ukončení záznamu. Nezasahuje do používání telefonu a můžete bezpečně přepínat mezi jinými aplikacemi a také vést pohodlnou střelbu. Všechny záznamy budou uloženy na hlavní obrazovce programu.

V boční nabídce jsou pouze 2 tlačítka: „Nastavení“ a „Odstranit všechna videa“. V nastavení si můžete vybrat kvalitu videa (od 3 do 15 Mb / s), snímkovou frekvenci (od 20 do 60 fps), rozlišení, odstraňte plovoucí tlačítko (zastavte záznam otřesením telefonu) nebo ručně vyberte Katalog pro uložení zaznamenaného obsahu.

 • Zdarma a bez placených předplatných.
 • Neexistuje zcela žádná reklama.
 • Minimální nezbytná funkce a jednoduchá integrace.
 • Úprava kvality, rozlišení a frekvence videa.
 • Zaznamenejte ve vnitřním nebo externím úložišti (můžete jej nastavit sami).
 • Sdílejte videa s přáteli na sociálních sítích nebo jiných službách.

Jak obnovit video Android, pokud jste je ztratili

Pokud jste pro Android ztratili nebo smazali důležité video, neměli byste přeskočit obnovení dat Android, můžete obnovit jakékoli video z telefonu Android nebo SD kartu bez záložní kopie. Někdy váš telefon Android přestane fungovat kvůli poruše systému, virovým útoku, chybám v odpadu nebo jiných problémech. Nedělej si s tím starosti. Můžete bezpečně a snadno vrátit ztracená nebo vzdálená videa z většiny modelů a verzí Androidu.

Hlavní funkce obnovy dat Android

  Z telefonu Android, SD karty nebo SIM karty bez zálohy.

 • Obnovení nejen videí pro Android, ale také fotografie, hudbu, dokumenty, kontakty, zprávy, historie hovorů a WhatsApp.
 • Široká podpora obnovených scénářů.
 • Obnovte video s Samsungem, HTC, Motorola, LG, Sony, Google, Huawei a dalšími telefony a tablety založené na Androidu.

S FoneLabem pro Android obnovíte ztracená / smazaná data iPhone, včetně fotografií, kontaktů, videí, souborů, protokolů hovorů a dalších dat z vaší SD karty nebo zařízení.

 • Snadno obnovte fotografie, videa, kontakty, WhatsApp a další data.
 • Před zotavením.
 • Dostupný telefon Android Telefon a SD karta.

Jak obnovit video Android během několika minut

Krok 1 Nahrajte, nainstalujte a spusťte software pro obnovení dat Android.

Krok 2 Připojte svůj Android k počítači pomocí kabelu USB.

Krok 3 Zapněte režim ladění USB pomocí pokynů obrazovky.

Krok 4 Vyberte video a další typy souborů, které chcete obnovit.

Krok 5 Vyberte a sledujte jakékoli video Android.

Krok 6 Stisknutím tlačítka Obnovte a vrátíte vybraná videa Android do počítače.

To vše týká nahrávání a obnovy videa na Androidu.

Pokud máte nějaký jiný dobrý způsob, jak zaznamenat video pro Android, můžete sdílet níže uvedené komentáře. Děkuji vám za Váš čas.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS